311802
  • arty
    #206420
    Meghallgattam még vagy 3-4 videonyit, abszolut bejön a hangzás (100%-ban "hang" videok voltak).
  • arty
    #206419
    engem komolyan érdekelne, h kik játszák ezeket mobilon végig? (mert oké, kétszer előveszi a buszmegállóban, de... hogy ezzel tapin nekiáll 10 órát "szenvedni" ??)
  • Tinman #206418
    Waking Mars HELP!

    Utolsó achihoz kellene:

    MegaZoa kutatás -> Feranmaxis & Abstract

    Hát lövésem sincs mit kéne ehhez tenni :-(


    Amúgy 10 órát beletoltam ebbe a kis indie cuccba (lassú, szöszölős végigjátszás) és azt kell mondjam, hogy ez pontosan olyan lélekkel bír, mint anno a C64-es, Amigás játékok.

    Remek ötletek, remek hangulat, különös világ, nem túl gyönyörű graf, de ehhez teljesen korrekt.

    Mobilon ez borzalmas. Próbáltam HiB révén droidon, hát kösz nem. Controllerre van kitalálva... én nem is értem ezeket a játékokat minek tolják ki telóra? Aquaria-t is néztem, hát 10 perc után lőttem ki a francba, annyira gáz az irányítás.

    Szerencsére PS3-as Dual Shock 3-at kezeli a telóm, no meg ha akarom DLNA-n ráküldöm a tv-re a képét, de nem sokkal egyszerűbb Steam alól tolni, X360-as vezérlővel? DE!

    8/10
  • IMYke2.0.0.0
    #206417
    Szerintem is az - és eddig még életemben nem hallottam erről a hangszerről.
    Most már tudom, hogy van egy 'hang', és van egy újabb fejlesztésű "spacedrum' is :)
  • Rony94
    #206416
    Nekem a Dark Souls 2 gyakorlatilag el se indul. Tegnap óta várom az update-et.
  • arty
    #206415
    másodszor indítom el a videót :) szenzációs,
  • DarkSector
    #206414
    jól alakul ez a hónap. :)

  • Micsu
    #206413
    nagyjából én is
    ennyi órát max multilövöldébe tudok beletenni de azt is inkább a szociális mivolta végett (cimborákkal lövöldözés)
  • ratgab
    #206412
    Most nem Borderlands 2-re értem, hanem úgy általánosságban.
  • Micsu
    #206411
    hát nem tudom, én 400 órát úgy tudnék beletenni még kis adagokban is ha pisztolyt tartanának a fejemhez :D, mások vagyunk tény
  • IMYke2.0.0.0
    #206410
    :)))
  • ratgab
    #206409
    "Nem szabad túl nagy adagban - ahogy egyetlen játékot sem - és nem lesz csömör"

    Kicsit átfogalmazva erősen javasolnám bannerba!
  • Shep
    #206408
    Mitől lehet az ,hogy haverék kint németben vettek egy laptopot pár éve német windowssal, most raktunk rá nekik egy magyar win7-et és nem ismeri fel a magyar USB-s bill-t, meg ha rádugja usbs adatkábellel a német nyelvű HTC telefonját azt sem. Mit kellene állítani ,hogy jó legyen?
  • IMYke2.0.0.0
    #206407
    Ugye-hogy-ugye :)

