63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • alexander1993
    #20883
    Én a HFY-744,745-re szavazok.
  • BkvFan
    #20882
    Köszönöm, akkor ezekre lehet szavazni..!
    GZF-169
    HFY-744,745
    HLF-946
    LUA-493
    Melyik rendszámot kapja az Ikarus 263 BKV 2.0?
  • alexander1993
    #20881
    Az alábbiak vannak a BKV-nál:
    GZF-169
    HFY-744,745
    HLF-946
    LUA-493
  • BkvFan
    #20880
    Ez jó ötlet.. :D hát csak az a baj hogy én nem tom hogy a bkv-nál az ilyen busznak mi a rendszáma... :)
  • Ikarusfan
    #20879
    Mondjuk vedd meg. Ez warez, ha pedig tudsz olvasni, hsz írás közben láthatod, hogy az nem igazán tolerált itt a fórumon.
  • alexander1993
    #20878
    Szóval textúra, amúgy miért nem rendezitek le a vitát egy szavazással? Vagy ha volt akkor nem szóltam.
  • BkvFan
    #20877
    ami most látható az lesz a rendszáma, a sok vita miatt fiktív :)
  • alexander1993
    #20876
    Milyen lesz a rendszáma? Textúra vagy igazi?
  • BkvFan
    #20875
    Estét! :) Ikarus 263 2.0 BKV :)

    Ajtók működése..
  • sirenato
    #20874
    Hali! Segítenétek, hogy honnan töltsem le az Omsi-t?
  • kriszi94
    #20873
    Üdv srácok! No hát látom felfedeztétek az oldalam, és a fiktív pályát amit építgetek :) Korszerű buszokkal, és közlekedéssel fog Megyerváros jelentkezni, folyamatosan javuló, és szépülő pályát ígérek nektek, de...! Ehhez kelletek ti is, ezért majd írjátok meg a véleményeteket a pályáról, a blogról, és arról, hogy mi lenne jó még a pályán! :) (helyközi szakasz már tervben van) A pálya első részét ha minden jól megy Július elejére-közepére legkésőbb elkészítem, csak még itt a földrajz-érettségi ami elveszi az időmet! :)
  • rarma
    #20872
    Sziasztok!
    Most találtam a neten ezt az oldalt.
    http://omsipecs.blogspot.hu/
  • fiat126
    #20871
    Semmi baj én sem tudhatok mindent.Ja egy kérdés a sketchup -ban hogyan kell lekerekítést csinálni Pl: egy kocka élet?
  • Zoliikp
    #20870
    Bocsi, hogy bele vau:
    a sofőr fülke nézet a bus,
    a sofőr üléspozícióját a passengercabin.cfg,
    a sofőr modelljét pedig a pálya drivers.txt-ben babrálni...
  • Norbi779
    #20869
    thx
  • fiat126
    #20868
    Ja igen ez lemaradt.Köszi.
  • kem001
    #20867
    Azon belül meg a driveros sor alatt.
  • fiat126
    #20866
    A .bus ban tudod
  • Norbi779
    #20865
    a Busz sofőr modell és a sofőr kamerát hol kell beálítani?
  • rarma
    #20864
    Két új IK263 festést készítettem.
    BÁCS VOLÁN
    BAKONY VOLÁN
  • Routeres
    #20863
    Kezd egyre biztosabbá válni, hogy nem csak az MSTS addonokban alázzuk a külföldieket.
  • bocskor3
    #20862


    Azta ez nagyon király. :D
  • vikimaki1
    #20861
    OFF:Letöltési link
  • vikimaki1
    #20860
    OFF: új ingyenes videófelvevő:
  • kem001
    #20859
    Moges pályán nálatok is van bug? 2-re gondolok: Egyik városban az AI-k összeakadnak, és nem tudnak ezáltal bekanyarodni a megállóba.. Másik az, hogy a tehervonat amikor kimegy a térképről, a játék iszonyatosan belassul percekre, ez mitől lehet?
  • TheSosy
    #20858
    OFF:még1szer*
  • TheSosy
    #20857
    Töltsd le még1azer a buszt,és rakd be újra.elvileg lesz benne Repaints mappa.
  • bubu35
    #20856
    hello Sosy létre hoztam egy új mappát és át is neveztem de ugyan ugy csak a alapszínét jeleniti meg .
  • TheSosy
    #20855
    Kéne benne lennie.
    Ha nincs,akkor csinálj.Vagy jó lesz vagy nem.
  • bubu35
    #20854
    helo Sosy ha csinálok ilyen mappát akkor az is jó?
  • TheSosy
    #20853
    A texture-n belül a Repaints mappába rakjad.
  • bubu35
    #20852
    A másik problémám az hogy man lion citynél a középső és hátsó ajtó nem mindig nyiliki van olyan amikor oda teszem a egér kurzort akkor csak a nyilat mutatja ebben is kérném a segitségeteket

    elöre is kösz mindenkitől
  • bubu35
    #20851
    Sziasztok volna egy kérdésem az hogy Ikarus 263-ashoz töltöttem le az át festéseket na most az a kérdésem hogy hova kell őket bele tenni mert ha a textura mappába rakom akkor bent a játékban nem ismeri fel a játék vagy nem tudom hogy mi a baja mert egyszerűen csak az alap színét engedi ( sárgát )
    Léci segítsetek mert nem tudom hogy mi a baja.

    elöre is kössz mindekitől.
  • Apocalipto
    #20850
    Toltam már egy garázsmenetet így késő estére...BKV-s festés, 0.8.7-es verzió, a hangok a 0.7-ből vannak. ZFes változat.

  • kem001
    #20849
    Tárgytalan.. Kiderült, hogy amikor állítgattam a grafikai tulajdonságokat, nem vettem ki a pipát az alt-os irányításnál.
  • kem001
    #20848
    Egér beállításokat hogyan tudom beállítani? Egyszerűen nem hajlandó reagálni a görgőre a játék.. Az előbb pedig jó volt
  • Plett
    #20847
    Értem, holnap az omsi wordpress-t megnézem aztán kipróbálom. Köszi! :)
  • Zoliikp
    #20846
    Pálya, és busz függő is:
    -kell lennie hangfájlnak a pályához;
    -a busznak a scriptjeibe be legyen építve a lehetőség, hogy meg is szólaltassa.

    Egyébként manuális módban, léptetésre bemondja a következő megálló nevét...
  • Plett
    #20845
    Bocsi hogy egy ilyen láma kérdést fel teszek, de ezek a hangos utastájékoztatók mik is? :)

    Olyan mintha bemondaná a következő megállót egy hang, de ezt azért kétlem mert ugye ez busz függő szokott lenni, nem pálya, így kizárt hogy ez. Szedtem már le ilyet, de nem tudtam rájönni mi ez.
  • kem001
    #20844
    Úgy néz ki, hogy grafikai beállítással képzeld, hogy megint baj van.. Egyszerűen nem értem ezt.. Most beállítom 2008-asra, és semmit sem fogok módosítani rajta, aztán vagy jó lesz, vagy nem