1611
Saints Row: The Third
  • Solid Snake
    #11
  • mans
    #10
    link

    Az első trailer,hát ha ezen nem látszik a cell shaded graf,kb mint a második rész,majd kiderül.
  • Calver
    #9
    dehogy túlzás - konkrétan a GTA és társai (modern ejjderealisztikus játékok) szürke trutyival leöntött, csöppet unalmas világa után megmutatta h "bazdmeg, a videójátékok feladata a szórakoztatás!"
    valamint remekül rájátszott arra a tényre, hogy a játékosok seggfej szociopaták - és még bátorította is őket

    konkrétan a top 10-es listát állítanék össze az összes általam kijátszott videójátékból, az SR2 második helyen lenne, rögtön a Baldur's Gate első része után. szerintem ennyire kibaszottul jó volt
  • gabo91
    #8
    Hát azért ez kicsit erős. Voltak benne jó ötletek meg jó lehetett volna ha az irányítás, járművek irányítása normálisabb lett volna. Számomra nagy csalódás volt.
    Minden esetre várom a folytatást.
  • Calver
    #7
    én is kicsit húztam először rajta a számat, de képeken jól néz ki, na meg őszintén szólva illik a Saints Row realitásra elképesztően magas ívben tojó és helikopterből kiugorva seggel arcraérkezős játékmenetéhez
  • IMYke2.0.0.0
    #6
    Nem az volt.
  • Rowlend
    #5
    Első két részben is az volt nem?
  • Fidolorous
    #4
    haát nem tudom hogy ennek a cell-shaded grafikának örüljek e...
  • Calver
    #3
    a "The Third"-nél lehetettek volna kreatívabbak, viszont a Saints Row 2 nagyon konkrétan az elmúlt évtized legjobb játéka volt - szóval jöhet a folytatás
  • Solid Snake
    #2
    xDD
  • grebber
    #1
    "A nyílt-világú akciójáték PC-re, Xbox 360-ra, PS3-ra érkezik majd a karácsonyi szezonban. A játékban egy elite bűnözői csoport fejesei leszünk, tehát nem alulról kell indulni, mint sok hasonló kategóriájú játékban. Nem kell pizzát kihordani, nem kell Taxis missziókkal bajlódni. Ehelyett a Third Streets Saints összes hatalmával rendelkezünk majd és így viharként zúdulhatunk az egész világra - ezt nyilatkozta a játékról Danny Bilson a THQ alelnöke."

    info: Gamestar

    Cell-shaded grafikával érkezik a játék!