281
GTR 2011?
  • Adam Jonas
    #200
    Amiket most szórtak ki képeket, látványvilágban nagyon hasonlít azokra, mint amiket eddig megjelentettek olyan címszóval, hogy szerkesztetlen képek.

    Nem lehet véletlenül, hogy a SimBin úgy vette meg a gMotor2-t, hogy bele is piszkálhassanak a motorba, s nem pedig csak 'felhasználásra' úgy, mint eddig? :)
  • GPx8
    #199
    RR-ben is van AI, reméljük ebben is lesz.
  • lac coo
    #198
    AI lesz ebben vagy ez csak online jó ?
  • samsung123
    #197
    Nekem nagyon bejön, exotikus, kitalált pályák(miníg ezt hiányoltam),és végre grafika is szép hozzá, Only pc legalább, a fizika meg csaknem lesz rosszabb! F2P rendszer is tetszik. Reménykedek, hátha hamarabb jön mint a CARS bár az már más kategória.
  • Alexease
    #196
    Biztos hogy azzal is csinaltak valamit, es nem hagytak ugy;)
    A lenti leirasban, a tesztelo sem tudta, hogy milyen segitsegek voltak bekapcsolva, anelkul meg nem lehet normalis velemenyt mondani.

    A lenyeg hogy ingyenes lesz, ki lehet probalni, aztan kiderul.
  • lac coo
    #195


    ezen mondjuk erősen piszkáltnak tűnik a fizika ...
  • lac coo
    #194
    Hát...ez nekem nullának tűnik. az 56. Race variáns már elég uncsi.
    Szóval ez már kezd pofátlan dolog lenni,, még vajon hány évig akarnak eladni ebből valamit? Értem én hogy ebben nem sok pénz van, de ez már tényleg olyan , hogy hülyének néznek mindenkit .Legalább foltozgatnák tovább mint rF2-ben tették !
  • Alexease
    #193
    Ez alapjan kicsit "mindenkinek" jatek tipusunak tunik, elsosorban csak latvany, hang es rendszer valtozasokkal...
  • Alexease
    #192
    gamescom-raceroom-racing-experience-hands-on
  • lac coo
    #191
    a pálya szép, egyéb nem derül ki ennyiből .
  • Laceee
    #190
    Na majd vasárnap megsasolom, ha a közelébe férek :P
  • Alexease
    #189
    Nem eroltetik meg magukat, egyelore ez a video van a GC-rol, meg 2-3 "szokasos" kep.
  • unrealnoise
    #188
    akkor azok a pályáról készült képek miből voltak? gondolom nem ebből a RR-ből:
    persze nem bukok vele, de a szar promo miatt nem is nagyon várom, meg emiatt nem fogok egy VGA-t venni. mert most ugye integrált van csak. + PS3.

    Tartalom és frissítés is kérdéses, mert lehet az is nagy nulla lesz, pláne ha egyszerre több címen dolgoznak. az meg hogy félévente esetleg jön egy pálya, pár kocsi, meg néhány plusz funkció. c-c kevés lesz.

    Nah mindegy, én ebben nem hiszek most még. Egy multiplatform, szép, okos, brutálisan kidolgozott GTR3 többet hozhatott volna a konyhára, pláne ha még a pCARS előtt kiadják...
  • Alexease
    #187
    Mivel ingyenes lesz, igy inditasnak nem vesztel vele semmit, es gondolom alap, hogy adnak hozza legalabb 1-1 autot es palyat, abbol mar ki lehet deriteni milyen lesz (legalabbis a program). Aztan a rendszer, frissitesek, online, kozosseg majd kesobb kiderul;)

    A GTR3-ra nincs pezuk vagy nem latnak benne egyelore akkora bevetelt;) Vagy nincs kesz az engine, es azt majd a RR:RE kozben akarjak befejezni;) Vagy az RR:RE-szel akarjak penzugyileg megtamogatni, mert az, mar kozben mukodne, tesztelnek az emberek, es talan meg penz is lenne belole;))

    Igy legalabb folyamataban lathatod, hogy milyen lenne a GTR3:P
  • unrealnoise
    #186
    Nekem ez eddig csalódás. Mégis mi ebben a hír? Sehol nem találtam semmi konkrétumot. Milyen pályákkal tervezik, milyen frissítési gyakorisággal, etc. Vakon nem ugranék bele. AI lesz? Eső lesz?

    a grafika is so-so, nekem nem nagyon tetszik, a egyik új Simbin projektból mutatott képek porig alázzák ezeket.

