94802
  • Qrush
    #4303
    Ha esetleg rászánnám magam, hogy vegyek boots pontot, akkor automatikusan 5 férőhelyes lesz a garázs??? annál több nem is lehet ugye?:)
  • Ryder62
    #4302
    Tudjátok mi a legnagyobb baj a játékkal? A Rep elosztás. Ugye a játékban úgy van hogy minél magasabb szintű egy verseny annál több reppet ad. Pl: egy 5-s színtű add 400 reppet addig egy 18-as színtű 1500-at is megadd. Így ugye az ember mindig az utolsó, friss versenyeken indul. Mert ugye aki fejlődni akar nem fog 400 reppért szarakodni mikor a legújabb versenyen háromszor annyit nyerhet. Tehát ugyan azt a pár versenyt játssza mindig a játékos így persze hogy ráun a játékra. Az sokkal jobb lett volna hogy a rep elosztásnál csak a játékos szintjét nézné így vissza lehetne menni a legrégebbi versenyekhez is mert minden versenynél ugyan annyi reppet kapnánk. És ugye minél magasabb szintűek lennénk úgy kapnánk egyre több reppet.
  • Qrush
    #4301
    csak egy picit tévesztettél :) November 16.-án jelenik meg a hot pursuit :)
  • Peter26
    #4300
    Neve alatt ott van hogy CCCP. Ladával megy azért nyer mindig

    #4296 - évszámot tévesztettem volna?! Mikor is jon az ki?
  • modelcar
    #4299
    Ez biztos hogy csaló.
  • Qrush
    #4298
  • Qrush
    #4297


    Érdemes megnézni a gyerek statját... 452 versenyt nyert folyamatosan :D:D
  • Ztech
    #4296
    jövő nyáron hot pursuit ez igen optimista hozzáállás:D
  • Peter26
    #4295
    -ún
    +új
  • Peter26
    #4294
    jovo nyáron már mindenki a hot pursuitot fogja tolni :D és már az az után megjeleno ún NFS-rol szóló híreket fogjuk elemezni :D
  • High end PC #4293
    Hy
    valaki felhúzná 27-ről 50-re az lvl-em? És ha igen, mennyiért? Sajna jövő nyárig szinte nulla időm lesz játszani, épp csak annyi, hogy hétvégente gurulok negyed órát.

    u.i.: újdonságok mikor jönnek a játékba? Pl új kocsik, új pályarészek, egyéb.
    Üdv
  • Easy Killer
    #4292
    valaki vágja hogym ikro rámegyek hogy enter world mé nem indul el semmi?:S
  • modelcar
    #4291
    Z06 vagy R8
  • RYO21
    #4290
    A weboldalon próbáltad már frissíteni a playert?
  • Szabi1991
    #4289
    azt aminek a legjobb a statisztikája, de úgy látszik hogy nem felejt.. szal nem a garázsodban lévő autókat nézi, hanem amik valaha is ott voltak.. :(
    viszont még így is jobb mint a semmi :D
  • Edimax
    #4288
    lehet mégse ez
    akkor a legerősebbet írja ki?
  • Peter26
    #4287
    GT-R :P
  • illesgergely
    #4286
    Nekem már nincs is meg a 350z, mégis azt írja ki. Viszont azzal játszottam legtöbbet az biztos.

    600 ezerért melyik t3-as verdát érdemes megvenni? Lehet használni őket tuning nélkül?
  • Szabi1991
    #4285
    végülis a chargert csak másfél hónapot használtam, a bmwt meg egy hétig :)
  • Peter26
    #4284
    valaki jon versenyezni? csak ketten vagyunk haverral es igy nem vmi izgi. ha jelolsz baratnak mar kuldom is a meghivot csetre
  • Edimax
    #4283
    mivel azt használtad legtöbbet úgy írja ki.. minél többet használod akocsit ami éppen van az lesz kiírva
  • Szabi1991
    #4282
    1 hétre kaptam az EA-tól, de ez a profilos izé elmentette és nem akarja a chargerem kiírni :/
  • Ryder62
    #4281
    Lehet kölcsönözni kocsikat pár napra. De ahhoz boost pont kell.
  • willy34
    #4280
    Hi!
    1 hete játszok ezzel a micsodával,de még mindig lassúnak tűnik a tuningolási lehetőség.Nem tudok sokat játszani,így kevés a pénz, lassú a kocsi.Nem valami nagy élmény.
    Nem értem hogy lehet vkinek a 22. szinten BMW-je..
    Mi a titok?
  • Szabi1991
    #4279
    igen
  • High end PC #4278
    sziasztok
    jelenleg mi a max szint a játékban?
    lvl50?
    kössz
  • deline
    #4277
    Igen velem.

