63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • bpyfan
    #25342
    A Jelcz L100L-hez nincs valami mod ami erősebbé teszi a motorját? Úgy közlekedek vele mint a 263-el. Manuálisan 2-4-5-6 és fajdalmasan lassan gyorsul.
  • omsifan
    #25341
    Szép jó Augusztus 20-ai estét mindenkinek!!!


    Köszönöm a videót Routeresnek.
    LETÖLTÉS
  • matesz19
    #25340
    51-es körzetet csináltál a Grundorf pályából? :D
  • fuszhi
    #25339
    Hát sajnos nem sikerül a ballon nem az a hibája. Majd készítek egy még egyszerűbb ballont. "Az igazság odaát van."
  • LMG123
    #25338
    Nekünk pl. az egyik mentőnek 2048x2048 a felbontása, simán rárakja. :D
  • fuszhi
    #25337
    hát de mondtam :) Lehet hogy ide az ügynökök is kevesek lesznek. Én magam járok utána. Van egy olyan érzésem hogy ha mindent jól csináltam és a modellt megjeleníti, de festést nem rakja rá, akkor egy bizonyos méret felett a program nem tudja felhelyezni rá a textúrát. Ezt gondolom, de most nem sokára úgy is megláthatom hogy ráhibáztam e vagy sem. :) Ha sikerül, akkor ez egy intő példa lesz mindenki számára.
  • Zoliikp
    #25336
    Még mindig nem jó a lufi? Az sem, amit visszaküldtem?

    Majd küldjük a gépedre Mulder ügynököt, és kinyomozza....
  • fuszhi
    #25335
    Képzeljétek a blenderrel , és az omzi editorával "szórakoztam" hogy a ballont eltudjam készíteni. Hát sajnos nem sikerült ez idáig, de mondom magamnak menjek már egy kört lazításként a kedvenc buszommal, hisz már olyan rég vezettem, és jó lesz kicsit kiengedni a fáradt nap után a "gőzt". Hát nekivágtam felvettem az utasokat és teljesen rendben ment minden, mikor egyszer csak nem hittem a szememnek. Mintha a ... Megdörzsöltem a szemem hogy jól látok e, de akkor se változott semmit. Sőt még jobban kivehető volt a dolog. Olan volt mint egy...
  • zsilka péter
    #25334
    Egy kis segítségre volna szükségem. Miért van az, hogy amikor az AI-tól átveszem a buszt illetve a menetrendet akkor eltűnik a menetrend? Utána rá kell mennem a kis lapocskára, hogy újra legyen menetrend. Utána már jó lesz. Nem is váltok másik buszt amikor kiválasztom a menetrendet szóval ugyan azt a tour-t választom amit alapból csinált a busz. Editor-ban a két járat is jól meg van csinálva. Szóval úgy vannak megadva az útvonalak, hogy a menetrendváltás lehetséges legyen. Olvastam olyat, hogy ilyen akkor fordul elő ha nem jelöljük ki azt az útelemet amit ki kellene, mert akkor megszakad a menetrend, de itt elvileg jól van megcsinálva. Alap berlini pálya. 92E. 92-es működik rendesen. Minden ugyan úgy van ahogy a sima 92-esben is. Mind a szerkesztőben mind a HOF file-ban, mindenhol minden ugyan az. :/ Szerintetek mi lehet a gond? Köszi.
  • Erlau Trans #25333
    [courier][szin=red] [b] A videó szerkesztéses témát kéretik befejezni!
  • rarma
    #25332
    Sziasztok!
    Új pálya kiadva! működik rendesen csak nincs benne menetrend.

    Route 48 "Crystal Lake Express" version 0.9 beta
    LETÖLTÉS
  • Atikah
    #25331
    :))
  • TTÁDÉ
    #25330
    Elnézést!
  • TheSosy
    #25329
    Ez szerintem nagyon nem ide tartozik..
  • atty707
    #25328
    Melyik buszon? (Egyébként odamész a sofőrhöz, és megkéred hogy kapcsolja be. :) )
  • TTÁDÉ
    #25327
    CamStudio 7-et valaki próbálta már?
  • TTÁDÉ
    #25326
    Nem baj most töltök le valami oRIPA Screen Recordert
  • wollnerd #25325
    Azon nem fog futni...
  • TTÁDÉ
    #25324
    XP
  • wollnerd #25323
    Windows 7-ed van? Próbáld ki az Action!-t!
  • TTÁDÉ
    #25322
  • fuszhi
    #25321
    ..és milyen igaza van :)
  • TTÁDÉ
    #25320
    Feladom...

