311802
  • DarkSector
    #206700
    Kurva gyorsan telík az idő.
    Ez az év hipp-hopp elment.
    Ezt is kb 1 honapja vettem pre-order, és lám észbe sem kaptam már tölthető lefelé.
    Bazze ez rapid 1 év lesz asszem, minnyá vége a nyárnak is.

    Télleg igazság van abban hogy az élet első fele lassan telik utána felnőtt korban kurva hamar elröppen az idő, másképpen fogja fel az ember....:(
  • DarkSector
    #206699
    Csak most látom hogy ez is megjelent. :DDDDDDDD

  • tomsolo
    #206698
    Az semmi, majdnem megvettem még egyszer - mondom megnézem előtte az öbölben, érdemes-e. Egyébként jól lement az ára, már kétezeröccá' csak fullos, a sima meg kétezer.
  • Botond #206697
    Én tudtam, miért nem kérdezték! :D
  • DarkSector
    #206696
    Grat, Man of Steel-t én is láttam 11 fontra volt kb leértékelve vagy mennyi, pon nekem is szemet szurt.
    Nézd meg pls nekem a zaviról rendelt filmeidből melyiken van magyar felirat legalább vagy szinkron, mert hátha rendelek valamit. :)

    THX.
  • ratgab
    #206695
    Hörcsög betegség...XD
  • grebber
    #206694
    De még külföldi siteokon is szinte mindenhol 15k
  • tomsolo
    #206693
    Tökre elfelejtettem, hogy megvettem az MM X Legacyt (deluxe) és szegény ott porosodik már vagy 2 hónapja

    [MAJDNEM LETORRENTEZTE]
  • IMYke2.0.0.0
    #206692
    "Csak" 70 euro: Digital Deluxe Edition - 69,99 €
  • Botond #206691
    Én a múltkor simán otthagytam a madarastesziben, most várok újat! :D
  • TBTPumpa
    #206690
    Engem is, durva, hogy egy normál kiadásért már ennyit kérnek!
    Deluxe változat van Origin-en, de most nem tudom pontosan mennyi, azt hiszem 79 euró.
  • ratgab
    #206689
    Amúgy vélemény tőlem max 12-e környékén lesz először, ugye jövő héten hosszú munkahét lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #206688
    Akkor tényleg nagyon a múltkor lehetett - és persze, nem káptalan az én búrám sem :)
    Ezen felül, írtam, hogy engem meglepett...
  • tomsolo
    #206687
    Annyira felbaszott a mai nap, hogy miután benyomtam torkig az ATM-be a kártyám, elfelejtettem mi a pin kódom.
  • TBTPumpa
    #206686
    Ezt már a múltkor tárgyaltuk!
  • IMYke2.0.0.0
    #206685
    Köszi
  • ratgab
    #206684
    Feltétlen megosztom a véleményem. Mostanában nagy kritikus vagyok, szóval ha valami szar az el lesz írva (még akkor is ha 0 day vettem és esetleg megbánom).
  • IMYke2.0.0.0
    #206683
    " A játékból csak normál változat érkezése várható, Deluxe kiadás érkezése PC-n sajnos nem várható."

    Ez nekem új. Ahogy a sima verzió becsült ára is: Dragon Age: Inquisition - 14,000 Ft.
  • IMYke2.0.0.0
    #206682
    Trailerre nem adunk meg etc., de nekem egyre jobban tetszik (és nem CGI): "Bound by Flame - Epic Story Trailer"

    //ratgab, majd mesélj róla - mindenképp!
  • tomsolo
    #206681
    Friderikusz is :D
  • Rapid81
    #206680
    Vagyis helyesbítek. Fiatalon iszonyat jó nő volt.
  • Rapid81
    #206679
    Sztem iszonyat jó nő. :)
  • Rapid81
    #206678
    Lehet jobb lesz, hogy egyszerre 2 órányi Bauerüvöltést kapunk a képünkbe. :)
  • Fpocok
    #206677
    Hogy néz már ki ez az új Firefox?

    [off]Robotzsaru 2014 szar volt, mint sejtettem.
  • IMYke2.0.0.0
    #206676
    Azért ilyenkor az emberben megerősödik a hit, hogy még nem veszett ki teljesen a becsületes ember ebben a világban.
  • Totti5
    #206675
    Filmes off VS posta WTF

    Nofene... mi jöhetett, s egyszerre három?! Kettő rendelésem volt, az is más időpontba és 2 napig még nem vártam, főleg, hogy a tegnap 4 napot késett... Bontom ki és pont a Bourne Legacy steel book volt. Erősen gondolatba estem, hogy ez meg mi. Ilyet vettem? minek? 1 fontért ment és egy gyenge pillanatban rácsaptam, de mivel nem vagyok fanja a sorozatnak, ezt sem láttam még és nem is rémlett hogy rendeltem volna, megnéztem a csomagolást és lám nem az én nevem szerepelt rajta.

