63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Geri556
    #11429
    Bakker én meg most jöttem rá arra, hogy hogyan kell megcsinálni, hogy ajtófék nélkül nyíljon az ajtó. Az új Man busznál kellett volna, de már van patch... -.-
  • tenkenorman
    #11428
    a rohadt logikáját annak hogy nem lehet nappalra állítani amikor új buszról töltenek fel képet...
  • Geri556
    #11427
    Na most hülyeséget írtam...
    Gondolom azIkarusoknál sem ugyanazzal kell indítani :D
  • Geri556
    #11426
    Nem tudom meg lett-e oldva az, hogy egy gombbal lehet indítani meg leállítani, de belenyúltam a scriptekbe, és lehet hogy össze tudom hozni.
  • olimano2222
    #11425
    és igen a man-busznál tényleg megjavul az akadozás van egy pack tölsd le :D
  • olimano2222
    #11424
    Sziasztok :)
    Kellemes délutánt mindenkinek
    lehetséges hogy hülyeséget kérdezek nem tudom nem rég olvastam hogy lesz az omsiba multiplayer vagy is csak tervezik ez igaz és ha igen lehet róla tudni valamit :D ?
  • LMG123
    #11423
    Igen,a patch kijavítja a problémát.
  • omsifan
    #11422
    Gyönyörű, gyönyörű!
  • Zoliikp
    #11421
    Valahol lejjebb jelezték, hogy kijött hozzá egy javítás.
    Azt töltsd le, talán megjavul...
  • feca3339
    #11420
    *tud
  • feca3339
    #11419
    Üdv!
    Ennél az új man-nál ami nemrég jött ki nálam jelentkezik olyan probléma h. vannak 1-2 percenként ilyen pillanatnyi lefagyások és amikor megnyomok egygombot akkor elfehéredik a képernyő, majd utána pár másodperc múlva oké lesz és így ismétlődik ez 1-2 percenként. Más busznál ilyet sohasem tapasztaltam. Zud rá valaki valami megoldást?
  • generalGGabe
    #11418
    mindkettő saját gyártmány
    az első az a keresztrudas
    a másodikon meg a kábeleken lógós is saját.
  • ozimak
    #11417
    Hmmm... Jól néz ki... azt a közlekedési lámpa oszlopot te csináltad vagy meg lehet valahonnan szerezni? (az első képen lévőre gondolok)
  • Rayden02
    #11416
    +1
  • Rayden02
    #11415
    Új képek!MAN NG272




  • spy803
    #11414
    Mivel teljesen üres a pálya ez nem akad még sehol. :D
  • longhaul
    #11413
  • generalGGabe
    #11412
    Két kép a készülő Észak-Pest pályámról:
    Árpád út- Újpest Városkapunál illetve Tél utca- István út útkereszteződés
  • adam993
    #11411
    A cica rúgja meg. Milyen gépe lehet ennek, hogy ilyen grafon, így elfut?

  • szabii98
    #11410
    noob.hu
  • generalGGabe
    #11409
    ide képet honnan tudok feltölteni?

    mert a képfeltöltés.hut-t nem szereti
  • szabii98
    #11408
    Nem kell olyan sokkal, csak egy picit :D
  • ccv520
    #11407
    Igen, ez VL67 260 opt. modelle.

    Eldöntöttem: a kiadás előtt inkább megemelem, nem akarok kiadni félkész buszt...
  • nemeza
    #11406
    Nem tudom, hogy hamrabb-e. Kérdés, hogy ez is az optimalizált modell-e.
  • fuszhi
    #11405
    Tehát ennyit a csuklóról. :)
  • Rayden02
    #11404
    Mmhh,ez láttátok már?
  • ccv520
    #11403
    Tudom, ez így nem jó. Így fogom majd kiadni, utána megemelem az egészet a rendes szintre...
  • IkarusV134
    #11402
    Kvázi a torka véres... Én mindenképp újrakonvertálnám a modellt magasabban, mert így szép meg jó csak nem élethű.
  • ccv520
    #11401
    Kicsit lejjebb van szintezve mint kellene, de már késő, az egészet át kellene variálni, hogy megemeljem.
  • ccv520
    #11400
    Köszi! Ennél is steril, jobb lenne valamilyen fotótextúra, de hát ez van. A tükröződés feldobja nagyon a kinézetét szerintem.
  • ccv520
    #11399
    Köszönöm! :)
  • Routeres
    #11398
    Arra gondoltam...

  • vzsolo
    #11397
    "Vannak olyan spline-ok, amik automatikusan húzzák magukkal a domborzatot" - ez biztos? Melyek azok? Nem inkább a Damm1.sli-re gondolsz? Ha igen, az nem húz semmit, simán csak kúpos, aminek alapból a talajszint alatt van a kiszélesedő része.
  • Rayden02
    #11391
    Hát ez piszkosul jól néz ki!
    Csak gratulálni tudok hozzá,eddig nekem ez a No1 Ikarus!

  • ozimak
    #11390
    Akkor marad a "sziszifusz" :) Köszönöm!
  • Geri556
    #11389
    OFF:Hát ja, nincs sok 260-as, 6db van asszem, de csak egy jár ki sikvölgyre :)
  • tenkenorman
    #11388
    OFF: a jóég tudja a rendszámokat, bár solo ikarussal sem most mentem utoljára, a 415össel, a csuklós ikarussal, a mercivel és a kedvencemmel a credokkal utazom javarészt- talán már csak sikvölgy fele mennek a solo ikarusok :)
  • Geri556
    #11387
    OFF:Tatabányai vagy ?? AFF-569-el már nem nagyon utazhatsz :D
  • tenkenorman
    #11386
    de jó látni hogy egy csomó olyan busz készül a játékokhoz amin én is utazok, itt tatabányán :) azthiszem ez eddig a legigényesebb kiegészítő busz a játékhoz, holott még csak béta, az eddigiekkel az baj hogy túl "steril" ek nincs textúra egy csomó részükön...
  • Routeres
    #11385
    Nincs más módszer azon kívül, amit leírtál. Sajnos... (Vannak olyan spline-ok, amik automatikusan húzzák magukkal a domborzatot, de azok a Berlini pályához valók, SimpleStreets-el nem kompatibilisek...)

    Én úgy szoktam, hogy az út fölé emelem, majd a sebességet lejjebb veszem, és azzal húzom a domborzatot az út alatt. Szépen lassan el fog tűnni az útról a domborzat. Aztán ha túl nagy a lyuk az út mellett, akkor jön a "kedvenc" részem, a próbálgatás.