311798
  • Neoncsoves
    #33
    gyuri revenge?
  • John Cena
    #32
    Red Alert 2 + juri revenge
    Warcraft3 + Frozen trone
    Diablo 2 + kieg
    GTA:SA (PS2)
    MOH Rising Sun (PS2)
  • Benny04
    #31
  • davidka003
    #30
    Másik polcon is van még pár:

    Kingpin: Life of Crime
    Might and Magic VI: The Mandate of Heaven
    Earth 2150: Lost souls
    Turok: Dinosaur Hunter
    Thief: The Dark Project
    Archangel
    Incoming Forces
    Kingdom Under Fire
  • Smicy2
    #29
    eddig nem ez a kép volt
  • bulba
    #28

    Sajnos látszik, hogy a legtöbb eredeti játékom még a netes korszak előttről származik. plusz még volt egy csomó amik az idő folyamán sajnos elkeveredtek/kölcsönadtam és soha nem került vissza, kettő jutott így kapásból eszembe: GTA:London(!), Lego Racers.
  • karajjj
    #27
    ha jól emlékszek, van már ilyen topik
  • Benny04
    #26
    LOL
  • Neoncsoves
    #25
    nekem van még FlatOut 2-m is... télleg:D
  • Tinman #24
    Csekkolnánk DT, de sajnos nincs GBA szekció és rengeteg oldies cím is hiányzik róla...
  • n3whous3
    #23
    Nos nekem

    IL2 Sturmovik
    GTA IV (első full áras játékom volt/van, előrendelt XD)
    Test Drive Unlimited

    hát kb ennyi, a többi ami még van korábbról az újsághoz adott
    a warez cuccaimat meg kidobtam egy ideje :)
  • davidka003
    #22
    Ennyi az összes eredeti játékom:

    Trainz
    Road to Fame
    Industry Giant
    Traffic Giant Gold Edition
    Stolen
    Disciples Sacred Lands Gold Edition
    The Devil Inside
    Jagged Alliance 2
    Saga: A vikingek haragja
    Eurofighther Typhoon
    Gothic 2
    FlatOut
    Sherlock Holmes: The case of the silver earring
    Midnight Nowhere
    Icewind Dale
    Freespace 2
    Broken Sword: The Shadow of the templars
    Outcast
    Oddworld: Abe's Exoddus
    Prince of Persia: Sands of time
    Prince of Persia: Warrior Within
    Prince of Persia: The two thrones
    Crysis
    Battlefield 2
    Battlefield 2: Special Force
    Battlefield 2: Euro Force
    Battlefield 2: Armored Fury
    Haegemonia: Az univerzum légiói
    Haegemonia: A solon hagyaték
    Nexus: The Jupiter Incident
    Painkiller
    Painkiller: Battle out of Hell
    Syberia 2
    Nascar Racing 3
    Midtown Madness
    Small Soldiers
    Grand Touring
    Comanche vs. Hocum
    FA/18 Korea
  • RYO21
    #21
    nekem nincs 1 eredeti játékom se :P
  • nonicks
    #20

    (van még eredeti játék de csak erről a párról van képem)
  • gfreak
    #19
    gta4, mirror's edge, hl2, heroes v, dark messiah of m&m, jade empire, fable, meg egy raklap bundle cucc, főleg a GSből ;)
  • Neoncsoves
    #18
    jah Operation Flashpoint GOTY nekem is megvan :D
  • Zetorg
    #17
    hl2

    vége.
  • Picar77
    #16
    prince of persia the two throns
    ennyi :P
  • akyyy
    #15
    nekem van tdu, gta4 meg runaway (meg még van heroes 3 pack, de az inkább közös), meg van 4 xbox game
  • Sanyix
    #14
    Longbow2, Operation Flashpoint GOTY, Armed Assault (eredeti cseszkó verzsön :D), Test Drive Unlimited, Half-Life 2+Ep1 (steames, csak virtuálisan van meg)
  • Neoncsoves
    #13
    de, de ott nincs semmi. szokásos EA hype-os szar, tehát 1 sor végigrakva SIMS2-vel, 1 WoW Warchest meg ilyen gagyi játékok... Warhead megjelenése után 2hónappal láttam 3db-ot TESCO-ban. :)
  • fery02
    #12
    Teszkó sincs a környéken?
  • Muki100
    #11
    Transport Tycoon
    Star Trek: The Final Unity
    Half-Life 2
    Far Cry 2
    GTA 2
    GTA : London 1969
  • DanielT
    #10
    HTTP://JATEKAIM.HU

