1611
Saints Row: The Third
  • CalebJoe
    #411
    a karakterek mozgása tetszik főleg ha nővel vagy nem tudom a Skyrim-ba miért nem tudták legalább ennyire kidolgozni
  • Maxtreme
    #410
    Amúgy ami nagyon sok fps-t megeszik az az ambient occlusion. Ezt érdemes szvsz kilőni. Így már megy simán 1680, 2xaa, 16xaf, dx11-ben ultrán, medium árnyékok mellett avg 40 fps körül.

    Szal ja. Azért vas ez alá is kell.
  • grebber
    #409
    Hamarosan új AMD driver jön a normális futtatáshoz
  • IMYke2.0.0.0
    #408
    Tudom-tudom...
  • grebber
    #407
    Ahhoz legalább elkészült a magyarítás
  • IMYke2.0.0.0
    #406
    "ebben a styleban a GTA után ez a legnyerőbb game :)"

    Csak szólok, hogy az összes GTA-val játszottam [kivéve a kézi konzolosokkal], és a Saint's Row 2 magasan verte még a GTA4-et is - a szememben!

    A GTA4 egy unalmas szar.
  • speed01
    #405
    Minden jó, belép, elindítja a videókat. tovább lépek majd csak tölti nem jön be semmi! ez mi? wtf
  • speed01
    #404
    Nem azért de nekem azt a topicot nem mindig nyitja meg, lehet nálam van a probléma, de nem hinném -.-'
  • Csokis
    #403
    Pedig van!
  • MrXL
    #402
    Bocs, de nem találtam off topic-ot.
    A Dark féle verzió működik a Skidrow crack-el?
  • Maxtreme
    #401








    Baromi jól néz ki.
  • kill3r21
    #400
    nah már van multi crack is, lehet tolni coopban :D
  • kill3r21
    #399
    bár ha jól emléxem az első két rész azért nem volt ennyire masszív..:)
  • kill3r21
    #398
    hát igen az első mission nem kicsit odakúr, nekifutásból lehet beszállni a kocsikba....a sok extrém ökörség, pl lehet rendelni tankot telefonon xD
    2órát elvoltam a semmivel, semmi feladat csak önfeled mászkálás....ebben a styleban a GTA után ez a legnyerőbb game :)
  • Maxtreme
    #397
    Gyerekek eeez odabasz. Nálam tuti az év játéka lesz. Egy órányi játék után marhára tetszik.

    Pár kép tőlem is (dx11)












  • kill3r21
    #396
    nah így egy 4óra játék után:
    eszeveszett komoly ez a játék, valami hihetetlen a lehetőségek tárháza, és ez hogy mindent kilehet fejleszteni ez komoly, nemis beszélve a jó poénokról.....
    mondjuk műbrokival ütni a járókelőket nagyon brutál dolog, találtam 3féle repcsit azok is komolyak, de azt a repcsit amit a videókban láttunk azt nem találtam, találtam ember beszívó és kilövő autót is...beteg nagyon :)
  • kill3r21
    #395
    nekem vannak durva bugok, már kétszer történt meg hogy az auto eltünt alólam és mozdulni sem tudtam, érdekes....de a repülötéren van dodó, lehet repkedni :D
  • Rayden02
    #394
    Nekem egyre jobban tetszik a játék!
    Még egy kép aztán befejeztem!
  • CalebJoe
    #393
    ja nekem is elég gázul megy le kell venni néhány felesleges extrából
  • Rayden02
    #392
    OK!
  • kill3r21
    #391
    Hát igen, de azért full LOW-ra még semmit nem kellet vennem....
    Rayden: neked is a képen látható beállitást javasolom, bár az autodetect arra is teszi....
    dx9ben futtasd, és igy bőszen egy 28-30 fps, ennyi elég, dx10-ben ugyanezen a beállitáson bele szaggat nem kicsit
    Beállítás:

    És így fog kinézni, annyira nemgáz

  • CalebJoe
    #390
    örülj hogy olyan géppel még jól játszható egy 2011-es játék
  • kill3r21
    #389
    sajnos azthittem igy az elején hogy jól fog menni, mediumon volt 25-30 fps, de amit magad vagy a városban full lowon is akadozik amikor autoval mászkálsz :S
    Szomorú vagyok, bár a játék brutáljó....
  • Rayden02
    #388
    Faxa!
    Am mennyi FPS-ed van a 9800-as kártyáddal,
    csak mert nekem is az van!
  • kill3r21
    #387
    Nagyon beteg a játék.... xD







    Még a csávónk péniszméretét is lehet állitani, nah eeez már beteg :D
  • kill3r21
    #386
    Akkor Toljuk!


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Saints.Row.The.Third-SKIDROW
  • speed01
    #385
    1-2 videó és tényleg meghalok nélküle :)
  • mikuc
    #384
    Saját video Onlive-n játszom vele:

    http://www.youtube.com/watch?v=6qIiyShpUw4&feature=youtube_gdata_player

  • IMYke2.0.0.0
    #383
    Ez már csak azért is igaz, mert a Reloaded az új Need For Speed-et adta csak ki, a Saint's Row 3-al nem foglalkozott.
  • wesker24
    #382
    A Reloaded verzió fake ! nem megbizható !
  • speed01
    #381
    Az ilyen jelszóval levédett winraros dolgok általában vírust tárolnak magukban, nemtudom mire jó ez hogy kicsesznek az olyanokkal akik nem értenek annyira a gépükhöz -.-''
  • mans
    #380
    Ahhoz valami jelszó kell a winrarhoz,valami weboldalról kell leszedni,de én nem tudtam,töröltem is.
  • mester1987
    #379
    akkor ez benne van a most kijött RELOADED rls-ben?
  • wesker24
    #378
    Igaz 4.5 Gigás patch jött ki hozzá mert ami kint van WRZ verzió az egy korai elavult steam változat és kb ez a 4,5 Gb-os patch frissíti az új fájlokra ! És meg leszed hozzá hozzá kb 15-20 MB kis dolgot és már megy is !

    Szóval kb 9 Gb a játék cakk und pakk Update-el együtt !
  • speed01
    #377
  • IMYke2.0.0.0
    #376
    Holi dzsízusz!
  • speed01
    #375
    Az igaz hogy 4.5 gigás patch jött ki hozzá?
  • wesker24
    #374
    Megvettem a játékot és USA VPN-en keresztül játszok vele amíg meg nem jelenik hivatalosan Europában nov 18-án !
  • Rowlend
    #373
    Hogyan? :D
  • speed01
    #372