    Lehet jó lesz, de pff... A promo videó is meglehetősen gyenge, sőt szerintem kifejezetten béna.

    GTR3-al meg vicc amit művelnek...
  • GPx8
    #185
    Igen. Az animációk sem saját "gyártmányok" csak integrálták.
  • Alexease
    #184
    Biztos hogy az, nem irtak sajatot, az tuti, annak nagyobb hirverese lenne;)
    De nincs vele bajom, mert Ok foglalkoztak vele, Ok hoztak ki belole a legtobbet. Mar 5-6 eve volt sajat pilota es egyeb animaciojuk, esojuk, online rendszeruk stb.
    Valszeg nem lesz annyira friss, modern fizika/gumi/korites mint pl. az iR vagy valszeg az AC, nem lesz annyira latvanyos mint a CARS, de osszessegeben, hasznalatban, szolgaltatasban biztos sokat tudnak nyujtani. Igazabol egy normalisan kivitelezett, korrekt "Simraceway" lesz:)
  • GPx8
    #183
    Nagyon úgy néz ki, hogy ez is rF1 alap... :/
  • Alexease
    #182
    Ezt eddig is lehetett tudni, pl. a multkori sajto cuccbol (#178), de a kerdes meg mindig ugyanaz (mert ez most sem derult ki;P), hogy az alap amire keszul, mennyire uj, mennyit valtozott, foleg fizikara, gumira. Grafikara valtozott, az eddig is latszott, onarnyekok, uj shaderek es HDR mar vannak;)

    Amugy ha valoban jo lesz, valtozott a fizika, es jol lesz arazva, nincs vele bajom, sajnos nem sajnos, szimulatoros piacon, hosszutavon ez a jarhato ut.

    Ezert bosszanto a Simraceway, mert lathatoan sok penzuk van, hetente toljak ki az uj liszenszelt autokat, az alap meg a 7 eves rF1, raadasul arra is kicsin gagyin modolnak:/

    A SimBin megbizhatobb.
  • Adam Jonas
    #181
    Nah, úgy néz ki, hogy kezd körvonalazódni a helyzet a SimBin táján. :)

    A frissen megjelent sajtó anyagból a lényeget leszűrve, kb. egy iR/SimRaceWay-szerű szoftver fogunk kapni. A program alapja ingyenes, ami gondolom azt fogja takarni, hogy használhatunk pár pályát és autót ingyen, a többit pedig magunknak kell megvásárolni, mint a fentebb említett másik két szimulátorban. :)

    Szóval egyelőre nem lesz GTR3, úgy fest, helyette kapjunk ezt a programocskát, melyet RaceRoom Racing Experience-re kereszteltek el.

    RaceRoom Racing Experience trailer & hivatalos sajtóanyag

  • Alexease
    #180
    A RaceRoom-ban elvileg van penz, folyamatosan promoznak, ott vannak versenyeken, rendezvenyeken, az igazabol egy elo, mukodo dolog. Valamilyen szinten logikus, hogy beleerositenek, es arra alapoznak.

    Persze ahhoz, hogy ertelme is legyen, valami komolyabb alap kell, frissebb engine ala, mert minek vasaroljak hozza barmit, ha a RACE07 ala felmillio cucc van (OK, a RR:RE frissebb es jol megtamogatjak az online es kozossegi reszet):)
    Ha a teljesen uj engine-nel jonne, akkor talan OK.

    A GTR3 jo lenne, de amit eddig lattunk belole az semmi, vagy nincs hozza rendes liszenszuk vagy csak nem mutogatjak;) Vagy nincs meg kesz az uj, valodi multiplatform engine (hasonlo mint az SMS keszit), anelkul meg nem sok ertelme van kiadni dobozosba, mert minimalis lenne a bevetel.

