7978
10388394491291745162.jpg

Off/Warez Topik, erre klikk.size

Multiplayer nevek: persian0077, ratgab, Sully1979, Cevys, norcii90, BIZ88, PowerSlave87, Atkamon, medve01, Arkimonde87, Gundark1980, ConstantinHUN, Royal_tipu, MerlinW_HUN, H3xHUN, l0lhunter, renji00, hunRage47, geng20, barcageri, xingjian, Logan8523, mgjani, penge468, wendi1106, Regnellahc, Dr.Assassino, Krysael, R4tB4G, Amurass

Ha van betervezett közös MP meccs, az ide lesz kiírva!

TEAMSPEAK 3 szerver:
ip: reddawn.hu
port: 9987
pw: nincs

CLAN channel alatt
az ACBrotherhood szoba, oda pw: 42368
  • Kongy
    #1
    GameStop áruház szerinti borító.

  • TheGrinder
    #2
    fake
  • tommygear
    #3
    nem
  • DIESEL DOG #4
    Valami bővebbet a játékról?
  • gfreak
    #5
    Assassin's Creed 2.5
  • syberia2
    #6
    jövő héten
  • Fehercsoki
    #7
    Hát remélem a DRM jól bebukik mire ez jön és nem szívatják ezzel a vásárlókat,és net csak a multihoz kelljen.
  • Narxis
    #8
    Nem veszik ki a DRM-et, sőt még jobban szerver/internetfüggővé akarják tenni, kár pedig az AC 2 tényleg jó játék lett.
  • Fehercsoki
    #9
    Hát rohadt nagyszerű lesz,ha már szinte MMO szinten szerverfüggő lesz egy játék!Úgyis csinálnak hozzá szervert is!Szerintem ha a szaros DRM költségein egy jobb játékot csinálnának,többen megvennék!(tudom hogy rohadt jó játék,de ki tudja mi nincs benne a DRM miatt)
  • Atkamon
    #10
    Nagyon kíváncsi leszek erre a multiplayer dologra:)
  • n3whous3
    #11
    undorító a borító design
  • Atkamon
    #12
    Szerintem sem túl szép amúgy, szerintem ez még tuti nem a végleges...
  • syberia2
    #13
    írták h csak próbálkozás, meg h jövő hétre informálnak(ezt mondták 2 napja!)
  • Kongy
    #14
    A Ubisoft azt mondja, hogy a borító design csak ízelítő, és közel sem végleges, de a felirat rajta 100%-ban igaz, és így lesz rajta a végső borítón is...

    Egyszóval nem fake, megerősítették. Hamarosan infók... de ahogy a Ubit ismerem, ez még 1 hét...
  • Kongy
    #15
    Valami fórumfejlécet készíthetne valaki. :))
  • Kongy
    #16
    Kiszivárgott az Assassin's Creed: Brotherhood dobozfotója, a GameStop előrendelés szerint pedig idén ősszel már meg is érkezik az AC2 közvetlen folytatása.


    Ahogy a képen is látható, Ezio mögött több keményarc fejvadász is áll, ami annak köszönhető, hogy az időközben a szakma mestéré vált itáliai srác egy saját testvériséget hozott létre, melynek célja, hogy felvegyék a harcot a templomosokkal. Ezio az ellenség központjában, Rómában akar lecsapni, amihez minden emberére és ügyességére szükség lesz.

    A sorozat történetében most először kapunk többjátékos üzemmódot is, ahol testreszabhatjuk majd saját bérgyilkosunkat, s meghatározhatjuk, milyen stílusban szeretnénk ölni. További információk valószínűleg az E3-on.
  • Atkamon
    #17
    Milyen fejlécet, még egy kép sincs a játékból, vagy bármelyik szereplőjéről, ez a borító meg elég gáz.
  • gfreak
    #18
    igazából az is lehetne a címe, hogy : 'amit az AC2-ből kihagytunk'
  • berczely
    #19
  • Atkamon
    #20
    Jaj ne már, annyira rossz ez a kép Ezio-ról:D
  • berczely
    #21
    ó mintha valami toppmodell lenne

    Jóez ide...
  • JethroHUN
    #22
    photoshoppal, menj végig a fején, blur tool (vagy vmi hasonló, kis feket pamacs) az világosít.

