311802
  • ratgab
    #206540
    Én még csak egyszer, de steamen majd "kénytelen" leszek mégegyszer. Jó lenne majd coopban tolni ismerőssel.
  • ratgab
    #206539
    49 órát töltöttünk vele (3x9 pálya), de végüls csak meglett. Red Alert 3 kipipálva Hardon Coopban Wesker kolléga segítségével.

    Időnként erősen a Churchill idézet jutott eszembe (Nem ígérhetek mást csak vért, erőfeszítést, verítéket és könnyeket!) és kb olyan is volt némelyik pálya, hogy vért izzadtunk Hardon még ketten is. Japán 7. pálya volt messze a legrosszabb, embertelen durva, ami már ott ment! Japán 6. pályán meg vert helyzetből sikerült valahogy nyerni.
  • grebber
    #206538
    Lepergett a Cod 2-is!5 óra 36 perc volt szintén minden átvezetőt megnézve normál nehézségi fokozaton! (Cod 1 --> 5 óra 21perc volt)
    Ez a Cod 2 klasszisokkal jobb volt mint az 1.Akciódúsabb, pörgősebb, jobb szebb ,mindenbe felülmúlta az első rész! 10+/10

    Cod 3 az konzolon már megvolt abban nem kell több mert nem lett olyan jó.

    Jöhet a Modern Warfare!
  • genndy
    #206537
    Mi az a core gamer? Aki csak egy platformon játszik?
    Ha igen, akkor érthető a kérdésem: a korod és a családi állapotod miatt játszol multiple deviceson (ejj, ez de gyönyörű )? DE ha tehetnéd, akkor inkább lennél core gamer?
    Ha nem, akkor semmi, hülyeségeket kérdezek.
  • Botond #206536
    Mióta multiple deviceson játszom, azóta érzem, hogy már nem vagyok core gamer. De ez nem a multiple devicesal van összefüggésben, hanem a korral és a családi állapottal.
  • IMYke2.0.0.0
    #206535
    "Not all games fit that model but as we mentioned core gamers now tend to play on multiple devices."

    Ja.
  • Fpocok
    #206534
    Na emberek! Megtaláltam a következő Isaac-et, a következő Spelunky-t!
  • Seth
    #206533
    Kösz, hogy szóltál. Nem is tudom mi történt volna, ha rákattintok. Szerintem instant apokalipszis.
  • IMYke2.0.0.0
    #206532
    Hát, ezt kissé magasra lőtték be a fijjjúk: (CDgalaxis): "Borderlands The Pre-Sequel" - 12.000 Ft.
    [Remélem, viccelnek, és megjelenés előtt lemegy szépen az egészséges 9.000 Ft-ra.]
  • zorrobomber
    #206531
    GameSár alert, ne kattintsatok
  • grebber
    #206530
    A PC-s piac veri a konzolost
  • IMYke2.0.0.0
    #206529
    Yeah - 7000 pont már a Raptr-ban :)
  • wantonly
    #206528
    Megkésve, de hozzám is megérkezett a drágaszág.

  • IMYke2.0.0.0
    #206527
    Köszi - délelőtt (mindennap belépek a RE.net-en - [a másodikra hajtok: "2014-03-29 - Web Badge Employee of the Month acquired!"]) már aktiváltam őket :)
  • Zóanagyvarázsló
    #206526
    Ezt írtam is, de repetitio est mater studiorum. Csak a műfaj ekorábbi darabjainak és a konkrét játék bossfightjainak fényében meglepő volt, hogy egy elvben nem mai gyerek vagy kazár játékos ennek hiányát kardinális kérdésnek érzi.
  • Maak
    #206525
    Imy, DS!
  • tomsolo
    #206524
    A háromszíves boss HP asszem a régi Mariokban is divat volt, szóval sztem a Giana developerek nem biztos, hogy a siránkozás miatt tették bele.

