94802
  • bency
    #3822




  • RYO21
    #3821
    Nekem meg épp nitro kéne! De miért nem használod a nitrot?
  • SzocsA
    #3820
    lvl 15 megkaptam a bmwt és a többi kocsit akkor használom fel mikor akarom?
    na szóval bedob egy lvl35 gyereket audi s5je van rajtnál úgy elhúz, esélytelen!:D
    vannak olyanok is mikor hiába nyomod rá a trafikot neki megy a kocsi de be se lassul a gyerek!

    a lényeg hogy szorosan az első mögött kell menni és a végén megelőzni nitroval! és nem kapsz trafikot akkor.

    amúgy meg van amikor hiába nyomják rád a trafikot a kocsik nem tudnak rádesni meg néha még úgy is kikerülnek!
    a legszívássabb mikor pont eléd teszi le a gép egy autót és már nem tudsz átmenni rajta!
  • Vlado
    #3819
    Eclipset veri a 350z a kocsi tulajdonságai csak parasztvakítás lv15 ig csak silvia val lehet verni a 350z-t utána már azzal se.
  • szabii98
    #3818
    Nekem 45 traficom van anno szval...nitroból kéne
  • USAMEN POWER
    #3817
    Most meg másodikként próbálok beférkőzni elsőnek, és rányomják a trafic magnetet az ipsére. Ok le van szarva, de ő ugye beszopott egy traficot, amit én persze nem láttam, csak mivel az ipse mögött mentem, bele is rongyoltam szépen. Én kibaszódtam a picsába, a másiknak meg megadtam a lendületett a verseny folytatásához... (Ha láttam volna az elé kanyarodó majmot, talán kitudom kerülni az embert.) Ezeket kamerázni kéne, és elküldeni a fejlesztőknek, hogy fiúk gyorsan dobjatok ki egy patchet az ordító bugokra mert ez szégyen. Minden esetre ok vok mert 50:50 a win lose arányom ma, de mielött leszerelem a monitort inkább abbahagyom mára, kész vok.
  • USAMEN POWER
    #3816
    Most meg úgy elpicsázott a 350 z vel egy level 10 -es köcsög ruszki, hogy egy rahedli powerupal se értem utol. Ütközés mentesen, és 100 % -osan mentem, azt meg mintha sínen húzták volna, annak ellenére hogy a fizika már alapból sínekből áll, és a verdája tulajdonságai sokkal szarabbak voltak. :DD Nem tom, de cheat szaga van a dolognak.
  • USAMEN POWER
    #3815
    Egy csicska paraszt most rendesen felbaszott a qrwa trafic magnetjével. 2x versenyeztem vele, és mind a 2x beszoptam egy trafik majmot. Verném szájba aki ezt a trafic magnetet kiatalálta... annak se volt gyerekkora, shit.

    A másik, meg hogy már 100 nitro felett járok, abból van dögivel, csak amit kéne azt nem adja a kibaszott zsákbamacska.
  • bency
    #3814
    Itt az en Corollam,szerintem ma este kap egy teljesen uj festest,majd azt is felteszem :)




  • Edimax
    #3813
    anynira nagyon nem érdekel megláttam aképet azt elkezdtem lemásolni ugy ahogy ha van vkinek vmi jó képe kocsikról szép matricákkal akkor az jöhet mert megnézném
  • Szabi1991
    #3812
    nem rossz, csak nekem már nagyon unalmas ez a monster meg block mánia.. :/
  • Edimax
    #3811
    hopp az előzőt ha lehet töröljétek.








  • USAMEN POWER
    #3809
    Thx.