    Jó dolog azért a Borderlands (1), hát még a 2.
    [Nem szabad túl nagy adagban - ahogy egyetlen játékot sem - és nem lesz csömör. Én változatlan intenzitással szeretem mindkét részt.]
  • Botond #206406
    Borderlands zombi dlcje lepörgött, jóság volt! Mehet tovább a hajsza a vaultért! :)
  • wantonly
    #206405
    Köszönöm az infót, az elásásról nem tudtam, viszont most, hogy mondjátok emlékszem, hogy a AVG Nerd erről is készített bemutatót. :)
  • Totti5
    #206404
    Microsoft pénzelte az egész műveltet.
  • Totti5
    #206403
    Nem tudták eladni. Nem csak ET van ott, mindenféle, játék, gépek, kiegészítők. Egyszerűen ez volt a legolcsóbb formája az eltüntetésének.
  • Evoluti0N
    #206402
    Anno 1982-ben ugye kiadták Atarira E.T. játékot, aminek az elkészítésére a fejlesztőknek volt kemény néhány hete, mivel akkor szóltak nekik, hogy kéne azért valami játék a film premierjére. Elkészült, nagyon rossz lett, hatalmas bukás. Igazából még többet is elkészítettek, mint amennyi Atarival rendelkező játékos volt. Ráadásul utána következett egy hatalmas válság a játékiparban, mindez a katasztrófa E.T.-nek köszönhetően. Nem sokkal később elkezdett terjedni egy legenda, hogy megmaradt példányokat elásták valahol Texasban egy sivatagban. Senki se tudta, hogy van-e a dolognak valós alapja. Az idén beindítottak a nem tudom kik egy ásatást, hogy megpróbálják megtalálni az elásott kazettákat és sikerrel jártak.
  • IMYke2.0.0.0
    #206401
    Itt az infó róla.
  • IMYke2.0.0.0
    #206400
    Mert hatalmas bukás lett akkoriban.
  • wantonly
    #206399
    Miért lett elásva? Lemaradtam valamiről?
  • Sippie
    #206398
    ez a cucc jó lehet szimulátoroknál is, ha érzékeli a fejmozgást. Bár 40ezerért kicsit húzós :D
  • Evoluti0N
    #206397
    Megtalálták a sivatagban az elásott E.T. játékokat.
  • kigyi
    #206396
    Óh ez a vacak kell hozzá? :D Akkor már nem is olyan fontos, csak mondom ott a listában megnézem mi ez :D

    Köszi a választ akkor nem szenvedek vele :D

    A játékinfó alatta nem említett semmilyen speciális hozzávaló cuccot :D Szemetek :D
  • Rapid81
    #206395
    Vettél egy ilyet? Mert ha nem, akkor nehezen fogod tudni játszani.

    De egyébként elég lett volna elolvasni a leírást:
    "Portal 2 Sixense Perceptual Pack is a free stand-alone game, developed with the Intel Perceptual Computing SDK, custom-designed for exclusive use with the Creative Senz3D depth and gesture camera, which is required to play this title."
  • kigyi
    #206394
    Tapasztalt valaki olyat, hogy nem indul el a Portal 2 Sixense Perceptual Pack? Gondoltam kipróbálom, még sohasem játszottam vele szépen letöltöttem, mert nem is nagy erre a portal 2-es menü háttérkép megjelenik és kilép... :( A portal 1 régen tetszett erre ez meg nem megy :(
  • DarkSector
    #206393
    "Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - már nem exkluzívak a DLC-k
    Egy hét múlva bárki letöltheti a Déjà-Vu és Jamais-Vu küldetéseket függetlenül attól, hogy Sony vagy Microsoft konzol van a birtokában."


    Dark Souls 2 - megjelent PC-re, de sok a baj vele
    Már kapható a Dark Souls 2 PC-s változata, de a Bandai Namcónak máris rengeteg hibát kell javítania, amik ráadásul nem is csak egyszerű apróságok.
  • Tinman #206392
    Fél milkáért? Simán.
  • IMYke2.0.0.0
    #206391
    GIGA OFF, de kultúra, és szerintem szeretni fogjátok: Japán a hölgy, de amit előad a fontosabb, és ahogy.
  • ratgab
    #206390
    1500 fontért te eladnád a gyűjteményed?
  • lalakov
    #206389
    Az újonnan megjelenő játékokat hány nappal előbb lehet előtölteni? Vagy ez változó?
  • IMYke2.0.0.0
    #206388
    Gyorsan megnéztem... kiderült hogy már megvan :)

    //szerintem, ezt is valamiféle ingyen osztogatás után regisztráltam be
  • IMYke2.0.0.0
    #206387
    Hóóóli dzsízusz!
  • Scooter
    #206386
    Vajon steam kód, mert nem derül ki? Mondjuk nekem megvan, csak kérdezem.
  • Tinman #206385
    Dark Souls kollekció

    Ettől bizony alig vagyok elmaradva... SŐT ;-)
  • IMYke2.0.0.0
    #206384
    Nos, ha ezt egy frankó ingyenes képszerkesztővel lekicsinyíted (25%), akkor így be tudtad volna szúrni-e:

  • IMYke2.0.0.0
    #206383
    Veszettül drága még.
  • benőmenő
    #206382
  • Botond #206381
    Byte=btw