1846
11b8e1v.jpg

Akusztikai szórakoztató elektronika
  • mflex #282
    Már írtam, hogy a JAMO-k (200W, Music 300W), nem bírták szuflával, mert az erősítő valami rettenet bika izmos, ebbe még pakoltak baromi nagy trafót, meg iker kondikat, egyébként CONCERT VII, de nekem nem tetszik a hangjuk, egy JBL-től sehol nincsenek. viszont jó súlyban vannak, 30kg/db. A lemezjátszó pedig az egyik régi nagy kedvenc, az 1979-es SANYO TP1010.

    Majd, ha végleges helyükre kerülnek, készül kép is, hangfalak tuti nem ezek lesznek, ezek már régóta fent rohadnak abban a padlás szobában, lecipelni még nem volt kedvem, pedig már elvitték volna. Jah, és qrvára nem olcsó hangfalak ezek, de akkor sem tetszik a hangjuk.
  • Musachy
    #281
    OFF
    Régen a görögöknél még amikor diszkoszról nyomatták a zenét a bulikban, ott sertepertélt a pultok környékén egy fazon és állandóan belekotnyeleskedett mindenbe... asszem valami zefirosz ritájringosznak nevezte magát, de csak kutyakóbászként hívták a többiek. Pontosabban nem hívták, épp elhessegették inkább. [hehe]
    bocs
    ON
  • Zephyr Retiring
    #280
    ma qrva jó idő volt itt oroson. egész nap nyomtuk az előhúsvéti bulit.
    tegnap délután kezdtük, most végre van időm szusszanni egyet.
    makaróni, energy drink oszt nyomás vissza
    ma délelőtti friss képek (+van a hi-fi minőség)
    a pult mögött gabesz hawer tologatja..


    a falak természetesen jbl-ek..

    képfeltöltés közben rábukkantam a tavaly karácsonyi csarnokbeli bulinkra is hangosító kis kedvencemmel..


    és a fényorgona vezérlőpultja..


    kaposi kollégának + (ha véletlen benézne) a samsung full hd (régebbi kép) ami kanadából jött..most a gyerkőcömnél van.
    ha már +ígértem



    egyelőre ennyi, most irány vissza a buli. kb. éjfélig
  • Zephyr Retiring
    #279
    bexerelhetnél végre valami neont is abba a padlásszobába
    továbbra is a technics vinylpörgetőt és a falakat hiányolom.
    tervbe vannak egyáltalán wéve
    vagy xintén helyhiány
  • mflex #278
    Ezek a kazetták kb 20 évesek, és nagyon jól szólnak, csak metalt használtam mindig.
  • Wescone
    #277
    Technics & C.C.Catch
  • mflex #276
    Nem tudok nagyobb fényt csinálni itt fent, sajna csak egy lámpa van, de Zephyrnek is megígértem. Az alsó technics világítást én csináltam :PPP
    Talán egyszer a helyére kerül minden, és lesz több fény is wazze!





  • mflex #275
    Nem adom el, csak a többi közül kiszedem, így is akkora a torony már, mint egy felhőkarcoló

    Ott legfelül...

  • Wescone
    #274
    Ez azt jelenti, hogy a 765-ös eladó?
  • mflex #273
    Hát úgy néz ki, hogy a DAT-nak áramfelvételi problémája van, egyszerűbb lenne, ha csak a hálózati kábel lenne a ludas, de sajnos belül nem stimmel valami, persze visszavittem, ha jó lesz talán elhozom, vagy keresek másikat, viszont szert tettem egy 765-ös deckre, azért ez már profi deck a javából, tehát az egyik deck mindenképp repül, ha lesz DAT.
  • infracore
    #272
    szép darab
  • Wescone
    #271

