63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • kem001
    #25422
    Köszi a javítást, de csak nálam nem nyílik az utastérben az automata váltós verzióban az ablakok?
  • kitt2000
    #25421
    pack-ra gondoltam!

    Az al buszokat hogy lehet berakni egy adót pályára vagy nagyon nehéz elmagyarázni?
    Úgy tudom hogy a Ikarus 263-ast be lehet rakni al busznak aszt hogy lehet betenni?
  • bpyfan
    #25420
    Na így már tényleg eszméletlen már sokkal jobb a manuális váltó. A kilóméteróra sem vibrál már úgy hogy nagy gratula ismét a buszhoz. (szerintem borzasztó az automata ehez a szép buszhoz de ők tudják )
  • LMG123
    #25419
    Mi az a mód? Sose értem...
  • kitt2000
    #25418
    valaki össze tudna állítani egy olyan módot amely!:

    - összes megjelent!
    -új ai autókat
    - Vechicles mappa rakva
    -ailist-ben leírva

    Hogy csak be keljen rakni a gyengébb játékosoknak!

    Legalább össze lenne szedve az összes al jármű!!


  • omsifan
    #25417
    Ikarus 256 javított verzió (1.1)
    LETÖLTÉS
  • LMG123
    #25416
    Nekem nem szokott. :D :D
  • Ikarusfan
    #25415
    Nagyon súlyos baleset történt, na :)
  • halaszfi
    #25414
    Igen.Ebben egyetértünk.
  • Routeres
    #25413
    A pálya úgy fog megjelenni, hogy csak a gyári autók lesznek az ailist-ben. Aki szeretné, az belepakolhatja az új ai autókat, meg a sünöket, meg a mentőket, meg a szűzoltókat. Ezek mellékelve lesznek. Engem is baromira zavar, hogy 3 mentő jön egymás után, hiába van tele az ailist, hiába van így-úgy-amúgy beállítva. Hülye az OMSI és kész.
  • LMG123
    #25412
    Mindkettő van tervben, de majd később.
  • kitt2000
    #25411
    AI autó lehetne még:
    - szemét szállítóautók(AKSD)
    - autómentő

