63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • muHaHaHa
    #12431
    Hello!

    Mivel fogod majd átkonvertélni?
  • Haulin
    #12430
    Mért abban van benne?:O én nem találtam xD Amúgy ez a festegetős módszer biztos működik? Mert csak akkor kezdek bele...
  • halaszfi
    #12429
    mert ezért nem akarom leszedni a szcezin-t
  • halaszfi
    #12428
    valaki feltöltené a szaggatott vonalat
  • szikszaicsabi
    #12427
    SDK
  • fuszhi
    #12426
    OFF:Sok sikert hozzá. Remélem át tudod konvertálni a buszod majd x fájlba.
    Remekül néz ki. Szeretem buzdítani az embereket. "Igen csináljuk meg." :)
    A műszerfalra leszek kíváncsi majd. Ja meg készítsd úgy a buszt hogy külön legyen a belseje és a külseje is szóval ne vond össze. Se az ablakoknál se sehol. De takarják egymást tehát egy méretben legyenek. A most készülő buszt is így készítik az omziba mert különben kívülről látszik majd belülről meg átlátszó lesz a külső oldal. De ezt nálam okosabbak jobban tudják én a blendert ajánlom az viszi a pálmát és free és van magyar leírás hozzá és konvertál ezerféle kép. van az sg oldalnak egy sg blender forumoldala is ott is tudnak segíteni ha valami nem megy.
  • tesoh
    #12425
    Kár, pedig egész jól néz ki.
  • kem001
    #12424
    Én kipróbáltam. A felső monitor jó, viszont az IBIS nem. Csak egy feketeség látszódik a számok helyén
  • sano0314
    #12423
    Sziasztok!
    A Paint-el hogy lehet új festest csinálni? Az Omsi.hu-n volt régebben egy program csak nem találom.Nem tudjátok hogy mi a neve?
  • tesoh
    #12422
    A csomagban benne van a panel az NL202-höz is, de még nem próbáltam ki. De holnap kipróbálom!
  • Jazzdobos
    #12421
    Valaki tud 2sávos egyirányú útat aminek van járdája? Előre is köszönöm
  • Erlau Trans #12420
    Könnyebb. Legalábbis nekem. De ha mások nem is mondják ezt (én próbáltam mindkettőt), de azt elismerhetjük, hogy teljesen más jellegű a kettő. Már csak azért is, mert van a programhoz kiadott hivatalos pályaszerkesztőnk és leírásunk (igaz német és angol...), míg a buszok készítéséhez semmi.
  • bence099
    #12419
    nem tudjátok akkor mi ez a hiba ?
  • Jazzdobos
    #12418
    Valamilyen szempontból nem nehéz csak amikor nem találsz olyan utat és kereszteződést egy idő után bosszantó tud lenni
  • ccv520
    #12417
    Kezdetben azt gondoltam, hogy a pályaépítés könnyebb mint a buszok bekonvertálása. Most már a beszélgetésekből megítélve nehezebb sokkal a pálya szerintem. :)
  • generalGGabe
    #12416
    hát nagyon nem
    főleg gyári elemekkel.
  • Jazzdobos
    #12415
    Köszi szépen. Nem is olyan könnyű ez az építés mint ahogy vártam :S
  • generalGGabe
    #12414
    Van Bridge.sli a splinék között
  • Haulin
    #12413
    Egyszerűen kiválasztasz egy útformát aláteszel pilléreket azért hagysz helyet a sínnek vagy a másik útnak és kész is(persze a felüljáróhoz használt utat emeld meg)ja és külön tárgyak is vannak felüljáróra.
  • Jazzdobos
    #12412
    Valaki megtudná mondani hogyan kell felüljárót csinálni a busznak ill. a közlekedésnek? Pl. vonat sín felett szeretnék átmenni
  • Jazzdobos
    #12411
    köszi
  • Routeres
    #12410
    Talán nem a legjobb megoldás, de a csehek csináltak egy lámpacsomagot, abban van forduló lámpa, azt hiszem.
  • generalGGabe
    #12409
    Hát a kieg lámpa jó kérdés.
    Azon agyalok én is, hogy lehetne azt megoldani.
  • Geri556
    #12408
    OFF: Bocs az első mondatért, csak el kellett emnnem a géptől miközben írtam
  • Geri556
    #12407
    Üdv.
    Nekiláttam Google SketchUp-ban egy GSTAR 450 (FIKTÍV!) buszt.
    Annyira nem is tartozik ide, de kifejezetten OMSI-ba készítem, ezért gondoltam megosztom veletek hogy készül:)
  • Jazzdobos
    #12406
    Igen hogy legyen jobbra nyíl illetve kiegészítő lámpa
  • Haulin
    #12405
    Olvass vissza szerintem hamarabb kapnál rá választ. (Amúgy sem árt senkinek sem az olvasás:) )
  • fghjk
    #12404
    Sziasztok, tudtok letölthető csukalós buszokat?
  • Haulin
    #12403
    Ismét gépközelben. Látom az egyedi kereszteződésre van megoldás(ami nincs lemodellezve). Így valószínűleg neki látok egy valós városnak (addig hátha helyre jön a hof creator nevű program, és ha valaki tud arra megoldást hogy indítsam el hogy fusson is nyugodtan rám írhat privátban szépen megköszönöm...:D)
  • generalGGabe
    #12402
    mire gondolsz? arra, hogy jobbranyíl legyen rajta?

