63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • ekepista
    #25382
    sziasztok egy dolgot szeretnék kérdezni hogy az új ikarus 256 os hoz hogy tudom meg csinálniu hogy szóljon abuszba arádió egyéb ként már én is várom az automata váltót
  • Ikarusfan
    #25381
    De azt azért te is beismered, hogy a játék készítői az élethűségre törekedtek, és nem a könnyű vezetésre, nem? És lássuk be, én még nem nagyon hallottam dupla-kuplungos buszról... De ettől függetlenül van olyan billentyűzet parancs, ami nem a fokozat számát adja meg, hanem fel, vagy le vált. Mondjuk az üreset elég nehéz megtalálni vele, de ha valakinek csak kormánya van, jó alternatíva lehet.
  • rarma
    #25380
    Üdv omsifan!

    Csak gratulálni tudok,nagyon szép kidolgozott busz,és az automataváltót én is várom.
  • omsifan
    #25379
    Találtam pár hibát, holnap jön a javítás az automata váltó moddal együtt.
  • omsifan
    #25378
    Úgy lesz. Ja vezető szeméből, az más. Ott majd javítok rajta.
  • wollnerd #25377
    Úgy értem: A vezető szeméből...
  • omsifan
    #25376
    http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/cbrz3uc72cwvslyelpiy.jpg
  • omsifan
    #25375
    Kép lemaradt:
  • wollnerd #25374
    Azt tudom! Csak én béna vagyok a kuplungos sebességváltásban! Hiába figyelek, megmozdul kicsit a busz, de aztán le is áll!
    AZ OMSI-ból még az automata kuplungos sebességváltás is hiányzik!
  • omsifan
    #25373
    Akkor állíthatok a tükröződésen is. Csak kívülről zavaró? Mert szerintem hasonlít az igazihoz a tükröződés.
  • kem001
    #25372
    Esetleg úgy csináld meg, hogy megmaradjon a manuális is. Később hátha kedvet kap rá az ember.
  • omsifan
    #25371
    Kormányom nekem se volt júniusig, mégis csak a kézivel tudtam szépen menni, na de mindegy, aki városi vagy automatához szokott, azt is megértem. :) Holnap kijön az automata, ne tessék aggódani!
  • wollnerd #25370
    Engem kicsit zavar a tükröződés, de nem baj...
    Egyébként valójában is a kocsikból kinézve szinte semmit nem tükröződik a szélvédő... Tehát nem értem hogy a modellekbe miért kell ekkora tükröződést csinálni...
    Nem kritizálni akartam, csak így nem felel meg a valóságnak...
  • bpyfan
    #25369
    Ebben igaza van. Egy idő után szerintem monoton unalmas.Bár én szertem a voith váltót és a társait de hosszútávon unalmas.
  • kem001
    #25368
    Mivel nincs sokaknak kormánya.. Billentyűzettel meg szerintem rémes.. Bár ha megszokja az ember..
  • omsifan
    #25367
    Szívesen! Én is élvezem a G25-el. :) Amúgy emberek, nem únjátok ti szét magatokat az automatával? :D Én nem tudom élvezni automatával a buszozást.
  • fuszhi
    #25366
    Megfogod üres TAB+N Majd az M billentyűt, majd TAB nyomvatartod adsz gázt és dobsz egyest el engeded, majd hallod pereg, tab kettes ... jó a vas. Én mondom.
  • Ikarusfan
    #25365
    Nagyon szépen köszönjük! Végre van egy busz, amit igazán élvezhetek a váltómmal :)
  • omsifan
    #25364
    A kézi váltónak van egy hibája. Az N-t megnyomod először, úgy már simán beindul. Sajnos ezt nem tudom megoldani.
  • LMG123
    #25363
    Lehet menni jogsit csinálni... :D :D
  • wollnerd #25362
    Kéne. :)
    Nekem el sem indul rendesen a busz....
  • omsifan
    #25361
    Be van építve . Mint írtam, teljesen valós a busz, így nem lehet kinyitni hátul. Légyszives nézzétek már meg, mielőtt ilyeneket kérdeztek. :)
  • adam993
    #25360
    A valóságban elég bután lett kitalálva
  • kem001
    #25359
    Hátsó ajtót hogy nyitom ki?
  • omsifan
    #25358
    Mint van a videóban, ez egy valós busz feldolgozása. Nem helyezem át a fordulatszámmérőt, mert az a valóságban is át van építve oda.

    A váltóra majd ránézek. De ez a busz ilyen amúgy. Nem megy 80-ál többet nagyon, '81-es, szívómotoros, öreg már.
  • adam993
    #25357
    Nagyon szépen ki van dolgozva, meg minden. Két dolgot kifogásolok. Az egyik a fordulatszámmérő pozíciója, a másik a rövid sebességváltó. Volt szerencsém nem is egyszer ilyen utazni, és az 70 km/h-nál pörgött 1500( nem 15000, ahogy pbyfan kollega írta). Ezek orvosolásával egy remek buszt kaphatunk:)
  • Routeres
    #25356
    Jóvanmá'

    Tudjátok, hogy nem tudok kézi váltós busszal szépen vezetni...
  • omsifan
    #25355
    Elnézést a 3x-os üzenetért, sajnos rengeteg dolgot át kéne írni az ablakokhoz, szerintem jó az ennyire tükröződően. :)
  • omsifan
    #25354
    Mármint a 95-öt a leírásban.
  • omsifan
    #25353
    Nem pörög az annyit, gondolom Routeres kolléga nem 6-osban nyomult vele. :) 80km/h a végsebesség, sajnos 95-öt hagytam bent. 80-at viszi már eléggé pörögve.
  • kem001
    #25352
    Szerintem lesz rá bőven igény.
  • bpyfan
    #25351
    Isteni nagyon szép a műszerfal és a busz is az eddigi szinte legszebben kidolgozott. (ne érts félre mint írtam remek a busz a váltóval nem vagyok kibékülve 60Km/h-nál már 17-18 ezren pörög)
  • retoucher
    #25350
    Egy nagyon tetszik!
    Esetleg lehet ehhez majd kérni egy olyan módot mint ami van a 263-hoz is, h lenne benne saját skinezhető viszonylatjelző tábla elől, középen meg hátul, úgy mint itt meg itt?

    #25341: ez is nagyon jó lett, talán kicsit túlságosan tükröződnek az ablakok, de ha ezt lehet változtatni vmelyik fájlba akkor nem gond!
  • cSuwwi
    #25349
    Biztos hogy lesz, csináld csak. Köszi :)
  • omsifan
    #25348
    Manuális. :) Ha nagy az igény az automatára, csinálok hozzá automata váltó modot.
  • omsifan
    #25347
    Nagyon szívesen mindenkinek!
  • fuszhi
    #25346
    Köszi, így teljes lesz már az estém. Neked is szép, jó augusztusi estét.
  • matesz19
    #25345
    Nagyon jó a videó, és tetszik a busz is, holnap ki is próbálom. Manuális a váltó vagy automata?
  • kem001
    #25344
    Csak egy dolgot írnék.. Nagyon szépen köszönjük!
  • fuszhi
    #25343