311802
  • Botond #206380
    Ma picit pörgettem borderlands1-et. Nem értettem sose Imi lelkesedését a cucc iránt, de ma zombis dlc, aminek azt hittem lassan a végére érek, na ez olyan mélységet dobott, hogy az kész. Beindult a sztorija, 1 küldiből hirtelen hat lett, jöttek az új zónák, szóval elkapott. Tényleg jóság ez a cucc. Lvl30, az alap közepén és a zombis dlc közepén. Byte ez a dlc inkább kieg mennyiségű tartalmat ad úgy nézem.
  • grebber
    #206379
    Tudom nekem is dobta nem is léptem be!
    Droidon megvan mert ingyen szorták.
  • Sippie
    #206378
    "Ez a kapcsolat nem megbízható"

    :O
  • grebber
    #206377
    https://gamesrepublic.com/

    Anomaly: Warzone Earth ingyen minden regisztrálónak (már ha van olyan, akinek még nincs meg)
  • Fpocok
    #206376
    E.T. Found In New Mexico Landfill
    Mégis igaz volt lol
  • DarkSector
    #206375
    THX fasza mostmár mindegy lement a keresztfiam...:S

    azért thx
  • tomsolo
    #206374
    Én erre flv-t szoktam használni és Adobe Media Encodert.
  • Rony94
    #206373
    Ez az ágyam, de köszönöm szépen! :'D
  • Botond #206372
    Menő a szőnyeg! :D
  • wantonly
    #206371
    Legközelebb meg ne lássuk, hogy OFFolsz!

    Még kis sem bontottad? Milyen dolog ez? :)

    Amúgy szívet melengetően szépséges ez a borító a logókat leszámítva! Sajnos ez jobban néz ki, mint az amit én rendeltem, de már egyre türelmetlenebbül várom a sajátom... Még a legutolsó warezos is előbb játszik vele, mint én.

    Neked azonban gratulálok a szerzeményhez és jó játékot!
  • grebber
    #206370
    Ez az árazásos téma elég nagy ótvaros nagy ....ság már elnézést a puritán parasztságomért.

    Az a gond a mai cégekkel, hogy kb egy nap alatt akarnak világmegváltó istentelen mértékű eladásokat. Ha ez nincs meg már -10% aztán -15,25,33....-90% stb leárazást tolnak rá hogy csak már vigyék a szarjukat fogyjon tonnaszám gazdagítsa a soha el nem indított játékok számának a statisztikáját de legalább a kevés dollár egyre csak folyik és folyik.

    Activisionról példát vehetne az összes cég ha minden kiadó ezt a politikát űzni mint ők nem lennének ilyen filléres sírások soha hogy elértéktelenedik ez meg az. Ugyanúgy vennék őket az népek (és itt nem a fillérbaszo magyarokra gondolok)

    Saját maguknak áraznak és ők sírnak,vicces. Ha nem mernek lépni ellene a f...t sírnak?
  • Rony94
    #206369
    Bocsika az OFF-ért.
    Dark Souls 2 Black Armour Edition
  • Botond #206368
    Jóság! Akkor a gyerek szülinapjára már lehet kapni!
  • TBTPumpa
    #206367
    Csak neked: 2014. június 18. - A Lego-kaland (The Lego Movie) DVD/Blu-ray megjelenés Magyarországon (ProVideo)

    A múltkor kerested!
  • Botond #206366
    Sleeping dogs collection 7 euró steamen. Alkalmi vétel.
  • DarkSector
    #206365
    Na geca délelőtt hordtam ebédet, utána permeteztem, füvet nyírtam a szőlőhegyen, most meg letekertem 40 km-ert a szopásos útvonalon.

    Este nem kell estimese hogy elaludjak. :D
  • Zóanagyvarázsló
    #206364
    Több száz játékom volt már, mikor a Wizardry 8-ba beleöltem több száz órát, ráadásul azért vettem, mert olcsó :)

    Az elmúlt években kétszer végigjátszottam a nagygépes Uncharted-eket, az inFamousokat, a Risenet, az Alpha Protocolt, a LIMBO-t, többször újrajátszottam a Rome Total Wart. A The Cave-ben pedig hatszor jutottam el a stáblistáig. Broken Sword eredet+DC kombó is megvolt. A The Darknesst bug miatt másfélszer "letudnom". A Human Revolution újrázása pedig folyamatban van, hiába jött ki azóta a DC. Tény, a bőség zavara lemondásokkal jár, de az idejét az ember osztja be. Nyilván lenne mit újrajátszanom, akkor a felsoroltak közül is harmadszor-negyedszer.

