63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • LMG123
    #25142
    Most ez kicsit ellentmondásos lett az általam leírtakkal. :D :D
  • Routeres
    #25141
    Nem para.
    Azért van belőlük ennyi, mert felemeltem az AI járművek számát a videó kedvéért, hogy találjak szirénázót, villogót, kussolót.

    Élesben persze a legteljesebb élmény érdekében le kell majd venni az AI járművek számát 25-re.

    Majd mindenki belövi magának úgy, ahogy szimpatikus.
  • LMG123
    #25140
    Azért sok, mert nincs kibővített ailist. Ugyebár, minél több jármű van, annál kevesebb jön X járműből. Ha lesz vagy 50 féle AI-jármű, akkor nem lesz ennyi...
  • TheSosy
    #25139
    Az.. elég lesz előlük félre állni a fűbe
  • Ikarus412
    #25138
    gratulálok nagyon jó :) csak kicsit sok a mentőautó
  • Routeres
    #25137
    Emlékeim szerint még a Hiace-nél felvetődött a mentőautó gondolata.
    Nos, elkészült az első példány, egy Sprinter képében.
    Nagy tapsot a csapatnak: LMG-123, Zoliikp, JXBELL.

  • Routeres
    #25136
    Majd ha kész lesz.
    Nincs se konkrét, se hozzávetőleges dátum.
  • fcbarcelona1
    #25135
    Mercedes-Benz Citaro-t mikor adják ki?
  • generalGGabe
    #25134
    Autoklúb eredeti
    és a játékbeli modell

    na így remélem egyszerűbb. Először linkelek így.
  • generalGGabe
    #25133
    Sziasztok!
    Apránként alakítgatom Észak-Pestet is.
    Tudom régen jelentkeztem e téren, de hát érthető: vizsgáim vannak, no meg most a Börzsöny-fiktív van előtérben.
    De a lényeg a lényeg: nem feledkeztem meg Pestről sem, az építési vállalkozásom azért dolgozik:
    az Autóklub épülete már majdnem kész.

    http://tinypic.com/view.php?pic=2s6qxzl&s=6
    http://i49.tinypic.com/wkg37o.jpg
  • bence099
    #25132
    12
    3
    4
    5
  • bence099
    #25131





  • TheSosy
    #25130
    Ha tudsz bele járatot csinálni,akkor szerintem csinálj egy gyárat,raktárt,és legyen külön egy járat,ami mondjuk csak munkásokat szállít pl reggel 06:00 kor,és délután 16:00,és 17:30 körül.
    Amúgy rakhatsz ki néhány képet :)
  • bence099
    #25129
    Sziasztok !

    Tanácsokat szeretnék kérni , hogy OMSI-ba belefogtam a Great Grundolf "modernizálásba" és hogy még mivel tudom hangulatossá tenni?
    -Van egy raktár benne
    -Kemping park lakó kocsikkal
    -Út építések
    -Csatornafedlapok
    -Hangok (erdős részen madár csicsergés útépítésnél meg lég kalapács hang) képek tehetek fel ha akarjátok .
  • halaszfi
    #25128
    Köszi
  • wollnerd #25127
    A Kispest pályán meg lehet szüntetni a random fps leesést! A beállításokban a MI-Forgalom-nál a "Terv. útv. szerintiek"-et lenullázzuk!

    A bugot az AI buszok okozzák a menetrend hibája miatt. Igaz, így nem lesznek buszok a pályán, de nem lesznek fps leesések!
    A jelentséget le is videóztam!
  • Tirdi
    #25126
    így
  • Tirdi
    #25125
    Köszi! OFF:a színt így tudod: [szin="ide írd a kívánt szín angol nevét"] [/szin]
  • Tirdi
    #25124
    MS-paint el csináltam, az választotta el így, nem tudok mit tenni
  • halaszfi
    #25123
    [blue]Remélem működni fog.Jó lett a BKK festés![\blue]
  • Ikarusfan
    #25122
    Nem akarok szőrszálhasogatónak tűnni, de a távműködt-etésű nem valami jó elválasztás szerintem...
  • hungaryws
    #25121
    Kicsit piszkos az asztalod
  • Tirdi
    #25120
    Sziasztok!
    Csináltam egy BKK-Vt-Transman festést a Solarishoz.
    Kép1
    Kép2
    Kép3
    Kép4
    Kép5
    Kép6
    Kép7
    Kép8
    A matricákon még kicsit javítottam.
    >>LETÖLTÉS<<
  • DJKonya
    #25119
    Ki töröltem mindent a Szczecinnel kapcsolatban amit tudtam, és újra raktam. Most már működik minden tökéletesen! :)
    Köszönöm szépen a segítségedet! jó játékot!
  • GMI
    #25118
    Mikor betöltöm a pályát ezt írja ki:
    >>>KÉP<<<
  • Plett
    #25117
    Tudom, ezért is írtam hogy remélem nem húzzák már tovább. :)
  • biliard10
    #25116
    Jó napot!

