311802
  • Tinman #206340
    Csak egy mondat off:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Küldhetem vissza garba ezt a fos Sony telót. Exponáló gombbal nem csinál semmit. Sehol és semmit, semmilyen felállásban. Már lementettem az adataim, csináltam egy factory reset-et, vissza is tette 4.2.2-t, de semmi. Minden működik, csak az a kibaxott gomb nem. Nagyon bánom már, hogy nem a jól bevált Nokia mellett maradtam...
  • Totti5
    #206339
    Amíg nem bizonyosodik be az ellenkezője, nehéz mást várni vagy hinni, annak aki várja!
  • IMYke2.0.0.0
    #206338
    Nos, nekem is valami hasonló meglátásom van: "Szerintem 4-5 óra után unalmas lesz a sok monoton hackelés miatt"

    //Gyorsan teszem hozzá: nem leírni akarom a játékot, csak számomra már az alapszituáció sem vonzó.
  • Fpocok
    #206337
    Szerintem a Watch Dogs jó lesz, de közel sem várom annyira, mint két éve. Ez a grafika mizéria meg a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    virtuális valóság
    bullshit... meh.
  • grebber
    #206336
    Egyelőre csak hinni tudok mivel még nem játszottam vele! Szerintem 4-5 óra után unalmas lesz a sok monoton hackelés miatt.De majd hamarosan itt a warez és megmondom milyen lett :D

    A nagy kaliberű cuccokból nem igen szokott maradni CE. (Mondjuk ennek ellentmondhet a Dead Island Riptide és a Splinter Cell Blacklist CE-k amik nemrég kapjhatóak voltak.)
    De pl ott az AC4 abból nem maradt.
  • Micsu
    #206335
    ha valami hosszabb az miért jobb is ? mi ebben a reláció?
    bár minap akkor is vakartam a fejem mikor némelyikőtök egy játék méretéből vont le messzemenő következtetést


    dlc mizériára visszatérve
    anno én is játszottam dragon agenek pár dlcjével, meg a fallout3éval is, de nem éreztem volna hiányérzetet ha kimaradnak
    ha megnézzük sok 9-10 pontos játékokhoz özönlenek az 5-6 pontos dlck
    persze vannak hosszú, jó és tartalmas dlck, de a többség nem ez, csak netto pénznyomda
  • IMYke2.0.0.0
    #206334
    Semmi iróniával: komolyan hiszel abban, hogy a Watch_Dogs király géjm lesz?
  • grebber
    #206333
    Nem lesz belőle féláron a király game-ekből sosem marad :(
  • IMYke2.0.0.0
    #206332


    //Én majd a 10 éven belülre tervezett gépújítás után. Valami Ubisoft Bundle-ben :)
  • Fpocok
    #206331
    Majd egy hónappal később megvesszük feléért.
  • IMYke2.0.0.0
    #206330
    Watch_Dogs Dedsec Edition
    CDGalaxis: 22,500 plusz a sarc.
    Video: a Youtube-on a Limited Edition
  • IMYke2.0.0.0
    #206329
    Szerencsére, én nem láttam még 100 olyan filmet, aminél ez az érv megállta volna a helyét.
  • Micsu
    #206328
    "Filmekből sem nézem meg a moziban leadott verziót, ha tudom, hogy van egy 3-20 perccel hosszabb rendezői, vagy vágatlan...
    "

    naház ezzel sose fogok egyetérteni az is biztos, 100 példa van rá hogy sokszor a kevesebb több
  • ratgab
    #206327
    Akkor elvoltál vele. Lehet amúgy már untam, mert rögtön alapjáték után vetettem bele magam. 100 óra egyhuzamban még Skyrimből is sok...
  • genndy
    #206326
    Melyik? A 10-15 igen, a 33 az saját, megvannak még a mentések.
  • ratgab
    #206325
    Solstheimben a főszálra koncentrálva is sok helyre be lehet menni. Ráadásul ez már közel sem olyan izgalmas, mint az alapjáték világa. Sőt elég sekélyes hely (Shivering isleshoz képest sehol sincs újításban és tartalmilag).

    Goty-ban rendben van, külön megvásárolva szájhúzgálást okoz (én külön vettem). Amúgy maga a sziget is baromi aprócska, csak elsőre tűnik nagynak. Kicsi a játéktér, apró a sziget, kevés a quest. Mondjuk vannak érdekességek benne, de nem sok. Skyrim önmagában sokkal több élményt biztosít, nyugodt szívvel ki lehet hagyni a DLC-ket.

