94802
  • f4ember
    #2378
    A 10-es szintet mennyi idő alatt lehet elérni?
  • zsomboor
    #2377
    Hát ez is igaz azért 3 napig 15 rekordot nem tart előbányászni. Ha meglenne az eredmény akkor valszeg már 2 napja tudnánk hogy mi az.
    De azért még reménykedjünk hogy megvan csak valamiért nem mondják el.
  • montoyasok
    #2376
    Azt sem értem igazából, hogy hogy van az, hogy valaki megkapta valaki nem. Azt hittem, hogy egyszerre küldik ki mindenkinek, lehet , hogy túlterhelt lenne, ha mindenki egyszerre kapná meg.
  • montoyasok
    #2375
    Sajnos még én sem.
  • montoyasok
    #2374
    Igen, akkor jól gondoltam.
  • gduck
    #2373
    Pár ember már megkapta, a többség még nem!
  • gduck
    #2372
    Úgy néz ki, valóban egy emailre kell várni. A WORLD fórumán írta valaki:

    "in my email was a link like "http://world.needforspeed.com/codes?code=????-????-????-????&sourceid=nfsw5010"

    ????-????-????-????= that was the gamekey

    i opend it..then comes a logincreen...i loged in...then comes something like "thank you for register this game blablabla""
  • montoyasok
    #2371
    Csak szerintem nagyon bűzlik az eredményhirdetés körül ami van.
    Csak nehogy e miatt legyen kutyulás, és nem kezdődik ma meg a head start...
  • montoyasok
    #2370
    Én is erre a spéci linkre szavazok, hogy ezt fogjuk kapni emailben, katt rá, és minden ok lesz.
    Csak most várhatunk éjfélig.
    A franc az időeltolódásba.
  • gduck
    #2369
    Lehet igazad van, de az emailben az volt hogy majd kapsz egy emailt arról hogyan tudod letölteni a játékot. És azt is írták hogy nincs activation/unlock kód. Ettől függetlenül még kaphatunk egy spéci linket (hasonlóan mint bétánál a boost)
  • montoyasok
    #2368
    Akkor lenne bibi ha már menne a szerver, és nem kapnánk semmit...
  • montoyasok
    #2367
    Hát emailre visszatérve, nekem leírták kerek-perec, hogy fogok kapni egy email....
    Szerintem nem véletlenül írták.
  • montoyasok
    #2366
    Legalább megnyugodtam, hogy neked sincs aktiválva!

    Na kíváncsi leszek, hogy hogy fog aktiválódni a Starter Pack-ünk! És mikor...
  • gduck
    #2365
    Gondolom akik most veszik meg a starter packot, azoknak automatikusan aktiválódik. Akik meg előrendelték, azoknak meg majd egy script aktiválja.

    Sztem levelet nem érdemes várni, valószínűleg csak annyi lesz benne, hogy lépj be az oldalon oldalon (ez a játék szerintem nem fog megjelenni a EADownloader progiban)

    UI: Nekem sincs aktiválva, pedig már két hónapja megvan a starterpack
  • montoyasok
    #2364
    Igen bízok benne, hogy küldenek, annál is inkább mert természetesen beloggoltam az accountal amivel rendeltem, email is ugyanez, de semmi.
  • gduck
    #2363
    Figyu! Egy adatbázisban lévő listából 15 rekordot kinyerni gyerekjáték. Ha valaki hibázik vár három napot a javításra? Nekem ez bűzlik
  • hpzolee
    #2362
    egyebként montoyásoknak igaza van, fognak ma küldeni emailt.
  • hpzolee
    #2361
    De, bekell elöször logolnod azzal az accounttal, emaillel amivel megrendelted..
  • montoyasok
    #2360
    Nyugtatom magam azzal, hogy azt írták, hogy küldenek majd egy email egy héttel a kezdés előtt, ami elvileg ma lesz.

