63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • kem001
    #24279
    2.0-ásnál működött, de itt nem viszi le..
  • kopa1
    #24278
    Ezt a gombot kell megnyomnod és hogy ne melegedjen fel a busz, kapcsold be a klímát is :D
  • kem001
    #24277
    Hát érdekes.. Nem néztem, de hangos utastájékoztatás működik benne, de nem gps alapú. Eddig talán ALL DOORS verzió tetszik legjobban. Viszont nem jövök rá arra, hogy hogyan lehetne lehűteni a víz hőfokát..
  • kem001
    #24276
    Igen, ez meg is oldotta a gondot.. Köszönöm a segítségedet. Nemsokára jövök egy beszámolóval... Eddig 2 verziót néztem meg, az UL-t meg a rendes alap Lion's City-t. Az UL-ben nincs hangos utastájékoztató, abban az egyben különbözik eddig.. Meg jegyeladás is picit másképpen van..
  • bkvbusz
    #24275
    Segítsetek nekem legyetek szívesek.
    Letöltöttem jópár épületet a Google Eathről. 50%-as teljes mértékben tökéletes az OMSI-ba letöltés és átalakítás után.
    De van jópár olyabn objektum, ami valamiért nem hozza be a textúráit. Hogy lehet Deep Exploration-ben az elemekre egyesével felhelyezni a hozzá tartozó textúrákat. Mert ha ráhúzok egyet, akkor az egész épület tetőtöl-talpig abból a textúrából épül fel.
  • Zoliikp
    #24274
    Azért nem tudod indítani.
  • Routeres
    #24273
    Fogsz bármilyen .org fájlt, átnevezed 'Regs_Lion'-ra, és problem solved.
    Én az SD74-ből vettem.
  • kem001
    #24272
    Ahogy elnéztem, nincs is benne reg fájl 2.1-esben.
  • kem001
    #24271
    Újdonságok:
    Optimalizált verzió Usti pályához (includes bus)
    Beletették baleset esetén a törött szélvédőt
    Hozzáadtak egy + tükröt
    Első ajtót megosztották szárnyanként
    Kijelzőt javították a műszerfalon
    További hibákat javítottak
    (Remélem jól fordítottam)
  • Zoliikp
    #24270
    Próbáld ki úgy, hogy a 2.0-ból a reg-fájlt átmásolod, vagy ha egy mappában van, akkor a bus-fájlban javítani az elérési utat...
  • Brad33
    #24269
    Nekem mindezek ellenére az egyik kedvenc buszom. Tetszik a hangja, a műszerfal...meg egyszerűen minden. Persze, azért van még mit javítani rajta.
  • Routeres
    #24268
    Ez csak minimálisan tér ez a 2.0-s verziótól.
    Ugyan annyira eszi a gépet, ugyan úgy nincs leszabályozva a fordulatszám, stb...

    Továbbra sem bejövős...
  • kem001
    #24267
    Meg sem tudtam nézni, mivel nincs járatszám, így letenni sem lehet..
  • TheSosy
    #24266
    Jobban eszi a gépet,mint a 2.0?
  • kem001
    #24265
    Szépen lefelejtették a 2.1-es Lion's City-ben a járatszámot..
  • Brad33
    #24264
    Hm...
    Akkor inkább így (legalább nem foglal annyi helyet):
    KÉP 1
    KÉP 2
    KÉP 3
    KÉP 4
  • Brad33
    #24263
    Elkezdtem a pályán a járatok menetidejének tesztelését, ezen kívül már tényleg csak pár apró kozmetikázás van hátra. Mint említettem, a tesztelés fog jelentősebb időt felvenni, szóval 1-2 napra van még szükségem. Addig is pár kép a frissen kipróbált 14-es járatról:



  • Ikarusfan
    #24262
    Quadbus helyett sokkal inkább Cubebus...
  • kem001
    #24261

    Quadbus Preview 3
  • Routeres
    #24260
    Aki távolsági pályát épít, és nem igazán van ötlete, hogy építse meg a környezetet, vagy csak ihletforrás kell neki, az dobjon egy privit, és küldök neki segítséget. Tegnap alkottam Kemence felé.
  • mojorisin
    #24259
    Ha már lesz többmagos támogatás, az is rengeteg játékosnak segít! Végre valami! :-) Kérdés hogy mikor.. :-oa
  • wollnerd #24258
    Nekem ilyen mozgásban vannak a magok az OMSI futtatása közben, csak mindet az OMSI használná? (Nekem a 2. magon nem úgy néz ki... [csak az OMSI futott].)
  • bubu35
    #24257
    Én egyenlőre három négy pályát akartam Szekszárd-Tamási közt majd ha a gépem majd turbozva lesz még akkor talán bele vágok az egészbe
    a pálya vonal így nézne ki
    Szekszárd-Zomba-Kéty-Bonyhád-hőgyész-Szakály-Tamási
  • bubu35
    #24256
    Aha kösz routeres
  • Routeres
    #24255
    Igen, a játék gépigénye változatlan marad.

