281
GTR 2011?
  • Alexease
    #155
    Nalam egyelore SimBin allergiaja van a gepemnek, mert tavaly decemberben, valamelyik nap, egyszerre bedoglott a RR2, RACE07, GTR:Evo, STCC stb.:))) Azota sem indulnak el, uzenet nelkul kifagynak.
  • oneal1
    #154
    na igen, akkor ott még lesz meló:S

    huh pedig már elkelne valami szim, ebben a kategóriában.

    Bár nekem a gtr2 annyira nem jött be mint az 1, nem tudom miért, de remélem visszakanyarodnak a-felé:)
    kivéve a porsche-kat, azok nagyon babák voltak a 2 ben:)
  • Alexease
    #153
    Nem.
    Raadasul, meg csak liszenszelt autokrol mutogatnak felkesz-kesz kepeket, altalaban csak render szinten, igy lehet hogy csak jovore lesz megjelenes.
  • oneal1
    #152
    lehet tudni megjelenési dátumot?
  • Alexease
    #151
    Igen, meg december elejen;)
  • Black Ghost
    #150
    Ezt láttátok már?
  • unrealnoise
    #149
    Sőt azt sem tartom kizártnak, hogy Reiza studios lehet az új Simbin. Szerintem nagyot alkottak azért, a népszerűségük pedig folyamatosan nő. Egy komoly licensz kellene nekik, aztán a többi adná magát, ha így haladnak.
  • unrealnoise
    #148
    Most olvastam, hogy a Simbin kezében semmilyen hivatalos licensz nincs FIA GT bajnokságot illetően, azaz valszeg ezért megy ez a külön bejelentgetjük a verdákat féle marketing.

    nah most olvastam a masters oldalon Tilustól, hogy régen 70-en voltak a simbinnél, most állítólag 35-en. (de persze most pont keresnek megint pár embert, gondolom projekt alapon).

    olyan szempontból érdekes lehet a GTR3, hogy igazából a simbinnek nem sok dobása van. Race07 és az összes többi oké, hogy jó, de igazából a teljesen fapados, néhol logikátlan, csúnyán és rosszul felépített menü és menükezelés, valamint az idejemúlt grafika és a megcsorbult hangulat miatt felejtősek, nem hozhattak, és hoztak sok bevételt. (a menüt pl. GTR2-höz viszonyítva értettem)

    Ha most nem üt majd a játék, akkor nagy ziccert b*sznak el, mert azért a GTR3 nem kis cím önmagában, ha félresikerült game lesz, akkor nem sok mindenki bizalmába férkőznek be majd a Simbinesek.

    Valamint jó lenne már tényleg pár ÚJ (cockpit + egyéb) inmage cucc, mert ilyen képekből dunát lehet rekeszteni, ezeket így nem nagy szám megcsinálni (köszönhetően a jobb és rosszabb modhegyeknek), ezzel promózni nem is nagyon érdemes a mai világban... persze a semminél több.

    Kíváncsi leszek nagyon... Talán a GTR3 név sem szerencsés, ha nincs mögötte licensz, csak valami "darabos" képződmény...
  • z0ty4
    #147
    végre valami
  • lac coo
    #145
    Jól van, fel ne húzd magad :)))))

    Hetente más játékra írod, hogy a legjobb , szóval majd kinövöd ezt is :)
  • unrealnoise
    #144
    most magadról beszélsz? mit lököd itt is az értelmetlen és felesleges kommenteket, legalább valami érdemi dolgot posztoltál volna ide, de nem, te beszólogatsz, mintha Te lennél itt a nagyokos, aki aztán tudja a tutit.

    mondj egy szebb szimulátort, és kezet csókolok neked... iracing lehet szép meg még pár, de teljesen statikusak, az a látvány pedig ami az idő múlásával és az időjárás változékonyságával jár, teljesen egyedülálló a szimek között ilyen grafikával, fizikával.
  • lac coo
    #143
    Bal lábbal keltél ? :)
  • unrealnoise
    #142
    hát akkor vedd elő, mert azért elég nagy a különbség... rF2 különben nem csúnya, sőt. az aszfalt nagyon jó, pláne, hogy dinamikus. a legjobb a piacon. a C.A.R.S.-ban lehet szebb, de ott még minden totál fapados.

