35797
IWimv2m.jpg
  • Carlos
    #446
    asszem valami ilyesmi.
    Az a felkiálltójel-es: x! talán?
    Homályos. 7 éve volt... :D
  • Aquir
    #445
    matematikai esély faktoriális = valószínűség? xD
  • Carlos
    #444
    analízisből négyes voltam, szóval matematikai esély != valószínűség.
  • [HUN]FaTaL
    #443
    Nem matematikai valószínűségről beszélt szerintem.
  • takysoft
    #442
    bár engem meghúztak előző félévben valszámból(integrálszmítások nem az erősségem.. analízisből is alig mentem át), úgy gondolom, a "matematikai esély"=valószínűség.
  • Carlos
    #441
    Ha csak matematikai alapon nézzük, akkor mindegyik számnak ugyanakkora esélye van.
    A többi meg már csak valószínűségszámítás.
    Mint plö a lottó: az 1,2,3,4,5-nek ugyanannyi a MATEMATIKAI esélye, mint a 34,26,68,43,18-nak. Azonban kevésbé VALÓSZÍNŰ, hogy az 1,2,3,4,5-öt kihúzzák!
  • ZilogR
    #440
    OK, természetesen éppen ezért nem értettem a dolgot! :P
    le is állok ezzel az offal...
  • ba32107
    #439
    Szerintem arra célzott, hogy értelmetlen olyan dolgokon lovagolni, amik "egyértelműek", például rulettasztal statisztika (az egyik számnak mindenképpen maximális előfordulásúnak kell lennie, miért ne lehetne épp a 12-es)
  • ZilogR
    #438
    namost tényleg a 12-es, vagy csak írtál vmit? sztem már mindenkit izgat, h miért és pont a rulett...!?!??! én már agyongoogleztam magam, de nem találtam...
  • ZilogR
    #437
    ...ezek szerint mégsem annyira trivi a megoldás??? ;) :P
  • BB7
    #436
    Én is a 20másodpercnyi késleltetést használtam ki, amit le lehet állítani paranccsal! :D
    Fájl törölgetést, és társait nem mertem belerakni! Csak gyakorlás volt a célja! :D
  • ba32107
    #435
    Én "vírust" írtam batch-ban :D
    Volt benne x újraindításnyi késleltetés, és többféle büntetőrutin. Az enyhébb változat csak idegesítő dolgokat csinált, átnevezte a meghajtókat, random txt-ket hozott létre, fölös szemetet generált, a durvább változatot meg úgy megírtam hogy szó nélkül letöröljön minden videó, zene, office, dokumentum fájlt. És ha van D meghajtó, akkor formázza is :D
    Az egészet meg hozzácsaptam egy volleyball játékhoz írt fake telepítőhöz, és időzített bombaként ott volt a gépemen. De nem küldtem el senkinek :) Sőt tettem bele "védelmet" is, ha valaki letörölte a fájlokat, akkor visszamásolta magát. Egyszer teszteltem, letöröltem, és másnap vettem észre hogy visszamásolódott a helyére :D Meg szerencse, hogy a tesztverzióban nem volt büntetőrutin...
  • Carlos
    #434
    Akkor még nem volt quake. Asszem.
  • Cat 02 #433
    De akkor h Quakeztek ? =\
  • BB7
    #432
    Hú, olyat írtam! :D
    Azt hiszem 20mp alatt újraindítja a gépet, s beírja magát registrybe! Régi vinyómon lehet, de kérésre előkereshetem!
  • Carlos
    #431
    Meg csinálni a számtekteremben egy bat-ot és azt berakni indításnak...
  • Landor
    #430
    anno a con/con parancs win98ig MINDEN microsoft os-t taccsra vágott :D
    milyen jó poén is volt annó az expón végigfagyasztani az összes kiállított hiperszuperbiztonságos win98-at :DD
  • ZilogR
    #429
    miért??? :-o
  • Cat 02 #428
    Nekem ez lett belőle

    畂桳栠摩琠敨映捡獴 xD
  • Casillas
    #427
    ez legalább olyan titokzatos dolog, mint az hogy "A Las Vegas-i kaszinók összes rulettasztalának összesített statisztikái szerint a leggyakrabban kipörgetett szám a 12-es. Senki sem tudja miért."

