63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • BkvFan
    #20923
    Az jóó :) akkor elnézést.
  • kem001
    #20922
    Ahogy olvastam, nemrég álltak neki konvertálni.. Bár nem tudom, hogy mennyire igaz ez.
  • BkvFan
    #20921
    Man sl 223, ha jól tudom ilyet még nem készítenek.. :)
  • kem001
    #20920
    Szerintem magadnak kell eldöntened, hogy milyen buszba vágod a fejszéd. Én személy szerint lassan 1 hónapra várok arra, hogy engedélyt kapjak egyik buszhoz, hogy elkezdjem konvertálni a játékhoz.
  • tuningmark
    #20919
    Üdvözlet. :)

    Jaj de rég jártam én itt.. Aki még esetleg emlékszik az Ikarus 246-ra, amit még annak idején konvertálgattam, félbeszakadt a készítése, szinte semmi sem volt jó benne, és azóta már maga az addig elkészült busz sincs meg. Most azon gondolkozom hogy talán belekezdek valami másfajta buszba, esetleg ötletek?
  • Geri556
    #20918
    Ebbe én is belekezdtem, de most áll, mint minden másik buszom :S
  • Tirdi
    #20917
    Nálam az történt, hogy ezután a másolás után egyik busznak sincs hangja :(
  • BkvFan
    #20916
    Köszönöm.. :)
    A mappát meg kimásolod az eredeti Ikarus 263.08.xxx-ből :)
  • bbalazs78
    #20915
    Sziasztok!Az ikarus 263 BKV mappába melyik sound mappát kell belemásolni hogy legyen hangja a busznak?A model nagyon élethű gratulálok a készítőjének.Köszi!
  • Zoliikp
    #20914
    A kép feletti szöveget tetszett olvasni?
    Azokat nem átírni, törölni....
  • retoucher
    #20913
    Köszi, de vmi nem stimmel, mert miután átírtam a kerekeknél az envmap 0.1-eket 1-re, ez lett belőle!
    Ha 2-re írom át, akkor is full króm lett, pedig én a gumiköpeny csillogását szeretném megszüntetni.
  • Zoliikp
    #20912
    Készíts mentést a cfg-ről, majd minden keréknél a "befestett" részt töröld ki:


    Hogy melyik pontosan a kasztni, azt nem tudom, de ott is található envmap-os bejegyzés, ahol a 0.1-es értéket kell növelni.
    Minél nagyobb az érték(max. 2), annál "tompább" a tükröződés...
  • kem001
    #20911
    Akkor nem "aprózod" el, ahogy látom.
  • retoucher
    #20910
    Jó lett, grt! És az ötlet is tetszik, már ami a "mod"-od kiadását illeti, h lehet majd választani, h milyen ajtóval akarod használni a buszt. További jó munkát hozzá!

    Erre esetleg tudsz válaszolni, h mi a megoldás: #20659 hsz.
  • Zoliikp
    #20909
    Egyenlőre még nem.
    Annak előfeltétele, hogy a scriptbe is beletúrjak, és visza kell állítani alaphelyzetbe.
    Az lesz a következő lépés.
    Viszont akkor úgy adom ki ezt a modot, hogy a szükséges fájlokat a módosítás után átnevezem, és lesz belőle egy "új" busz.
    Ezzel megmaradnak a régiek is...
  • brian96
    #20908
    nagyon jól néz ki!:D
  • kem001
    #20907
    Jól néz ki! És tényleg csak az első ajtónál szállnak fel? Mert ugye amikor beállok a megállóba, leghátsóhoz indulnak az utasok.
  • Zoliikp
    #20906
    Nos kérem szépen, elkészültem. Legalábbis a modellezési részével:


    Arra gondoltam, hogy az o3d-ket átnevezem, így aki akarja, csak átírja a kedvencében a nevet, és az már ezt az ajtót használja...
  • olimano2222
    #20905
    Baszki már bocs , nem mondod ? :O készül a busz ? kedvenc buszom és Balaton volános szoktam vele járni.. grat hozzá
  • BkvFan
    #20904
    Még ha KTM lenne :P de nem az... :D
  • dgufoplast
    #20903
    Szép narancssárga lett :)OFF:Gyári KTM szín :)
  • Norbi779
    #20902
    Valaki tudja hogy melyik lámpa melyik?

    Ikarus eag e395
  • BkvFan
    #20901
    Asszem megvan a korlát hála DG-nek... csak 1 rossz hír van hozzá. :/
  • Tirdi
    #20900
    Köszi!
  • kem001
    #20899
    Ezüst nyíl festéssel nem is néz ki rosszul!
  • BkvFan
    #20898
    rajta vagyok az ügyön... :)
  • BkvFan
    #20897
    csengő - omsidriver
    ajtók - az én vagyok :D
    ----------
    Csak hogy legyen :P :)
  • olimano2222
    #20896
    Nekem tetszik , Jó lesz!
  • ozimak
    #20895
    Ezaz! Mindkét ajtó nyílik és a csengő is megoldva!
  • ozimak
    #20894
    Ha már annyira vita tárgya a rendszám(mellesleg nekem tökmindegy),akkor azt mondja meg nekem valaki,miért nincs a légfék nyomásának csökkenésekor,(amikor mondjuk direkt pumpálod a féket és a nyomás leesik,látni a mutatót) az a hang egyik buszon se,amikor visszatölt a kompresszor?
    Egyik buszban se hallottam még azt a furcsa hangot amikor fúj egy nagyobbat majd gyorsan fújtat rövideket :) Azt hiszem akkor tölti vissza a levegőt.
  • gabesz012
    #20893
    GZF, mivel a modell utastere leginkább arra hasonlít. (bár, a LUA meg dupla lámpás) De ha kap más módosítást is BKV-s verzió (pl. narancs kapaszkodók, stb.), akkor aztán olyan mindegy melyik lesz a végleges rendszám.
  • LMG123
    #20892
    Jó lett! ;)
  • Tirdi
    #20891
    [IMG][/IMG]
  • Tirdi
    #20890
    Ikarus 263 Körös Volán festés
    LETÖLTÉS
  • Robi546
    #20889
    Szóval itt már úgy vannak egyes utcák (mert nem mindegyik utca lesz olyan,direkt úgy van) hogy van az út mellet egy járda majd amelyik háznál van garázs az előtt fog állni autó és még bokor lesz a ház előtt hogy ne legyen olyan üres,ez csak egy kép hogy milyen lesz,aztán majd folytatom még. :)

    Itt a kép :)


  • Robi546
    #20888
    Jó estét! :)

    Elkezdtem a mapomon át csinálni "új generációsra" az utcákat,hamarosan kép is lesz. :D :)
  • sirenato
    #20887
    OKÉ! MEGVESZEM
  • BkvFan
    #20886
    Majd akkor kiderül.:)
  • alexander1993
    #20885
    De megcsinálod igazi-ra vagy csak textúra lesz akkor is?
  • kem001
    #20884
    Én GZF-re szavazok, LUA alapból kilőve, mivel szerintem nem állna jól az Uniós rendszám rajta..