    Erre (is) való, kényelmes felület, csekkoljátok le.
  • Neoncsoves
    #9
    én is szeretem ha megvan a doboz meg minden, de ha egyszer még a dolláros korszakban 2ezerrel olcsóbb volt a Company of Heroes, meg még 1-2 játék mint dobozosban, és főleg h STEAMes játékoknak nem olyan jó a dobozuk :)

    Én meg Dujvban lakok és itt nincs semmi 576 v CDGalaxis, futárszolgálat meg mindig 6óra fele ér ide a játékkal :D
  • fery02
    #8
    Az szép kis gyűjtemény. Végülis több szempontból is jobb steam-en venni játékot, igazad van. Csak nekem egyszerűbb bemennem bevásárlóközpontokba, és egyszerűen ami megtetszik leveszem a polcról és megveszem. :) Meg szeretem, ha fizikailag is megvan a játék szép dobozban, kézikönyvekkel, meg egyebekkel. :)
  • DarkHorSe
    #7
    bf42,everquest,daoc,finalfanfasy,icewindale1-2,baldursgate1-2,diablo1-2

    stb
  • fery02
    #6
    Ja, és a Crysis mellett azért van kihagyva hej, mert oda tervezek talán a jövő héten egy Crysis: Warhead-et. :)
    Meg úgy általában igyekszem majd megvenni azokat az alkotásokat, amik számomra elég jók, hogy megtiszteljem a fejlesztőket, hogy pénzt adok értük. Pl tervben van még egyTomb Raider Underworld. Továbbá az összes előző Tomb Raider epizód, meg az NFS Porsche Unleashed előtti összes NFS, amik beszerzése szerintem már szinte lehetetlen.

    Ja és van még továbbá rengeteg újsághoz kapott játékom, amikért igaz, hogy pénzt adtam, mert ugye az újságért fizetni kell, de azokat ne vegyük ebben az esetben "Eredeti játék" kategóriába.
  • Neoncsoves
    #5
    Huh most jut eszembe még megvan a: Pacific Fighters, IL-2 Forgotten Battles is...
  • Neoncsoves
    #4
    ja, igen:

    Codename Panzers: Phase ONE-TWO
  • tigeroo
    #3
    starcraft, diablo 2, world of warcraft, world of warcraft : the burning crusade
  • Neoncsoves
    #2
    Huh hát fényképet majd csinálok :D Van nekem is jópár... :) de van azért jópár darab ami STEAMen lett megvéve szóval azt nem tudom lefényképezni :Ð

    Innen megvan: GTA4,Test Drive UNLIMITED

    egyébként meg: CoD5, CS:Source, DoD:Source, Left 4 Dead, Company of Heroes alap meg Opposing Fronts, BF2, BF2:SF, BF2 Complete Collection, BF2142 Deluxe Edition, CoD2, CoDUO, CoD1, Crysis Warhead [megjelenés napján vettem :D] Brothers in Arms: Hells Highway, Team Fortress 2, meg még asszem van pár darab de az nincs kéznél jelenleg:]
  • fery02
    #1

    Valószínűleg nem lesz hosszú életű a topikom, csak próbát teszek, vajon milyen érdekeltségű lesz. Az ötlet Grebbertől jött, a Wheelman topikból, mikor belinkelte fényképben játékait. Ez meg nekem megtetszett és gondolom nyitottam neki egy topikot. Érdekelnének másoknak a fényképei is. :)