    egyébként meg kár a szót pazarolni, jelenleg az rF2 a legszebb szim szerintem. és igen, láttam az iracinget, netkart, FVA-t, meg a többit. de ne egy f1 2011-hez hasonlítsuk azért. :)

    mindegy, egy a lényeg, szerinted is jó amit a simbin csinál, durva lesz az a részletesség egy ultratuning engine alatt.
  • lac coo
    #141
    Hát mondjuk régen láttam, simbin játékot, de nem rémlik, hogy sokkal rosszabb lenne mint rF2 m főként mert az se számít a legkevésbé sem szépnek manapság :)
  • unrealnoise
    #140
    te mit nézel? grafikát? akkor húzd fel maxra az rF2-őt és rakd mellé a legújabb Simbin játékot/kieget...

    mint mondtam a pályák kivitelezése tökéletesen részletgazdagok, a grafikai elemek (aszfalt, effektek, árnyékok, etc) ma már viszont gyengék.
  • lac coo
    #139
    rF2 szintet dehogynem éri el ! :)

    De az RR alatt valami új motor van, nekem sima isi enginnek tűnik .
  • unrealnoise
    #138
    raceroom
  • unrealnoise
    #137
    hát igen, szerintem sincs új motor, kissé hülyeség is lenne, ha egy rf1 motorral is végülis bármit lehet csinálni, tökéletesen el lehet adni azt is, pláne, hogy szénné tuningolható.

    egy fullos és atomállat kidolgozású és grafikával megáldott pálya kidolgozása bármilyen engine alatt így is úgy is elég sok munka, ráadásul az eddigit is szénné tuningolták lényegében, szóval nem volt felesleges időpazarlás, ha pár effektet, HDR-t, és egyebeket hozzátettek.

    A pályákkal kapcs. amelyeket eddig csináltak, sem volt sok gond, nagyon pöpecül ki voltak dolgozva, persze grafikában nem éri el egy rF2, C.A.R.S. szintet, a lényeg, hogy a pályák lényegében ott vannak készen a képükön már rég, csak az effekteket kell beleerőszakolni mindbe.
  • lac coo
    #136
    És mi az az RR meg RR2 ? :)
  • Alexease
    #135
    Azert eddig sem pihentek: evente megjelent 1-2 jatekuk es/vagy kiegeszitesuk (6 ev alatt majd' 20 game/addon), az RR-bol mar a masodik verzio van, es az RTR-rel is elszorakoztak egy ideig;)

    Elkepzelheto, hogy tavaly ujra megszereztek/frissitettek a liszenszeket, bejelentettek hogy lesz GTR3, aztan elkezdtek csinalgatni elorol;)

    Nem hinnem, de elofordulhat:)

    Foleg ha a pletykak is igazak, miszerint a GTR3 valoban a teljesen uj, sajat engine-re keszul. Persze, almodik a nyomor;)
    Eddig a legvaloszinubb az volt, hogy a mar eleg jol tovabbfejlesztett (HDR, tobbcsatornas hangok) RR2 alapjaira kerul ra a GTR3 is.
  • unrealnoise
    #134
    áh, azt azért biztos nem, akkor mégis mit csináltak volna eddig? szerintem csak most egy gyorsított, keményebb promós időszak fog jönni, licensz bejelentés után képekkel, egy idő után pár videóval. szerintem nyár végén már kézbe is vehetjük.
  • Alexease
    #133
    Ez most vagy parasztvakitas vagy valoban nullarol kezdtek az egeszet;)
    En ugy gondoltam, hogy ha eddig is naluk volt a teljes sorozat, akkor nalauk is maradt, nem kell elorol mindent liszenszelni, bemutatni es orulni neki;)

    De a SimBin mindig jo volt promoba, valszeg ez is csak valami hasonlo;)
    Vagy nem, es tenyleg csak most kezdik piszkalni az egeszet (liszenszeles, modellezes stb):D
  • unrealnoise
    #132
    jah, igazából nem is értem, mivel GTR3, "nagyjából" úgyis mindenki tudja, milyen autók lesznek benne. szóval remélem a következő hónapok nem arról szólnak majd, hogy "ez meg az licenszelve lett, örüljetek!"
  • Alexease
    #131
    NEM VIDEO csak hang!:)
    Csak mielott valakinek heves szivdobogasa lesz a Youtube lattan:)
  • Alexease
    #130
    simbin-corvette-c6-r-gt2-licenced

    Igy eltart egy ideig, amig vegigmennek az osszes auton;)