    Egyébként nekem se jön be az új Giana mivel annyira színes meg villogó, hogy szivárványt hányok ha csak ránézek.
  • grebber
    #206523
    Injustice: Gods Among Us - jön a folytatás
  • IMYke2.0.0.0
    #206522
    Üssük agyon az "Age of Wonders III" fejlesztőit is, mert:

    "Added extra text to the preview popup when attacking a city wall. Players can now see the hit points the wall have remaining as they plan their attack."
  • IMYke2.0.0.0
    #206521
    Rántott ki engem (így) is kakiból a társam - jó cucc valóban - jól legfőképp a "nem-csak-szemből-támadunk" ellenfeleknél jött ez jól, meg akkor, amikor rögzített pont ellen kellett harcolni, és közben jöttek a gyalogos enemik is [emlékszel, biztosan], és ugye ki van szolgáltatva az ember fia/lánya...
  • Dzsini
    #206520
    A Braid időmanipulálásról szól, ráadásul a "szabályok" változnak pályáról pályára... okoz egy kis fejfájást, de megérdemli, piszok jó fejtörők vannak benne.
  • Scooter
    #206519
    Én szeretem a platformereket, főleg az indie-ket, de az ilyen Mario, Giana Sisters féle gyémántgyűjtögetősektől a falra mászok, mint Trinity a Mátrix-ban :-D El is cseréltem anno Maak-al, hiába volt kártyás.
    Most a Braid-el próbálkozok. Rohadt nehéz. Most ott vagyok, hogy egy pálya elején egy oroszlántól meg kell szerezni a kulcsot, mert leesik a szakadékba, ahol tüskék vannak. Persze én távolabbról indulok az elején és nem tudok odaérni addigra, amíg leesik. Gondolom valahogy az idővel kell manipulálni?
  • Sir Quno Jedi
    #206518
    Battle charge a legjobb. Ha beteszel olyan skilleket a társadnak amikkel lehet, akkor elég gyakran rádkúrja, mert ő rendes, mindig charge-ol, nem csak simán elnyomja. Így téged is tápol csata közben és ez gyakran kihúz a szarból. Nem beszélve arról, hogy elég hasznos skilljei vannak a harcosnak amúgyis. Ami nem tetszik, hogy 3+3 képesség van karinként, de csak 4 slot.
  • IMYke2.0.0.0
    #206517
    Én később leltem erre a gyöngyszemre - nem is azonnal szereztem be anno.
  • Sir Quno Jedi
    #206516
    Én már megjelenéskor letoltam.
  • IMYke2.0.0.0
    #206515
    Ugye-hogy-ugye! :)
    Kétszer játszottam végig.
    STEAM-en is meg lesz majd véve. Dobozosban megvan már.
  • IMYke2.0.0.0
    #206514
    Léteznek a kazuár játékosok (kábé 1 milliárdszor többen vagyunk, mint), és létezel te.
  • IMYke2.0.0.0
    #206513
    Ezt hiányoltam!
    Idejében "észhez" tértek :(
  • Sir Quno Jedi
    #206512
    Hunted The Demons Forge-ot tolom másodjára. ÉS EBBEN VAN életerőcsíkja az ellenfélnek akire rácélzol (igaz csak felül az UI-ban és nem zavaró, sőt hasznos, enélkül van ellenfél, akinél sosem jönnél rá hogyan tudod VALÓBAN megsebezni).

    Amúgy nagyon baba ez a játék. Így minden maxon még jobban fest (pedig régi és nem túl highpoly a graf). Durvák a váltások a gyakorlatilag éjsötét dungik és a fényes, vakító külterep, a gőzös mocsarak, meg az lángoló városok között. Az art nagyon bejön nekem, látványos és igazi RPG-s hangulatba ringatja az embert.

    A harc elég kemény, néhol már-már embertelen egy magamfajtának, de okos taktikázással/fejlődéssel és jól felhasználva a társunk segítségét meg lehet csinálni, még a sleg-es csatákat is sleg nélkül. Bár néhol vért pisiltem már.

    Kurva hosszú, eszméletlen, de mindig más, változatos.

    A beszólások, a karakterek egymás közti interakciója pedig fenomenális. Nagyon csipázható mindkettő és haláli dumájuk van, annyi szent. Nem azok a tipikus egyenhősök ám, hanem "pénzéhes zsoldosok" :DDD.

