63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • tuningmark
    #12511


    Ilyen műszerfallal nem tudom mit kezdjek, mert nem Setra műszerfal. :P
  • tuningmark
    #12510
    Igen. ;)
  • Zoliikp
    #12509
    Új fiú, új kérdések...
    Ezzel így van minden program is:
    új gép, új beállítások.
    Mivel újra telepítetted, újnak számít.
    Az a felvetés, hogy a számítógép kávét is főz, itt sem jött be...
  • AdamXCX
    #12508
    Na, megoldottam. Működik!!

    Elkezdtem gondolkozni, hogy mivel a grafikával van a gond, akkor a beállításokban lehet valami. Bementem, átolvastam mindent, állítgattam, és lám, betöltött. Ez hogy lehet? Pedig én nem nyúltam semmihez...
  • Milan1909
    #12507
    Ez a volánnak a Setrája? Jól néz ki :P
  • Jazzdobos
    #12506
    Nagyon profi gratulálok! Bárcsak nekem is így menne :)
  • AdamXCX
    #12505
    Ha visszaállítom a rendszert, azzal mit eredményezek?

    Ennyi jön be.

  • kuhnzsolt
    #12504
    akkor omsi letöröl, rendszer visszaállítás!
  • AdamXCX
    #12503
    Sziasztok.

    Sikeresen újra telepítettem a játékot, minden szépen letörlődött, és vissza is raktam.

    De, most sem tölt be semmit. Se az alap map-on, se ha most megint teszek bele egy újat. Még a busz sem látszik, csak egy szabad téren vagyok. Miért van ez?
  • Zoliikp
    #12502
    Indítás után az Opciók --> Játékvezérlők fülön tessék leellenőrizni a beállításokat:


    Mivel nekem nincs, így nem tudom tovább mutatni, de a tengely elfordulását egy kék csík jelzi. Ezt kell neked állítani, úgy, hogy a Rev. alatti kockába teszel egy pipát...
  • kuhnzsolt
    #12501
    Na akkor én asszem abbahagyom a pályák építését! Ez piszok jó!
  • hun violetta
    #12500
    sziasztok tudnátok nekem segiteni? nem tudom beállitani a kormányt mert ha jobra forditom balra megy és ha balra forditom jobra megy.ez miért van?
  • tuningmark
    #12499

    Nem tudom elkészül-e valaha, ez csak egy afféle ötlet. Ha valaki még ért a modellezéshez és segítene azt megköszönném. :)
  • fuszhi
    #12498
    Nagyon remek én az egészet úgy megcsinálnám ahogy van nagyon szép munka.
  • tuningmark
    #12497
    .dae fájlban oda tudom adni a Setrát, vagy esetleg még sketchup fájlban, ha kell.
  • kitt2000
    #12496
    Omsi - Bus Simulator - MAN NL 202 Sound Mod



    letöltési helye!

    letöltés

    Nem tudom ismeritek e!
    Ha ismeritek bocs!
  • nrgasdasd
    #12495
    Mai két kép

    http://noob.hu/2012/01/26/144_.jpg

    http://noob.hu/2012/01/26/144_2.jpg

    üdv
  • Plett
    #12494
    Ehhez a Mestechko pályához tudnátok segítséget nyújtani? :) Leszedtem, de egyszerűen nem találok egyezést a kiindulási pontok és a menetrend között, nem egyeznek a nevek, hof fájl bent van. Nem tudom melyik a kezdőpont, melyik a célállomás.
  • Routeres
    #12493
    Ne akarjál "S" kanyart összekötni a "Complete to..." paranccsal...
  • AdamXCX
    #12492
    Értem. Köszönöm szépen. Akkor beszerzem újra. :)
  • Zoliikp
    #12491
    Bocsi.
    szánodra = számodra
  • Zoliikp
    #12490
    Az a helyzet, hogy szerintem már senkinek nincs meg "az alap mappa".
    Nekem is szinte minden változat, pálya, busz, út, és objektum, -ami eddig elérhető volt, és tetszett-, mind benne van.
    Segítenék, de a közel 14 GB-ból nem fogom kibogarászni...