  • LMG123
    #25410
    Jah, így nincs 826 ezer féle kocsi. :D
  • halaszfi
    #25409
    Gondolom azért sem,hogy találjon egyet a megfelelőből...
  • halaszfi
    #25408
    Ez jó lesz!Rendőr,tűzoltó,mentó!Lesz ám ezerrel segítségnyujtás.Közben észrevettem valamit az AIlistekben.Egy jármű többször is szerepel.Így is meglehet oldani a dolgot,én barom!Mindegy,sok sikert!
  • matesz19
    #25407
    Ki jött a Torino GV Scania F113HL V1.0. Ami a napokban már fent volt itt is, csak hát az a lopott verziós volt. :)
  • omsifan
    #25406
    Várható, igen. Nemsokára kész.
  • LMG123
    #25405
    Ha figyelembe vetted, akkor minek kérdezed? :D Ha jól telerakod az ailist-et, úgy, hogy van benne vagy 50 féle kocsi, akkor nem fognak sűrűn jönni...szerintem ez eléggé érthető...
    Egyébként több féle mentő, rendőr, tűzoltó lesz. Mindenki majd azt rakja be magának, amelyiket akarja. Ha mind be lesz téve se lesz minden 2. jármű kéklámpás. Ha az alap AI-kat nézed, ott is ugyanez a helyzet, ott is rengeteg jön ugyanabból, csak az nem mentő, stb.
    Routeres nem rakta tele az ailistet, ezért jön sok az adott járműből...
  • halaszfi
    #25404
    Ezt tudom,és figyelembe is vettem.De 3 féle mentőautó és 7 féle AI autó?Nem magam miatt,mert szerintem mást is zavarhatna késöbb,mert én használom a világ összes AI járművet.Még a japán Toyota Hiace is be van sorozva.Az mondjuk elég ronda ezért kivettem.
  • TTÁDÉ
    #25403
    Routeres-t
    ésLMG-123-at
  • TTÁDÉ
    #25402
    Idézném Routeres-t:#25141
    és LMG-123-mat:#25140
  • bpyfan
    #25401
    Én még soha sem láttam olyan 250-est ami automata váltóval lett volna szerelve.
    Bár lehet hogy van de el nem tudom elképzelni hogy milyen lehet egy Allison-al vagy agy voith-al.
  • TTÁDÉ
    #25400
    Lehetne hozzá(ik. 256) készíteni Hajdu Volán festést van belőlük debrecenben bőven .
  • halaszfi
    #25399
    Ugye?Én is erről dumálok.
    Routeres:Meg lehet majd valahogy oldani,hogy a Börzsönyön ne minden második jármű mentőautó legyen?Ha nem vésd bele az aláírásába a pályának:A pálya egy frontokkal teli időszakban játszódik. :D
  • gumikacsa
    #25398
    El vagytok Ti kényelmesedve... Méghogy automata váltó...
  • halaszfi
    #25397
    Bocánat a dupláért,de ez most jutott eszembe:
    omsifan: ma még várható a patch?Mert korlátolt a gépidőm,és nem akarom fölöslegesen elhasználni.Másik:A patch után működni fog a sebváltó?(Animálva lesz?Mert jó lenne tudni,hogy hanyasban vagyok.)
  • halaszfi
    #25396
    Autómata váltó? Hol élünk mi?:D Én a buszokkal eredeti állapotban szeretek játszani,bizonyítja,hogy nem modoltam eddig egyik buszt sem.(Kivéve,ha az a mod valósabbá tette pl.Solaris hang és műszerfal.)
  • TTÁDÉ
    #25395
    Király a busz csak automata váltóval még ennél is élvezetesebb lesz vezetni

    Le a kalappal
  • kuhnzsolt
    #25394
    Hello! Nagyon szuper a busz! Már csak az automata váltó hiányzik hozzá! Nem vagyok türelmetlen!
  • rarma
    #25393
    Igen igazad van,mert én írtam el a szövegemet,nem a festést akartam írni hanem a busztipust. De viszont nagyon jól megcsináltad ezt a Nógrád volán festést is.
  • Erlau Trans #25392
    [b][szin=blue]A topik és a magyar OMSI közösség nevében is köszönjük ezt a hiánypótló járművet! :)
  • ccv520
    #25391
    Csináld meg. :)
  • omsifan
    #25390
    A festés teljesen más, viszont ezeket is én csináltam. Eldöntöm, hogy meg lesznek e csinálva. :)
  • TTÁDÉ
    #25389
    Bocsánat elfelejtettem nektek is jár a
  • TTÁDÉ
    #25388
    Szép munka csak így tovább

    Új képek Debrecen pályáról az oldalamon:OMSI DEBRECEN
  • SnyperD
    #25387
    Alakulóban :D Sok a munka vele :D :
    Kép1
    Kép2
  • rarma
    #25386
    Most találtam ezt a képet a neten,sajnos csak a képet tudtam menteni maga az oldal nem töltődött be, hibát írt ki rá. Ez a skin nagyonhasonlít a most feltett Omsifan IK256-osához.
  • wollnerd #25385
    Persze, azt értem. Beismerem. Én is szeretnék így sebességet váltani, csak béna vagyok hozzá, még a City Car Driving oktató szimulátorban se tudom rendesen csinálni! Így a g27 váltója még kihasználhatatlanabb maradt...
  • LMG123
    #25384
    A Zolika (Zoliikp), JXBELL, LMG-123 banda újabb műve:

  • kem001
    #25383
    Szia. Beállításokban General fülnél van egy sor, ahol írja, hogy Radio Station Link. Keress neten egy számodra szimpatikus rádiót, és azt kell bemásolni oda.