573
valami készül!
  • fearfan
    #453
    Hát én csalódtam a játékban nem is kicsit.a controllert sem támogatja rendesen pl nem írja ki a controlleren lévő gombokat a menübe v a játékba.Ez már nem az a F.E.A.R.,ami volt,sajnos :(
  • IXEMGabeo
    #452
    ja nem is kell mondanom h Fettellel szarrá aláztam én is mindenkit:D az a nagy dolog, aki a másik karakterrel lesz a végén a favourite son...
  • IXEMGabeo
    #451
    ja igen, nem azonnal lehet megszállni kicsit széjjel kell lőni előtte, amúgy fasza, de a legjobbak a két lábon járó robotok...
  • Shep
    #450
    Hát vegyél egy FEAR 2-t :) (nekem a gyémánt kiadás van abban benne volt)
  • grebber
    #449
    Kéne ez a kis könyv nekem. :D

    Itt elég jól leírják mi is van. De ez csak az előző részek.
    A 3-at is leírhatná valaki frankón!

  • Shep
    #448
    De a teste meghalt ezt leírták ha jól emlékszem, na de persze feltámadt bizonyára a tudati kivetülése felélesztette. Túl sok itt a belemagyarázás, történetileg nem lett ez átgondolva rendesen. Az egész olyan na üssünk össze valami történetet ha már FEAR, ne csak lövölde legyen.
  • Hoz_Hun
    #447
    Továbbra is úgy gondolom Almának volt teste. Kijött a Vault-ból. Olyan amilyen, de van. Amúgy minek kéne kihordania 9 hónapig.
  • Shep
    #446
    Ja egyébként a FEAR 2 mellé adtak nagyon jó kis könyvet amiben az egész addigi történet benne van, leírva ki, mikor, miért, mivel, mit csinált. Na de mindegy is a 3. rész szerintem a széria megcsúfolása lett, gyakorlatilag majdnem minden tekintetben.
  • Shep
    #445
    Ezeket én is tudom de a vége akkor is marhaság ill. belemagyarázások tömkelege, látszik ,hogy nem a történetet eredetileg kiagyalók csinálták. Na mert ok tételezzük fel ,hogy Fettel Almának csak a szellemi testéből evett de akkor minek kellett ehhez megszállnia Point Mant, akit meg ha megszállt akkor már ténylegesen csak fizikai testből tudott volna enni. Marhaság az egész, kár volt ezt a történetet ráerőltetni a korábbiakra.
  • grebber
    #444
    "Almával valós értelemben nem is lehetne intim kapcsolatba kerülni, viszont Becket-nek, akit irányítasz a pszihés szintje 85%-os egyezést mutat Almáéval, egyszóval kivételesen magas. Ezért is válaszották be az Eszménykép projectbe, aminek a célja pszihikai parancsnokok létrehozása. Ezt a projectet Harlan, Alma apja ötlötte ki, mikor felfedezte a lány pszihikai erejét. A projectnek Alma volt az első tagja és ő az alapja.
    Tehát Becket és Alma a nagy egyezésnek köszönhetően pszihés alapon hozhatott létre utódot, aminek nincs teste, csak pszihés enegiája.Almával valós értelemben nem is lehetne intim kapcsolatba kerülni, viszont Becket-nek, akit irányítasz a pszihés szintje 85%-os egyezést mutat Almáéval, egyszóval kivételesen magas. Ezért is válaszották be az Eszménykép projectbe, aminek a célja pszihikai parancsnokok létrehozása. Ezt a projectet Harlan, Alma apja ötlötte ki, mikor felfedezte a lány pszihikai erejét. A projectnek Alma volt az első tagja és ő az alapja.
