311802
  • ratgab
    #206660
    De uplay-nél nem olcsóbb, sőt pont a duplája...XD
  • wantonly
    #206659
    Itt is így kezdődött. Amúgy már elvonulni látszik. Már a viharok sem olyanok, mint 4 éve. :-)
  • Botond #206658
    Ha visszahozzák a lányát akkor jó lesz, ha nem akkor nem. :D
  • Rapid81
    #206657
    Itt egész nap sütött a nap hét ágra. Most is 25 fok van odakinn. :)
  • Rapid81
    #206656
    Bakker! Május 5-én új évad jön a 24-ből!
  • wantonly
    #206655
    Pécsre most ért el a vihar. Az előbb jég is esett.
  • Dzsini
    #206654
    Az oldalon lejjebb görgetve a villámtérképet néztem, ott csattog nálatok (tudom, hogy kb. hol laksz).
  • IMYke2.0.0.0
    #206653
    Majdnem jó :)
    Csak néhány megyével délebbre lakom [Baranya, annak is szint legdélibb pontja]

  • Dzsini
    #206652
    De kár, hogy az a felsővezeték(?) belelógott :(
    már csattog is felétek ahogy nézem...

    Nemrég voltunk fent a tetőn, ma délutánra is várható egy kis zuhé, már jól látszott a távolban, ami jön errefele...
  • Totti5
    #206651
    Yutub miniképernyőn jó belőtt ( overcast ) fényekkel teljesen okés tud lenni. Mondjuk itt nem látszanak a papírfák, a háttérben a ronda objektumok, a nem túl kidolgozott pálya. 100 centin máris más lenne. Sajnos pályák kinézetében a CARS nagyon elmaradott, és még szarul is fut, ami még nem is lenne akkor gond, csak vezetni sem jó.
  • IMYke2.0.0.0
    #206650
    Fénykép OFF
    [spoiler]Az utolsó kék folt az égen, felettünk - negyed órával ezelőtt:
  • arty
    #206649
    szoktak :) itt pont nem ... de ha ez kell ahoz, h jól fusson, ám legyen (sajnos pokoli a játék gépigénye)
  • arty
    #206648
    gáz, ha nekem a jobboldali jobban tetszik? :D
  • arty
    #206647
    dehát régen minden jobb (és ha nem is, de hosszabb!) volt! :(
  • zorrobomber
    #206646
    Project CARS vs. Real life
  • Scooter
    #206645
    Persze, hogy nem, de ha maximálisan akarsz teljesíteni egy pályát, akkor muszáj, vagy ha egy achi feltétele.
  • Shep
    #206644
    Volt aki azt hitte, hogy a régiek hosszabbak, ne mond már :DDDDDDDDDD
  • Scooter
    #206643
    Én sose hiszek a teszteknek, csak ha én is megtapasztalom. Nekem már sok olyan játék tetszett, amit lehúztak. Minden szubjektív. Lehet, hogy olyan tesztelte akinek amúgy se a szíve csücske a kategória, vagy egy rakat játékot tesztelnie kell és gyorsan mindent végigtol. 1-2 végigjátszással nem lehet, mindenre kiterjedő véleményt alkotni, mint ahogy mondod.
    "kettéfejelem"
  • tomsolo
    #206642
    Nem a koncepciót húzták le, hanem a mocskosul gyenge és idióta sztorit, ami szarul is van elmesélve, meg az érthetetlen viselkedéseit a főhősnek.
  • IMYke2.0.0.0
    #206641
    Megjósoltam - a koncepció nekem eleve nem jött be.
  • grebber
    #206640
    Kép, videó alapján eldöntöm ennyi.
    Eddig ami game-et leszedtem és nem vittem végig mert hihetetlenül szar volt és nem tetszett az a Flatout 3: Chaos and Destruction volt ami valóban káosz volt 2 pálya után töröltem a fenébe.

