63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Zoliikp
    #14846
    OFF: Valahol olvastam, lehet épp itt, hogy nem vették meg a licenszét egyik busznak sem, ezért nem lehet a nevüket belevenni a játékba.
    Épp úgy, mint a kamion szimulátorok esetében...
  • ccv520
    #14845
    OFF: Legjobb a Lion's Regio helyett a Tiger's Regio.
  • retoucher
    #14844
    Képek a játékból: ITT
  • Cujo HuN
    #14843
    Nekem nem működött akkor sem.Vagyis nem találtam működő exe-t hozzá...
  • szikszaicsabi
    #14842
    OFF:Videókból láttam, h a vezetés enyhén szólva sz*r.Inkább meg se vettem.
  • Zoliikp
    #14841
    Vissza kell tenned az eredeti exe-t, és utána települni fog...
  • Cujo HuN
    #14840
    Mert nem eredeti a játékod.Szerintem azért :)
  • rarma
    #14839
    Ezt most nem értem. Találtam egy omsi frissitést update 1.01 versiót.
    El is indul a frissités telepítése, beírom az mail és serial-t, de utána ezt dobja fel. Kb azt jelenti hogy az omsi telepítése elött telepítsem, de akkor hova?.

    kép
  • ZsBalu01
    #14838
    Köszi szépen a gyors választ :) Sikerült !
  • halaszfi
    #14837
    Vagy 256-ra
  • halaszfi
    #14836
    Vedd lejjeb a real time reflextions texture size-t 512-re
  • ZsBalu01
    #14835
    Üdv. Valaki legyen oly kedves segítsen nekem.
    A beállításoknál hogy kéne beállítanom a dolgokat, hogy a buszban a tükröt normálisan lássam?
    Úgy értem ott a tükör ránézek és kb. a tükör 10%-ban látom a képet, a többi 90% meg holt fekete. Válaszotokat előre is köszi.
  • halaszfi
    #14834
    DE ben vmiért csak shaded illustration modban jön elő a text más nézetben nem.
  • vikimaki1
    #14833
    No meg ez az Europen Bus Simulator is rossz lesz. Az OMSI-t "összerakták és nem esik szét"
  • vikimaki1
    #14832
    A Bus Simulator 2012 valami siralmas: nagy a gépigénye, bonyolult nehezebben moddolható. Innentől OMSI idézem Routerest: "Egy újabb vacak. Nyilván a Bus Simulator 2008, 2009 franchise folytatása... Hiába, az OMSI-t legalább 5 évig nem fogják a trónról letaszítani."
  • Robi546
    #14831
    Értem. :)
  • Tirdi
    #14830
    credo nincs omsira?
  • Routeres
    #14829
    OFF: Nem értelek... Ezek mind készülnek OMSI-ba. Astragon, Contendo... nevetséges... A TML meg maradt volna a kötöttpályás közlekedésnél...
  • olimano2222
    #14828
    OFF: egyre többen kezdenek buszt gyártani 3-4 hónap múlva lesznek :)
  • olimano2222
    #14827
    Szerintem egy ugyan olyan játék lesz mint a bus szimulátor 2012 nevetséges...
  • Robi546
    #14826
    OFF: Értem pedig jó lenne egy fel újított OMSI. :D Vagyis ilyesmi: Mercedes,Scania,Volvo buszok esetleg pár öreg Karosa,Ikarus és egy-két távolsági pálya és 1-2 városi pálya is. :)
  • Routeres
    #14825
    OFF: Egy újabb vacak. Nyilván a Bus Simulator 2008, 2009 franchise folytatása... Hiába, az OMSI-t legalább 5 évig nem fogják a trónról letaszítani...
  • Robi546
    #14824
    Üdv!
    Tudom hogy nem ide tartozik de muszáj meg néznetek!

    Új busz szimulátor a lát határon. :) Megjelnés: 2012 Május 4-ére van írva, aki még nem látta volna.

    http://www.gamespot.com/european-bus-simulator/
  • Geri556
    #14823
    Üdv!
    Délutáni Munkálataim gyümölcse:
  • Warrior888
    #14822
    Az a műszerfal...
  • Routeres
    #14821
    Ez egy cseh pálya, ami még készül. A készítője a Renault Agorával együtt fogja kiadni.
  • rarma
    #14820
    Nem tudja valaki ez melyik map lehet ?
    Néztem a videó alatti hozzászólásokat, de semmi érdemleges , hogy melyik map lehet.

  • dgufoplast
    #14819
    Meg fogod és be teszed a modellt a textúra mappába és úgy textúrával fog meg jelenni amikor ki nyitod
  • halaszfi
    #14818
    Off:megvettem a DE 5.0.4-et és nagyon jó.ON:hogy tudom megoldani hogy alapból tet-el töltse be a 3ds-t?
  • Warrior888
    #14817
    Ez nagyon állat. Olyan szinten "magyarhangulata" van, hogy sok helyen úgy éreztem mintha naponta arra járnék, pedig fiktív és Börzsönytől is messze lakom. :)
  • halaszfi
    #14816
    omsihu.wordpress.com
  • halaszfi
    #14815
    aerosoft.de 29.95 euróért megveszed vagy warez topik.pályák,járművek:omsihu.wordpress.hu
  • Zoliikp
    #14813
    Majd keresel, ha konkrét probléma adódott...
  • halaszfi
    #14812
    Sziasztok!Hogy tudok mesh-t hozzáadni a buszhoz,és azt hol tehetem meg?Előre is köszi!
  • zsoltim412198
    #14811
    sziasztok tudtok valami új mercédesz vagy ilyen távolsági ikarusz buszt?
  • bocskor3
    #14810
    Köszi a sok segítséget de szerintem ez még túl bonyolult nekem. Megpróbálok inkább egy egyszerűbbet. ( már találtam is egy ikarus 266-osból alakítok át egy Ikarus 548 -at.) De tényleg nagyon köszönöm a segítségedet! Igazából csak
    "gyakorlok" hogy majd ha elkészül a fiktív buszunk modellje akkor már "gyakorlott" legyek.
  • bocskor3
    #14809
    Igen.
  • Zoliikp
    #14808
    Egyébként nem kérdeztem, de remélem nem felejtetted el:
    a busz középpontját, magasságát beigazítottad?
  • Zoliikp
    #14807
    Azt még elfelejtettem, hogy nagyon fontos a későbbiek miatt:
    az üveghez nem kapcsolódó más objektumot még véletlenül se rakj!

    Sok-sok bosszúságtól kíméled meg magad....
  • Zoliikp
    #14806
    Célszerű tovább bontani:
    -külső elemek;
    -belső elemek;
    -ülések;
    -korlátok;
    -ablaküveg keret,-gumi stb.
    Lesz olyan is, amit oldalak szerint érdemes(kell) szétválogatni.
    A lámpáknál a center koordinátát célszerű megadni. Így, ha nem szép- mondjuk bevilágítódik a háza is, picit előre-hátra tolva az Y-értéket lehet egyszerűen változtatni rajta...