573
valami készül!
  • Bokafix2
    #13
    Kihagytad hogy Project Hades lesz a címe... valószínű.
  • fodorpetii
    #12
    "valami készül! "

    Valami biztos...
  • pxxl
    #11
    topiknyitási kényszer, hogy ővé legyen a topik majd :) úgyanúgy mint pl a windóz 8...
  • pxxl
    #10
    nekem is :D
  • PeeTeR
    #9
    -mit falsz itten ocskos?
    -aaaa'mááát



    amugy F.E.A.R. 3
  • fodorpetii
    #8
    Volt első kettő?
  • messiaso
    #7
    Sőt, már a 4 is tervben van.
  • hungaryws
    #6
    Készül a F.E.A.R. 3
  • messiaso
    #5
    Már lelőttem a pojént. Fail. :D
  • Desiderata #4
    előző részeket is ki kellene próbálnom
  • messiaso
    #3
    A F.E.A.R. első része is szaggat a gépemen. De már nagyon várom, hogy a 3. rész megjelenjen.!!!
  • MR ME
    #2
    kicsit korai a topik nem gondolod?
    még be sincs jelentve
    sose értettem meg h minek nyitnak emberek a játék kiadása elött vagy egy évvel topikot...most örülsz h tied a fear 3 topik amibe nem fog 9 hónapig kb senki beleírni?
  • Bence94
    #1
    Üdv! Még nem hivatalos de most már szerintem tényleg egy kicsi van hátra és tényleg bejelentik!

    A cikk a hirdetés után folytatódik

    Egy neves internetes orgánum birtokába került e-mail szerint január közepén Los Angelesben ugyanis szereplő-válogatást rendeztek egy kizárólag internetes népszerűsítésre készülő reklámfilmhez, aminek témája a F.E.A.R. 3 és rendezője az a Marcus Nispel, akinek a mostanság újraforgatott Texasi láncfűrészes és Péntek 13 filmeket is köszönhetjük.
    A levélben három megformálandó karakter olvasható. Paxton Fettel, az első rész emberevő szelleme, „a rosszindulatú zseni, aki alig várja az új családtag megérkezését", akié a monológ elmondásának megtisztelő feladata is. Ebből leszűrhettétek, hogy a kicsi Alma (aki a harmadik a szereposztásban) újra terhes és „minden erejét elszabadítva az emberiség történetének legnagyobb pusztítására készül." És persze itt van régi önmagunk, vagyis Point Man, aki egy „megállíthatatlan gyilkológép, és aki a gonosz oldalra állt." A korábbi F.E.A.R. 3 pletykák után talán érdemes lenne most már komolyan venni dolgot. Nem? Tessék elolvasni az e-mailt. Megéri!