  • Erlau Trans #25115
    Még egyszer kiemelésről: Pl. középrezárás, nagy betű, hozzászólás egészét keresztül vastag betű, piros szín. Ilyesmire gondoltam. Az, hogy valaki a számára uncsi fekete szín helyett más használt és ezzel feldobja a hozzászólását, azzal szerintem nincs semmi gond. Így azzal, sem ha zöld színnel írsz. [b]Téma befejezve.
  • rarma
    #25114
    Igen igazad van abban,a zöld szin is egy kiemelés,és igen óvakodok is tőlle,azért nem is írok piros betüvel, mert az csakis a HáziGazda: Erlau Trans irhat. Amit #25104 látol az nem piros hanem barna,angolul írtam be hogy brown,és ezt a szint adta barnaként mit a név alatt látszik.

    Erlau Trans ! :
    Megkérlek arra hogy tájkoztass arról engem lesz e olyan szabály - szankció,hogy nem lehet más szinnel írni,vagy esetleg egy két szin mint pl : a zöld engedélyezett lesz e? vagy egyátalán nem lehet majd írni semilyen más szinnel csak feketével. Mert egy kicsit uncsi már ez a fekete szin.
  • Ikarusfan
    #25113
    Ez WAREZ, senki sem fogja megmondani. Vedd meg a játékot és akkor kapsz hozzá.
  • fcbarcelona1
    #25112
    sziasztok!
    Az omsi 1.01-nek mi az e-maile és a serial-ja?
  • kuhnzsolt
    #25111
    A zöld is valamilyen kiemelés! De ha nem akkor mostantól így fogok írni! XD

  • Erlau Trans #25110
    Volt már olyan, hogy a megjelenésre írt nap írták át. Nyugtával a napot... :)
  • Erlau Trans #25109
    [b]A kiemelések alatt valami ilyesmi hozzászólást értettem, amit ő írt belefér. [i]Szerintem...
  • kuhnzsolt
    #25108
    Tudom, hogy 08.17-től érvényes, de azért nem árt rá figyelni és gyakorolni a pontokat! Tehát: II/8. pont->A hozzászólásaidban óvakodj a kiemelésektől. Ne írj nagyobb betűkkel, piros színnel! Tudom te nem írtál végig piros színnel, de a zöld is kiemelés!
  • halaszfi
    #25107
    Szia! A Grafika opciónál van egy olyan, hogy size of Real time reflections.Ezt a csuszkát húzd fel 256-ra, vagy 512-re. (256-on mindent látsz, minimálisan homályosan,de jobb teljesítmény.512-n tiszta, rosszabb teljesítmény.(3-4 fps)
  • Zoliikp
    #25106
    Egy kérdést tettél fel, amire -hogy válaszolni lehessen-, rögtön kérdezni kell:
    -hova másoltad;
    -a jelenetek aktív hangjai opció engedélyezve van-e;
    -mennyi hangeffektus van engedélyezve...
  • TTÁDÉ
    #25105
    Sziasztok!
    Letöltöttem a háttérhangokat de nem hallom. Beraktam pályába azt a kis dobozt amin egy hangszóró van. Mi lehet a baja?
  • rarma
    #25104
    Sziafcbarcelona1!

    Írtam neked egy privát üzenetett !! Olvasd el !!
  • kisgyerek2
    #25103
    Sziasztok!Szórakoztam kicsit a grafikus beállításokkal.Azóta a visszapillantó tükörben csak "foltokat" látok.Hogyan tudom visszaállítani?