63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • 86hold
    #24560
    Így jó, jó lesz a színe a busznak, a belső "kapaszkodókat" textúráját is átszínezitek? zöldre, és az ülések színét is és akkor olyan mint az eredeti.

    Ez nem parancsnak mondom, csak úgy.
  • cSuwwi
    #24559
    linkeled akkor a nagy képet így: íme
  • Zoliikp
    #24558
    Nekem megjeleníti, nem tudom, mi a baj.
    Azt akartam egyébként mutatni, hogy nem a rendszám helyére, hanem a kasztni festésére tettem a rendszámfestést, és a cfg-ben letiltottam az o3d-fájlt.
    Így a kocsiszám megmaradt, de a festett rendszámot lehet látni...
  • Routeres
    #24557
    Az Addon gcW csomag része.
  • rarma
    #24556
    Kiadtak egy Interior-t a Solaris Urbino 10 III -hoz.
    Csak sajna :( a 4shared.com-ra tette fel az illető,ahova regisztrálni kell és utána tudja az ember letölteni.

    KÉP

    LETÖLTÉS
  • rarma
    #24555
    Én semm 100%-ra írtam hogy az,csak tipp volt hátha az lehet,csak más arra hasonló gombot nem találtam én semm,ami a klímához tartozna,úgy látszik akkor nem lett kiépítve a műszerfalon.
  • rarma
    #24554
    Sajnos ha rákattintok a képre,nem jeleníti meg nagyobban,így nem látom amit mutatni szeretnél a képen,már többször probáltam ezt a képhost.hu-t de egynéhányszor nem rendesen jeleníti meg a képet de van olyan eset is amikor már a feltöltés semm eredményes.
  • biliard10
    #24553
    kecskemét pályánk van ? vagy lesz?
  • Zoliikp
    #24552
    Nem értem, mi lehet a gond.
    Mivel megjeleníti, csak arra tudok gondolni, hogy a texture mappával tettél valamit, mert nem tudja rátenni a textúrát.
    Légy kedves megnézni, hogy milyen fájlok vannak a mappádba...

    Egyenlőre most úgy néz ki, hogy néhány igényesebb, szebben kidolgozott modell lesz a palettán, még pontosan nem tudok típust mondani...
  • cxaxoxc
    #24551
    Erről a linkről töltöttem le. Kipróbáltam másik pályán is, de az Opel és a Toyota azon sem az igazi. Egyedül az A3-asnak van színe. Egyébként nagyon szép munka, csak így tovább Milyen típusok vannak még tervbe véve?
  • kem001
    #24550
    Gondolom a Sczzecin pálya frissítésénél ki kell törölni a 3.0-ás verziót ahhoz, hogy működjön a 3.10.
  • Zoliikp
    #24549
    Véletlenül az Audi A3-asnak lemaradt az azonos nevű mappája.
    A Vehicles-ben készítsd el, majd oda másold be a fájlokat, és az ailists-ben is javítsd az útvonalat.
    Vagy kicsit lejjebb LMG kolléga javította, és megadta az új letöltési linket:
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1236630869&no=24536
  • gabesz012
    #24548
    Arra a gombra marhára nem kapcsol be semmiféle klíma, nálam ugyanúgy melegszik tovább az utastér, hiába van a bal oldali panelon hidegre állítva, plusz a ventillátor bekapcsolva. Igazándiból a klíma kapcsolója a bal oldali panelon lenne a jobb alsó gomb. Amit te mutatsz, az szerintem csak páramentesítő, vagy valami ilyesmi.
  • cxaxoxc
    #24547
    Sorry! Azt hiszem nem akar ez nekem menni
  • cxaxoxc
    #24546
    Na mégegyszer:

    http://www.kephost.com/images4/2012/8/3/b132bgfoz2nermzod7iq.jpg
  • cxaxoxc
    #24545
    Letöltöttem az AL autócsomagot, viszont nekem az Audi kivételével így jelenik meg az Opel és Toyota:

    http://www.kephost.com/view3.php?filename=b132bgfoz2nermzod7iq.jpg

    Valaki tudna segíteni, hogy mit ronthatta el?
  • bence099
    #24544
    Routeres !

    Láttam a videódat és fel keltette az érdeklődésem hogy ami látható 4:32 percnél út elterelés az letölthető valahonnan ? videó
  • Zoliikp
    #24543
    Az lemaradt, hogy elemzés céljából vedd nagyító alá Kispest 1.4-es mapot, ahol közlekedik.
  • Zoliikp
    #24542
    Lényegében azt szeretnéd, ha járnának vonatok a pályán?

    Először menetrendet kell készíteni, ugyan úgy, mint a buszok esetében.
    És az ott közlekedő csoportba kell megadni, hogy melyik járjon rajta...
  • 86hold
    #24541
    Na, ja. Én a /*.Vehicles/BRxxx.ohv fájlokra gondolok, hogy a map Alial.cfg-be kell beirni?
  • Zoliikp
    #24540
    Hiába "kiabálsz", nem tudjuk, aki tudhatja, nincs itt.
    Egyébként pedig le kell modellezni, objektumként bekonvertálni, és megfelelően elkészíteni hozzá a fájlokat...

