63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Geri556
    #14725
    A két új busz közül a Solaris egész pofás lesz, tetszik, hogy működik a kamera a vezetőállásban :) A másikat szerintem felesleges letölteni, ott annyi érdekes, hogy mozog a váltóbot. Amúgy automata váltós :S
    Ez az új MB viszont így bétában is marha jó. Tettem bele ZF takarékos váltót(1D2NR, 2-esben indulva nem rángat és felváltja az összes fokozatot)
    valamint a másik MB hangját, így olyan a hangja indulásnál, mint egy nem ZF hidas Ikarusnak :D
  • dgufoplast
    #14724
    Össze társítod az a... m... el és rá mész és telepíti amit meg nyíttál vele és meg várod míg fel megy a zöld csík és utána elő jön a finish és kész én így szoktam de az a.. m.. be is lebírod tölteni ezeket és akkor egyből telepíti őket
  • rarma
    #14723
    Na ez az a program amit egyszerűen nem értem hogyan kell beilleszteni e három fájlt.
  • dgufoplast
    #14722
    Omsi addon manager kell ki kinyitni és telepíteni őket
  • rarma
    #14721
    Letöltöttem az usedom 3.2 mappot, és mikor kicsomagoltam,szabadon talátam, nem mappában ezt a három fájlt, az lenne kérdésem, hova kell bemásolnom.
    Additional Traffic Signs 1.0.1.ams
    ADDON_SimpleStreets.ams
    gcW_streetobjects_1.2.1.ams
  • atila4
    #14720
    Jó lesz ez ha elkészül :D :P
  • Zoliikp
    #14719

    Bocsánat, elírtam:
    door.osc a helyes, általában...
    Legalábbis az alap buszok esetében.
  • dgufoplast
    #14718
    Olyan nincs csak door.osc csak el lett írva cfg re
  • TheSosy
    #14717
    A door.cfg-t merre találom??
  • leony
    #14716
    Sajnos nálam nem hiszem,hogy a busz a probléma az omsi.exe-re hivatkozik...
  • TheSosy
    #14715
    Köszi mind2-töknek.
  • rarma
    #14714
    Innen tölsd le, ez 100% működik.
    letöltési link a képek alatt.
    solaris
  • Zoliikp
    #14713
    Összetett dologról van szó:
    -a paths.cfg-ben van megadva az útvonal;
    -a pasengercabin.cfg-ben van megadva a pozíciója;
    -és a Door.cfg-ben van megadva, hogy az miként teljesüljön.

    És azért írom le ilyen hosszan, mert ha az egyiken változtatsz csak, az eredmény kiábrándító lesz, és valószínű hibaüzenet...
  • leony
    #14712
    Sziasztok! Feltettem a Solaris U12-est, de hibaüzeneteket dobál, már régebben is volt néha ilyen, ezen segített ha betöltöttem valamelyik játékbeállítást. Most valamiért így sem működik...
  • Zoliikp
    #14711
    Ha a beállítási panelon nem pipáltad ki, hogy az legyen aktív, a játékban a K betű, vagy az ALT gomb után a felső soron van egy kormány ikon.
  • bocskor3
    #14710
    Hát most pontosan nemtudom de vagy a model/paths.cfg vagy a passengercabin.cfg
  • TheSosy
    #14709
    Melyik az a file,ahol a busznál be lehet állítani,hogy melyik ajtón szálljanak fel az utasok?
  • jutiput
    #14708
    Sziasztok! Ki tudna segíteni abban, hogy az opciókban érzékeli a kormányomat és a pedálokat, de mégsem működik a busznál? Köszi, ha válaszol valaki! " Logitech Driving Force GT"
  • kem001
    #14707
    [ALPHA] Solaris Urbino 12 III
  • ZsBalu01
    #14706
    Na már jó először valami gubanc volt vele, de most már jól működik :) Amúgy Death azt szedtem le :D Mondjuk kell rajta még alakítani, de ha kész akkor jó lesz nagyon.
  • bence099
    #14705
    nem todom hogy nekem teljesen jó
  • rarma
    #14704
    Szia!
    ez jó, lentebb megtalálod a letöltési linket a #14700 -nél .
  • rarma
    #14703
    Köszi szépen ez már tökéletesen működik.
    Még egy kérdés, a harmadik ajtót hogyan tudom kinyitni és zárni?
    vagy az autómatikusan nyilik s záródik,
    mikor valaki leszáll a buszról?.
  • ZsBalu01
    #14702
    Nekem sem jó a Solaris. Ott a bibi, hogy elindítom Omsi-t, kiválasztom buszt és nem mutatja a buszt.
  • rarma
    #14701
    Köszi, megpróbálom de már a második letöltésnél is lefagyot,a másik pedig mit észrevettem a busz mappájában tele van hof fájlokkal.
  • Routeres
    #14700
    Akkor innen töltsd le.
    100% működik. Ha ez is hibát jelez, nálad lesz a hiba.
  • rarma
    #14699
    Innen töltöttem le
    link
  • Zoliikp
    #14698
    Tudom, hogy milyen idegesítő, de honnan töltötted le?
    Én is leszedtem, már negyedszer nézem át a letöltött fájt, de blend-fájlt egy darabot sem találtam benne...
    Viszont minden gond nélkül elindul, vannak benne nagyon jó dolgok, de bosszantó apróságok is előfordulnak...
  • Dév92
    #14697
    hali mindenkinek
    megvan a jgd-732 hangja ha valakinek kell átküldöm csak írjon
  • bpyfan
    #14696
    Nekem működik.Nem tudom nálad mi lehet a baj.
  • rarma
    #14695
    Kár érte mert ezt kerestem már egy ideje.
  • rarma
    #14694
    Na kipróbáltam, a gyári buszokat ki tudom továbbra is választani, de viszont a Solaris buszt már nem, mert lefagy vele.
  • alexander1993
    #14693
    Én is örülnék ha lenne rendes trolibusz a játékban.
  • halaszfi
    #14692
    Jó lenne.szerintem nem rosz a solaris.
  • Routeres
    #14691
    OFF: Bocsi, 272 akart lenni.
  • Routeres
    #14690
    Ezt nem tudom hol olvastad, de ilyenről a készítők részéről szó sincs...

    Oroszok építenek trolibuszvonalat, a készítők elvannak az NG227-vel és a Spandau expanzióval.
  • rarma
    #14689
    A solaris buszt kipróbálta már valaki? mert nekem mikor ki akarom választani,lefagy a játék.
  • alexander1993
    #14688
    Egyébként valahol olyasmit olvastam (de lehet, hogy hülyeséget mondok most), hogy a készítők - ha lenne rá igény - akkor beépítenék a trolibuszt az OMSI-ba.
  • halaszfi
    #14687
    Nem,sajnos nem.






































    De imitálni azt lehet.
  • alexander1993
    #14686
    Bocs a hülye kérdésért csak meglepő ilyet hallani. Amúgy OMSI-ba lehet csinálni rendes trolibuszt, olyat mint a valóságban?