1611
Saints Row: The Third
  • Rayden02
    #211
    BURT Fuckin REYNOLDS!!
  • tutituti
    #210
    az eleje az .... :DDD beszarás!
  • haxoror
    #209
  • broman191
    #208
    Cherished Memories: Zombie Duet HD loál
  • mans
    #207
    Hát én remélem a gtx260-ommal el fog kb maxon futni,dx9 be,meg 4gb rammal,a második rész most maxon megy 2gb vel.
  • mike01010101
    #206
    Ez a játék egyre jobb ahogy közeledik. Remélem lehet benne bankot rabolni bármikor (mint a keresztapa 1-2-ben), azt nagyon hiányoltam a GTA4-ből.
  • Maxtreme
    #205
    bocsánat az első idézetet elbaxtam.

    Erre akartam reagálni:

    "ami annó ajánlott vga volt, a 3. részre immár minimum."
  • Maxtreme
    #204
    "Az is jó jel hogy csak vga generációkat emlegetnek, "

    jah csak épp az édeskevés volt neki :) Nálam még 1gb-s gtx460-al is tudott 25 fps körüli értékelt produkálni! :)

    "Az is jó jel hogy csak vga generációkat emlegetnek"

    Ezt sokan csinálják. De nem amiatt amit te írsz. Nemtörődömség vagy passz. Nesze semmi fogd meg jól.

    Konklúzió: Nem kell hinni ezeknek a hivatalod maszlagoknak, általában fele sem igaz. ...és sajna az a ritka (nagyon) mikor az ember pozitívan csalódik.
    De ne legyen igazam. Én leszek a legboldogabb ha nem szarják el, és eskü kipróbálás után már rendelem is meg. :)
  • broman191
    #203
    "bármely négymagos processzor" - Ezen jót mosolyogtam, olyan "beírtuk a miheztartás végett, rémlik hogy valamikor hallottunk már róla, de semmi szükség rá, azért ha van ne dobd ki" érzésű. :D Összességében nagyon korrekt, barátságos gépigény, sejtetik hogy vizuálisan szépen rágyúrtak a 2. részre, ami annó ajánlott vga volt, a 3. részre immár minimum. Az is jó jel hogy csak vga generációkat emlegetnek, tehát valószínűleg a megadottakból/ azoknál újabbakból alsóbb kategóriás megoldások is megfelelnek majd.
  • ratgab
    #202
    Ezt akartam én is linkelni!
  • IMYke2.0.0.0
    #201
  • Maxtreme
    #200
    http://www.gameshop.hu/pc/saints-row-the-third/5922

    itt occsóbb' :)
  • tutituti
    #199
    pedig 22ezerért megveszem akkor is,már csak mert a füles kb annyit ér.
  • IMYke2.0.0.0
    #198
    Gyűjtői változat - gondolom, itthon nincs nagy igény rá.

    A CD Galaxisban egyáltalán nem látom a játék előrendelési lehetőségét, gyakorlatilag nem is reklámozzák.
    PC-re megvenni az 576.hu-tól lehet, tudtommal.
    Konzolra gondolom minden konzolos boltban.
  • IMYke2.0.0.0
    #197
    Minimum gépigény:

    OS: Windows XP
    CPU: 2GHz Dual Core Processzor (Intel Core 2 Duo vagy AMD Athlon X2) vagy erősebb
    RAM: 2GB memória vagy több
    VGA: 320MB Video RAM GPU w/ Shader Model 3.0 támogatás. NVIDIA GeForce 8800-as sorozat, vagy jobb. ATI Radeon HD3800-as sorozat vagy jobb.
    DirectX: 9.0c
    Merevlemez: 10GB
    Hangkártya: 100% DirectX 9.0C
    Koop mód: 640 MB-os NVIDIA GeForce 8800, vagy 1 GB-os ATI Radeo
    Steam hozzáférés
    Ennek még meg tud felelni ez a gép, aminél ülök.

    Ajánlott gépigény:

    OS: Microsoft Windows 7
    CPU: 3 GHz-es, vagy gyorsabb kétmagos processzor / bármely négymagos processzor (Intel Core i5 vagy AMD Phenom II X4)
    RAM: 4GB memória vagy több
    VGA: 1 GB-os Shader Model 4.0-t támogató nVidia GeForce GTX400 / AMD Radeon HD 5000-es sorozatú kártya, vagy jobb
    DirectX: DirectX 11
    Merevlemez: 10 GB
    Hangkártya: DirectX 9.0C
    Ennek pedig az otthoni, net nélküli gép a VGA híján.