    Tudomásom szerint nincs az Editorba berakható vonat-modell.
    Egyenlőre...
  • 86hold
    #24539
    MÉG EGYSZER! Hogyan kell vonatot tenni az Omsiba ?
  • Zoliikp
    #24538
    Egy kicsit próbálkoztam a probléma megoldásán:


    Sajnos csak a modellen, és csak oldalról vettem észre, hogy a felület nem egyenes, és kicsit nagy lett a rárakott rendszámfestés.
    De valahogy erre felé haladva lehet megoldani.
    Az lenne a teljes megoldás, hogy a busfájlt, reg-fájlt átírni, magyarítani...
  • rarma
    #24537
    Zoliikp !

    Na kiprobáltam mikor betettem és elmentettem a rendszámot,és kiválasztottam a buszt akkor még tökéletesen mutatta a magyar rendszámot,
    de mikor gurultam egyjónéhányat a buszal és újra külső nézetből néztem a buszt,mostmár nem mutatja a PL rendszámot alatta,de még így is dupláján mutatja valami folytán valami más számjegyet.
    Mindegy nem olyan fontos a rendszám, csak az észrevételt írtam le neked,bár így fura magyar céges festés és külföldi rendszám,de hát mit lehet tenni semmit, marad így nem olyan fontos, mert az lényeg az hogy gurul a busz, lehet vele játszani.
  • LMG123
    #24536
    Szerk.: az Audinál a mappastruktúra javítva, link frissítve

    LETÖLTÉS
  • Zoliikp
    #24535
    Mivel nem nagy méretűek, és nem 100%-os kidolgozottságú modellek, kisebb gépen is működni fog.
    A modellek mappáit a Vehicles-be kell másolni.
    Ahhoz, hogy furikázzanak a pályán, az adott map Ailists.cfg-ben a felsorolásban szerepeltetni kell, a teljes elérési úttal.
    Ne felejtsd el a sorszámot, hogy mennyi AI van, átjavítani...

    /Az aszfaltozógép statikus, tehát csak objektumként, az Editorban lehet letenni./
  • ekepista
    #24534
    sziasztok meg szeretném kérdezni hogy szereintetek ezek az al autó csomag mennének az omiba nekemés mejk mapba másoljam be őket asegítséget előre is köszönöm
  • 86hold
    #24533
    s
  • rarma
    #24532
    Igen megvan mostmár,sikerült azzal hogy a két cfg fájlból kitöröltem az ident adatokat.
    Köszi mégegyszer a segítséget!
  • LMG123
    #24531
    AI autócsomag 1. (Audi A3, Toyota Hiace, Opel Vectra) (van parkoló változatuk is)



    Készítők/Authors: Zolika, LMG-123

    Extrák: Toyota Hiace betegszállító AI és aszfaltozógép statikus modell

    LETÖLTÉS
  • 86hold
    #24530
    Hogy kell vonato(ka)t letenni az editorban?
  • spy803
    #24529
    köszi
  • Zoliikp
    #24528
    Sajnos rosszat mondtam/írtam, mert rá se "bagózik", akkor is ad rendszámot.

    Lehetséges, hogy inkább a cfg-ben lévő ident-et használó objektumnál kellene az animációt kivenni.
  • olimano2222
    #24527
    Semmi probléma inkább én szóljak mint a főnökség! :D egyébként ott fent látod az "OMSI - Omnibussimulator : Off-topik-ját" ott lehet ilyeneket :D
  • Zoliikp
    #24526
    Látom:
    akkor pedig a modell bus-fájljában a
    [number]
    Regs_Solaris.org

    [registration_free]

    [registration_automatic]
    GD-
    sorok elé nyomj egy space-t, így nem jut érvényre.
  • 86hold
    #24525
    Bocsánat!!! Akkor nem kérdezek ilyeneket a forum szabályzata miatt.
  • rarma
    #24524
    Köszi a segítséget,de szerintem marad úgy . Itt egy kép róla hogy egymáson van a két rendszám .
    FOTÓ
  • olimano2222
    #24523
    hát ez nem egy kereskedelmi fórum szóval eleve a hülyeséged itt kezdődött ,de mindegy. természetesen meg értem hogy nem vagy milliomos ,de akkor is ezzel a procival az életben nem bírod normálisan futtatni majd a játékodat ,vagy ha nem akarsz gépre költeni vegyél egy buszt aztán kész! köszi a tájékoztatást én is magyar vagyok!
  • 86hold
    #24522
    Olimano,

    Nem vagyunk milliomosok hogy új gépet vegyünk, csak a kártya érdekel, de van más aki jobban tudja.
  • Zoliikp
    #24521

    Rarma:
    Mivel festhető a busz, készíts egy saját festést, ahol a rendszám helyére azt a textúrát másold, amit látni szeretnél.

    Routeres:
    Az alapot átfestve, magyarosítható, és akkor szebb lesz....