63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Vazzeazze
    #14645
    Sziasztok! Valakinek nincs meg véletlenül ez az ajtómod? : Citaro druckluft türen. D92-höz találták ki. Fent van a Mediafire-ön. Én nem tudok a Mediafire-ről tölteni sajna, mert vagy nem indul el a letöltés, vagy a vírusírtóm jelzi a vírust és megszakítja a kapcsolatot. Csak ennél a letöltőoldalnál van ez, úgyhogy megbízom a NOD-ban és nem kockáztatok...
    Ha valakinek meglenne az töltse már fel legyenszíves valahová és linkelje be nekem :) KÖSZI
  • Zoliikp
    #14644
    Közben megnéztem a pályát, és sikerült javítanom.
    Amennyiben neked nem sikerült, és kéred, elküldöm a módosítást...
  • feca3339
    #14643
    Üdv!
    Lenne egy kérdésem
    Egy adott pályán hogyan lehet a vasúti forgalmat is beállítani (PL nálam a Qerkfurt pályán lemegy a sorompó, de vonat nem jön :S)
  • Martinez01
    #14642
    Pár HSZ-el lentebb már leírtam : [LINK]
  • rarma
    #14641
    Na nagynehezen sikerült, elindúlt a telepítés a moges-nek, de többszörös elindítás után, betelepítette egyből a játékba. Gondoltam elindítom mégegszer megnézni elindúl e, de megint nem indúl el. A villamost és a metrót is a busz kiválasztáshoz tette.
  • GMI
    #14640
    Mert amikor ráraktam akkor még jó volt.De azért köszi!
  • omsidriver
    #14639
    Szerintem textúrázási hiba.
  • Zoliikp
    #14638
    Ilyen elnevezéssel biztos nincs objektum.
    A pályát magát nem ismerem, de valószínű, hogy ez a hiba a 161-es vonalat érinti, vagy a leírófájl 161.-ik sorában van az a hivatkozás, amit nem talál induláskor.
    Kellene erről egy kép....
  • sirenato
    #14637
    Oké köszi.
  • TheSosy
    #14636
    Nincsen hozzá
  • sirenato
    #14635
    Hali! Valaki tudja, hogy honnan tölthetek le csuklós buszt?
  • GMI
    #14634
    Ez mitől lehet hogy fordítva van az egész?
  • wollnerd #14633
    3. is van: A pályának a global.cfg fájlját megnyitjuk jegyzettömbbel és a TickersPack résznél (asszem) átírjuk egy meglévő jegynek az elérési útvonalára.
  • Kristooof
    #14632
    Pontosan az Nr.161 -es útvonal hiányzik.Azt honnan tudom leszedni?
  • Zoliikp
    #14631
    Két megoldás van:
    vagy ennél a busznál kikapcsolod a jegyeladást;
    vagy valamelyik alapbuszból átmásolod a 5 jegytömböt. Ugyanis az valahogy lemaradt a modellből. Egyenlőre...
  • 93r90
    #14630
    scania-nál nektek is bedob egy hiba üzenetet ha jegyet kell adni?
    ha nem kell jegyet adni akkor hibátlanul muködik
  • atty707
    #14629
    hülye kérdés:
    Ha kitallózod a c:\program files\m-r-software\omsi mappát, akkor:
    1. létezik? (nem 'm-r software' a neve?)
    2. ha igen, van benne omsi.exe?
  • Zoliikp
    #14628
    És ez az elérési út jó?

    Mert nekem pl. telepítéskor az Omsi nem a Program Files-ba települt...
  • rarma
    #14627
    Üdv atty707 & kem001!
    Na kipróbáltam úgy a Moges mappát,hogy a játék telepítési mappájába ment a kicsomagolása,

