63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • kem001
    #14605
    Hova telepíted?
  • rarma
    #14604
    Nem tudd valaki segíteni abban, hogy a Moges v1.0 Final mappát hogyan tudnám letölteni, mert már vagy 3 helyről is letöltöttem, és mikor szeretném telepíteni egy helyre a mogesv1.0.exe mapot,azt írja ki
    not found.
  • bocskor3
    #14603
    A Google a barátod! ;)
  • halaszfi
    #14602
    Sziasztok.Hogyan tudom az omnibusban megjeleníteni a jelenleg vezetőket?
  • GMI
    #14601
    Nem tudná valaki megmondan hogy honnan lehet omsiba letölteni tesco-t?
  • Zoliikp
    #14600
    Kellene valami támpont, mert nekem speciel mindkét busz hiba nélkül kiválasztható, és működik...
    Már amennyire üzemel a C60-as...
  • Haulin
    #14599
    Valaki tudna segíteni? Van a brazil Torino nevű busz. Beraktam az omsi-ba és eléggé sokszor látott hibát ír ki(igaz busznál még nem láttam). Illetve van az Ikarus c60 az meg akkor írja ki a hibát mikor buszt akarok választani és "lefagy" a játék. Azaz lövöldözi a hibaüzeneteket ha a c60 bent van.
  • Erlau Trans #14598
    Módot? Nem inkább csak térképet? Na azt annyit amennyit akarsz.
  • Zoliikp
    #14597
    Az inkább attól függ, hogy mennyire kompatibilis lefelé az új verzió.
    Aki lelkiismeretesen, folyamatosan fejleszti, ott az alap is, és az új is működik...
    Sajnos megesik, hogy a régit törölni kell, hogy játszhass az újjal, és fordítva...
  • rarma
    #14596
    Mennyi térkép módot lehet beletenni a játékba?.
  • rarma
    #14595
    Köszi a választ atty707!
    Már kipróbáltam az északaiba és tényleg működik,akkor mindegyiknél ha véletlen nem találom üres , akkor az északai járat?.
    Zoliikp! Már megoldódott a probléma, köszi azért hogy írtál.
  • vikimaki1
    #14594
    Nem, mert ha mindent leállítasz és úgy bekapcsolod hallatszik ahogy hátul beindulnak a fűtőmotorok. Az igazinál lehet, hogy annak a kapcsolója, de ezt nem tudom.
  • Zoliikp
    #14593
    Sok-sok apróságon múlik, ezért konkrétan írd le, melyik pályán, indulásnál esetleg jelez valami hibát stb.

    Az is elég lényeges, hogy az adott busz mappájában ott legyen a pálya hof-fájlja, mert anélkül nem "tudja", hol van...
  • atty707
    #14592
    522 csak éjszaka jár
  • bocskor3
    #14591
    Az igazából nem a gázolajkályha kapcsolója? én eddig mindig azt hittem. :O
  • rarma
    #14590
    Arra jöttem rá hogy,a Volvo 7700 tipusú busznál mikor beteszem,tök mindegy melyik mappával,mindig van olyan járatszámú a térképben mit a volvo nem fogad el,míg a járatszámot meg tudom adni,de már viszont a végállomásokat nem üres hely van.Ugyan ez van amikor a menetrendnél,kiválasztom a járatott de viszont alatta lévő járat számot már nem, ahool 1,2,3,,4.... és így tovább van. Akkor most a volvo busznak a tervezésével van valami hiba? mert mikor beteszek egy MAN SD89-et ami gyárilag benne van a játékban,azzal igaz megtudom adni a végállomásokat.
    És még az hogy letöltöttem a Projekt Szczecin 2 verziót, és ebben nem lehet az 522-es járatott használni, mert nincs semmi megadható csak a járatszám, semmi más, mi ezekre a megoldás , ha tudja valaki?
  • olimano2222
    #14589
    ezt nagyon bírom mennyi dolgot ki tudsz találni :D
  • kem001
    #14588
    OFF: komolyan ennyire nehéz beírni google-ba egy szót? rögtön kiadja első találatba.. ne legyetek ennyire lusták már!
  • Routeres
    #14587
    Itt találsz infót.
  • Brad33
    #14586
    Mi az a retarder?
  • bence099
    #14585
    köszi
  • ccv520
    #14584
    A fülkeventilátort kapcsolja be.
  • bence099
    #14583
    de a nélkül is mükszik a fűtés
  • spy803
    #14582
    Fűtést azzal kapcsolod be
  • bence099
    #14581
    ez mire való ?
  • leslieboy
    #14580
    Nem megy, hiába kattintom az EXE-t. Feladom, lehet hogy a hiba nálam van, de semmi más programmal nincs hibám, így nem kísérletezek. Azért köszi.
  • rarma
    #14579
    Én az( Eurolines World )kerestem ami lentebb videón is megtalálható.
    Akkor találtam meg azt is.
  • Warrior888
    #14578
    Ezt benézted, nem omsi pálya city bus sim-be, hanem omsiba cbs NY pálya.
    Letölteni nem lehet.
  • vikimaki1
    #14577
    OFF: Ennek a zenének mi a címe?
  • rarma
    #14576
    Innen tölsd le , erről nekem is működik .
    kispest map
  • vikimaki1
    #14575
    Jaja! Én még mindig szoktam menni rajta nagyon jó!! És a telepítő is jó.
  • Routeres
    #14574
    A hiba nálad van. Eddig mindenkinél működött...
  • rarma
    #14573
    valaki nem tudd erről a map szerűségről valami infót? Mikor adják ki stb...

  • rarma
    #14572
    itt találtam mikor kerestem egy mapot hátha le lehet tölteni.
    new york
  • leslieboy
    #14571
    Nem, warez, letöltöttem a Kispest kiegészítőt, de nem tudom elindítani a telepítőt. Rákattintok az exe-re, kiírja az admin figyelmeztetést, leokézom, és nem történik semmi! Minden program működött, és működik, minden telepítő, csak ez a telepítő nem akar elindulni:S
    Win7 64bit Home Premiumom van.
  • Plett
    #14570
    Ha már így szóba jött a New Yorki pálya, New Yorki busz nincs Omsira?
  • Dév92
    #14569
    Hali van egy kis gondom valamiért nem indul el a merci ki írja hogy nem találhato és az omsi.exe-vel is van valami ha kiválasztom egy kis segítséget tudtok adni ?
  • TheSosy
    #14568
    Hogy lehetne megcsinálni,hogy ha festek,akkor csak arra a területre fessen ahova akarok,ne az egész Tile-t?
  • kem001
    #14567
    Hol találtad ezt?
  • rarma
    #14566
    Sziasztok!

    Nem tudom ki hallott már róla, készül a City Bus Simulator 2010 - New York
    ról egy omsi változat,itt van az első 3 kép róla.

    1.kép
    2.kép
    3.kép