    Namost ez felvet pár kérdést. Oké hogy esztergomi a cím, de ez a város másik végébe szól. Névrokonság nem áll fent, még a betük sem egyeznek.

    Nos ha ezt így a postásbácsi simán bedobta akkor mi lehet a tavalyi Con Air Steel book, Tales of Vesperia X360 és a Rayman Origins PS vita cuccaimmal? simán ment másnak? feltéve ha elérte Magyarországot.

    Dúrva, hogy ennyire figyelmetlen valaki ilyen éretékes és nem olcsó dolgokkal, mert mivből áll megnézni amikor bedobálja a postaládába? ha rá is pillant látja hogy totál más név, totál más cím.

    No mindegy, a tagnak holnap elviszem meló után, de legalább is a HELYES címre.



    Azért örülök. Man of Steel 3D 3500 forint volt, 4K remaster Szellemírtók pedig 2700 forint. Hát igen, ez bőven benne van nálam a filmhörcsögölés kategógriában:)
  • DarkSector
    #206674
    jaj ebasztam, nem arra a baloldalira gondoltam. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #206673
    "Watch Dogs - nem fog bekavarni az egyjátékos élménybe a multiplayer

    Ha online vagy, akkor a Watch Dogs többjátékos üzemmódja mindenféle beavatkozás nélkül működésbe lép, ami azt jelenti, hogy elméletben bármikor megjelenhetnek más játékosok a világodban, hogy megpróbáljanak kicsit meghackelni. A játékmenet vezető tervezője, Danny Belanger azonban elárulta, hogy ez azért nem ilyen egyszerű, és figyelni fognak a játékos preferenciáira.

    Ha tehát valaki kifejezetten egyjátékos élményre vágyik, és a történetet szeretné élvezni, az lehet, hogy sosem találkozik más játékossal. A multiplayert főként akkor kapcsolja be ugyanis a játék, amikor éppen szabadon mászkálunk a városban, és nem csinálunk semmi fontosat. De ez még nem minden. Ha a rendszer azt látja, hogy az adott játékos nem szívesen vesz részt a multis elfoglaltságban, akkor egy "pajzsot" húz rá, ami azt jelenti, hogy a világát megszálló játékos nem tudja majd meghackelni. Ha további érdektelenséget mutat a játékos, akkor ez a pajzs egyre hosszabb és hosszabb ideig tart majd."
  • IMYke2.0.0.0
    #206672
    "Már a következő Diablo III kiegészítőről kérdőívezik a Blizzard"
  • ratgab
    #206671
    Eredeti csoport tagok közül kit érdekel Mayor Mayhem, illetve Gravity Badgers?
  • IMYke2.0.0.0
    #206670
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    S szerintem még csak nem is jó nő. Az álla különösen furcsává teszi az egész arcát.
    A Daily Chix topikban komoly flame alakult ki a csaj körül - ugye már tudható, hogy én melyik oldalon írtam :)
  • arty
    #206669
    Guglizz ra, nezegesd - csak a 24bol maradjon ki :)

    Imadtam a sorozatot, de a karakteret NAGYON nem.
  • IMYke2.0.0.0
    #206668
    Pár hónapja (?) a filmes topikban már említettem is. Sőt, talán itt is.
  • lalakov
    #206667
    Minden évadát szerettem, örülök hogy visszatér. Csak kár hogy nem 24 részes lesz, hanem csak 12.
  • Botond #206666
    Húsvét hétvégéjén szüleimnél olyan jégeső volt, hogy leütötte a festéket a motorháztétőről egy 1 centi átmérőjű részen. Nem fun. :(
  • Botond #206665
    Akkor legyenek csak olyan jelenetei, amiben éppen fürdőruhát vesz fel, vagy vesz le, és nem szól egy szót se. De olyanokból sok. Meg kell még kutya és gyerek, és tuti nyerő lesz a cucc. :D
  • ratgab
    #206664
    Itt 2-kor volt egy kis vihar, némi jégesővel azóta meg kicsi borongós, de esőmentes az idő.
  • Micsu
    #206663
    hát sokan pedig pont az miatt az idegesítő picsa miatt hagyták abba az első évad után :P
  • zorrobomber
    #206662
    Rá kéne már gyújtani a házat Uplay-re, egyre idegesítőbb hogy olyan címekre vágyok mostanság amik arra jönnek ki(M&M Legacy, Child of Light).
  • ratgab
    #206661
    Easy-n nem is...XD