    Egyszerűbb lenne szánodra, ha beszereznéd...
    A géppel is történhet valami...
  • Jazzdobos
    #12489
    keine passende lösung gefunden? Hogyan tudom ezt a hibát kiküszöbölni és mit takar a jelentése?
  • AdamXCX
    #12488
    Semmi gond. Nekem csak pár mappa kellene az eredeti fájlokkal, mert így nem tölti be rendesen a dolgokat.
  • Milan1909
    #12487
    Jah, azt hittem, h te szeretnél egy új mapot csinálni, bocsi félreértettelek.
  • AdamXCX
    #12486
    Nem. Ez attól függ, hogy milyen a map. Tehát egy pár útból álló map-hoz, csak 1 fáljt kell betenni. De nekem nem olyan volt. Ez egy hatalmas kínai map, rengeteg pályával, útvonallal és új buszokkal.
  • Milan1909
    #12485
    Új maphoz egy dolgot kell átmásolni....
  • AdamXCX
    #12484
    Sziasztok.

    Lenne egy kérdésem.

    Szóval, elkezdtem tevékenykedni az OMSI főkönyvtárában, mert egy új map-ot akartam berakni, ami óriási, és rengeteg fájlt kell betölteni/átcserélni. Tehát ahogy foglalatoskodtam, véletlenül elrontottam egy pár mappát, és nem tölti be rendesen a játék az objektum-okat, se az alap map-nál, se az új map-nál.

    Szóval, újra telepíteni nem tudom, mert tört verzió, és nincs már meg a telepítője. Ebből jön le az, hogy letölteni sem akarom, mert rengeteg idő lenne, eredetimben meg nincs meg.

    Tehát az lenne a kérdésem, hogy a vehicles, a splines és a maps alap fájlokat tartalmazó mappát valaki nem tudná nekem átküldeni? Azt nagyon megköszönném.
  • generalGGabe
    #12483
    Ez a ruszki félkész villamos.
  • spy803
    #12482
    Egy haverom azt mondta, hogy kapcsold ki a hangot és troli :D
  • Plett
    #12481
    Ezt már láttátok?
    http://www.youtube.com/watch?v=MEh57g3_wSU&feature=related

    nem sok értelme van így, de érdekes :) egyébként a troli nem megvalósítható? az is tök jó lenne
  • garam93
    #12480
    Erre gondoltam:
    [IMG][/IMG]
  • generalGGabe
    #12479
    minden úttal ez van: csak közelebbről látod.
  • garam93
    #12478
    Ha Editorban egy textúrát Paint on layer módszerrel festek fel (pl utat), akkor van bármilyen módszer arra, hogy messziről is látszódjon az az út? Mert nekem csak akkor jelenik meg, ha közel érek hozzá.:(
  • generalGGabe
    #12477
    Újpest Városközpont aluljáró: kész





  • tuningmark
    #12476
    Valahonnan nekem is le kellene töltenem. Eddig nem találtam meg.
  • dgufoplast
    #12475
    Nekem meg vannak full verziós minden programom
  • tuningmark
    #12474
    Deep Explorationt meg kellene szereznem..
  • dgufoplast
    #12473
    OFF: Bocs mindenkinek sikerült el írni(kellenek)helyet kell lett volna
  • dgufoplast
    #12472
    Szerintem annyira nem vészes a dolog gondolod majd segíteni is tudok majd benne a bele fogól majd de csak annyi kellenek hozzá meg felelő programok és kész meg 3ds át mented x be és onnan meg o3d be és be írod a cfg-be a dolgokat
    Persze most kicsit pihenek várok le írásra hogy mi hogy működik az ik415.04 be meg ik415.14 be meg vannak még járművek meg van egy ik 435.02 is azzal meg várom a csuklós man buszt és ha ki jön bele fogok addig meg ott van a 2 darab ik 415.04,14