    Meg amikor megvettem a Starter Packet akkor amit küldtek emailt, az természetesen megvan. Szóval remélem ezzel védve vagyok ha gubanc lesz.
  • zsomboor
    #2359
    Pfffffff hát én nem tom mit kéne látnod még nem vettem így játékot.
  • montoyasok
    #2358
    Megtaláltam.

    Nekem ezt írja ki: Order History
    No orders were found

    Basszus nem is látja, hogy már megvettem????
  • zsomboor
    #2357
    Ott van felül kicsi betűkkel a logóval egy vonalban
  • montoyasok
    #2356
    Nem találom a custom service-t :(
    Hol van?
  • zsomboor
    #2355
    Ilyen sokáig tart 2x átellenőrizni? főleg hogy azt mondták hogy(nekik) délután lesz eredmény ahhoz képest még semmi.
  • zsomboor
    #2354
    Igen még mindig nincs eredmény :(
  • hpzolee
    #2353
    Vier invoice ra errort dob ki nekem.
  • montoyasok
    #2352
    Az ami fura, hogy azt nézem, hogy még mindig béta van.
    Na jó megpróbálom nem húzni magam, ha már éjfélig sem jön semmi akkor van gond.
    Még most sincs eredmény? beszarás ahogy van.
  • hpzolee
    #2351
    Ha vlk megvásárolta már, akkor itt tudja ellenörizni, hhogy áll accountja:

    http://eastore.ea.com/

    Bejelntkezés utan klikk: custom service és

    View recent order history and purchase details

    aztán értelmesen tovább, majd kiirja, hogy milyen gamet rendeltél.
  • Vlado
    #2350
    Eredményhírdetés meg sehol,pedig írta kirk hogy ma , de MÉG nem szabad panaszkodni még 1 és fél óra múlva lesz ott éjfél asszem.
  • montoyasok
    #2349
    Kezdek ideges lenni. Valaki azt írta a fórumba, hogy jóváíródott neki 8000boost pont...
    Remélem én olvastam rosszul, és tényleg megkapom a beigért email.
  • zsomboor
    #2348
    LOL annak meg az a felirata hogy jóváhagyó kód vagy mi a fene nem vagyok túl jó angolból.
  • montoyasok
    #2347
    Nem kapunk kódot. Amit kaptam emailt anno, abba az volt, hogy automatikusan jóváíródik a Starter pack.
  • zsomboor
    #2346
    Nyugi gondolom ha megjön akkor tudni fogod mit kell csinálni;) Szerintem ha megkapod a kódot a letöltés helyére tett helyre kell majd a kódot beírni;) bár nem tudom NEM biztos
  • montoyasok
    #2345
    Ez fura, változott valami.
    Bejelentkeztem a World oldalára, és abban változott a dolog, hogy kiírta, hogy regisztrálva vagyok, de nem íródott jóvá a Starter Packem.
    és oda irányított ahol ez van kiírva: Avaiable As Direct Download.
    Rákattintottam és csak úgy lehetne tovább lépni ha megveszem a Srarter Packet.
    De nekem már van, de az emailemre még nem jött semmi.
    Remélem hamarosan jön email, amit írtak anno, hogy jönni fog, instrukciókkal együtt.
  • hpzolee
    #2344
    joreggelt, még én se kaptam semmit, ~
  • zsomboor
    #2343
    Hát ez LOL még mindig semmi Vagy csak én nem találom???
  • zsomboor
    #2342
    Azt nem de a kódot azt igen. És azt már a holnapról írtam, mert azt írta hogy inkább megy és csak HOLNAP nézi az e-mail-t. De NEM ment és a needforspeed.com+SG- nézte és erre írtam a #2338-as hsz-t ;)
  • montoyasok
    #2341
    Jó éjt!
  • montoyasok
    #2340
    Pontosan!:)
  • Vlado
    #2339
    Azt nem emailben írják le hogy nyertem(sztem).