    Annyi változást eszközölnek, hogy a játék csak ott fogja betölteni a pályát, ahol a busz van, és menet közben tölti majd be a többi részt, ahogy haladsz előre. Ez a folyamat a többmagos rendszereken egyértelműen gyorsabb lesz. Ennyit írt Marcel.

    Nem írnak újra semmit, csak toldozgatnak-foltozgatnak, módosítgatnak. Egy 8-10 éves gépen ugyan olyan sz@rul fog futni, mint eddig.
  • kem001
    #24254
    Azon nem is tudnának mit javítani.. Ahhoz egészet újra kellene írni.
  • halaszfi
    #24253
    Ell kell hogy szomorítsalak, mert nem a játék gépigényén csiszolnak, az marad, hanem a játék a patch után tudja majd kezelni a többmagos procik előnyeit.(kihasználja a magokat.)
  • kem001
    #24252
    Sajnos többen is panaszkodnak rá, hogy nem lehet számot választani neki..
  • cSuwwi
    #24251
    well, sikerült olyan youtube linket találnod, amit pont nem tudott feldolgozni a parser, azért nem ment a beszúrás, javítottam, most már fognak menni ezek is.
    ahol zöld a videó gomb ott nem az alap sg videóbeszúrás megy, hanem egy javított script végzi, de ez sem hibátlan, megesik.
  • szil balázs
    #24250
    Van 1-olyan kérdésem ha letöröltem a Vlietburg 1.0 és a 1.1 egyet miért nem engedi a többi eddig jó pályát be tölteni és miért írja tovább ra azt ki hogy :Zugriffsverletzung bei adresse 0059BE61 in modul 'Omsi.exe". Lesen von adresse 00000000
    Ha ebbe tudna valaki segíteni előre is köszi :D és hogy mit tegyek hogy újra rakni nem szeretném :D ez miatt Üdv mindenkinek :D
  • Ikarus412
    #24249
    Üdv !
    Hogy kell pl. a 263-as Ikarust beállítani AI-ként ?
    Előre is kösz :)
  • dantre
    #24248
    Ezért lepődtem meg.....mindegy, fő hogy tesznek végre valamit azért hogy kicsit gyengébb gépeken is szépen fusson a játék :)
  • kem001
    #24247
    Nem írják újra a játékot, csak próbálják "gépbarátabbá" tenni majd egy frissítéssel. Újraíráshoz több év kellene..
  • dantre
    #24246
    Omsifan
    Ezt úgy kellene érteni hogy újra írják a komplett játékot, és ezáltal kisebb lesz a rendszerkövetelmény ? vagy valami asonló.....
  • omsifan
    #24245
    Igen, sajnos ez van. Majd szerintem ilyen ötleteket akkor kellene megvalósítani, ha megjelenik az omsi optimalizáltabb változata. (Aki még nem tudja, bejelentették, hogy csinálnak optimalizáltat, mivel már a készítőknek is néha beszaggatott a játék)
  • Routeres
    #24244
    Nem szeretnélek lelombozni, de az OMSI már kisebb vonalaktól is kifingik, nem hogy egy volán társaság teljes úthálózatától.
    Ha egy mapon akarjátok megvalósítani, akkor a projekt már most halálra van ítélve...

    Egy ekkora projektet csak úgy lehetne kivitelezni, hogy megépíti valaki Szekszárd azon részét, ahonnan a buszok indulnak, nem az egész várost természetesen, csak amennyi a buszból látszik.
    Utána azt a mapot kéne folytatnotok, csak minden csapat más irányba.
    Így talán, hangsúlyozom talán, megoldható lenne.

    És akkor olyanról, hogy egyedi objektek, utánajárás, fotók, szükséges idő és emberek, meg hasonlók még szó sem esett.

    Azért egy kis részem reméli, hogy összejön valami.
  • bubu35
    #24243
    Sziasztok Szeretnék egy tervezői csapatott össze szedni aki benne volna tolna megye és a Gemenc volán teljes úthálózatába.
    Vagy segítség kellene az elinduláshoz Szekszárdot kellene megtervezni ez a ki induló pont.
    Lészíves írjatok vissza mert számít a véleményetek.

    kösz mindenkitől
  • kem001
    #24242
    Érdekes, nekem sikerül:
  • Brad33
    #24241
    Nyaralásból hazaérkezve - bár kicsit megkésve - úgy néz ki, hogy ma este, legkésőbb a holnapi nap folyamán kiadom a Berlin Spandau 2012 névre hallgató pálya legújabb változatát, ami 11 új járatot tartalmaz:)
  • rarma
    #24240
    Hát ez nem igaz.egyszerűen nem akar sikerülni a videó beszúrása, pedig jól csinálom,más topic-ba rendesen megjelenik.
    Bocsánat mindenkitől az elözöért.

    MAN Lion's City DD (WIP)

    MAN Lion's City DD (WIP)