    Régen volt már az, hogy pár játékra legyek rászorulva, jellemzően abban a korban, amikor a végigjátszás kevésbé volt divat.

    Az elértéktleendést tekintve részben osztom a véleményedet, de most laptopról nincs kedvem belemenni, így mindenki fellégezhet :)
  • arty
    #206363
    Tudva, hogy az a teljesség - ahogy totti is írta - általában lófax, nyugodtan elmehetnél mellette.
    De van neked is (és talán lesztek is még páran, w77d a legsúlyosabb) egyfajta rossz mentálisod, beidegződésed, hogy "deakkoris a TELJES a TELJES, tehát az a tuti". Bennem is megvan, de annyi rossz tapasztalatom volt, h szerintem én már ellen tudok állni :D
    (fontos különbség, hogy te is totál más játékokkal játszol mint én - el tudom képzelni (sőt, tudom), hogy egy Borderlands DLC nem annyit ad, mint mondjuk a Tomb Raider dlc-i, innen az én negatívabb dlc-s véleményem, én főleg "tombraiderekkel" játszok)

    Filmes példa nem jó egészen. A rendezői sokszor valóban a rendező eredeti elkézlelése, míg a DLC általában értéktelen plusz, amit a kiadó erőltet a haszonszerzésért (ami a régóta nem dráguló játékok "titkos" drágítása valójában). A 3 percekkel hosszabb extended változatok általában semmit nem adnak az élményhez, "déelcék" :)
  • kigyi
    #206362
    Előfordul minden gyártónál hiba mivel bérgyártás van minden alkatrész valahol máshol készül így a hiba lehetősége is benne van. Nekem is volt már sok Sony-m és volt közöttük jó is rossz is.

    Amúgy milyen készülékről van szó? Nálam egy Z1 szolgál október eleje óta.
  • arty
    #206361
    És aki nem akar egy játékba ölni 100 órát kényszerből, mondván "ha drága volt, legalább kigrindelem maxra" ?
    Én jobban szeretem a változatosságot. (még ha ez csupán annyit is jelent sokszor, hogy a battlefield után egy codot lövök végig :D )

    Dehogy vásároltunk tudatosabban - simán csak kevesebbet engedhettünk meg magunknak, a többit meg elloptuk (tisztelet a kivételnek).

    Sosem mehetsz biztosra, ráadásul ha csak biztosra mennél, hány jó játék maradt volna ki az életedből?

    Jobb ez így, sőt: ez konkrétan nagyon jó most - nekünk :)
    Persze, hogy az ipar meddig tudja tartani a szintet, az nagy kérdés. (olvasva az UE4-es kommentet, eddig bírta....)
  • lalakov
    #206360
    Warhammer 40000: Dawn of War II, 75%, £3.74
  • grebber
    #206359
    Hoho most néztem csak hogy a steam-en csökkent a dishonored goty alapára 39,99-ről 24,99-re!! Így a szokásos -66%-ával már csak 8.5 euro lesz!!Ezt a momentumot várom már régóta!

    Gamersgate--> Dementium 2 HD -75% --> Hamarosan bundle tag lesz ez is érzem! Szóval várjuk ezt is
  • Micsu
    #206358
    ezért mondtam hogy imitáltad, mert nem volt, látod előtted járok egy postal :D

    egyébként Zó véleményére +1
  • IMYke2.0.0.0
    #206357
    Micsuda riposzt (akart lenni)... csak ott tévedtél, hogy nem volt sértődés.
    Csak egyszerűen értelmetlennek láttam kifejteni a véleményem.
  • Botond #206356
    Kínrím levelup!
  • Micsu
    #206355
    maradjunk annyiban hogy csak kérdeztem normálisan valamit, meg megállapítottam egy TÉNYT, ezzel szemben hol láttad te azt hogy nem fogadtam el a véleményed?
    normális válasz kellett volna sértődés IMItálás helyett (hopp milyen jó kis nyelvmester lettem :D)
  • Zóanagyvarázsló
    #206354
    Még egy gondolat. Ideális esetben csak egyféle vágás létezik, mert a rendező zsarnok tudott lenni, megvalósíthatta a művészi elképzeléseit, amit nincs oka revideálni. Hány Bergman- vagy Kubrick-filmnek is van rendezőije?
  • Zóanagyvarázsló
    #206353
    Szerintem Micsu arra gondol, hogy a rövidebb vágás gyakran jobb filmeknél, sőt arra is van példa, hogy a DC a rövidebb és a rosszabb. Van olyan is, hogy jó a DC, de először a mozis ajánlott. Természetesen vannak esszenciális DC-k is, és valóban ott a cenzúra esete is.