    Ismétlem Goty-ban viszont kiegészítő tartalomnak jó, külön ma már nem vásárolnám meg.
  • ratgab
    #206324
    Solstheim becsült játékidő részedről?
  • genndy
    #206323
    Ha nem tetszik neki, még mindig otthagyhatja. De így esélye van hogy azt csinálja amit szeret, és egy jó csapatban alkothasson valamit.
    Meg ha továbbra is modolni akar szabadidejében, semmi sem gátolja meg.
  • genndy
    #206322
    Hát a Dawnguardon végül is végig lehet szaladni ennyi idő alatt is, de Solstheimet kivesézni csodálkoznék ha kevesebb lenne mint 10-15 óra. Azért az egy SI-vel vetekedő DLC. (Saját adatok: Dawnguard: 28 óra, Dragonborn: 33, Falskaar: 18. És nem laposkúszásban mindenhova, hanem gyorsutazással általában.) Hearthfire házépítését nem számolom, mert az játék közben is letolható, két küldetés közben építgeti az ember az otthonát.
    Falskaarnak nyugodtan adj egy esélyt, abszolút gyári modulokból és sémákból építkezik minden értelemben (de ettől még nagyon jó!), ha nem tudod, nem mondod meg róla hogy nem hivatalos kiegészítő.
    Szerencsére kyrimnél koncentráltak a tartalomra, és hanyagolták a lópáncélokat, mindhárom DLC-t érdemes beszerezni. De azok nélkül is teljes értékű, hosszú játék. És sajnos ez az ami egyre ritkább.
  • Fpocok
    #206321
    Vicces kép. Nem mondom, hogy nem értek vele egyet :D

  • ratgab
    #206320
    Jókat hallottam róla én is amúgy.
  • IMYke2.0.0.0
    #206319
    Ahol vélhetően nem éppen a kreatív csapat tagja lett, hanem valami rabszolga :)
    Jobb az, ha valaki önállóan, saját szabadidejében teszi azt, amit szeret, semmint ugyanabban a munkakörben, és kedvtelenül, illetve válla fölé hajló főnökkel...
  • benőmenő
    #206318
    Csak azért mondom, mert sokan dicsérik, és a készítőjét azóta fel is vették a Bungie-hoz.
  • Tinman #206317
    Nem tudnék úgy nyugodt szívvel aztán a Skyrim-ról értekezni, hogy kimaradt 6-8 órányi kaland a DLC-k által. Csonkának érezném az élményt.

    Lásd DaS 1. AotA DLC, PC-n eleve azzal jött ki a játék, de konzolon első körben nem. Na most az lassú tempóban 5 órás lazán megvan. Aki meg játszott az alapjátékkal, de kihagyta az szerintem SOKAT vesztett.
  • IMYke2.0.0.0
    #206316
    Szívemből szóltál - én is így vagyok bekötve.
  • ratgab
    #206315
    Nyilván van két véglet. Én annó ugy DLC nélkül toltam, de úgy is nagy élmény. Amennyi tartalom van a DLC-kben Koar esetében gondolom mennyivel több és jobb (kéne rá majd idő valamikor...egyszer...talán...XD)
  • ratgab
    #206314
    Nem. Próbáltam én megkedvelni a modokat, de sajnos nem az én világom. Amit nem a hivatalos fejlesztők kreálnak azzal nem vagyok képes megbarátkozni.
    Tudom, tudom hülyén vagyok bekötve...
  • IMYke2.0.0.0
    #206313
    Hogy kontrázzak: a "Kingdoms of Amalur: Reckoning"-ot meg DLC-k nélkül nem tudnám jó szívvel ajánlani annak, aki még KoAR-szűz...
    Hatalmas új területek, döbbenetesen sok plusz játékóra [még úgy is, hogy nem zéró pontokkal kerülsz a helyszínekre], és nem lópáncélok.
    (a harmadik há) Ha kihagyja valaki a 2 DLC-t, akkor nagyon sokról marad le.
    Szerintem.
  • benőmenő
    #206312
    Falskaar-t próbáltad?
  • ratgab
    #206311
    Skyrim DLC-i jóindulattal, darabonként 3-4 órát számolj (2 van belőle). Nekem 114 óránál állt meg a játékidő számláló első karakterrel úgy hogy a questek igen nagy részét megcsináltam, de azért maradt ki pár darab és közel sem voltam az összes helyszínen.

    Summáza: Nem tudnám jó szívvel ajánlani Skyrim DLC-it külön megvételre még akkor sem ha az egyik egész jó kis új feature-öket ad és kibővíti a vámpírizmust, a másik meg egy egész új szigetet és történeti szálat ad.
  • IMYke2.0.0.0
    #206310
    Biztos, hogy én vagyok furán bekötve [és talán leszünk még páran], de én a teljes játékélményért akarok fizetni - ha tudom (és manapság csak az nem tudja ezt, aki alig éri fel az asztalt, a korából adódóan), hogy adott címhez 2-20 DLC még érkezőben van és lesz, akkor nem kicsit támad hiányérzetem, amikor a "vásárlás" gombbal szemezek, vagy a STEAM Library-ban a címre nézek...