    az exe fájlnak, de ezzel is ugyan azt a két írást dobta fel,mit elözőleg tegnap tettem fel róla. not found
  • Zoliikp
    #14626
    Nézd meg az indulásnál, hogy melyek ezek az utak, objektumok, és ha meg van az elérési útvonala, akkor vagy "ügyesen" megkeresed az adott csomagot, vagy itt a fórumon megkérdezed.
    Ha valamilyen úttest hiányzik, és az pont a járat útjába esik, akkor nem lesz menetrend, és nem is mutat útvonalat sem...
  • Kristooof
    #14625
    Lezsedtem a Leeuwarden-Heerenveen mapot és elindításkor kiírta hogy néhány útvonal nem lesz látható.Nem is mutat egy útvonalat se.
    Mit csináljak vele?
  • Geri556
    #14624
    OFF:Megaupload ? Olyan régen fent volt ? Mert azt az oldalt már nagyon rég törölék.
  • atty707
    #14623
    Az kizárt, hogy úgy működött, mert a telepítő nem engedi csak és kizárólag az omsi mappájába telepíteni.
  • rarma
    #14622
    Oké értem, de már csak holnap próbálom majd ki így, de elöszőr mikor letöltöttem akkor is csak 1 üres mapába tettem, ahova úgymond kicsomagolt és működött.
  • atty707
    #14621
    Telepítés menete:
    1. Elindítod a Moges 1.0-t
    2. Kiválasztod a nyelvet (célszerű az angolt)
    3. Következő lapon nyomsz egy Next-et
    4. Itt MEG KELL ADNI azt a könyvtárat, ahova az OMSI telepítve van Nálad.
    Ha ezt elrontod, akkor jön az alábbi hibaüzenet, egyébként már kúszik is fel a gépedre Moges.
  • rarma
    #14620
    Igen mikor elinditom az .exe-ét.
  • kem001
    #14619
    Játék map mappájába telepítéskor írja ki ezt?
  • atty707
    #14618
    Igen, az a trükkje a telepítőnek, hogy csak az omsi könyvtárába engedi telepíteni. Szóval ne üres mappát válassz ki, hanem az omsi gyökérkönyvtárát.
    Trükköztek az oroszok. :)
  • rarma
    #14617
    kem001 és atty707 !
    Azt mit belinkeltél ugyan oda jutottam mint az elözőekkel,elindítom a Mogesv1.0.exe -ét egy üres mappába, és ezt a két dolgot adja be.


  • atty707
    #14616
    a "béke" megőrzése miatt vettem le, amint tudomásomra jutott, hogy a forrás kétes, nem kérte senki sem tőlem. Nem hiszem, hogy a fotókkal gond lehet, de a saját belátásodra bízom.
  • buszvezeto1
    #14615
    Én raktam fel Facebookra képet.
    Onnan is le kell venni?
  • atty707
    #14614
    Az új Mercit (Camo) "ellopták" a készítőtől, azaz az engedélye nélkül rakták ki mások, emiatt mindenhonnan le kellett venni (omsi.hu-ról is emiatt szedtem le) Küldj privátban egy címet, és átküldöm Neked azt, amelyik nálam működik.
  • kem001
    #14613
    Ráadásul hotfile-ről is törölték :(
  • kem001
    #14612
    Sajnos nem.. Megaupload-os volt, ahonnan meg törölték ugyebár.
  • Geri556
    #14611
    De a készítő meg nem rakott fel linket...
  • repastam
    #14610
    és megtudod adni hol az eredeti link ?
  • kem001
    #14609
    Mivel a készítő kérte, hogy ne töltsék fel máshová
  • Erlau Trans #14608
    Csináltam saját festést a 260-ashoz, és ha azt berakom akkor nincs hangja a busznak. tökmindegy, hogy azt választom-e ki a játékon belül vagy az alap gyári sémát, vagy mást (amit mások csináltak), nincs hangja... ha kiveszem a busz textúrái közül a sajátomat, egyből van hangja..... Mitől lehet ez? Találkoztatok már hasonlóval?
  • Geri556
    #14607
    Üdv!
    Az új Mercit miért nem lehet letölteni sehonnan ?
    Találtam egy linket de onnan kb már 2 órája jön és még van 48 perc...
    Amúgy megvan, csak hibaüzenetet dob(Kitöröltem meg visszatettem de semmi...)
  • atty707
    #14606

    Ellenőrizve, működő változat alap telepítésű OMSI esetén is