    Úgy gondolom, más ez, mint a DLC-őrület, hiszen nem plusz anyagot gyártanak le, nem "félkész" termékeket kapunk, hanem kikukáznak a már felvettekből néhányat, amivel újracsomagolva el lehet adni. (Jobb esetben, és nem ritkán persze tényleg a rendező eredeti vízióját kapjuk, de láttam már olyan rendező által vágott rendezőit, mely a rendező szerint is a gyengébb verzió, az Alien DC előtt ezt Ridley Scott maga mondja el, ha elindítod a filmet. Éppen csak a csekket nem lengeti, hogy mennyiért vágta újra :) A többire direkt nem írok példákat, nem filmes topik.)

    Szóval filmeknél nehéz ízlés alapján főszabályt felállítani, ha mennyiségileg többnyire valóban többet is kapunk. Amiért az egyik DC-t szeretem, az más filmnél a mozis erénye lehet. A kedvenceim különböző verzióit egyaránt újra szoktam nézni, és abszolút vegyes a kép.
  • Totti5
    #206352
    :(

    Ez a 3. Sonyfónom és mindegyik hibátalun megy a map napig. Na nem mintha ez rajtad segítene.

  • IMYke2.0.0.0
    #206351
    Marad - csak akkor változik, ha renderkor más felbontást állít be [ezzel nyilván megnyújtva a rekódolást] - upscale vagy downscale.
  • IMYke2.0.0.0
    #206350
    Súgok egyet, hátha segít: Sony Vegas-hoz írtam
  • Fpocok
    #206349
    Szerintem alapból marad a felbontás. Tehát ha 1080p van, akkor annyi is marad.
  • IMYke2.0.0.0
    #206348
    Nem lenne az. A többit tényleg videó program topikban, rendben? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #206347
    Mondjuk az "Olyan programot keresek, ami" topikban vagy ezerszer ki lett tárgyalva az évek során hasonló téma - én is írtam a dologban, a VirtualDub-bal kapcsolatban is.
    De a Sony Vegas topikja is megfelelő ezen témához.
  • Anonymusx
    #206346
    Én hd-ba akarom, az xvid meg sima sd videó lenne, vagy nem?
  • Fpocok
    #206345
    Azt nem ismerem.
    Virtualdub-bal könnyű. Megadod, hogy xvid codec és beállítod a kbps-et. Érdemes egy rövidebb részt először megcsinálni és akkor meglátod, milyen a minősége és a mérete.
  • Anonymusx
    #206344
    off:
    /nem nagyon találtam megfelelő topicot, na meg itt tudom hogy van legalább egy ember aki ért a videó konvertáláshoz/

    Videókat kellene letömörítenem, a eredeti fájok kb 2,6 gb körül vannak, mindegyik 1920 x 1080 és a 9 596 Kbps a videók tulajdonságai.
    Hogyan tudnám lecsökkenteni kb a felére a méretét, és mit lenne érdemes csökkenteni, és mennyire?
    A handbrake-val próbálkozgatok, de van rajta egy pár beállítási lehetőség, és nem tudom hogy kell-e állítanom rajta valamit.
  • IMYke2.0.0.0
    #206343
    Én nem a véres részek miatt, de hasonló okokból favorizálóm a teljesebbeket. Tojok rá, ha csak 2 perccel hosszabb, és az sem zavar, ha 1 órával :)
  • Fpocok
    #206342
    Én a teátrális vágásokat meg sem szoktam nézni, mert azokból kivágják a véres részeket.
  • IMYke2.0.0.0
    #206341
    Írtam egy hosszabbat, de most visszatöröltem.

    "ha valami hosszabb az miért jobb is ? mi ebben a reláció?"

    Miért keresel és vársz el törvényszerű válaszokat, ha utána és mellett nem vagy hajlandó elfogadni az egyéni véleményeket?

    Maradjunk ennyiben. Amúgy sem filmes topik :)