    Amúgy hogy lehet AC-be multit rakni? versen PK vagy mi? :D co-op?
  • Atkamon
    #23
    Nem tom mi lesz... Annyira nem is értem, miért kell ebbe is mutli, eddig ez egy nagyon jó single player volt...
  • The Protector
    #24
    Sztem co-op a multi dolog.Mert ha belegondolsz h nézne már ki egymás ellen való küzdelem.Két sg-s összetalálkozik és mindkettő csak áll mert várja h támadjon a másik és lecounterezze.Vagy futóversenyközben bőszen hajigálná a dobókést.
  • Kongy
    #25
    Sztem nem ilyen DM-re meg TDM-re kell számítani, ez valami komolyabb dolog lesz... remélem. Az eddigi leírásból úgy tűnik kicsit MMO feelingű...
  • Kongy
    #26
    nem tölti be a képed.
  • szabii98
    #27
    nekem bejön
  • Kongy
    #28
    na, mostmár nekem is. tetszik a fejléc, ha valaki betenné, megköszönném. :) Aztán, ha több kép lesz akkor lehet majd más is...
  • Cyberdevil
    #29
    Emlékeztek a Splinter Cell Chaos Theory multijára? Voltak a zsoldosok meg a kémek. Zsoldosok fps nézetből lőttek, kémek meg tps nézetből lopkodhattak stb.. Szerintem valami ilyesmi lehetne jó ide. Bérgyilkosok egymás ellen? Kizárt! Hamár testvériség, akkor coopoljanak együtt. Lehetséges még a, ki öli meg a célpontot előbb? Ki öl meg több célpontot, stb... Szvsz, a legjobb az lenne, ha a rendes őröketis lehetne irányítani, meg lehetne oldani hogy az esélyek egyenlőek legyenek. Felturbózzák az őröket, kapnak jó kis mozdulatokat, a bérgyilkosoktól ha kell akkor elvesznek ezt azt, és kész is. Megoldható ez.
  • pxxl
    #30
    a csúcsfejek jutott eszembe iccióról :D kicsit félre van retusálva :)
  • Fbn Lx
    #31
    a 2 naaagyon jó volt. év játéka mindenképpen. eltököltem vele 35 órát mire végigtoltam, és közel sem volt elég, még egy 10es ráfért volna. Várom a folytatást.
  • syberia2
    #32
    Ezio ruhája rohadt más, de a leggyanúsabb az a liba a háttérben, nagyon furcsa ruha, nem lehet hogy ez mégiscsak Desmond?
  • Atkamon
    #33
    Öh, nem...
  • gfreak
    #34
    na ez a hiányzó 10es lesz :DDD remélhetőleg nem csak azt vágják hozzánk amit már nem sikerült belegyömöszölni az AC2-be 'idő hiányában', hanem még dobnak hozzá tartalmat...

    grafika nem változik semmit előreláthatólag, irányítás meg inventory is sanszos hogy amrad amit a 2-ben megszokhattunk..ami plusz: karakterek/fegyverek/helyszínek...

    na ezt hívták régen kiegészítőnek ;)

    OFF: szóval a témaindító figyelmébe azt ajánlanám, hogy mielőtt megy topikot fikázni, előtte gondoljon bele, hogy egy kiegnek szükségesebb-e egy új topik, vagy egy teljesen új játéknak (igen, MoH topikos okos hozzászólásodra gondolok)
  • Fehercsoki
    #35
    Időhiány jó vicc,nézzük már meg mikor adták ki a PCs verziót...
  • Kongy
    #36
    A grafika sztem úgy tökéletes ahogy van, és még simán ver egy-két 2010-es játékot, ha majd megjelenik majd akkor is. De ez már az 1-nél is így volt. Én főképp a sztori miatt várom a cuccot, de kételkedem benne, hogy még idén megjelenik...
  • Atkamon
    #37
    Hát azért az, hogy tökéletes azért kicsit túlzás... Tény, hogy gyönyörű, de az, hogy az egy picit messzebb lévő épületeknek tök szar a textúrájuk, aztán ha közel mész, hirtelen szép lesz, elég zavaró... Meg pl megyek a gondolával, és nem is a távolban, hanem mellettem jelennek meg emberek, másik gondolák, meg épületek részei...
  • gfreak
    #38
    jaja, arra emlékzetet mintha a GTA-ban a detail distance le lenne húzva :DDD mindenesetre jól néz ki, nincs is vele baj...mint mondtam az az egyedüli bajom ezzel az egésszel hogy ez csak egy kieg, ami ráadásul olyan dolgokat fog tartalmazni javarészt amit eredetileg is bele akartak gyömöszölni a játékba..
  • Atkamon
    #39
    A 2 topicjában írtam le éppen, hogy annyira pénzhajhász sajnos a Ubisoft, mint kiadó... Túl szoros határidőket szabnak meg a játékoknak, a fejlesztők viszont eléggé maximalisták... Így beleraknak egy csomó mindent, de nincs idejük befejezni a határidőre... Úgyhogy kiadnak egy olyan félkész játékot, mint amilyen az első is volt... A második is csak azért lett ilyen, mert a grafikai alap már megvolt, és volt idő a sztorira, meg a küldetésekre... De ott is kihagytak olyan alap dolgokat, mint a sequence-ek újrajátszhatósága... Minden játékuknak kéne még minimum egy év fejlesztés, és akkor ezerszer jobbak lehetnének.

    De most is itt van a második rész, még nincs egy éve, hogy kijött, de már bejelentik a következőt...
  • Kongy
    #40
    Ilyen rengeteg játékban van. Pl a Crysisban nálam random jelentek meg hegységek. GTA 4-ben magas view distance-szal is történnek ilyesmik, AC2nél durvább dolgok is...