94802
  • modelcar
    #3862
    Én amikor vettem lotust(lvl20) utána maradt 50.000 $-em, de azóta már van 150.000, pedig vettem nissanba pro csomagot + a festés, fóliák.
  • Szabi1991
    #3861
    beírod ide hogy mi neved a játékban, én meg beállítom neked :)
  • modelcar
    #3860
    Az nem tudom hányas szinttől tuningolható, de az biztos hogy a 350Z előbb, nem is kevéssel.
  • bency
    #3859
    Enis arra gyurok most erosen,mar 70.000 megvan,meg 60.000 :P
  • USAMEN POWER
    #3858
    Én 120 ezret basztam most hírtelen el a semmire, visszakaptam belőle 30 ezret. Level 13 vok, de nem nagy tudomány összeszedni a lét.
  • bency
    #3857
    Csak azert 250.000-et leperkalni az Elise-ert nem keves :P
  • USAMEN POWER
    #3856
    A 370z -vel szemezek, mi a véleményed arról ?
  • bency
    #3855
    Hogy tudok enis ilyen Logot kapni hogy mutassa a lvl-t meg a nevem meg az autom is? ;P
  • modelcar
    #3854
    Nekem ezek vannak:

    Lotus Elise lvl 25 től (25-től van bele tuning)
    Nissan 350Z lvl 14-15-től 25-ig (hamar tuningolható, már pro csomagom is van)
    Nissan Silvia lvl 14-15-ig
  • USAMEN POWER
    #3853
    Háth tegnap adtam el, és vettem helyette Golfot. Kell nekem egy verda, amivel lehet alázni majd level 15 -től.
  • modelcar
    #3852
    itt a lotusom:



  • Szabi1991
    #3851
    a superbee nagyon jó a rendőrök ellen, tartsd meg sztem, úgyis nemsokára jön a coop pursuit :)
  • USAMEN POWER
    #3850
    Nem jó a Golf aztmondod ? Egyszer már elbasztam 60 ezret Chargerre, most meg Golfra, végülis eladhatom ezt is.
  • modelcar
    #3849
    Kilépsz játékból, és újra belépsz, utána "visszajön" a pénzed:D
  • adikakk
    #3848
    Jó napot.
    Kiszeretném probálni a játékot beregiztem letöltötem és telepitetem.
    Ezt irja ki telepités után amikor inditanám a gamet.

    Kérlek segítsetek.
    Segítségeteket elöre is köszönöm.
  • SzocsA
    #3847
    hát vazz!
    akkor itt elvették a pénzemet!


    itt meg fallal próbálkoznak!
  • ricsi18
    #3846
    sziasztok!miert nem tudok multiba jatszani?
  • modelcar
    #3845
    Inkább RX7-et, vagy 350Zt kellett volna szerintem:)
  • SzocsA
    #3844
    itt már fallal probálnak megállítani!


    itt meg elvették a pénzem:D
  • USAMEN POWER
    #3843
    Jaja, evvel tisztában vagyok, én már ki is szedtem a trafic magnetet a power upjaimból, mert felesleges. Kb. 20 használatból 1x ha bejött, így nincs értelme. Helyette inkább slingshot van.
  • USAMEN POWER
    #3842
    Én vetten egy 5 -ös Golfot Tier 2 -nek, szerinted esélyes vok a folytatásra ? Level 15 -ig kihúzom Eclipsevel. (Most vok L13)
    Amúgy a rendőrüldözés csak level 5 -ig van max ? Nekem ott csak újraszámolja az időt mindig, de nem vált 6 -ba.
  • Szabi1991
    #3841
    képen nem látszik ezekszerint, de felakadtam a suv tetejére :D
  • DIESEL DOG #3840
    A legrosszabb az amikor üldözés közben "felakadsz" valamelyik rendőrautó tetejére... :/
  • norbi2fraktal
    #3839
    az mér van hogy a béta max-on nem lagolt,most meg lagol?
  • Vlado
    #3838
    Több mint 999 is lehet.csak régebben bugosan mutatta ki amikor több mint 999 volt.
  • Doomista
    #3837
    ahaha
  • Szabi1991
    #3836
    pffúúúú
  • bboyatty
    #3835
    Próbáltam... nem az volt. Közbe már megoldottam.
    Fent volt a Hamachi és ő kevert be, uninstall és már ment is.
    Azért köszi a segítséget.
  • Ztech
    #3834
    használomén de többet kapok mint amennyit eltudok használni és amiből kevés van nem azért mer elhasználtam:D
  • RYO21
    #3833
    Miért nem használod ki őket? Am nekem majdnem mindből 0 van, van 1-2 amiből 5
  • Ztech
    #3832
  • Ztech
    #3831
    mondtam multkor a tűzfalat próbáltad? nekem amíg kaspersky volt kikellett kapcsolni most vipre van az kiengedi
  • bboyatty
    #3830
    Megint én zargatom a társaságot.
    Ugyan az a téma ez a neterror, nagyon idegesit próbáltam úgy beállítani ahogy azt a linkelt videóban mutatja az illető (mondjuk neki xp van nekem 7) de ha mindent kiszedek megáll a net, ha meg bent hagyok egyet akkor nem megy a játék de van net. Az érdekes, hogy látom az online playereket de nem tudok multiba belépni versenyre.
    Gugliba rákerestem, tele van vele az internet de megoldást sehol sem leltem.
    Így single-be nem sok értelme van játszani, meg unalmas is egy idő után.
    Aki küzdött ezzel a problémával írhatna egy PM-et, hogy mitévő legyek.
    Üdv.
  • SzocsA
    #3829

  • SzocsA
    #3828
    aha

  • Netgear
    #3827
    Hülyeség, mert mindenből max. 99 lehet

    20-as szinttől van ez a Tuning
  • SzocsA
    #3826
    hányas szinttől érhető el a 2es tuningcsomag a 350zre?
  • SzocsA
    #3825
    van olyan powerupp ami egyből feltölti az összes poweruppot amit elnyomtál csak akkor eggyel kevesebb hely van!

    #3821 lehet hogy használja de van olyan kártya ami 10 nitrot ad nekem volt olyan nap mikor 12 sikerült kiválasztanom és egyből let 180 nitrom!
    de most nem igen osztogatja ezeket!
  • Netgear
    #3824
    Nissan 350Z

  • Ryder62
    #3823
    Ha rám nyomják a trafikot akkor rögtön bekapcsolom a juggernaut powerupot és az elém kanyarodó kocsikon lazán áttörök. A baj csak akkor van ha nemsokkal utána mégegyszer kapok egy trafikot és a juggernaut még nem töltődött fel.

    Amúgy nekem a rekordom: első voltan és 10 másodperc alatt 6 trafikot kaptam :D