63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Ikarusfan
    #24399
    Egyébként ilyen berakósdit nem akkor szokott csinálni, amikor rosszul van összerakva az út, vagy a path, és a semmiből indulnak, illetve állnak meg a kocsik?
  • Ikarusfan
    #24398
    Ugyan a GTA-ból szedem az ötletet, de szerintem a spawn a "lerakni"-t jelenti. Azaz megy a busszal, és hirtelen elérek valamit a program.
  • ccv520
    #24397
    Én se értem, mi az a "spawnol"...
  • Zoliikp
    #24396
    Nos, ha ezt magyarul, az öregebb bútordarabok nyelvén is megfogalmaznád, talán lesz válasz...
    Egyébként meg, ha gyorsan mész, akkor ugye a lehetőségekhez képest "kevesebb" ideje van a következő Tile betöltésére. Ezt úgy lehet orvosolni, ha bírja a géped, hogy növeled a láthatóság távolságát, és az egyszerre betöltött szomszédos Tile-k számát...
  • Robi546
    #24395
    Jó estét! :)

    Ugye emlékeztek még arra amikor írtam hogy "feldőlök" illetve gyorsan megyek és ledob az útról és feldől a busz,na rá jöttem hogy miért csinálja,még pedig: megyek és egyszer csak le spawnolja a járművet az útra de akkor spawnol amikor ott vagyok az úton és "magam alá" spawnolja és azért dőlök fel. Mitől lehet ez ? Gondoltam hogy a beállításokban át tenni azt hogy hamarabb töltse be az autót vagy mi lehet a megoldás ? Nagyon hálás lennék annak aki segítene mert fontos lenne mert így nem lehet játszani. :( Eddig csak a saját pályámon tapasztaltam hogy csinálja de nem tudom hogy hogy csináljam meg hogy jó legyen. Előre is nagyon szépen köszi még egyszer.
  • kem001
    #24394
    Tartsd lenyomva a tabot és úgy indítsd, majd tedd üresbe..
  • Ikarus412
    #24393
    sebességben van az N betű megyomásával rakhatod üresbe.
  • miskolcdj
    #24392
    Beindul a motor és utána pici idővel nyikorog és leáll..
  • Routeres
    #24391
    Nyomod a TAB-ot, miközben indítod a motort. Egyszerű.
  • nmagyar
    #24390
    Igen a 333 biztos végig pályán megy most néztem :) köszi
  • rarma
    #24389
    Ez a tipus nem automata! De viszont indítási folyamata,ugyanaz mint a többinél.E gomb és utána M gombal.

    De viszont le is van írva az is a omsihu.wordpress.com oldalon,idézem :

    A jármű jelenleg csak kézi váltóval elérhető és jelen állapotában nem lehet az ajtókat billentyűzetről vezérelni.
  • miskolcdj
    #24388
    http://omsihu.wordpress.com/2012/06/03/ikarus-263-00-v-0-8-7-beta/


    Ezt a buszt mivel lehet elinditani??
    Szépen bejön minden de akármit nyomok nem indul el. a hozzászólásba azt irták h tab de nem jó valaki help...
  • Apocalipto
    #24387
    Az mitől lehet hogy a ZF és Allison váltós SD202-eseknek elment a hangja? Egyik pályán sem működik.. o.O
  • halaszfi
    #24386
    Robi546:használd a load all gombot,ha keresel valamit.Így hamarabb kapsz választ a kérdésedre,mint fórumon.
  • halaszfi
    #24385
    Fejből meg nem mondom neked,de a nyilakat ha bekapcsolod,akkor megtudod.A legkönnyebb az tudom,meg tán a 154.De inkább nézd meg a nyilakkal,akkor minden kiderül.Am ami a flughafen-be megy(reptér)az mind autópályán közlekedő.Ha már autópálya:a pályámon jó,ha az autópályán 80-nal lehet menni?Mert ennyi a kritikus határ a buszoknál.Am v.miért 75-tel mennek 80 helyett.(Tudom miért,csak érdekesség.)Ja és normál autóúton is 80-nal lehet menni.
  • nmagyar
    #24384
    Sziasztok!