    A legtöbb amit leszedek azt végig is viszem, kivétel a Dark Souls-ok (ezeket nem töröltem ,de nem is játszok velük) mert ha 1.0000.000.000 dollár lenne a jutalom a végigvitelért akkor se törtném magam vele,mert egyszerűen nem tudok vele játszani annyira béna vagyok benne!
  • arty
    #206639
    lego sw complete - 2990, ha van goldod

    egyrészt sokallom, másrészt pedig ezért nem lesz goldom (többihez nem kell bezzeg gold, nyajjákki)
  • Botond #206638
    Akkor mi alapján amúgy?
  • tomsolo
    #206637
    Child of Light viszont 8/10 lett

    [TOLNÁ]
  • Botond #206636
    Magyar storeban asszem ebből három elérhető, SW3 1500ért, SW complete 3kért, és az unleashed2 talán nemtom mennyiért, bentről nem látni, reggel azt nem is néztem, mert nem érdekel.
  • zorrobomber
    #206635
    Xbox Live akciók:

    LEGO Star Wars: The Complete Saga: $14.99 / £9.99
    LEGO Star Wars III: $9.99 / £7.49
    LEGO Indiana Jones: $9.99 / £9.99
    LEGO Indiana Jones 2: $9.99 / £7.49
    Star Wars: The Force Unleashed: $9.99 / £9.99
    Star Wars: The Force Unleashed Tattooine Mission Pack: $2.49 / £1.68
    Star Wars: The Force Unleashed Jedi Temple Mission Pack: $2.49 / £1.68
    Star Wars: The Force Unleashed 2 (Not Available in UK): $9.99
  • grebber
    #206634
    Nekem olyan mindegy mit ír bárki is egy filmről /játékról nem az alapján szerzek be /játszok valamit, mert xy az mondta jó/nem jó!

  • zorrobomber
    #206633
    Ezzel viszont nem értek egyet. És nem, nem olyan mint lehúzni az Obliviont a legelején amikor még ki se jutottunk a katakombákból...
  • grebber
    #206632
    Azt a mai napig nem vittem végig annyira nem tetszik.A kis cetlimen ahol az időket írom valahol 4 óra felett vagyok és youtube walktroughok alapján sehol nem vagyok benne.Szóval így látatlanba is kijelenthetem a 3 az hosszabb mint az első és második rész!!!Bár ott sokat halok mert van ellenfél rendesen és gamepaddal nem az igazi
  • zorrobomber
    #206631
    Ezek közül én leginkább a Eurogamer véleményére adok.
  • grebber
    #206630
    Majd este eldöntjük mi magunk is!

    Ez a 3/10 viccesnek érezhető ,mert a tesztből az jön le hogy kb 2x tolta csak le és már a hülye sztoriról beszél.
    Kezdetektől fogja ezt ugatták, hogy raklapszor kell végigvinni és mindig úja dolgokat tudunk meg a történetről. Szóval ilyen nekem ne írjon lehúzó cikket hogy letolta 2x mert kettéfejelem!
    Ez kb olyan mint az Obliviont lehúzni a legelején amikor még ki se jutottunk a katakombákból...
  • arty
    #206629
    ajaj, akkor mostmár nem fog kiderülni, hogy a régi codok hosszabbak :(( a cod3 volt az utolsó esélyes :(
  • Fpocok
    #206628
    Há valami lehet benne...

    Gamespot – 3/10
    GamesRadar – 2/5
    Eurogamer – 7/10
    Polygon – 5/10
  • grebber
    #206627
    Azért mert más azt mondja? Pff
  • arty
    #206626
    nem kardinális, de örömömre adott okot :) ha lesz folytatás, így ez már alapfeature lehet ;)
  • Dzsini
    #206625
    Ja, és a Gatewaysben is "csak" a kijáratot kell megtalálni és oda eljutni... az, hogy közben mi is történik, csak hab a tortán :)

    (PSA: a Gateways egy nagyon kiváló kis metroidvania platformer, érdemes vele elszöszölni)
  • Fpocok
    #206624
    Nesze neked Darksector. Jó szar lett a Daylight.
    Gamespot 3/10
  • arty
    #206623
    Egyikben sem muszáj gyémántot gyűjtögetni... pont ugyanugy A-ból B-be kell eljutni a platformokon, mint a braidben ;)
  • arty
    #206622
    fpsekbe is kérnék - a főbossokhoz :P

    legutóbb pl a "gears4" főfőfőbossát nem tudtam, hogy jó helyen lövöm-e .... :(
    nem zavart volna, ha látom, h csökken a csík és ölöm!
  • IMYke2.0.0.0
    #206621
    Ha láttad a filmet, akkor tudod, hogy én miért nem.