63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • LMG123
    #24480
    Toyotát valaki? :D
  • wollnerd #24479
    Az igaz!
  • ccv520
    #24478
    #24470-es hozzászólás. ;)
  • wollnerd #24477
    Azt a hivatkozás kell beszúrni ahol CSAK a kép látható! Nincs se reklám, hirdetés, se semmi!
    akkor lesz sikeres a képbeszúrás!
  • ccv520
    #24476
    Lett volna...
    Kép1
    Kép2
  • ccv520
    #24475
    Néhány kép:

  • halaszfi
    #24474
    Köszönöm.100MB adatforgalommal mobilon(klikk)Tényleg nehéz volt lépést tartani.Köszönöm.(Am ez teljesen jogos felszólítás felőlem)
  • gabesz012
    #24473
    Dugó volt, azért mentél a kerülő úton? :) (második kép) Amúgy tényleg nem tudom melyik a hivatalos út, mert hol a Hamzsabégin mennek, hol a Nagyszőlősön. A pálya viszont nagyon jó lesz (arról nem is beszélve, mennyi vonalat hordoz magában, a többi irányba építkezéssel). A Budaörsi út-Őrmező szakasz hogy áll?
  • Robi546
    #24472
    Én is arra gondoltam,megnézem mi a helyzet a modellel.
  • generalGGabe
    #24471
    ott a gond a modellel lesz.
  • Erlau Trans #24470
    [b]Tisztelt buszvezető kolégák!

    Kérlek benneteket, hogy kerüljétek el több nagyobb kép beszúrását, helyette inkább linket adjatok meg. Legyünk tekintettel a lassabb vagy mobilinternettel rendelkezőkre.

    Köszönjük!
  • Robi546
    #24469
    Értem,köszi. És az miért van hogy: csináltam egy busz megállót majd ha közel megyek akkor nem tudok oda menni mert ott is úgy veszi hogy addig van az object pedig van hely előtte tehát nem tudok nagyon közel menni a busz megállóhoz csak olyan 2-3 méterre tudok megállni a busz megálló mellé,hogy csináljam meg ? Előre is köszi.
  • Routeres
    #24468
    Ha nekimész, akkor nem mozdul el. Le van "fixálva".
  • Robi546
    #24467
    Még azt akarom kérdezni hogy az objektek fájlaiban tehát a .SCO fájlban mit jelent az hogy:
    [fixed]

    Előre is köszi a választ.
  • matesz19
    #24465
    Jól néz ki, jól megoldottad, gratula.
  • matesz19
    #24464
    Sziasztok, az off topikban tudna válaszolni valaki a kérdésemre? Csak mert nem akartam ide betenni, ne hogy gond legyen belőle. Köszi előre is.
  • Robi546
    #24463
    Na most elkészítettem a képeket én is a pályámról,holnap reggel pedig feltöltöm és berakom ide aztán jöhetnek vélemények! :D
    Na jó estét mindenkinek,holnap leszek! :)
  • nmagyar
    #24462
    Na ennek igazán örülök
  • LMG123
    #24461
    Zolikával AI-kocsik konvertálásába kezdtünk:

  • Brad33
    #24460


    Ez nem lesz rossz...
  • kem001
    #24459
    Rádió egyébként tényleg kicsit túl van bonyolítva benne.. Ha én zenét hallgatok fenét sem érdekel, hogy mi szól éppen benne.. Remélem azt is megoldja, hogy ne forrjon fel hamar (az agyvize) a busz vize.
  • mojorisin
    #24458
    Én is úgy tudom hogy erre a hétre volt tervezve, remélem holnap már kiadja! :) Nekem nagyon bejön az a busz.
  • Routeres
    #24457
    Tudod hogy van ez. Előre megadnak egy megjelenési dátumot és biztos nem tudják tartani. Még ha csak hozzávetőleges, akkor sem.
  • kem001
    #24456
    Á szóval te voltál? Amúgy nem úgy volt, hogy erre a hétre készül el a módosítás? Most nincs fent nálam a 2.0-ás verzió, inkább megvárom a frissítést. Addig marad a 263..
  • mojorisin
    #24455
    Ja, Én kérdeztem :D
    De...túl jól néz ki ahhoz hogy kevésbé egye..de ha Ő mondja...
  • ccv520
    #24454
    Így van, ezek a dolgok teljesen értelmetlenek, nem a klímát, vagy a belső kijelzőt fogjuk nézegetni menet közben, hanem az utat, utasokat kell figyelni, persze a műszerfalat is.
  • generalGGabe
    #24453
    le a kalappal!
    jobb lesz, mint az igazi :-D
  • omsidriver
    #24452
    Ha a magyar buszokon is lehet majd azzal a módszerrel írogatni a kijelzőre, akkor arra is megcsinálom.
    off: végre sikerült képet beszúrnom sg-re.
  • omsidriver
    #24451
    Így:

    és így:
  • kem001
    #24450
    Pont megkérdezte valaki topikjában, hogy mennyire eszi a gépet a busz. Azt írta Kamaz, hogy "állítólag" kevésbé eszi majd.
  • omsidriver
    #24449
    A garázst Zoliikp már elkészítette, úthibák természetesen lesznek.
  • matesz19
    #24448
    Húúú de jóó imádom azt a járatot, mert csak pár megállóból áll, főleg ha az Ikarus 260-as van busznak beállítva. :D Tényleg meglesznek csinálva benne az úthibák és a kelenföldi busz garázs?? Mert akkor az úgy lenne valósághű. :D
  • Zoliikp
    #24447
    Addigra "lebontjuk" Renault kijelzőjét.
    És mindent kiírunk
  • halaszfi
    #24446
    Jó lesz az!Csak hogy fogjuk kiírni?:)
  • omsidriver
    #24445
    Köszi, először a 150E-t készítem el.
  • Penge88
    #24444
    Jó lesz, pont a múlt héten jártam arra, csak azért ismertem fel most a helyszínt. :) Csak így tovább!

    Amúgy, melyik járat lesz elkészítve?
  • Robi546
    #24443
    Köszi!
  • halaszfi
    #24442
    Ja az összevagdosás.Nekem sikerült a nélkül is,pedig a mapom már x tnegyelyen tán 10 tile, y-on 24.És még nő.
  • halaszfi
    #24441
    Ja és a zöld foltok azért vannak,mert a pálya a földön van,buszból nem látszik.
  • halaszfi
    #24440
    Nagyobb kép