    Biztos nagy a penzugyi kavar, mert ez mar a sokadik hasonlo nevu ceguk, ittis-ottis, ez a mostani Svajban;) Ezert volt talalgatas az AX-szel kapcsolatban, mert naluk is svajci ceg van feltuntetve:DDDD
  • unrealnoise
    #179
    ezek hülyék... raceroom oké, hogy jó volt, de most mit mondjak rá, demonak is kevés..., iRacing szerű, vagy mikrotranzakciós cucc még jó is lehetne, de azt meg is kell marketinggel alapozni, nem csak úgy eltalálni, hogy akkor most a 3 projekt közül ez lesz az egyik. egy CUCCRA kell koncentrálni (GTR3 vagy tökmindegy mi a neve), azt nagyon-nagyon faszára megcsinálni, akár multiplatformra is, és utána jöhetnének hozzá a licenszelt kiegészítők, komplett szériák etc.

    Ez így fos, idén a Simbin számomra a legnagyobb csalódás minden téren...
  • Alexease
    #178
    A GTR3-rol semmi hir, a V-WTCC elmarad, de ugy nez ki, a RaceRoom sorozat megeri nekik;)
    Itt is vasarolgatos tartalmak lesznek (elvileg). Kivancsi leszek mi sul ki belole, mert ha nem valtozott az alap program, nem sok ertelme lesz vasarolgatni;)

    "Game developer SimBin Studios AB and publisher RaceRoom Entertainment AG are proud to announce RaceRoom Racing Experience™, a new Free 2 Race concept, soon to be released.
    RaceRoom Racing Experience combines traditional game play with a brand new community portal, all connected and seamlessly built into one platform making it More Than a Game™.
    RaceRoom Racing Experience is a Free 2 Race concept where a high end racing game is provided for free. The concept offers the opportunity to purchase additional content, thus allowing every user to build the game of their dreams.
    RaceRoom Racing Experience™ will be presented at GamesCom in SimBin’s exhibition booth, hosted by publisher RaceRoom Entertainment AG, found in hall 8.1, booth 030. Eight simulators will be hosted onsite for GamesCom attendees to get a first look at the new concept. Leading staff from SimBin will be available onsite to answer questions and provide walkthroughs for drop in as well as booked guests and media."

    http://www.raceroom.net/news/simbin/raceroom-racing-experience-at-gamescom/
  • Alexease
    #177
    Ha mar szoba kerult, akkor mentem 1-2 karikat, es legyen egy kis nosztalgia itt is;D

  • Alexease
    #176
    Ja, es van ala mindenfele sorozat, eppen amihez kedvem van, es ez mind hivatalos WTCC87/2006/2007/2010, Mini, F3000, F.BMW, Caterham, Radical, STCC1/2, GTR-Evo, GT-Power, Retro ;)
  • Alexease
    #175
    Ha igy haladnak, es ha valoban ez a helyzet, akkor ebbol max jovo Karacsony;)

    Addig el vagyunk latva, keszul CARS, oket es az iR-t tuti figyelgeti Kunos, igy kozben az AC is keszulget. Az rF2-vel elvannak, talan ev vegere lesz mar olyan allapotban, hogy beindulhat a komolyabb modolas, lesz ahhoz is cucc.

    Addig nekem jo a RACE07+ a SB-tol:) Minden piszkalas nelkul azonnal vezetheto, elvezetes, lehet autozni de foleg versenyezni (minden gyari auto/palya kombon jo az AI, szarazon es esoben is).

    Amit kell, azt teljesen jol kiforrottan tudja: egyszeru a menu; kenyelmes, jo a setup/garazs; jo az ffb; jo a cockpit es a dinamika; jok a hangok; reszletesek, kidolgozottak a palyak (objectek, animaciok stb.); stb.

