63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • ozimak
    #24079
    Igen... nagyon valószínű,hogy azzal a géppel nem fog tudni értelmesen játszani. Nem csak ezt...
  • Routeres
    #24078
    A VGA-ból ítélve a többi hardverkomponens se lehet valami izmos.
    Rossz előérzetem van a géped és az OMSI jövőjét illetően...
  • halaszfi
    #24077
    Vagy Ccleaner.
  • ozimak
    #24076
    Ennél pontosabban kellene,de ahogy elnézem laptopról játszod,a VGA-ból ítélve. Próbáld meg AIDA-val megnézni,az kiír mindent!
    http://www.aida64.hu/letoltes
  • Ikarusfan
    #24075
    Mi az a szervó fék? Mert azt tudom, hogy kormány nincsen motor nélkül, de fékeken belül én eddig ezeknél csak a retarderről, a légfékről, meg a buburól hallottam...
  • GMI
    #24074
    Köszönöm!!!
  • dgufoplast
    #24073
    2 MB amit el bír vagy 2.5 MB több nem de én 2 MB szoktam :D
  • GMI
    #24072
    Omsi X konverterrel maximum hány mb.-ot lehet átkonvertálni?
  • rkrisz99
    #24071
    video kártya : Radeon X300/X550/X1050 Series
    gép : ACPI x64-based PC
    proci : AMD K8 processzor
    hang, video, és játék vezérlő : Realtek AC'97 Audio
    ezek a részletek jók?
  • Routeres
    #24070
    Azért írd le, hogy milyen géped van.
    De csodát ne várj tőlünk...
  • rkrisz99
    #24069
    ha megmondom hogy beállítva a játék akkor tudtok segíteni?
  • Routeres
    #24068
    Nem lehet, biztos, hogy kevés az FPS.
    Az OMSI rossz szokása, hogy 10 FPS alatt így ugrál.
    Így vagy a géped gyenge hozzá, vagy túl magas beállításokon akarsz játszani.
  • kem001
    #24067
    Akkor csinálja ezt, ha 10 fps alá esik, állítsd lejjebb a grafikai beállításokat.
  • rkrisz99
    #24066
    nekem azt mondták hogy nem bírja a processzor.
    az lehetséges?
  • Ikarus412
    #24065
    az lehet hogy kevés az fps.
  • rkrisz99
    #24064
    helo mindenkinek
    azt szeretném kérdezni hogy tudja-e valaki hogy játék közben miért csinálja ezt nekem ?
  • adam993
    #24063
    *szervofék
  • adam993
    #24062
    Meg leállított motornál nincs se fék, se kormányszervó.
  • Erlau Trans #24061
    A MAN LC v2.0 nekem is sokat levett, 15-20 FPS között mozgott. 263-as Ikarus-szal +10 FPS átlagban.
  • ozimak
    #24060
    A pálya és a busz is egyben. Project Szceczin 3.0,Ikarus 260-al 25-30 FPS.

