418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • WaseK
    #44701
    Na, három patton t54-el legázolt minket :D
    Pattont megnézni nem tudtam, valahogy nem arra figyeltem :)
  • szabii98
    #44700
    7%. fuckyea.
  • lexlutor
    #44699
    ..orulok h szerinted minden rendben es tokeletes a rendszer. legalabb van egy elegedett jatekos. ez is valami!
  • Gunslinger
    #44698
    Biztos nem a netemmel van gáz, ideális esetben 380 mega nekem is úgy 12 perc szokott lenni.
  • VanDaal
    #44697
    Na mindjárt lejön nekem is, aztán folytathatom a szenvedést a ruszki lightokkal a T-34-ig :D Hiába megyek 60-nal, mindig kidurrant valami menet közben, a fegyverzetüket meg inkább hagyjuk is :D
  • egonn
    #44696
    Megállt 99%-on!!:(
  • Gunslinger
    #44695
    Két-három napja nekem majdnem 2 perc volt 35000-es létszámnál a várakozási idő IS-4-el... Csodálkoztam is, hogy mi történhetett.

    Most 34%-nál tart, sztem mire update-el és belépek már tele lesznek a csaták amcsi TD-kkel. :-D Remélem délig meglesz és tudok menni pár csatát, mert aztán csak este érek rá játszani.
  • lexlutor
    #44694
    ..mondjuk ha cirka egy honap alatt nem tudtak kesz lenni vele, akkor igen komoly prioritassal kezeltek..
  • virkir
    #44693
    Gagyi a neted nekem 10perc alatt lejött.
  • virkir
    #44692
    Hagyd már teljesen felesleges vitatkozni.
    Nem akarom megbántani mert jó volt hozzám az teszt acc-al :) de akit 8k csata után még zavarnak az artyk ott valami baj van.
    Azt aláírom, hogy random battle-ben a5-6 az már nettó f@szság a játék részéről de megnézném amikor az cúna gonosz arty kiszedi a rámászott Maus-t és megmenti a seggét esetleg megnyeri a csatát akkor mit szólnak.
  • Szakesz
    #44691
    célzási idő*
  • WaseK
    #44690
    3 perce várok csatára T8-al :D
  • Eagle16
    #44689
    Jesszus, még jó hogy nem CW-zek és használok TeamSpeaket.

    Meg is őrölnék ha hallgatnom kéne ezt a szűkülős dolgot :D De az is lehet hogy a röhögéstől nem tudnék játszani.
  • Wlanseraf
    #44688
    "nem látom, szűkölök .. nem látom, szűkölök":D
  • Trucker39
    #44687
    És sikeres csatlakozás. Ilyet még nem is láttam mióta itt vagyok. Alig 200 játékos online.


  • Gunslinger
    #44686
    20% :-P
  • Szakesz
    #44685
    Az arty biztos nem 5mp alatt szűkül. Amikor artykkal platoonozok, company vagy CW, fél óráig hallgatom, hogy "szűkülök..., szűkülök...".
    Gondolom ez megint villámgyors töltési idejükről tesz tanúbizonyságot.

  • WaseK
    #44684
    Be tudtam lépni, vannak bent 240-en :D
  • Gunslinger
    #44683
    Valszeg mert nem lettek készen vele. Vagy az arty imádó főmufti beszólt, hogy még ne, mert élvezkedik. :-)
  • Ravasak
    #44682
    78% :)
  • Wlanseraf
    #44681
    Látod látod, innentől előre lehet köszönni nekik:D
  • szabii98
    #44680
    én 3%on vagyok....
  • lexlutor
    #44679
    ..arrol talalt valaki valamit valahol, h miert maradt ki a tarcert javitas most?
  • Gunslinger
    #44678
    Nyugi, sokan észreveszik és mire lejön meglesz a 14 óra. Mikor elindult fél perc alatt elért 5%-ra, most már két perce 7%-on van, belassult...
  • Plata
    #44677
    Pedig szerintem egy Leoval élvezet scoutolni,és külön élvezet ha lehet őket szívatni.De nagyon sok rossz random csata van,a random csaták kb 70%-a szar.Hiába védem egyedül a bázist és ölök meg 6-7-8 ellenséget,ha a többiek szánalmasak.Az a jó ha van platoon,bár ha platoon van akkor meg én kezdek el néha túl bátran harcolni.Én abbahagytam arty húzást,egyedül húztam artyt random csatákban,és hamar rájöttem hogy a legtöbb csapattárs tojik rám,ott állnak mellettem 1 kockán belül és nem védenek meg a berohanó light és med tankoktól?És ez sokszor előfordult.Lehet hogy bennem van a hiba de én ha heavy tankkal játszom igenis megszoktam védeni az artyt és a bázist,akár a saját életem árán is,és már jó páran meg is köszönték ezt,de artyként nem találkoztam hasonlóval.Ezért abba is hagytam.
  • Trucker39
    #44676
    Lenn is van, most telepiti...
  • Eagle16
    #44675
    És 1 nappal az orosz szerver után, WTF.