    na vajon miért, hú
  • fery02
    #426
    3. ...és aláhúzza pirossal a "rand"-et. Hűűűű :P
  • spy803
    #425
    Van még ilyen?
  • Carlos
    #424
    #419
  • MR ME
    #423
    ez dúrva
  • Daza500
    #422
    Kösz, elrontottad a titokzatos dolgokat ! :-(
  • Carlos
    #421
    Thx. Igy már ok.
  • takysoft
    #420
    copy honnét\mit hova\milyen_néven opciók

    a "con" valójában a "honnét\mit"... a "con" szó a console vagyis jelen esetben billentyűzet rövidítése. speciális fenntartott szó.
    nincs "copy con" nevű parancs. a "con" a copy parancs "honnét\mit" része lehet.
  • Carlos
    #419
    thx.

    Más:

    - A Q33 NY-es azonosító csak kitaláció hogy teljes legyen a kép. Nem ez volt a gép azonosítója hanem az "N334AA". De ha megnézzük az utolsó két szimbólumot: NY = New York. Ez az összefüggés még a Wingding betűtípus készítésére vezethető vissza, amikor nagy volt az anti-szemita fűtöttség. Ha beírjuk Wingdigs betűtípussal hogy "NYC" tehát New York City akkor kapuk egy halálfejet, egy Dávid csillagot és egy stoppos jelet (tehát amikor a hüvelyk ujjunk felfelé áll) ami azt jelenti hogy rendben.
  • ba32107
    #418
    dos parancssorban beírod:
    copy con teszt.txt

    Ekkor tudsz szöveget írni, amit CTRL+Z-vel lezársz, és létrejön a txt fájl
  • Carlos
    #417
    mi a copy con parancs?
  • Szabi1991
    #416
  • n3whous3
    #415
    1.) Copy con parancsot ismered? Nem kell ahhoz indián, hogy kilogikázd, hogy nem illene a rendszernek con mappát létrehoznia, mert másolni nem tudnád a copy paranccsal.
    2.) Programhiba. 4-space-3-space-3-space-5 alakú szavakkal minden további nélkül megy a dolog. Unicodeban menti el a progi véletlen a filet :C Milyen szöveg már, hogy senki nem tudja megmagyarázni? A:D:ASDASD:ASD Google-> bush hid the facts, ennyi...
  • ates84
    #414
    Még egy:

    Wordbe vagy bármilyen szövegszerkesztőbe írjátok be hogy: Q33 NY (ez volt az a buszjárat ami Szeptember 11-én közlekedett) majd betűtípus legyen Wingdings a méret - meg mondjuk - 72-es. Meg fogtok lepődni...
  • ates84
    #413
    Inkább érdekes, mint humoros:

    3 dolog melyet a Microsoft nem tud megmagyarázni:

    1. Egy indián felfedezte, hogy senki nem tud bárhol a számítógépben
    létrehozni egy mappát "CON" név alatt. Valami furcsa és
    megmagyarázhatatlan!. ...A Microsoftnál senki nem tudott magyarázatot adni
    miért történik ez. PRÓBÁLD KI MOST, NEM JÖN LÉTRE EGY "CON" NEVŰ MAPPA.

    2. Mindazok akik Windows-t használtok: 1) Nyissatok meg egy üres Notepad
    file-ot 2) Irjátok be "Bush hid the facts" (idézőjelek nélkül) 3)
    Mentsétek el bármilyen név alatt 4) Zárjátok le és nyissátok újra (F4).
    Észrevettétek? Senki sem tudja megmagyarázni...

    3. Nyissatok egy Microsoft Word dokumentumot, majd írjátok be: =
    rand(200,99) Majd nyomjatok Enter-t és...
  • [HUN]FaTaL
    #412
    lol
  • geo91
    #411
    Aztakurva!
  • Aquir
    #410
    omg xD
  • BB7
    #409
    Lábuktam! XD
  • Shifter
    #408
    lol
  • sambauer
    #407
    Biztos hogy a roommate ? :D