    Letöltöttem az összes létező videó készítő programot:Fraps,CamStudio,HyperCam lassan már filmet lehetne a gépemen forgatni annyi van belőlük és egyikkel sem megy.
    HyperCam: Az szaggat Fraps:Videót sem tudtam vele csinálni CamStudio:olyan videót készített mint ha 1900-as évekbe járnánk és most lett szabadalmaztatva a számítógép
  • Zoliikp
    #25319
    Csak tippelek:
    [matl] utasítást akkor adunk meg, ha az adott objektumra textúra váltás után másikat "rakatunk" valamely esemény bekövetkezésekor.
    Tehát a [matl] utasítást kell követnie egy [matl_change] utasításnak, ami után jön a változtatott textúra neve.
    Pl: ha este " kivilágítanád" a ballont, akkor egy esti ballon.tga....
  • cSuwwi
    #25318
    A berlin-spandau 2012 2.0 végülis elkészült? Volt itt róla szó, azt hiszem brad33 csinálta. Kössz.
  • fghjk
    #25317
    mert nagyon várom őket
  • fghjk
    #25316
    Tényleg, a készülő ikarusok (405, 412) hogy állnak?
  • fuszhi
    #25315
    A beállításoknál vedd lejjebb a a környező forgalmat a parkoló autók számát és az emberek számát na meg az effekteket. Azok nélkül is ugyanazt tudja a busz.
  • TTÁDÉ
    #25314
    Bocs hogy kötőjellel írtam az LMG123-at de DKV buszain is így van
  • TTÁDÉ
    #25313
    Ved fel az FPS-t és csökkentsd a közl. autók max. számát!
    Vagy az LMG-123 féle verzió!
    Dél-Pest:Sajnos én sem tudom.
  • LMG123
    #25312
    Hello!
    Új gépet vegyél.
  • fuszhi
    #25311
    üdv

    [friendlyname]
    ballon

    [groups]
    1
    ballon

    [rendertype]
    surface

    [LightMapMapping]

    [fixed]

    [surface]

    [nocollision]

    [absheight]

    ###################
    Model Data
    ###################


    [mesh]
    13.o3d

    [matl]
    ballon.tga
    0

    [matl_alpha]
    1



    mit ronthatok el? a tga a helyén a mondell a helyén a nevek stimmelnek és a tga fájl mérete is 512x512.
  • mateovics
    #25310
    hello mindenki! lenne egy olyan kérdésem, hogy mit kell beállítsak ahoz hogy ne pattogjon a busz mondjuk new-berlin 2.0-án? és hogy nem tudja vki a dél-pest pálya hol tart? a segítséget előre is köszönöm :)
  • TTÁDÉ
    #25309
    Köszönöm!

    További kellemes du.tánt
  • rarma
    #25308
    Sziasztok!készítettem egy IK festést.


    LETÖLTÉS

  • Ikarusfan
    #25307
    A szöveghez a Windows Movie Makert, ha nem akarsz nagyon profi videót összerakni, készítéshez meg HyperCam, Fraps, CamStudio (fogalmam sincs, melyik mennyire terheli a gépet).
  • TTÁDÉ
    #25306
    Kellemes augusztus 20.-i délutánt!

    Milyen ingyenes programot ajánlotok videó készítéshez? (és lehessen szöveget is írni a videóba)
  • ccv520
    #25305
    A VL67-essel sem kellett volna a 263-as kiadása után Nemezára várni.
  • fghjk
    #25304
    Sziasztok! Tudtok linkelni egy útmutatót a klíma működtetéséről? Mert én sajnos nem jöttem rá.
  • nico79
    #25303
    Köszönöm.
    Bár egy kicsit bonyolultan hangzik ,de nem probléma.. :)