  • unrealnoise
    #129
    Fb-n mintha azt írták volna, h a blur a játékban van benne, nem PS. Tudom simbin. szokott PS-élni, és tudom, h volt már ilyesmi kép, de engem is megvesznek, és simán elhiszem h közel CARS szint is lehet a grafika. Ütős lesz!
  • Muttley
    #128
    ez viszont nem photoshop és nem is SimBin.. :P

  • Solt
    #127
    Engem simán megetetnek ezzel... meg nem mondanám, hogy PS! A nézőkre nézve olyan, mintha igazi fotó lenne! :))
  • Alexease
    #126
    Az a baj, hogy ez is Photoshop mint a tobbi SimBin promokep;) Es mar lattuk is az autok:P
  • Solt
    #125
    Uhh, ez igen!
  • unrealnoise
    #123
    Wow!
  • Alexease
    #122
    SimBin szokott csepektetni infokat, foleg Photoshopolt kepeket es agyon efektezett videokat;)))
    De mivel az ISI lefujta az ezevi tevekenyseget, igy mar nekik sem lehet anyira egeto a dolog:)

    Igazabol sok dolog van a SimBin kezeben, igy pl. megtehetnek, hogy az eleg jo "reklamhordozo" RR2 ala, kiadnanak egy GTR3-as autot, es azzal rendeznenek az ev utolso hetere valami hotlap-versenyt, GTR3 nyeremennyel:)
  • lac coo
    #121
    Szerintem meg nyugodtan alszik mindenki a Simbinnél amiatt, hogy csak erre a képeslapra futotta :DDDDD
  • unrealnoise
    #120
    simbin részről kellemetlen, hogy ennyi a karácsonyi meglepi (és ez is már napok óta elérhető a fórumon...), bár még van egy napjuk valami új infót, cuccot közölni. :)
  • Szabi1991
    #119
    fenti képen dbr9, jobbra meg talán az a fehér egy golf ?
  • unrealnoise
    #118
  • Alexease
    #117
    Az tulzas, hogy kepben vagyok, de teny, hogy kivancsisag fel egeszseg, igy neha ranezegetek a forumokra, es beleolvasok ebbe-abba;) Igazabol orakat el lehetne tolteni ezzel, de idom sincs es annyira azert mar engem sem erdekel (a fontosabb dolgok ugy is megjelennek a nepszerubb oldalakon):)

    A GTR3 teljesen logikus, hogy bekeruljon a mostani rendszerbe, es a fejlesztes is latszik, ovashato, nem lesz vele gond.

    A CARS meg messze van, barmi lehet belole, de igazabol ok is hasonlo komplex rendszert szeretnenek.

    Valszeg az rF sem azert csuszik, tart eddig a fejlesztes, mert nem tudjak eldonteni milyen szinu legyen valamelyik auto, hanem a rendszerre koncentralnak ok is. Nem hiaba kerul majd kulon penzbe az online szolgaltatasuk. Egyertelmuen a SimBin utan kell menni, es ha mar Wheatley az iR-tol jott, onnan is at lehet venni ezt-azt;)

    Hogy mi lesz ezekbol, az meg kerdeses, igazabol meg egyikrol sem tudunk semmi biztosat;D
  • unrealnoise
    #116
    nah az fasza lesz akkor nagyon. :) rF2 ilyenek nélkül sétakocsikázás lesz.
    asszem idén akkor nálam a GTR3 lesz a nyerő, a CARS nem hinném, hogy be lesz fejezve jövőre. vagy csak viszonylag fapados lesz. kezdetben eső nélkül meg viszonylag kevés tartalommal.

    azért te eléggé képben vagy mindenben, látszik, hogy többet látogatod, nézegeted a fórumokat, meg hogy mindenbe belekóstolsz, ahelyett, hogy inkább versenyeznél folyamatosan. :D
  • Alexease
    #115
    Egyertelmuen a GTR3 is bekerul, ahhoz is lesz minden. Sot, folyamatosan fejlesztenek, tobb oldalon is latszik hogy keszul meg sokminden hozza.

    Nem csak alien setup kell hozza, hanem alien is:D
  • unrealnoise
    #114
    annyiból nem off, hogy jeee, remélem a GTR3 is kap valami ilyesmit, csak egy kicsit még jobban feltupírozva, modernizálva, etc. (mondjuk láthasd a táblázatban a szektoridőket ha akarod, jobb desing, átláthatóság, etc...)

    az a baj, hogy egy idő után hiába nyomnál hibátlan kört, az alien setup azért alien setup. :D