94802
  • HUN BECSEHELY
    #4503
    [IMG][/IMG]
  • Szabi1991
    #4502
    gondolom az új versenyhez a díszek :D


    #4501 2-es szinttől :D
  • High end PC #4501
    ugye a teljes városrész bejárható már akármilyen szinttől?
  • Edimax
    #4500
    perpill most 73mb-t updatel megint mi ez?
  • oO VinyuS Oo
    #4499
    Újra megjött a kedvem a játékhoz az új pályák miatt de nem tudom updatelni :S
  • RoboKutya78
    #4498
    Akkor tényleg nem káprázott a szemem és jól vettem észre a pályahasonlóságokat
    De akkor is jól sikerült az új köntösbe való átemelés:)
    És igazad van én is jobban örültem volna egypár új kütyünek az autómhoz:)
    De ne legyünk telhetetlenek majdcsak megjön ez a frissítés is:)
  • USAMEN POWER
    #4497
    Nem is tudom hogy gondolták a fejlesztők, így majdnem mindenki egy autóra koncentrál. Egy kategórián belül nagyon minimális kéne legyen az autók közt a különbség. Vezetési tudás qrwára nem számít ebben a gameben, legyen neked is egy tucatautód mert az a legjobb, és elég powerupod. :/
  • illesgergely
    #4496
    Na ez az egyik baj, hogy csak néhány autóval lehet nyerni, kivéve ha nem vezet jól a tulaja. Meg a drágább kocsik nem jobbak legtöbbször mint az olcsóbbak. 1-es szinten hiába vettem scirocco-t, attól még a silvia a jobb. Ha lotust látok versenyen 80% hogy ő nyer sajna. 2-esen azért nincsenek bmw-k meg lexusok mert drágák és nem mennek jól. Párszor mentem Z4-esek ellen, mind hátul végeztek. Lexust csak egyetlen egyet láttam, jóval nagyobb szinttel mint a többiek a versenyen és ő is hátul végzett.
    Remélem a tuninggal lehet majd változtatni ezen a felálláson :)
  • Peter26
    #4495
    Látom már nem csak az én autóimon virít a zászló


    #4489 - nem sz*r a 370Z, de alacsony szinten 350Zvel jobban jártál volna. Nekem mind2 megvan, a 350Z hamarabb tuningolható, most azt nyomom, de ha elérem azt a szintet h a 370Z is lvl2-es tuninggal menjen akk cserélek majd
  • angel308
    #4494
    ha van egyéniséged azt veszed ami tetszik nem azt nézed mi a jobb ;) én is így teszek... pl láttál valaha lexust? mert én soha senkinél.
  • Qrush
    #4493
    nem rossz a 370z sem, de Tier 2-es kocsik közül az RX-7 vagy a Lotus éri meg leginkább:)
  • USAMEN POWER
    #4492
    Mivelhogy a játék jobb oldali fele úgy ahogy van a Mostwantedből van, a bal oldali fele pedig a Carbonból még jó hogy "vannak benne" ismerős részek. :) És legalul amit már említettek (#4474), arra lesz az út az Undercover területe felé. Érdekes lesz a történet mert az Undercovernek hatalmas területe van, azt ha még belekerül az Underground sorozat területe is, lesz rengeteg versenymód, rengeteg tennivaló a játékban, kijavítanák a lagot, akkor az, az NFS történetében egy mérföldkövet hozna. Persze ez esetben a távoli jövőbe képzelődök, legyen így.

    Amúgy ez a patch egész jó, némi ambíciót eredményez a folytatáshoz.
  • Szabi1991
    #4491
    naja, hiányzott már vmi komolyabb frissítés, de a tuningnak jobban örültem volna :D
  • RoboKutya78
    #4490
    Azt kell mondanom nekem tetszik ez a közel 300 megás frissítés
    a srácok az ea nál kitettek magukért a pályatervezést nézve.
    Van egy pár rész ami mintha ismerős lenne régebbi nsf részekből Kifejezetten egy 6 sávos terület amelynek közepén van egy alagút szerű parkolóház.Képet nem csináltam róla de legközelebb.

  • Szabeebmx
    #4489
    Sikerült megvennem Nissan 370Z-t 15-ös szinten vagyok (Statisztika alapján elég jónak tünik 2-es szintü tuningal)
    Esetleg tudtok rola véleményt mondani jo választás vagy nem ?
  • USAMEN POWER
    #4488
    Sokfele tökök vannak elhelyezve... :D
  • USAMEN POWER
    #4487
    Nekem is jön lefele a cucc, kíváncsi vagyok.
  • tutika14
    #4486
    én mentem már egy jó pár versenyt és valami átlag helyezésnek 2.8-at ír... Az jónak számít?
  • HUN BECSEHELY
    #4485
    Kellene nekik irni.Lassan Tél lesz,jön majd a HÓ?
  • Edimax
    #4484
    ezzel az updatéval nagyon jó lett csak hogy meddig :)

    de amúgy a carbon-ból a kanyon nincs ezek közt benne? halottam hogy benne lesz..
  • Ryder62
    #4483
    Remélem hullik majd a hó, csúszósak lesznek az utak és a jutalom kártyáknál lehet téli gumit nyerni. :D
  • HUN BECSEHELY
    #4482
    [IMG][/IMG]

    Mi lesz Karácsonykor:-)
  • Szabi1991
    #4481
    heh még ien gyorslerázos izé is van :DDDD
  • Szabi1991
    #4480
    jó lett a mélygarázs :DD
  • modelcar
    #4479
    Na már tölti is:D
  • Qrush
    #4478
    más nincs is egyenlőre :)
  • tutika14
    #4477
    Nálam még most is csaqk sprint meg körverseny van....
  • Vaxi
    #4476
    na csak érjek haza :DD
  • Ryder62
    #4475
    Végre megnyíltak a városrészek.
    Pár kép tőlem:



    Downtown Rockport:


    Most már biztos hogy bele fog kerülni a játékba az Undercover területe is. Nézzétek a táblát:


    Lower Rockport:


    A sokat látott "Time Square":


    A pálmafák árnyékában:
  • RYO21
    #4474
    A kép mindent elmond:
  • tutika14
    #4473
    Akkor már most vannak új verseny kategóriák vagy mi? :DD
  • gduck
    #4472
    Egész jó versenyek vannak és végre bejárható az egész térkép
  • HUN BECSEHELY
    #4471
    Nincsen Drift.Pedig azt hittem lesz:-(
    Helyette van egy 98km-es verseny 2körös:-)
  • Ztech
    #4470
    egészen korrektre sikerült új meeting place-t hiányolom meg le van zárva egy összekötő a 2új rész közt
  • Qrush
    #4469
    jah és nagyon jó versenyek vannak rajta :)
  • HUN BECSEHELY
    #4468
    Televan a Térkép.
  • Qrush
    #4467
    élnek a szerverek jeee:D 373 megás patch... :)
  • Szabi1991
    #4466

  • Ztech
    #4465
    jönnek az uj városrészek
  • USAMEN POWER
    #4464
    Na még se olyan szar ez a játék. :P Amúgy pénzé lehet hogy én is játszanák vele. :)