    Ami nincs: HDR, onarnyekok, latvanyos shaderek es postprocess.
  • unrealnoise
    #174
    szépek, de mire ez is megjelenik... mondjuk emiatt sem fogok VGA-t venni... a Simbin egyébként a GTR2-t nagyon eltalálta, menü körítés, tanulósdi, ha a GTR3-t kiadnák konzolra, tuti vevő lennék rá... és szerintem azért elég sok szimes ott is megvenné. lehet nem produkálna GT5 és Forza 4 eladásokat, de bizony lehetne kaszálni. Pl kevesebb kocsi, de jobban kidolgozva, sokkal jobb FFB-vel és jobb fizikával nyerő lehet. Lásd a GT5-nek sem jött be a rengeteg kocsi, (nagyrészük kidolgozatlan), a Forza 4-nek bezzeg bejött a kevesebb, de több és "jobb". Ezt a szemléletet lekövetve lehetne keresnivalója, de amennyire eltökölik a PC-s megjelenést, nem lesz ebből jó ideig semmi, pedig ha ez az a továbbfejlesztett, pár éve konzolon debütáló motor, akkor akár még alapja is lehetne, hogy "hamarosan" jöhet valami konzolra tőlük. de könyörgöm, multi legyen, azaz xbox és ps3 is egyben...
  • Alexease
    #172
    Bathurst kepek
  • Alexease
    #170
    Erdekes GT sorozat lesz;) Valszeg bonusz palya, abbol valoban lehetne tobb is;)
    Bathurst elvileg/allitolag most szabadult fel, valamelyik cegnel kizarolagos joggal volt, most mar az iR-be is betolhatjak;)
  • Alexease
    #168
    A vWTCC eloszetes engine tesztnek jo lett volna, es megiscsak egy friss sorozat, jatek, lehetoseg.

    A GTR3 nem az engine es ujdonsagok miatt lenne ujdonsag, hanem hogy egy egyedi, kulonallo sorozatot dolgoz fel, esetleg karrier moddal. Elvileg ennyi, se tobb se kevesebb.

    Az rF2/CARS/AC programokban nem lesz igy teljes sorozatot feldolgozott resz (autok, palyak, nevek stb.). Esetleg az rF2-ben, de ott adott az engine, csak mod-kent lehet, erosen korlatozott koritessel (AI, karrier).
  • unrealnoise
    #167
    "sokan+ várták, de ezek szerint a régi engine lett volna "tuningolva", szóval semmi különös valószínűleg.

    Ami a gáz a közleménnyel kapcsolatban, az az, hogy semmi újat nem mondtak ezzel, tudjuk, hogy melóznak, tudjuk az egyik címet is. (GTR3), de miért nem lehet közölni konkrétan, ilyen projekteken melóznak? lesz esetleg valami multiplatform cucc? (Én örülnék neki, és tuti befizetnék rá, de szerintem ők is jól járnának, ha nyitnának afelé, csak most ne valami félkész bugos "szarral".)

    Az a baj, hogy mire lassan kijön a GTR3, lófaszt sem fog érdekelni, ha jó lesz a pCARS. Ott több pálya lesz, régiek is, valszeg már az alapverzióban rengeteg tartalom, online lehetőségek, közösségi funkciók.

    Ha most év elején jelent volna meg, mindenki nyomatná a félkész és tartalom nélküli rF2, vagy a negyedrészt kész pCARS helyett. Késtek, késnek, ennek szerintem meg fogják inni a levét. Mert azt azért kevésbé tartom valószínűnek, hogy a GTR3 fel tud mutatni olyat majd, amit a pCARS nem. Inkább fordítva ugye. Bár pár licenszelt széria jó dolog, de ez a rétegjátékosok csak egy rétegét vonzza és azokat is csak PC-n ugye.