    Tehát Becket és Alma a nagy egyezésnek köszönhetően pszihés alapon hozhatott létre utódot, aminek nincs teste, csak pszihés enegiája."
  • Shep
    #443
    Hát erről beszélek ha nem esett volna le :)
  • Hoz_Hun
    #442
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az meg, hogy Becketett kinyírják a sztoriban, egy szemét húzás volt a készítőktől. :(
  • Hoz_Hun
    #441
    Bár szerintem van egy fizikai része is. Ami kijött a lezárt cellából az egyben. Így tudom csak elképzelni, hogy teherbe essen és kihordjon egy gyereket. Meg furcsa is lenne, hogy Becket csak a levegőbe spriccelt. :) Akkor egyáltalán mi szükség volt rá, ha nincs fizikális kontaktusra a gyerekhez.
    Szerintem Fettelnek is azért kellett a fizikális kiterjedés, amit a Rebornban megszerez, mert anélkül, gondolom gyengébbek. Hogy ez a fizikai valót mennyiben tudják alakítani és materializálni, az más kérés. Hisz pusztán fizikális ráhatástól Fettel meghalhat.
  • grebber
    #440
    Alma már nagyon régóta halott.Ez amit látunk csak a pszichés ereje miatt fennmaradt "szellem".
  • Hoz_Hun
    #439
    Gondolom feltünt, hogy a villámos kék fickókat is meg lehet szálni. Onnantól olyan mindha egy robotba ülne az ember. Ráadásul brutál strapabíró. :)) Csak baromi nagy így nem fér át az ajtón. Térkaput meg nem tud nyitni (nekem legalábbis nem sikerült).
  • Hoz_Hun
    #438
    Igen az ijesztgetés NAGYON hiányzik belőle. A F.E.A.R. 2. korházas rész, vagy az iskolai rész például. Persze az egész ijesztegetést megöli, hogy két ember megy (mehet) egyszerre, de ki lehetett volna találni valamit erre is (pl eltérő útszakaszok).
  • Hoz_Hun
    #437
    Végigtoltam a játékot hétvégén, mindkét karakterrel. Fettellel Co-op-ban. Meg kicsi multiztam is.
    Nos maga a story… háááát. A F.E.A.R. 2. sztorijánál jóval gyengébb. Az egész rendkívül akció orientált. Hozzáteszem semmi nem indokolja a folyamatos harcot, Fettelnek nem kell feltétlenül test. Kár, hogy nem terveztek pár egyedi pályát, útvonalat a két karakternek.
    Viszont ki kell emeljem a Co-op előnyét. Élvezeti faktor 100%. Mivel teljesen két eltérő karakterről van szó nagyon poén a közös irányítás. Nekem valahogy mindig Fettel jutott, de nem is baj, mert nagyon jó móka az irányítása.
    A nehézséget kb tényleg a co-ophoz lőték be, így teljesen egyedül játszva kicsit nehéz. Bár ez csak egy-két résznél érezhető igazán. Ilyenkor általában az ellenfél is kevesebb egyedül.
    A multi része nagyon jól sikerült. Szórakoztatóak a játékmódok, főleg a F**king Run!. FPS-ek óta utoljára a Left 4 Dead mutijával szórakoztam ilyen jól.
  • IXEMGabeo
    #436
    érdekes... igen más kicsit, nekem a Fear 3 az első ilyen, nem álltam volna neki, ha a haver nem hív Coopozni...
  • DarkSector
    #435
    A penetrator az első részben szerintem sokkal cool-abb.