    Tudnátok segíteni hogy az All in One map melyik vonála megy (részben) autópályán vagy autóúton. Előre is köszi :)
  • kem001
    #24383
    Köszi a linket, elsiklottam felette..
  • LMG123
    #24382
    Már 1 hónapos a festés. :)

    LINK
  • Robi546
    #24381
    Köszönöm jó lett! :) Az F9-cel elforgattam amelyiket kellet mert nem tudtam hogy azzal lehet forgatni,köszi még egyszer. :)

  • kem001
    #24380
    Igen, ezért kértem nappali képet tőle, mivel ott jobban látszana a festés..
  • Zoliikp
    #24379
    Bár a festésről ír a kolléga, de szerintem a kijelző volt a lényeg.

    Ez általam közismert "betegség", hogy ha mutatunk valamit, akkor mégse mutatunk...
    Este festést, nappal világítást, stb...
  • Zoliikp
    #24378
    Az alsó, legalábbis a képen, nem jó oda.
    Ahogy nézem, vagy átállítod a felsőre, vagy valamelyik "üres" leágazásra, vagy megkeresed az alsó elemnek megfelelő köríves alkatrészeket.
  • Routeres
    #24377
    Figyelj a méretekre. 14 és 16 méter sugarú körfogalmak vannak benne. Egységesen használd őket, mert vegyesen nem megy.

    Ha nem akarnak passzolni, akkor az F9-cel, mielőtt leraknád, de már odaugrott a helyére, egyengesd kicsit.
  • kem001
    #24376
    Egy nappali képet esetleg kérhetnék a festésről? Illetve megosztod velünk?
  • kem001
    #24375
    Egy Beta pályáért pénzt kérni azért kicsit pofátlanság lenne.. Várjunk vele inkább, hátha később javítva lesz a linkje.
  • Robi546
    #24374
    Na sikerült de így még mindig nem passzol. :S (Bocs a tripláért)
    Meg aztán elég szűk mintha gyalogosoknak lenne ez a körforgalom.

    Itt a kép:



    Hogy csináljam akkor ?
  • Robi546
    #24373
    á ezt nem lehet össze rakni,eddig meg vagyok :D
    ( Kiraktam oda az "alkatrészeket" most melyik jön ? :D Sehogy se akar passzolni. :S)



  • Robi546
    #24372
    Értem,köszi csak még kb. 5-6 kis falut meg kellene csinálni,máma jó lenne legalább 2-őt még szóval eléggé nagy a hajtás. :D De köszi. :)
  • rarma
    #24371
    Most ezt nem értem maga a Map Ljubljana ( Beta ) vagy nem lehet tényleg letölteni, vagy csak pénzért? mert most meg a második download gombra kattintva, abban font mappa van, de azt írja ki hogy pénzért tölthető le, tehát premium.
  • Routeres
    #24370
    SimpleStreets > Roundabout

    Érdemes lenne végigfutnod az objekteken, hogy megismerd mik vannak, hogy vannak, stb...
  • rarma
    #24369
    Megnéztem a három download gomb közül, a harmadik letöltése még működik
    csak azt nem tudom hogy az e maga a térkép.

    ofpmafia.blog.cz álltal belinkelt harmadik eredeti letöltési link:
    http://uploaded.to/file/wmote1j7

    egy másik szerverre feltöltve link:
    http://www59.zippyshare.com/v/90363933/file.html

  • Robi546
    #24368
    és az OMSI-ban van kör forgalom ? Ha igen akkor hol,melyik mappában,melyik az ? Mert kellene a mapomhoz,előre is kösz.
  • rarma
    #24367
    Igen most néztem én is ,
    úgy látszik törölték a letöltéseket a szerverről.
  • Robi546
    #24366
    Nálam se. :/ :S
  • kem001
    #24365
    Pálya letöltési linkje nem jó..
  • Ikarus412
    #24364
    köszi a pályát :D
  • Robi546
    #24363
    Oké,köszi,megtaláltam.

    rarma: jól néz ki az a map,majd nem soká ki próbálom. :)
  • rarma
    #24362
    Üdv mindenkinek !

    Map Ljubljana ( Beta )

    Map Ljubljana ( Beta )

  • Routeres
    #24361
    Kicsit hülyén fogalmaztam, bocsi.

    Természetesen nem adják ki egyenként őket. Majd egyszer valamikor a távoli jövőben...

    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1236630869&no=24358]#24358-ra[/URL]:
    A SimpleStreets csomagban, a buszmegállóknál találsz olyat, ami neked kell.
  • Robi546
    #24360
    ez f*sza. :) Már le is lehet tölteni vagy egyszerre lesz benne patchban vagy hogy ?