    Filmekből sem nézem meg a moziban leadott verziót, ha tudom, hogy van egy 3-20 perccel hosszabb rendezői, vagy vágatlan...
  • Tinman #206309
    Nem is állítom, hogy normális dolog amit művelek. Néha tényleg zavarban vagyok, amikor játszani szeretnék, hogy mivel játsszak, mert adott hangulathoz passzolóan van vagy 10 cím, ami rendelkezésre áll. Jó a választás lehetősége és szeretem is, de rég átestem a ló másik oldalára.
  • Tinman #206308
    Hát szvsz a Skyrim DLC-k pont nem 1-2 órásak, és pont jogos a para, hogy letolod a 100 órás RPG-t, félreteszed 2 évre, kijöttek a DLC-k és újra kéne kezdened, mert a betöltött karid dolgaira már alig emlékszel, sőt a világra se nagyon, meg a rendszerre sem... kvázi tanulhatod újra. Na ezért para a sztori DLC későbbi megjelenése SZÁMOMRA.
  • Scooter
    #206307
    Nekem szerencsém volt vele. Cseréltem egy olyan játékkal, ami nekem már megvolt.
  • Tinman #206306
    Hogy a Fallout 3 melyik játék vajon?

    Nem tudom... talán a Fallout 3? :-D

    Amúgy NAGYON frankók a padok! Wow!
  • Tinman #206305
    Pontosan!

    A másikkal is egyetértek, de én azért szeretem azt is, ha van értéke egy játékomnak. Nem azt várom, hogy 35.000 Ft-ra kússzon fel, mint egy eredeti Final Fantasy VII., de hogy 3.000 Ft alá soha ne csússzon az AAA+++ Day1 vett játékom, azért annak örülnék.

    Eszembe jutott a C64 korszak. Bár hardver, de nagyon érdekes az árgörbéje. Akkori fizukhoz viszonyítva azért elég magasról nyitott, de aki jól keresett, az betudta vállalni, aztán LASSAN csökkent az ára. Aztán jöttek a kiemelt akciók és még szélesebb kör érhette el. Aztán fénykorát élte, majd 1-2 év múlva már használt példányok is voltak dögivel olcsón.

    Aztán eljött a kor, amikor tömegesen szabadultak meg tőle. Évekig jellemző volt, hogy kiváló állapotú C64-eket lehetett venni pár ezresért. Végül valahol 3-5k körül állt meg az áruk, de ekkor már újonnan nem lehetett venni. Persze, ha szerencsés voltál 2 sörért is tudtál ismerőstől szerezni lestrapáltabb példányt.

    Új világ jött, PC-k, konzol, mobil korszak stb.

    Tudjátok mennyit ér most egy gyönyörű állapotú C64? 40-50.000 Ft alsó hangon.

    Unokatestvéremnek van ilyenje, saját első példány és még MEGVAN AZ A JELLEGZETES ILLATA!

    Kb. 7-8 éve 25k-s ajánlatot tettem rá, kb. kiröhögött. Igaza volt, 60-70k-ért is lenne már rá jelentkező...

    Ezt csak érdekességként mondtam el.
  • Totti5
    #206304
    DLCk túlmisztifikáltak. És nem is megyek tovább, mert számtalan példát tudok hozni, azokhoz a játékokhoz amikkel játszok, hogy a DLC mit sem ér. Multiplayer DLCk nem érdeklnek, ( így egy nagy szelet azonnal kiesett ), azt hogy ad lópáncélt, fegyvert szintén nem, ( a másik nagy szelet is kiesett ) hisz nem ad hozzá a játékélményhez. RPGnél majdnem biztos hogy lesz DLC, de azok minimum 10 órát adnak hozzá, így nem hiszem hogy arra várna mindenki egy 100 órás alapjáték mellett ( pl Skyrim premierkor, nem az volt az égető probléma, hogy jajj most mi lesz, biztos lesz DLC, várjak vagy ne várjak??? ). 10 órás játékhoz jön max 1.5-2 órás DLC, ami 3-4 ezerért szintén nem világmegváltó ( álltalában gyengébb mint az alapjáték és rettentő rövid ), később úgy is meg lehet kapni fillérekért...

    Kivételek persze vannak, mint mindig.
  • Scooter
    #206303
    Mondjuk nekem hozzád képest alig van játékom, de szerencsére csak olyanok vannak amiket vettem és érdekelnek, vagy olyan gifts-ekre pályázok ami egy kicsit is felkeltik az érdeklődésemet.
  • ratgab
    #206302
    Fontos: Módszer a kép kieres, beszúr, hogy ne lígjen-lógjon csak úgy. Semmit nem szerkesztettem rajta és ez pl a Border2 kreálmányon látszik is.
  • ratgab
    #206301
    Tinman bammeg! Nem tudok leállni az anyagról...XD

    Kreálmányok egérpad ügyileg:

    Alpha Protocol

    Koar

    Borderlands 2

    Lotr...ezt szerintem nagyon eltaláltam

    Na ez melyik játék vajon? :-)

    Skyrimest még muszáj leszek kreálni, meg csak kéne AC-st is nézni...XD