63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • omsifan
    #11224
    Nekem sincs semmi baja... Meg amúgy is, nem vettétek észre, hogy ez 0.99 verzió? Szóval még tökéletesíthetik.
  • ozimak
    #11223
    Nálam is jól megy semmi akadás
    Egész jól haladnak a csuklóssal
  • matesz19
    #11222
    Én amint ki nyitom az ajtót le esik 15-ről 6 FPS alá és utána tök mind1 mit csinálok, pattog mint aki megkergült a sima alap pályán... De tényleg szép db lett. :)
  • kem001
    #11221
    Nálam sincs semmi baja
  • Deniske
    #11220
    Nekem érdekes, de egyáltalán nem akad.. :D pedig nincs is olyan erős gépem...Csak néha úgy 8-10 percenként megáll 2-3 másodpercre de utána megy...
  • matesz19
    #11219
    Akkor te szerencsés vagy. :D
  • 93r90
    #11218
    Én úgy vettem észre hogy csak akkor akad be ha először áll meg az ember a buszmegállóba ha még egyszer behúzza akkor nem akad meg
  • ccv520
    #11217
    Amúgy nálam a MAN-nak semmi baja.
  • matesz19
    #11216
    De jóó, Neked is Boldog új Évet kívánok! :)
  • matesz19
    #11215
    Látszik hogy szinte mindenki csak reklamálni tud hogy gond van a MAN-busszal, de vissza olvasni már nem tudnak hogy, ez nem csak nála jött ki ez a hiba... Majd ez is javítva lesz előbb-utóbb mint a többi. Türelem. :)
  • Norbi779
    #11214
    Ezek közül melyiket a legegyszerűbb használni?
  • ccv520
    #11213
    Boldog új évet!
  • dgufoplast
    #11212
    Autodesk 3ds Max,Autodesk Maya,Blender,ZModeler,ZModeler2
  • Norbi779
    #11211
    Melyik a legjobb program a buszmodellezéshez? amelyben ha konvertálok x fájlt akkor abbol engedjen o3d-t nem mint a cinemából
  • szabii98
    #11210
    Nekem könyvjelzőknél van az oldal, biztos ami biztos :p
  • olimano2222
    #11209
    Sziasztok! kezdésnek mindenkinek B.U.É.K :D , Nagyon Jó ez az ujj Man :)kedvencem lenne ha nem fagyna le(6másodperc kb) amikor nyitom az ajtóféket ha erre lesz valami megoldás akkor valaki irja le nekem hogy mit hogyan csináljak :) előre is köszönöm....
  • Deniske
    #11208
    OFF: tényleg.. eszembe se jutott amúgy :D
  • fuszhi
    #11207
    OFF: a google Crome fordítja az oldalt egy az egybe töri kicsit a nyelveket , de kreatívan össze lehet értelmezni
  • Deniske
    #11206
    ha én tudnék németül :D csak angolul tudok aza baj, és a németből egy szót se értek :D
  • fuszhi
    #11205
    Bocs hogy elírtam tudom hogy két ell :))
  • fuszhi
    #11204
    MAN NG 272 aktuális álapotáról
  • Geri556
    #11203
    Annak a door scriptét másoltam át. :)
    Néha fagy néha nem.
  • LMG123
    #11202
    A legegyszerűbb lenne,ha a Merci ajtóműködését néznéd meg,mert ott ajtófék nélkül is nyithatók az ajtók.
  • Geri556
    #11201
    Bocs a duplázásért.
    Sikerült olyat összehoznom, hogy az első két szárny manuálisan a hátsó pedig magától nyílik és nálam nem fagy.
    Viszont hátul úgy nyílik ki, hogy jeleznek, meg kell nyomni az ajtóféket, akkor elkezd kattogni, majd oldani kell és kinyílik, ahhoz hogy becsukódjon
    újból be kell kapcsolni az ajtóféket.
  • Geri556
    #11200
    Na, most sikerült elrontanom az ajtókat (nem nyílnak) viszont nem fagy.
    Próbálkozok-próbálkozok
  • dgufoplast
    #11199
    Szerintem nem az végett fagy meg hanem mert egy folytában frissít és az véget van nekem is csinálja ezeket a fagyásokat szerintem a festés véget van a dolog de nem tuti biztos de gondolom jelezték a készítőnek is ezt a problémát és majd orvosolja a problémát reméljük de gyári buszoknál is van ilyen textúra frissítés és annál nem csinálja ezt mint ennél
  • kem001
    #11198
    Fehérben egyébként nagyon szép ez a Man! Jelcz-nek meg nem igazodok ki a fűtésén meg az IBIS-én :D
  • Geri556
    #11197
  • kem001
    #11196
    Ráadásul jobb oldalt hátul van egy kicsi rács, azt is ki lehet nyitni
  • Geri556
    #11195
    Megpróbálom megbuherálni az ajtóféket, hátha összejön, hogy ne kelljen használni.
  • fuszhi
    #11194
    Nálam állandóan frissíti a képernyőt és leáll mintha befagyna pillanatokra kb 20-30 másodpercenként. Azután tovább haladhatok. Amúgy szép lett és valóban komoly ahogyan a hátsó részt is elkészítették.
  • tuningmark
    #11193
    Nálam befagy ha elindulok vele, akkor is.. Parkolófék stb. használata nélkül.
  • Geri556
    #11192
    Nem semmi az új MAN :)

  • zsilka péter
    #11191
    Ez megoldaná, több mint valószínű. Mondjuk sajnos én sem tudom, hogy mit kellene átírni ahhoz, hogy ajtófék nélkül lehessen nyitni az ajtót. Mert csak akkor fagy be a játék ha az ajtóféket működtetjük. Akármi mást csinálunk nincs semmi probléma.
  • Deniske
    #11190
    Nekem működik az asr, hóban úgy leblokkol mint a fene :D mintha benyomnám a féket..
  • bpyfan
    #11189
    Furcsa pedig ha ezeket megoldották volna akkor megkaptuk volna a legjobb addon-t ami még a gyári MAN-ok nál is jobb de így sajnos nem.
  • BKG
    #11188
    Azt kéne valahogy megoldani, hogy az ajtófék nélkül is lehessen nyitogatni az ajtókat, és akkor lehet, hogy megoldódna a probléma. Csak sajnos én nem értek a programozáshoz, és ötletem sincs, hogy mit kéne átírni a scriptben. Elképzelhető, hogy ezzel megoldódna a probléma?
  • Ikarusfan
    #11187
    Ha megnézed, láthatod, nem egyedi a problémád... Nekem is befagy egy kicsit az ajtófék miatt.
  • bpyfan
    #11186
    Van egy kis probléma a MAN NL202-el. Mikor megállok és bekapcsolom a parkféket akkor úgy 2 másodpercre beakad a busz.Amúgy 10/10 a busz.Szerintem nem kér sokkal többet mint a gyári MAN-ok Berlinben is elszaladgál 25-19FPS-en.
  • bemki
    #11185
    Sajnos valami tényleg el van b*szva. Gyönyörűen tudok menni a busszal, de amint benyomom az ajtóféket, kb. 10 mp-ig elkezd tölteni, utána meg össze-vissza ugrál a busz sajnos. :(
    + amikor a gyújtást ráadom, akkor is kell pár mp. míg besüllyed a kulcs. Ott is valamit tölt, amit eddig még más busznál nem csináld.

    Egyébként a világító zöld lámpa mit jelez?

    +1: a műszerfalon világít az asr, de hóban egyáltalán nem működik. Úgy megy a busz, mintha csont száraz úton gurulna.