    vagy arra a kis különlámpára, ami kigyullad?
  • Jazzdobos
    #12401
    van olyan közlekedési lámpa ami jobbra enged? Ha van akkor honnan tudom letölteni?
  • generalGGabe
    #12400
    jah, és semmi invis human nincs benne.
    objektet megépítettem, és az útkerszerkesztőben dobtam rá pathot
  • generalGGabe
    #12399
    ez saját, ma dobtam össze gyorsban. még nincs teljesen kész.
    kiástam a gödröt, leraktam az aluljárót
    a kettőt bármilyen path-tal össze lehet kötni.

    csak kell a gödör
    ha nem kötöd össze, akkor visszafordulnak és kijönnek.
  • kem001
    #12398
    Ahogy olvasom, ez a mód jó az NL202-eshez is?
  • tesoh
    #12397
    Bocsi a dupla hsz-ért. Megtaláltam!
  • tesoh
    #12396
    Sziasztok! Valakinek esetleg megvan a touchscreen IBIS a d92-höz? És ha megvan lenne szíves feltölteni valahova? Előre is köszi!:)
  • ozimak
    #12395
    Ez nagyon profi :) Nagyon tetszik :) Belegondolni is rossz hogy az örs alatt nekem mekkorát kellene csinálnom XD De muszáj lesz valahogy :) Apropó,ezt az aluljárót meg lehet szerezni vagy te csináltad? És hogy oldottad meg,hogy ne dőljenek előre? Gondolom az invis_human-al kellet okoskodni :) Amúgy tényleg jópofa :) grat még egyszer!
  • generalGGabe
    #12394
    nna, kérem. Akinek nincs kedve zebrát éíteni, annak itt van ez a megoldás:
  • TheSosy
    #12393
    Üdv! Hof Creatorral meglehet csinálni egy saját járatot,úgy hogy benlenne abban a táblázatban a járatszám meg tour is,és az utasok is felszeálljanak rá? Ha igen lécci irjátok le hogyan!
  • maxi1987
    #12392
    Bocsánat a dupláért!A probléma megoldodott.Valamiért az IK415 mappáiból hiányzott 2 fájl amit visszamásolva müködött.Ha valakinek hasonló gondja van javaslom nézze át a logfile.txt-t.Hasznos lehet.
    Még 1x bocsánat
    üdv