63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • olimano2222
    #24520
    Szia!
    Egy új omsi hoz való gépet vegyél! ne egy új videokarit erre felesleges költened!
  • 86hold
    #24519
    Szerintetek milyen videókártyát vegyek az Omsihoz. Nekem AMDpathion 2.2Ghz 2 GB RAM, és Geforce GTS 450
  • halaszfi
    #24518
    Sorry,most nem jó a link.
  • halaszfi
    #24517
    Project Szczecin 3.10:
    Letöltés
    Néhány bugfix érkezett ehez a remek map-hoz.
  • rarma
    #24516
    Arra én is rájöttem hogy a betűt és számjegyet be lehet írni,ahogy te is mutatod a képen amit mellékeltél linken,de én nem teljesen erre gondoltam,hanem arra hogy például így nézzen ki.
    ILLUSZTRÁCIÓ KÉP
    És megnézem azt is mit ajánlasz,hogy meg kell nézni a .bus fájlt és a .org fájlt.
    A texturába nincs a rendszám,csak azon belül a Werbung mappában a body.bmp képen,de ott is csak a rendszámkeret van de betű és szám nincs benne,és ahogy probáltam hogy beillesztettem pl : az itt illusztrált rendszámot megjeleníti,de viszont alatta ott van a lenygyel is.
  • rarma
    #24515
    A klímát ITT.
    A harmadik ajtó nyitása pedig,a KY_bus_doorfront3 kell hozzá beállítani.
  • gabesz012
    #24514
    Az nincs megcsinálva, legalábbis, amivel igaziból be lehetne kapcsolni, az a gomb nincs scriptelve. A harmadik ajtó nálam alapból működik billentyűzeten is, mert valamelyik korábbi buszon is arról a billentyűparancsról megy (ik263, vagy o405; de meg kell keresni, valamelyik doorfront). A hang valóban nem az igazi, de írta a készítő, hogy dolgozik rajta. :) De nagyon jó, optimalizált a modell, nem foglal sokat, és szépen fut.
  • wollnerd #24513
    Sose értem... Nekem mindig sikerül...
  • kem001
    #24512
    Klíma engem is érdekelne..
  • spy803
    #24511
    Klímát és a harmadik ajtót hogyan lehet működtetni?
  • Routeres
    #24510
    Tökönszúrom magam...

    Na mindegy, kaptok linket:
    Kép
  • Routeres
    #24509
    A .bus fájlba és a .org fájlba kell belenyúlni.
    Meg a lengyel rendszám textúráját kell kicsit magyarosítani.

  • rarma
    #24508
    Én nekem is nagyon tetszik,nagyon jó az irányítása stb...
    Probából készítettem rá egy festést,csak egyedül a rendszámot nem lehet felcserélni magyarra,mert hiába teszem rá a magyart,mikor megnézem egyszerre kettőt mutatt,a lengyelt és a magyart,viszont azt is kiprobáltam hogy egyátalán ne legyen rendszám,csak egy sima fehér rendszám felület,akkor is a lengyel rendszám betű és számait mutatja,uniós PL kék csík nélkül. Nem tudom mi lehet a probléma,ilyen esetben.
  • kem001
    #24507
    + pont azért, mert ki lehet kapcsolni az utastéri kamerát. Viszont rádió alatt nem tudom CB akar e lenni, de van rajta egy gomb, ha lenyomom, semmi sem történik.. Mi akar az lenni?
  • halaszfi
    #24506
    Nagyon gépbarát ez a busz!Grundorfon teszteltem, és +2 FPS az alap MAN-okhoz képest.Próbáltam egy Szczecin-es festést csinálni, de nem jött össze.(Van a valóságban is ilyen busz az említett városban.(2-esen tudtommal ilyen közlekedik.
  • ZsBalu01
    #24505
    Nem rossz ez a Solaris URBINO 10 III, csak az a gyári MAN hangja ne lenne :) Vagy élőben olyan ?:D De amúgy szép a műszerfal is, bejövős :)
  • Ikarus412
    #24504
    köszi
  • rarma
    #24503
    Jó reggelt mindenkinek!