    A sok Löwe miatt van ez :DD
  • WaseK
    #44674
    Lejött, már telepít....meglássuk.
  • szabii98
    #44673
    3 órával 14 előtt? WTF?
  • Gunslinger
    #44672
    Nekem is tölti már, egész gyorsan tolja.
  • egonn
    #44671
    380 mega! juhéjj!
  • Eagle16
    #44670
    Szerintem vííírus

    Ja nem, patch.
  • Eagle16
    #44669
    És a láthatóság: 2 percig keresték azt a Hummelt a képen és nem látták meg, pedig afk volt a végén. Az utolsó pillanatban csináltam már egy képet erről, miközben fogtam a fejem.




  • Trucker39
    #44668
    380 mb. szerintem a javítás.
  • Trucker39
    #44667
    Fiuk töltődik valami a kliensemre. Lehet a javítás?
  • Eagle16
    #44666
    De azért látom ki lett javítva :D

    Sir Charles: igen, próbáltam. A nyílt bétában GW Tigrisig mentem el és nem jöttem rá hogy miért SPG-znek az emberek. Halálosan unalmas ráadásul másokat idegesítesz vele. Kreditet farmolni meg Tier 5-ös tankokkal is lehet, szóval nem kötelező ezekkel pénzt gyűjteni...

    Most közepes tankokkal megyek, szépen elviszem a T-54-esig, azzal a tankkal legalább nem abból áll a csata, hogy rettegek mikor talál el az egyik és veszi le a HP-m felét. Most T-43-asom van, ha visszajön a szerver akkor T-44 lesz pár kör múlva.

    Elmegyek ugyan az E-100-asig, de amíg nem limitálják ezeknek a nagy dögöknek a számát csatánként, addig a közepes tankokkal fogok menni nagyrészt. Élvezetes mikor nem várt pillanatban beesek az ellenfél bázisára, a sok sunyi a bokorban meg vagy menekül, vagy meg se lát és csak áll egy helyben, figyeli a kis felülnézetes térképét :D

    Jelenleg közepes tankokkal a legélvezetesebb a játék számomra, bár néha eltalál egy spg, de közel sem olyan gyakran mint nehéztankban.

    Vártam volna hogy visszahozzák a tracert, mert ez így nagyon nem jó ahogy most van.

    Tessék összeszámolni hogy az ellen spg-i mennyit lőttek ki, esetleg azt hogy az összes spg mennyit lőtt ki...és mióta nincs tracer, csak ez megy.

  • Trucker39
    #44665
    Kisebb SPG-ket nem próbáltam, nagyobbakkal nem annyira jó szerintem farmolni. Olcsó ágyúval semmit nem ér a mutatvány, hatékony ágyúval meg elviszi a lőszer vásárlás a bevétel nagy részét. Még száz küldetést sem mentem, amikor már minden lővés előtt számolgatni kezdtem, hogy ha lővök, veszteséges lesz a csata, ha nem lövök, akkor fenéken durrantják, az egyetlen értelmes tankunkat, aki legalább teszi a dolgát.
  • Trucker39
    #44664
    Nyilván helyzet függő a dolog. Van példa minden helyzetre, szinte mindenki tapasztalt ilyet. A random csatákban nagyon látszanak a kezelési hibák. Nehéz tank cammog, 2-3 közepes kíséri. Ez szép dolog, de az SPG-ket ki vadássza le? Könnyü tank hátul elbújik és sem szidással sem könyörgéssel nem lehet rábeszélni, hogy ugyan menjen már felderíteni. Ő ugyan nem, mert túl kicsi...
    Birka effektus. Egy megy elől kolompol (csörömpöl) az össze többi, bégetve utána. Másik oldal védelme? Oda nem megyünk, mert még véletlen kilőnek. Akkor minek jöttél ide játszani kisbarátom?

    Néha viszont annyira jó a random csapat, hogy egyetlen beírás nem születik a chat-re és mégis mindenki teszi a dolgát. Egyszerűen öröm ilyenkor játszani. Azért tartom az ilyen csatákan nagy becsben, mert minden féle náció (olasz, bolgár, spanyol, török, irokéz, izraeli, stb) össze kerül egy csapatba és tudnak nagyon jól együtt működni.
  • lexlutor
    #44663
    ..mondjuk szerintem ott lett elrontva az elejen a dolog, h az spg-kel jol lehet farmolni. boldog-boldogtalan farmol vele.

    szerintem.
  • lammaer
    #44662
    "A lehető leggyorsabban bele kell szállni az SPG-be, ha tud lőni a tank, ha nem, akkor is. "

    Hát, ha 200 méteren veszed észre (2 négyzet), a szemtől szembe roham azt jelenti, hogy tökéletes célpontot nyújtasz számára, TD módban igy könnyű célpont vagy.
    A lövedék többnyire hamarabb odaér mint te (még a t54-nél is gyorsabb), és azért 1-2 találat általában már lég szokott lenni.

    Sztem biztosabb megölni ágyúval mint rammolással. Persze ki scout tankoknál más, ott ugye az ágyú nem erős.