    Nah mindegy, igazából marketing szempontból is butaságot csinálnak, fél éve semmi konkrétum a GTR3-ról, sőt még annál is kevesebb. nyomatni kéne, köztudatban tartani, megpróbálni mások figyelmét is felhívni rá, erre még arra se képesek, hogy pár WIP képre rányomassák, hogy melyik címhez készül a cucc... nagyon le vannak és le lesznek maradva...
  • Alexease
    #166
    Nincs topic-ja, ide irom, mert SimBin.
    A vWTCC-t lelottek, egyelore nem lesz, pedig vartam;/ Remelem a GTR3 miatt...
  • Alexease
    #165
    Az utobbi idoben minden beallt egy kicsit.
    A SimBin aprilisra igerte a vWTCC-t, azota csend van.
    Az rF2-nek 6 honap beta/test idoszakot igertek, de meg sehol sem tart (legalabbis meg sok lenne hatra, ha meg igy "kiadjak" akkor kellemetlen:P).
    Az AX-rol sem tudni semmit.
    Az AC eleg jol halad, de abbol meg sok van vissza. Ha meg nKP-szeru puritan lesz, akkor is van meg mit csinalni.
    A CARS halad, de ahogy egyre komplexebb a cucc, foleg hogy multiplatform, ugy egyre jobban "belassul" a fejlesztes (legalabbis latvanyra).

    Lehet hogy egymast figyelgetik, varnak egymasra, figyelnek, tesztelnek, es mindig valami ujat akarnak beepitgetni, ami a masiknal mar mukodik;)
  • unrealnoise
    #164
    De egyébként nem értem mit csinál a SIMBIN. Fél éve fel lett lőve a GTR3 weblap, azóta lényegében értelmes képet sem láttunk belőle.

    Ezek már azok lennének, de erre még azt sem lehetne mondani, hogy tudnánk, hogy melyik projekt részét képezik. Óriási marketing baki szerintem, hogy nincsenek a képen feltüntetve, hogy mihez kapcsolódnak, mi a játék címe...

    Arról nem beszélve, hogy lófaszt nem kommunikálnak, holott az ígérték, hogy jönnek majd az infók rendesen... Több mindent csinálnak egyszerre, de még én sem látom át, mi mihez, mikor, és milyen minőségben, ez egy külsős érdeklődőnek még gázosabb lehet.

    a raceroom meg úgy fos ahogy van, nem értem mit eröltetik, oké, lehet páran használják, ki lehet vinni a cockpiteket a versenyhétvégére promo céljából, de se tartalom rá, se semmi, az oldal gyenge, és egyébként is olyan akciók vannak az iRacingre, hogy csak azért nem fizetek rá megint elő, mert egyszerűen maga a játék nem elégíti ki eléggé az igényeimet. De ha tehetném, akkor százszor inkább az iR, mint a raceroom, utóbbi hiába ingyenes, ha semmit különöset, extrát nem kínál... (és nem is fejlesztik megfelelően. mondjuk érdemi bevétel nélkül nem is fogják, de akkor meg legyen minimális díja, viszont cserébe érkezzen rá rendszeresen ez+az, és fejlesszék a gammát is...)

    nah mindegy. várom ezt is, de ha a CARS jó fizikával jön ki, akkor valszeg mást nem nagyon fogok tolni.
  • unrealnoise
    #163
    "meglepően" szépek. :)
  • Alexease
    #162
    A SimBin is elkezdte egyenkent liszenszelni/bemutatni a palyait:)

    http://www.bsimracing.com/2012/06/simbin-licences-circuit-park-zandvoort/#.T-DIRrUth8E
  • Dietrich
    #159
    majd ha kijött a végleges rf2 verzió, fél év múlva kijön a GTR3 is
  • Alexease
    #158
    Uj topic-ot egyelore nem er a dolog, de SimBin foglalatoskodas – kivancsi leszek, milyen alapra jon ki? Az RR2 alapjaira jelenik meg vagy mar latunk valamit a GTR3 alapbol, vagy a ketto egy es ugyanaz lesz?!:)

    Virtual-WTCC 2012 Announced
  • Alexease
    #157
    Kozben bemelegedett a dolog;)
    Miutan szobakerult, gondoltam torlom az egeszet ugy ahogy van – de megsajnaltam;) Tobb mint 2GByte mar a cucc, tele van josaggal: az osszes hivatalos addon (wtcc, stcc, retro stb) es a nemhivatalosak (gtr, gtl stb).

    Az iRacing-es Motion Cockpit View-val akadt ossze, pontosabban annak a NaturalPoint-os registry bejegyzesevel;)
  • oneal1
    #156
    hideg volt na!:D