    "...de nálam nem volt ilyen gond azon a pályán."
    "Intel Core I7-2630QM 2.0 GHz, Geforce GT540M"
    Hát nem csodálom
  • Brad33
    #24059
    Mármint az ékezetes betűket javítsam át manuálisan? Már próbáltam, nem is volt hibaüzenet, viszont egy busz sem közlekedett a pályán...
  • matesz19
    #24058
    Nem régen mentem egy kört a Gouda - Rotterdam pályán és szerencsétlenségemre pont ki fogtam a hidat és be értem 2 járatot is (én vagyok a 3. busz). Kézi fék be, motor ki, váltó üresben és vártam a csodát.
  • Zoliikp
    #24057
    És ha manuálisan átjavítod?
    A hof-ban hogy szerepel, megegyezik? Nem az a baja inkább?
  • Brad33
    #24056
    Sajnos nem oldotta meg a problémát
  • kem001
    #24055
    Piros feliratnál felül tényleg úgy ment, hogy 0%-ról indult, viszont a mutató kabin nézetben jól működött. 0.9-es verziónál most viszont működik rendesen.
  • Zoliikp
    #24054
    Már megint annyi a verzió, a saját változtatás, a lehetséges variáns, fogalmam sincs melyik volt. De kinéztem a szemem az üres tankra...
  • kem001
    #24053
    263-asnál a 0.8.7-es verziónál volt ilyen bug. 0.9-esnél már nem.
  • vertexx
    #24052
    Zoliikp!
    Sajnos semmi ilyet nem tapasztaltam!
    Tele a tank,minden rendben és egyszer csak minden levegő elmegy,a légtartály leereszt!
  • Zoliikp
    #24051
    Csak úgy elromlik?
    Villáskulcs nem javítja meg?
    Üzemanyag van? Előfordult már velem, hogy új buszként választva simán tett a tankba 1% gázolajat... Lestem is nagyokat...
  • Brad33
    #24050
    Okés, 1-2 órán belül kipróbálom. Most, hogy így mondod, talán múltkor is ez oldott meg valami hasonló hibát.
    Igen, az nem lenne olyan vicces, ha felülírnám, és törölném azt a röpke 11 új járatot
  • vertexx
    #24049
    Üdv Mindenkinek!
    Letöltöttem az Ikarus 263 valamennyi tipusát vele együtt minden extrát de van vele egy kis gondom! Az 50.km után elromlik az autóbusz és tovább már nem megy! Gyári hiba lehet vagy csak én rontottam el valamit?
  • Apocalipto
    #24048
    Ez egy nagyon rossz szokás még az üzemanyag spórolós időkből, szerencsére már több volánnál eltörölték. A mai modern váltók már amúgy is kirakják magukat üresbe, ha úgy érzik hogy szükséges.
  • Zoliikp
    #24047
    Ha egyik napról a másikra finnyázza, akkor hiába úgy gondolod, nem ez a hiba forrása.
    Töröld a logfile.txt-t, tölts be másik pályát, válassz buszt, majd lépj ki.
    Indítsd újra ezzel a pályával, busz nélkül.
    Azt mondanám, hogy átküldöm az enyémet, de még csak az 1.9 van meg...
  • Brad33
    #24046
    Valaki nem tud segíteni ebben? Nem tudok rájönni, mi lehet a gond...
  • Erlau Trans #24045
    Lehetni lehet, csak nem érdemes. Általánosan elfogadott szabály, hogy automata váltós gépjárművel üresben gurulni csak rövid távon szabad és alacsony sebességnél. Ugyanis az automata váltók kenése a főtengely fordulatszámától függ. N fokozatban meg ugye nincs meg a kapcsolat a főtengely között, így nagyobb sebességnél, vagy hosszabb gurításnál nem kap megfelelő kenést a váltó. Legyen az PRAGA, ZF, VOITH tökmindegy. A régi PRAGA 2M70 azért jobban viselte az üresben gurítást, mint a modernebb ZF, VOITH, stb.

    Láttam én már olyan MAN-t, amit 1000 km megtétele után váltócserés lett, mert az PRAGA-s Ikarus 280-asból átült sofőr koma üresbe kapcsolgatva gurította "haza" a buszt a márkaszervizből/szalonból és még így is használgatta forgalomba vagy fél napot... az volt a szerencséje, hogy a főnöke ivó cimbije is volt egyben és eltussolták...
  • ccv520
    #24044
    Lehet.
  • koj
    #24043
    Nem, azt elfelejtettem átállítani. Most már működik, köszi :D
  • Tirdi
    #24042
    Olyankor üresbe volt
  • Ikarusfan
    #24041
    A valóságban egyébként lehet gurulni leállított motorral automataváltós busszal? Mert anno olvastam olyasmit a Praga-val kapcsolatban, hogy ha vontatni kell a járművet, fokozatban legyen a váltó, meg ilyenek, de nem tudom, hogy ez a ZF-re meg a Voith-ra is vonatkozik-e.
  • Tirdi
    #24040
    Sziasztok! Vezetgettem kicsit éjszaka a Szcein-en.


    Leállított motorral gurultam végig ezen a kis utcán, hogy ne zavarjam az alvókat

    De máshol is, az üzemanyagtakarékosság érdekében.