281
GTR 2011?
  • arty
    #33
    ésha csillivilli szimulációra?
  • bgabor
    #32
    Egyértelműen a GTR2 a sorozat legjobb tagja eddig.
  • Fokker
    #31
    csatlakozom az előttem szólóhoz. a gtr-evóban a gtr2-es autók nagyon árkádosak lettek. ami sztem eltalált, az a caterham, F-BMW, F-3000, talán még a radical. slussz. a wtcc87 is jó lenne, csak furán szögletesen nyikorog a gumi kanyarban. a WTCC06-07 meg lehet hogy jól le lett modellezve, de azok a kocsik nekem már nagyon sínautósak.

    kíváncsi leszek a 2011-re, remélem nem az evós vonalat viszik tovább. kéne már valami új motor, ami még több paramétert számol vezetés közben.
  • laci 700
    #30
    Ha jól tudom a Race óta le lett cserélve a készítők egy része vagy egésze (már nem tudom) és nem járultak hozzá hogy az új csapat használja az ő munkájukat. A GTR Evo-ban a GT rész is azért volt kissé összecsapott stb... (Ezt olvastam valahol.)
    De remélem hogy nem így lesz... Megvan mind két rész (Evo és GTR2) de azóta is a GTR 2-vel tolom általában, igaz csak gamepaddal de így se rossz. ;)
  • kaposi1
    #29
    Nem véletlenül az a nickem ami már évek óta!
    A GTR2 nekem, hangsúlyozom nekem a legjobb szimes game amivel játszottam.
    Ezért kíváncsian és nyitottan várom az új részt belőle!
  • mcmoha
    #28
    "concept image" ;)
  • LaszloLedzenyi
    #27
    remélem azért egy gtr2 szintű fizika lesz alatta, remélem nem a race07 es fizikát építik be, aki meg árkádozni akar annak ott az NFS és még mielött leszimulátorozná valaki az Nfs-T AZ MÉG NEM JÁTSZOTT SZIMULÁTORRAL
  • Máté94
    #26
    Szerintem az, de az összes ilyen kép mindig fel van javítva.
  • RYO21
    #25
    Tegnapi hír. Am ez ingame screenshot?
  • SimaSuna #24
    az a szomorú hogy a vérpistik NFSmániások, akiknek csak a csilli-villi fasza játék kell ahol 260nál beveszed fékezés nélkül a kanyart és még épségben vagy..

    szívesebben elvagyok olyan játékkal ahol kisebb a grafikai élmény nagyobb a színvonal és ha nem is valós de köze van a valós adatokhoz.

    lásd Terep2.
    vagy ha annyira királyvagy játsz a RigsOfRods-al és meglájuk mennyire überfaszán ismered a fizika törvényeit :) és mennyire tudsz boldogulni a gombokkal :)
  • Micsu
    #23
    elég szomorú hogy a szim rajongók megeszik a szart ha átkötik más színű masnival
  • gyepesjoint
    #22
    kezd unalmas lenni,de az árkádjancsikon kívül senki sem nézi egy szimulátor grafját!!! inkább legyen low graf,de fasza fizika,moddolhatóság stb...mint egy sokad osztályú fizikával rendelkező 26x elmosódású árkádszarfos...am meg játszottál már a Race-el?? na az a játék az arany középút
  • Laceee
    #21
    Ha neked nem felel meg a Race07 grafja akkor nemtudom mit akarsz.
    Az is lehet, hogy a saját enginjükkel akarják csinálni nem az ISI félével, amíg nincs konkrétum addig felesleges aggódni.
  • kuci06
    #20
    Nem kell nekem fotorealisztikus grafika.
    De istenem, 2010-ben járunk, egy minimum szintet üssünk már meg és ne ragadjunk a PS2 korszakban
  • Laceee
    #19
    Megszokhattad már, hogy megy a sírás ezerrel amikor még konkrétumok sincsenek egy játékról.
  • Laceee
    #18
    Ha csillivillire vágysz akkor GT5, (ha megjelenik 1x), ha szimulációra akkor SimBin.
  • pointer4
    #17
    No no, addigra már lesz "elméletileeeg" rfactor 2, újabb motorral. És ha arra épül ?
  • kuci06
    #16
    "új élményt fogunk majd tapasztalni a SimBin eddig már jól ismert, díjnyertes szimulációjára építve."

    ezaz, adjátok el még 80-szor ugyanazt a játékot
    kezd unalmas lenni, hogy ugyanazt az elavult motort használja mindenki
  • Banano
    #15

  • dragon11
    #14
    Banano megint kezdi a szokásos.. meg se szólaltam inkább..
  • Banano
    #13
    Fail így van.
  • akyyy
    #12
    fail
  • Laceee
    #11
    Ennyi erővel minden játék folytatást össze lehetne vonni.
    Van 5 kamionos topik azt nem kellene összevonni ?

    Minek nyitottál Colin McRae: Dirt 3 topikot ? nemfért volna el az előző topikban ?
  • Máté94
    #10
    Nem kell harmadik topic. Össze kell vonni mind a hármat.
  • Laceee
    #9
    A fejlesztők oldalán is kint van.
  • Banano
    #8
  • Banano
    #7
    Mert.
  • Sheltem
    #6
    Butának tűnsz. Tudod miért?
  • Banano
    #5
    Csak.
  • Sheltem
    #4
    Oka?

    Halkan jegyzem meg, kedves topicnyitó, hogy én azért megvárnám a holnapi napot, mivel április 1 van.




  • Banano
    #3
    zárható.
  • Laceee
    #2
    Fejlesztők oldala
  • Laceee
    #1
    A SimBim bejelentette, hogy már dolgoznak a GTR széria jövőre megjelenő, új epizódján, amit egyelőre csak úgy említenek, hogy "GTR 2011". A játék jelenleg még igencsak kezdeti stádiumban leledzik, se kiadója, se neve, de még célplatformja sincsen.
    A játék állítólag új normát fog felállítani az eddigi alapokra helyezve és azt továbbdolgozva, azaz "könnyen lehet majd vezetni, de a játék mesterévé válni már nehéz lesz". A fejlesztő elmondása szerint realizmus és látvány tekintetésben is hatalmas előrelépésre számíthatunk, miáltal egy teljesen új élményt fogunk majd tapasztalni a SimBim eddig már jól ismert, díjnyertes szimulációjára építve.

    A fejlesztők még megemlítették, hogy az új játék sok innovatív többjátékos tulajdonsággal és masszív DLC-támogatással fog megjelenni, valamikor 2011 folyamán. Részletek hamarosan.
    Forrás 1
    Forrás 2