    Jesszusom a régi szép isdők.
    Akkor milyen kemény vas kellett hogy maxon elfusson a játék te szent ég.

  • Shep
    #434
    Na a végére értem, hát sajnos egy egyszerű lövölde az egész, ráadásul a pályákat csak egy hajszálnyi kis történetfonal köti össze de mindezzel együtt is szinte csak a levegőben lógnak, ez a fegyvereket elvesszük a pálya végén is mekkora egy idiótaság már. Voltak a játékban jó pillanatok de ezek sajnos nem voltak elegendőek ahhoz, hogy a játékot kiemeljék a középszerűségből. 6,5/10-től nem nagyon ér többet.



    SPOILER lehet!!!

    Azt amúgy valaki magyarázza már el, hogy a fenében tudott egyáltalán Alma megtermékenyülni mikor a teste már marha régóta halott, valamint Fettel, hogy tudott a testéből enni?
  • Különc
    #433
    Nem hiszem hogy annyira Spoiler, de fő az elővigyázatosság, nyugodtan elolvasható

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A játék vége egy mechwarrior részre hasonlít, steamroll az egész
  • Shep
    #432
    Remélem a játék legvégére sem fogyott el a fantáziája a készítőknek és nem 2 hanem legalább 5 kék tetvet kell majd elintézni!
  • lolSL
    #431
    én most értem a végére, ilyen 8 ezres árkategóriának megfelel, még kicsit multizni is lehet vele ha kedvet kap az ember a látványvilághoz
    el kell jutni a véres házig, onnantól igazi FEAR játék végig, addig nem értem mit akartak a codos lövöldével.. nagyon bejött, hogy ráfeküdtek a storyra, több minden kiderült mint az eddigi 4 részben.. és a slowmo harc még mindig annyira élvezetes :D csak a penetrator előbb kellett volna, de a végefelé isteni a falra kenni vele az embereket, sokkal erőteljesebb mint a korábbi részekben. phase commanderes harcok is jók, de rá lehet jönni a trükkjére, hogy mindig van a környéken megfelelő gránát ellene.
    szóval a játék gagyi elejét leszámítva jó lett, nem is rövid annyira, Fettel badassebb mint valaha, credits utáni kis videóban is sick sick sick.
    remélem nem bukik nagyot és lesz még fear valamilyen formában :)
  • w77d
    #430
    én ezt még nem próbáltam, jelenleg pont a Dead Space 2-t nyomom és csak azért írtam be, mert láttam hogy ijesztgetős horroron megy a téma... nna ez pont az, most is inkább kijöttem kicsit fórumozni pihiként XXXD
  • Prince23
    #429
    Na ja. de ez a fear 3 baromi csalódás. inkább végigviszem a második részt mégegyszer :S

    A Day 1 Studios meg "eláshatja" magát, szép lassan. Csoda hogy kiadta a Warner, nem is értem őket.
  • w77d
    #428
    Azért Dead Space se rossz horror, főleg a 2...
  • Fpocok
    #427
    Bioshock1... lefagysz, és amikor megfordulsz, ott tapizza a segged. Na ezen is beszartam :D
  • Különc
    #426
    Ebben a két videóban több pozitívum és para van, mint az egész 3. részben. Hanghatások, sikolyok, sírások, leeső üvegek, akármi. Ebben szinte egyik sincs, ráadásul mikor én játszottam, ugye az előző részekben mindig sercegett a rádió, ha Alma a közelben volt.
    Itt elönti a képernyőt a szemek hajszálerei meg fehér köd van és én speciel legtöbbször nem is láttam miért volt ez, nem láttam mitől kellene félnem.
  • Fpocok
    #425
    A mai játékok már nem félelmetesek (vannak kivételek, pl Amnesia).
    Pl RE vel is egy sima akció, 0 félelem játékot csináltak.
  • grebber
    #424
    Én amondó vagyok nem is kellenek semmiféle szörnyek az "ijedséghez".
    Doom 3-ban is az volt a fasza amikor fülessel toltam mentem mentem sehol senki a nagy sötétben ,nagy kuss van, aztán egyszer csak olyan hang majd összeszartam magam.Forgok pörgök ki fog honnan rám ugrani elkaparni.Hát senki csak a gőz kurta le a falon lévő lemezt.
  • Nohab
    #423
    Ez már csak azért is érthetetlen, mivel a játék neve FEAR, vagyis félelem. Ez a játék neve és nem féltem rajta... kicsit se szánalmas.
  • Fpocok
    #422
    Nem demóztam... csak amikor kijött a teljes... na az fosatos volt nagyon :D
  • BoneDragon
    #421
    Mekkorát nevettem rajta. :D Amúgy tényleg hiányzik ebből a részből a para. Második részben még volt benne, de ebben kb semmi. Kicsit elmentek sima lövölde irányába nuku horrorral.
  • grebber
    #420
    Sajnos az volt az egyetlen és már a megjelenés előtt ellőtték a demóban :(
  • Fpocok
    #419
    Én bevallom... nem mertem végigjátszani.
    Volt az elején a létrás rész... már majdnem ott magam alá csináltam.
  • Shep
    #418
    Hát velem ilyen még sosem történt egyetlen játék során sem. :)
  • Nohab
    #417
    "látom sokan szidjátok, én a FEAR sorozattal sosem játszottam"

    Ezért nem érted, hogy miért szidjuk. Próbáld ki az elődjeit! Ott fogsz igazán parázni. Ilyet (videók) te nem fogsz átélni ebben. Közel sem!





  • strebacom
    #416
  • Shep
    #415
    Megváltoztatom a véleményemet a játékkal kapcsolatban. Egy középszerű lövölde az egész, ráadásul kurvára unalmasak ezek a hülye kék pajzsos tetvek.
  • DarkSector
    #414
    Én lenyomtam, és nem enged missio-t választani? ez bug?