    Kiadva a Solaris URBINO 10 III

    Fotó

    LETÖLTÉS
  • Zoliikp
    #24502
    Azoknak a pályaépítőknek, akik esetleg szeretnék egy kicsit csinosítani a pályát, egy modell:

  • Zoliikp
    #24501
    Ezzel a képpel a mérete miatt nem tudok mit kezdeni...
  • 86hold
    #24500
    most vagy a videokártyával van a baj, vagy nem tom (Geforce GTS 450 512MB) De hagyom hogy kijelölődjön kékkel és enter, de nem irja ki a táblára.
  • Zoliikp
    #24499
    Betegszállítóként a Toyota:
  • Zoliikp
    #24498
    Az elnevezés nem gomb függő, hanem be kell írni...
    Persze vannak olyan táblák, amelyekre nem lehet kiírni semmit.
  • LMG123
    #24497
    Egyelőre nem.
  • 86hold
    #24496
    Még egy kérdésem lenne hozzád Zoliikp! Hogyan kell az OMSI Editorba elnevezni egy megállót ha nincsennek megfelelő gombok a "cimke" feliratnál? Ez milyen BUG lehet???
  • Zoliikp
    #24495
    Pici pontosítás:
    az X-fájl mérete 2-2.5 Mb, és nem kell mindegyiket bepipálni, maximum így:


    Azt mutasd inkább, hogy a DE-ben mennyi scene van egy X-ben....
  • 86hold
    #24494
    Feladom. Úgy csináltam átkonvertáltam X-fáljba, alul SETTINSG --> Geometry --> és a Positions-ba x3,y3,z3 érték, és az eredmény 202MB az jó, de megrpobáltam hogy bepipálom az Xconverteren az összes pipát, de marad a piros kör meg a homokóra.
  • seresa
    #24493
    Sziasztok Srácok !

    Nagyon tetszik a Toyota ! A későbbiekben nem terveztek ford rendőrautót ?
    Amúgy egyre szebben bővülnek a magyar tárak :)))
  • Zoliikp
    #24492
    Kicsinyítéssel csak a modell méretét változtatod.
    Az x-fájl méretét a benne lévő scene-k, objectek adják. Ezért tovább kell bontani a fájlt...
  • 86hold
    #24491
    Nekem jó kis pálya az USTI MAP, Szeretnék valamit kérdezni tölletek, hogyan kell DEE-ben kicsinyiteni, átméretezni a modellt? Próbáltam, hogy DEE-ben konvertálni X fáljba és úgy darabolni de hibát jelez az OMSIXCONVERTER
  • szikszaicsabi
    #24490
    Mestechko 1.3
    LETÖLTÉS!
  • LMG123
    #24489
    3 kocsinként adjuk ki őket, ebből 2 már megvan.
  • nmagyar
    #24488
    Mikor lesz kész? :)
  • LMG123
    #24487
    Na akkor privátban megbesz. :)
  • Zoliikp
    #24486
    Megoldjuk.
    Viszont kellene egy jobb kép róla, szemből. A PS-hez nem értek....
  • LMG123
    #24485
    Nem megy, mert 1 textúrát használ mindkét oldalon, szóval a tükörképe mutatkozna a textúrának az egyik oldalon. De lesz majd később mentőautó. :)
  • Erlau Trans #24484
    Ilyen OMSZ-os festést nem akarsz csinálni? Nem kell sziréna sem rá, meg hátulra ablak sem, mert volt ilyen kialakítású kocsija a Mentőszolgálatnak pár, amit mezei betegszállítónak használtak csak, és nem vonultak vele.
  • LMG123
    #24483
    Azt nem.
  • kem001
    #24482
    Falugondnoki kocsit nem tervezel esetleg?
  • kuhnzsolt
    #24481
    Én!