    Nyilván játékon kívül is lehet jelenteni, talán a hivatalos fórumon lehet valamit kezdeni a képpel.
  • Peter26
    #4276
    csak nem toom hogy találom meg... mert kiléptem a játékból és már nincs ott a név amire jobbgombal kattinthatnék. csak megvan egy print screen a chatrol.
  • Peter26
    #4275
    lol veled versenyeztem az elobb

    koszi
  • deline
    #4274
    Jobb egérgomb a nevére -> report driver és kiválasztod, hogy miért akarod jelenteni. Azt hiszem így kell.
  • Peter26
    #4273
    hogy kell reportolni vkit? egy k*csog már megint a hackelést hírdeti a cseten
  • Peter26
    #4272
    nemtoom... nekem ha veszítek csokken az egóm
    amúgy ez egy autóversenyzosdi, szal kuzdjunk a gyozelemért. nekem ez egy elég nagy negatívumaként jon le a játéknak, hogy akkor is kapsz bónuszt meg rep-et ha utcsó vagy. én azért nem adnék lóf*szt se.

    Statisztikákkal nem igazán foglalkozok... legtobbszor a tier2-hoz kotott versenyeket tolom ami sztem a legnehezebb. Általában az elso 4ben benne vagyok, de sajna nem 1szer voltam ott már utcsó.
  • HUN BECSEHELY
    #4271
    82-mega letöltés :-)
  • ChaosTeam
    #4270
    És megéri emiatt idegeskedni? Engem nem érdekel a statisztika, nem sietek sehova, ha kedvem van megyek pár kört. Nem egyszer úgy nyertem versenyt, hogy 3. helyen voltam, az első 2 egymással kűzdött és a cél előtti kanyarban összeakadva nekimentek a falnak én meg szép ívben nyugodtan elfordultam mellettük és 1. helyen értem célba... na ettől milyen idegesek lehettek, ők elhasználtak 4-5 nitrót meg egyéb powerup dolgot, én meg semmit... és nem volt erősebb az autóm...
  • HUN BECSEHELY
    #4269
    Privát meccseért mennyit ad?
  • USAMEN POWER
    #4268
    "ha utolsó is leszek nem izgat" --- Engem se izgat, de van egy kis szálka a dologban. Méghozzá hogy nem mindegy miért leszel utolsó. Lehet azért valaki utolsó, mert halál béna. Lehet azért valaki utolsó, mert az autó teljesítményben alul marad a többihez képest. És döntő százalékban (magamból kiindulva) lehet valaki utolsó mert nem egyszerű megküzdeni olyan playerekkel, akik kmeket laggolnak előre-hátra-jobbra-balra, ha valaki hozzád ér egyenló azzal mint ha pokolgépet robbantottak volna melletted, extra az ai sötétebb mint a segglyukam, extra még az is laggol, azt még folytathatnám itt a sort, csak lépnem kell mert holnap meló.

    Azé még hozzáteszem hogy én 200 versenyből, 2 - 3x ha voltam utolsó, többnyire az első háromban érek célba, de mivel a 2 -ik helytől a játék azt könyveli el hogy LOSE, így a statisztika romlik 1000L.
  • ChaosTeam
    #4267
    Én mindig olyan jókat nevetek a többieken, akik mint az állatok küzdenek, egymást lökdösik, elhasználnak 8-10 powerup-ot és az esetek többségében nem lesznek 1. helyen, sőt gyakran látom ahogy cikáznak balra-jobbra mert idegesek és nem tudják rendesen irányítani az autót. Én teljesen nyugodtan megyek, ha utolsó is leszek nem izgat, nyugodt stílusban végigmegyek és gyakran elhúzok a sok akaratos mellett, mert állandóan kicsúsznak vagy ütköznek :D

    Szerintem nem kell ilyen komolyan venni a játékot, pláne mivel az utolsó hely is ad azért "szép" tapasztalatot és pénzt is...
  • pxxl
    #4266
    nem csoda...
  • HUN BECSEHELY
    #4265
    Ne legyél ideges.Halgass rádiót a játék alatt.Én is ideges vagyok amikor üldözés után nem kapok azt amit szeretnék.
  • szabii98
    #4264
    ingyenes a játék ...