    Tök jó benne íjászni az elf csajjal. Közelharcban én nem is vagyok benne jó, eléggé le tudnak csoffasztani. Idővel elég sok upgrade-ünk lesz, pl. a dragons tear-ek miatt, vagy csak mert elértünk valami acsit. ÉS ezek jócskán megdobják a karakterek használhatóságát és a lehetőségeinket a túlélésre.

    Korrekt kis megyek oszt gyakok játék, jópofa lore-ral, ötletekkel, puzzle-kkel és sok rejtett cuccal és hellyel (ami kifejezetten szépek és érdekesek). Sosem szabad arra menni, amerre az utunk vezetne, először minden mást érdemes végigsasolni, megkeresni, kipróbálni (backtrack nem nagyon van ugyanis).

    Elara meg pazarul fest az egyre újabb szerkójába és cuccaival, imádom.

    Szóval ez egy kifejezetten jó játék. Akinek mégse jönne be, az NE is foglalkozzon vele. Jobban jár.
  • Tinman #206511
    +1
  • Jimmyke
    #206510
    A letaglózóan nehéz BioShock Infinite-ban van HP csík kívánságra. :)

    Remélem nem lesz divat.
  • Zóanagyvarázsló
    #206509
    A God of War II-III-tól - és a PSP-s részektől, meg gondolom az Ascensiontől is - amúgy megbolondulnál :) Az első részben még volt HP-csíkjuk a nagy bossoknak.

    Azt pedig marhára értékelem, ha egy játékban nem az unalomig ismert a fázisok száma, amit ugye helyből spoiler lenne előre tudni.
  • Zóanagyvarázsló
    #206508
    Ez most komoly? A Giana Sisters annyira hagyománytisztelő, hogy mindenki ellen

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    három sikeres támadás kell, mint a hasonló játékok 99%-ában.

    Ez egy pillanatig nem tűnt előttem titoknak. OK, hogy valaki szereti látni az ellenség HP-ját, de éppen ebben a játékban, mint 1.0-ból hiányzó feature-t említeni erősen túlzás.

    FPS-ekbe amúgy miért nem kérsz HP-számlálót? ;)
  • ratgab
    #206507
    Mielőtt farkast (vagy stillszerűen kimérát XD) kiáltanátok, hogy spoilerezem. Ez egy sima átlagos mindenhol fellelhető ellenfél típus, semmi extra.
  • ratgab
    #206506
    Mondjuk az nem hülyeség, ha tudod mennyi kellett volna még a bossba mielőtt meghaltál.

    Én is örültem neki tegnap amikor Dragon's Dogma-ban a kiméra az utolsó támadásával (10 ütés kellett volna bele, ami kb vagy 3 másodperc ha az egész csapat üti) megölt, pedig 30 percig csépeltem.

    Nem baj ma már a fejét vettem... Mind a hármat (oroszlán-kos és kígyó keveréke a szentem).
  • arty
    #206505
    most olvasom, hogy tovább gyengítették* a giana sistert pécén:

    "Evil bosses have hearts too
    7 APRIL - BLACK FOREST GAMES
    We’ve added a boss heart counter () () () to all of the three Giana boss fights: Hansel and Gretel, Octor Freud and Gurglewocky.

    This is a new UI element that indicates how many hits you still need to defeat each boss.

    Sincerely,
    Your BFG Team "

    *1.0-ban benne kellett volna lennie
  • arty
    #206504
    "miért egy társaságban mindenkinek egyet kell érteni mindenben vagy hogy?"

    azt itt nem szabad, tomsolo jön és egyből fasszopkodással vádol meg! :(
  • arty
    #206503
    100000%

    magam példája: végig kb 3-at játszottam, ez jut kb 100 letöltöttre :) (manapság minden free2play, abba is hagytam a 'csába a mobilgéminget)
  • arty
    #206502
    178/102

    én akkor normális vagyok, ugye?
  • grebber
    #206501
    Lényegtelen akkor a gametime-ot ha néznénk, nagyon a béka segge alatt van a mobil game-ing!