    Némi változás:




    Amúgy mi a helyzet a laggal kapcsolatban ? Az EA akk most beletörődött hogy így jött össze, és nem kezd vele semmit ? Vagy az új patchben lesz változás ? Kicsit szarul érint a dolog, mikor a falon kötök ki, és szaltózok 2 - 3 -at ami a legtöbb esetben kivédhetetlen. Meg mikor vki beakad, mert esetleg felnyalt egy civilt, akkor ne én adjam már meg neki a lökést hogy továbbmehessen, mikor kicentizem hogy férek el, azt a lag miatt szart sem ér extra nem kicsit lassulok... na mind1. Van még problem elég, jelenleg ezen a kettőn qrtam fel magam.
  • Ryder62
    #3808
    Jól nézz ki. Én rendőr autót próbáltam leutánozni több kevesebb sikerrel.
  • bboyatty
    #3807
    Köszi.
    Megpróbáltam így csinálni de win7 van a gépen, és ha kiszedem amiket a videón akkor nincs netem. Restart után sem.
  • RYO21
    #3806
    Jól néz ki! Lehet hogy hamarosan, az új autók között ott lesz az új impreza is!
  • Line
    #3805
    Hali! Egész jópofa. Egyetlen problémám van, hogy ugrál a kép... Lehet ezellen valamit tenni?
  • USAMEN POWER
    #3804
    #3784
  • Szabi1991
    #3803
  • Ztech
    #3802
    tűzfal lehet a gond illetve volt belinkelve egy video is régebben, valakinek az segített
  • bboyatty
    #3801
    Helló.
    Teljesen új vagyok a teljesen ingyenes játékba és szeretném megkérdezni, hogy miért írja ki ezt"NETERROR_CONNECT_PEER_TIMEOUT" amikor multiplayerbe szeretnék belépni egy versenybe. Single playerbe megy simán.
    Level 4 vagyok, esetleg ezért? Segítségért előre is kösz.
  • Edimax
    #3800


  • Edimax
    #3799
    whooo készülök egy szuper subaru kinézettel hamarosan kész leszek majd megmutizom :)
  • Edimax
    #3798
    nah megvettem asubarut evo után sokkal jobban kormányozható..
  • Koridor
    #3797
    10-es szinttöl a T1-es versenyen gyorsan össze lehet szedni a rep-et és a $-t.
    15-ős szinttöl a T2-ön 4-5 helyér már simán kapsz 500-600 rep-et és 1000$.
  • Ryder62
    #3796
    Ha én megnyitom a news menüt leesik az fps 9-re.
  • Ztech
    #3795
    a news menü csak nekem szar? ha megnyitom elkezd szaggatni a játék és nemtölt be semmit
  • Ztech
    #3794
    amit a teljesen ingyenes jelenthet tehát teljesen ingyenes:D
  • JaSoN HuNTeR #3793
    Mit jelent az hogy teljesen ingyenes a játék?
  • Edimax
    #3792
    van egy evo 9 esem venni akarok subarut kipróbálni aztán egy lexust is akarok :D
  • modelcar
    #3791
    Am ha a Tier 2-es pályán laggolnak használjatok juggernautot. Az jobban gyorsítja a kocsit és sokat segít:)
  • Netgear
    #3790
    Rendőrözni kell sokat, abból sok REP + $ jön
  • Vlado
    #3789
    Az nemsok.Nagyobb szinten nagyon hamar összegyűjtesz annyit.
  • Ztech
    #3788
    hát eltart egy ideig de nemvészes lvl20 körül vettem az s5 öt lvl31 nél az r8 at szal azér összejön széplassan
  • Edimax
    #3787
    hát azért ahogy fejlődsz szépen meglesz apénz.
  • bency
    #3786
    Sziasztok!En meg csak Level 6 vagyok,de mikor meglattam hogy 300.000 egy t2es auto,nem hittem a szememnek.....hogy a verbe lehet azt kigyujteni hamar?:S
  • Netgear
    #3785
    Jee M3 BMW legjobb
  • USAMEN POWER
    #3784
    MrFordShelby a nevem a gameben. Sztem egészítsd ki a topik két oldalát vmi képekkel, vagy egy nagy háttérképet dobj be mint a TDU2 topikban, és egész jó lesz.
  • Szabi1991
    #3783
    én is megkaptam végre :)
  • Genesis033
    #3782
    Ja, én is megkaptam a plusz autókat. Szerencsére, bár inkább mostanában F1-ezem