7978
10388394491291745162.jpg

Off/Warez Topik, erre klikk.size

Multiplayer nevek: persian0077, ratgab, Sully1979, Cevys, norcii90, BIZ88, PowerSlave87, Atkamon, medve01, Arkimonde87, Gundark1980, ConstantinHUN, Royal_tipu, MerlinW_HUN, H3xHUN, l0lhunter, renji00, hunRage47, geng20, barcageri, xingjian, Logan8523, mgjani, penge468, wendi1106, Regnellahc, Dr.Assassino, Krysael, R4tB4G, Amurass

Ha van betervezett közös MP meccs, az ide lesz kiírva!

TEAMSPEAK 3 szerver:
ip: reddawn.hu
port: 9987
pw: nincs

CLAN channel alatt
az ACBrotherhood szoba, oda pw: 42368
  • berczely
    #21
    ó mintha valami toppmodell lenne

    Jóez ide...
  • Atkamon
    #20
    Jaj ne már, annyira rossz ez a kép Ezio-ról:D
  • berczely
    #19
  • gfreak
    #18
    igazából az is lehetne a címe, hogy : 'amit az AC2-ből kihagytunk'
  • Atkamon
    #17
    Milyen fejlécet, még egy kép sincs a játékból, vagy bármelyik szereplőjéről, ez a borító meg elég gáz.
  • Kongy
    #16
    Kiszivárgott az Assassin's Creed: Brotherhood dobozfotója, a GameStop előrendelés szerint pedig idén ősszel már meg is érkezik az AC2 közvetlen folytatása.


    Ahogy a képen is látható, Ezio mögött több keményarc fejvadász is áll, ami annak köszönhető, hogy az időközben a szakma mestéré vált itáliai srác egy saját testvériséget hozott létre, melynek célja, hogy felvegyék a harcot a templomosokkal. Ezio az ellenség központjában, Rómában akar lecsapni, amihez minden emberére és ügyességére szükség lesz.

    A sorozat történetében most először kapunk többjátékos üzemmódot is, ahol testreszabhatjuk majd saját bérgyilkosunkat, s meghatározhatjuk, milyen stílusban szeretnénk ölni. További információk valószínűleg az E3-on.
  • Kongy
    #15
    Valami fórumfejlécet készíthetne valaki. :))
  • Kongy
    #14
    A Ubisoft azt mondja, hogy a borító design csak ízelítő, és közel sem végleges, de a felirat rajta 100%-ban igaz, és így lesz rajta a végső borítón is...

    Egyszóval nem fake, megerősítették. Hamarosan infók... de ahogy a Ubit ismerem, ez még 1 hét...
  • syberia2
    #13
    írták h csak próbálkozás, meg h jövő hétre informálnak(ezt mondták 2 napja!)
  • Atkamon
    #12
    Szerintem sem túl szép amúgy, szerintem ez még tuti nem a végleges...
  • n3whous3
    #11
    undorító a borító design
  • Atkamon
    #10
    Nagyon kíváncsi leszek erre a multiplayer dologra:)
  • Fehercsoki
    #9
    Hát rohadt nagyszerű lesz,ha már szinte MMO szinten szerverfüggő lesz egy játék!Úgyis csinálnak hozzá szervert is!Szerintem ha a szaros DRM költségein egy jobb játékot csinálnának,többen megvennék!(tudom hogy rohadt jó játék,de ki tudja mi nincs benne a DRM miatt)
  • Narxis
    #8
    Nem veszik ki a DRM-et, sőt még jobban szerver/internetfüggővé akarják tenni, kár pedig az AC 2 tényleg jó játék lett.
  • Fehercsoki
    #7
    Hát remélem a DRM jól bebukik mire ez jön és nem szívatják ezzel a vásárlókat,és net csak a multihoz kelljen.
  • syberia2
    #6
    jövő héten
  • gfreak
    #5
    Assassin's Creed 2.5
  • DIESEL DOG #4
    Valami bővebbet a játékról?
  • tommygear
    #3
    nem
  • TheGrinder
    #2
    fake
  • Kongy
    #1
    GameStop áruház szerinti borító.