    Szóval, bizakodó vagyok.
  • tutituti
    #196
    http://www.demonicplayer.hu/?post=saints-row-the-third-befutott-a-pc-s-gepigeny
  • mans
    #195
    link

    Itt van egy angol fórum amibe ír az egyik ember aki dolgozik a játékon,valami olyat ír hogy nagyobb lesz a terület mint a 2 be volt,meg arra törekedtek hogy nagyobb legyen és kevesebb legyen a lag.Aki tud angolúl az jobban érti.
  • ratgab
    #194
    Jó is, hogy felhoztad ezt a térkép ügyet! Engem totál a GTA Vice City térképére emlékeztet egyébként, néztem is, hogy ez most, akkor micsoda (copy-paste).
  • mans
    #193
    Remélem itt is lesznek titkos helyek mint a 2 be,ott volt egy sziget a várostól messze amin ókori romok voltak,meg jó lenne ha megint lenne hegy,meg mindenféle jó hely,néztem a harmadik rész térképét,nem tudtam eldönteni hogy nagyobb lesz a a 2 nél.
  • Maxtreme
    #192
    jah, kb. Meg ráadásul még dadog is :D
  • CalebJoe
    #191
    ennek a csávónak olyan a hangja mintha kiverték volna elől a fogát
  • ratgab
    #190
    Grafikailag azért nem lehet vitatni a GTA 4 fölényét! Just Cause 2 is igen szép egyébként (másik nagy kedvencem... tényleg, már érik annak is a 2. végigjátszása. Első alkalommal a térkép 75%-át elfoglaltam és az összes achit elvégeztem... összesen 60 órám van benne első végigjátszásra).
  • Maxtreme
    #189
    1. Igen valószínú.
    2. Konzolon megy. Kiépítettségileg 1 gyengébb gépnek felel meg. Ha rendes munkát végeznek (faszt) nem lesz gond.
    3. jaja.
    4. gtaiv mint a trónon? Just Cause2? :D
  • ratgab
    #188
    1. gondolat: Kissé furcsa az egész, lehet az új grafikai motor miatt.
    2.gondolat: Hát ez így konkrétan baromi jól néz ki, ami aggódalomra adhat okot pc-s optimalizáció terén.
    3. gondolat: A vezetés immár Gta-sabbnak tűnik, ami + pont (mint már említettem most tolom újra a 2. részt és a vezetés igen érdekes a GTA 4 után, főleg a kamerakezelés.)
    4. gondolat: Sőt egészen odáig is elmegyek, hogy lehet, hogy grafikailag leveri a GTA 4-et is a trónjáról!
    5. gondolat: Autótuning még mindig ugyanaz, mint a 2. részben! Hatalmas plussz
  • Maxtreme
    #187
  • broman191
    #186
    Ehhez hasonló brutál lett volna.
  • IMYke2.0.0.0
    #185
    Ki tudja? :)
  • Solid Snake
    #184
    ......amin az lesz az utolsó
  • IMYke2.0.0.0
    #183
    Be szeretném fejezni igen - a Borderland-szel szenvedek, befejezem és utána felállítok egy prioritási listát.
    :)
  • mans
    #182
    Hello

    Tudom hogy ezer dolgod van,de a második rész magyarítása befejeződik valamikor?
  • IMYke2.0.0.0
    #181
    Vagy szuicid *nem-mondjuk-ki-kicsodák*, akik jobb kézben kioldószerkezettel rohangáltak volna felénk, és a 'keleb' felé :)
  • ratgab
    #180
    Következő szinten ha lett volna már tankkal jöttek volna, vagy helikopterrel... Jah és akkor is csak ököllel, vagy tereptárgyakkal lehetett volna védekezni...
  • ratgab
    #179
    Az elején az a 2 poén marhajó volt!
  • broman191
    #178
    Úgymond vicces hogy nagyon éreztették a végén hogy a 6. szint az utolsó, és annál fentebb tennék a mércét, az már kegyetlen lehetetlen lenne, kezdett már kicsit őrültségbe átmenni amennyien szaladgáltak a celebre, és ugye ráadásul fegyveresek kezdtek lövöldözni a tömegből... :)
  • ratgab
    #177
    Hát én pedig nem röhögtem... egy cseppet sem...
  • IMYke2.0.0.0
    #176
    KELL EZ A JÁTÉK!!!
  • broman191
    #175
    A végén a boss pedig enyhén Warhammer káosz fílinges. :D
  • Maxtreme
    #174
    Az isten (vagy a THQ vezetősége) szóljon ki belőled.. :D
  • Maxtreme
    #173
    Ezt vágjátok? :D



    "Enyhe" Tronos utalás lol :D
  • broman191
    #172
    A Crowd Control olyan szinten nehéz hogy gyorsan kell stílust váltani (más tevékenységekben kevésbé jellemző) hogy meglegyen a célpontszám, néha folyamatos csapkodás szükséges hogy hozzád se tudjanak érni, főleg ne a védett személyhez, aztán egy-két mutatvány és ismétel. A 6. szint vége felé pedig szerintem viccnek szánták hogy már egyes támadók pisztolyokkal is lövöldöznek. :D