    Bexart a központi motor stabilizátora, évekig nem találtam olyan embert aki megjavította volna - amint látni a képen, igen nehéz hozzáférni a nyákhoz, mindenki szörnyülködött amikor meglátta és akkoriban még rajzot sem lehetett szerezni hozzá.
    ...Aztán egyik barátomnak adtam, aki szintén hosszú ideig nem tudott vele mit kezdeni. Pár évvel ezelőtt azonban egy ismerősömhöz került, akinek sikerült megjavíttatnia... egy másik barátom javította meg.
    Jó sztori, nem igaz?
  • Zephyr Retiring
    #270
    #269-re:
    mondom én: csak azért kaptad + ilyen ócsón ezt a dat-ot, mert xar :)
    privibe egyeztetünk, (úgyis mennem kell pécsre hamarosan) elhozom ezt és egyúttal a savage rock vinyledet is ;) nálad úgyis csak a helyet foglalják wazze.
    +aztán amúgysem taláxol mindennap egy élő legendával, azaz velem :)
    pénz helyett olyan titkot osztok + veled, amit ebben az országban jó ha 6-an tudnak rajtam kívül ;)
    (dió nincs köztük ;)
  • mflex #269
    Egyelőre a tornyot, de lehet, hogy hamarosan a qrva dat-ot is, mert valami nem stimmel vele :@, gondol egyet, aztán kikapcsol, vagy nálam van olyan anomália, hogy az áramszünetet csak a dat érzékeli, a többi egység meg vidáman megy tovább
  • Zephyr Retiring
    #268
    #266-ra:
    mondd, hogy csak a tornyot, és nem a dat-ot kaptad szét :)
    mert ha a dat-ot, és nem bírnád összerakni, nyugodtan elküldheted nekem :)
    természetesen örökre eltűnik :)
  • Zephyr Retiring
    #267
    #247-re:
    és mi lett az a77-es sorsa?
    mondd, hogy +untad és feltetted a padlásra, ahol azóta is rám vár :)
  • mflex #266
    Majd ha elkészült végleg, akkor tolok képet.
    Most szétkaptam az egészet egyelőre.
  • Zephyr Retiring
    #265
    #261-e:
    remélem arról a dat magnóról is tolsz 1 képet majd..
    és hol a láncszem 2 legfontosabb technics eleme?
    a barázdabillegető és a falak :)
    igaz, a vidit még nem néztem, lehet hogy ott látszik.
    majd otthon azt is +lesem ;)
    amúgy fullos a cuccos :)
  • mflex #264
    Nem.
  • Musachy
    #263
    Nálam ez van:

    [IMG][/IMG]
  • Wescone
    #262
    Az frissen épült ház padlástéri szobájáról van itten most szó?
  • mflex #261
    Most nem vagyok otthon, ez a kép tegnap készült, mikor a párom rám szólt, hogy pakoljam el a dolgaimat, aztán mondtam neki, hogy ebben a padlástéri szobában olyan kupi lesz, ami nekem tetszik, szóval tegnapi kép, amikor kimértem a DAT helyét, megvettem hozzá a kábeleket etc, aztán szép lassan összeállni látszott a dolog, még kap egy üvegajtót belső világítással, oszt jóccakát...


  • Wescone
    #260
    Én egy 665-re lennék vevő...
  • Musachy
    #259
    Ez se semmi csévélő:

  • Musachy
    #258
    Ezt meg 850 €-ért adnák...
  • Musachy
    #257
    Na találtam egy systemet is
  • Musachy
    #256
    Itt egy cd player
  • Musachy
    #255
    Talán ez a sorozat volt, ilyesmi dizájn. De talán arany színben. Rég volt.
    Ez most ezer euró körül van az e-bay-en.
    (remélem a kép is megjelenik)

  • mflex #254
    465
  • Musachy
    #253
    Nem rossz...

  • Wescone
    #252
    Az egy kazettás deck, melyik modell?
  • mflex #251
    Az öcsém nem kapta meg, épp az előbb hoztam haza a DAT egységet (55k), mintha a gyárból jött volna ki, nagyon szép. Ezzel 7 darabos lett a torony, bár az egyik deck az aux-ra lett kötve a dat miatt. Az egész 86,5 cm magas lett, és a phono nincs is benne.

  • Musachy
    #250
    Ez az, hogy csak álmodoztam róluk, de már nem emlékszem a típusra...
  • Wescone
    #249
    ...3 db. ilyen Maxell tárcsa, meg persze szalag (UD), még mindig ott figyel a gyűjteményem közt.

  • Zephyr Retiring
    #248
    #244-re:
    mucsácsó hawer:
    ha tudsz, mutathatsz 1-1 xép képet arról a xériáról..
  • Wescone
    #247
    Nekem egy A77-es orsós magnóm volt valamikor...





  • Zephyr Retiring
    #246
    flex:
    a 450-es pultos nekem is etalon. kis nyaralómba megyek hamarosan, + is símogatom majd :)
    technicsből + ugyanez a széria volt az általam is említett jocó barátomé.
    csak neki kevesebb elemből állt. ha +úntad, leugrok érte bármikor :)
    öcsédnél úgyiscsak a helyet foglalná ;)
  • Musachy
    #245
    Amivel=Amit
  • Musachy
    #244
    Amivel nézegettem még több, mint húsz éve, az egy erősítő+deck+cd játszó volt, sajnos a típusokra már nem emlékszem, de hatalmas gépek voltak. Nem csak minőségre, hanem méretre is, nagyobbak jóval, mint az átlag hi-fi nagytoronyba (42-44) való elemek.
  • Zephyr Retiring
    #243
    ha már xóba került odaát, kinek, mi tetszik a revoxtól?