94802
  • Pisty15
    #9915
    elírtam: 200-250 ezer vagy maximum 400ezer!
  • Pisty15
    #9914
    Tier 2 es kocsik közül melyiket a legérdemesebb megvásárolni 200-2500ezer környékén?Max 400ezer de akkor egy ideig nem lesz új autóm :)
  • SUNNY84HUN
    #9913
    nem , de jobb mint a subaru , lotus 500 feletti stattal lesz über brutál
  • Pisty15
    #9912
    RX7et cseréltem le subarura :)
  • Pisty15
    #9911
    akkor a lotus a legjobb?
  • chris1997
    #9910
    csak jól néz ki a lexus de egy drága semmi az
  • SUNNY84HUN
    #9909
    soha ... meg ne vedd
  • Pisty15
    #9908
    esetleg lexus?
  • SUNNY84HUN
    #9907
    z4 , lotus , rx7
  • Pisty15
    #9906
    Sziasztok!
    van egy Subaru imprezám,le szeretném cserélni mit ajánlotok?
  • SUNNY84HUN
    #9905
    nekem is meg volt a hp , igen érdekes az irányítás ott.. hiába az úgy mond jó grafika, mondjuk nekem full hd ban sem tetszett über maxon ,, a mostani nfs ek neve = a sz@rral és nem csak az én véleményem ... de lehet megtaláltad a játék számodra érdekes varázsát és be fog jönni , ki tudja , abban viszont igazad van a world-nál sokkal jobb game
  • chris1997
    #9904
    én is megvettem a Hot pursuitot!
    Ilyen olcsón??!! Bűn lenne kihagyni!
  • Szabi1991
    #9903
    én pár napja beváltottam a +25%os pénzt, szal most tuti nem hanyagolom még egy pár napig :DDD
  • Undertaker189
    #9902
    Werefolf akkor mégsem kellett volna megvenned ;)
    Ha hanyagolod a World-öt
    Nem mintha és javonta nem szoktam volna....
  • SylarHun
    #9901
    Ma megvettem a HOT PURSUIT-ot!

    Brutális grafika.
    Rengeteg szuper autó.
    Nagyon jó online rész.

    Azt hiszem, ezek után a world-öt igen csak hanyagolom.

    Nézzétek meg a képeket amiket játék közben készítettem. KÉPEK ITT

    Itt egy minta kép:
  • barack1997
    #9900
    Kösz tutu jól esett :D
  • tutuhawer #9899
    közben válaszolok vincentcloudnak, habár sosem tudtam megengedni magamnak egy ilyen starter packet vagy hívjuk dobozos kódnak, de azért van róla info. Az autókat megkapod mindig, mind a 3-at
  • SylarHun
    #9898
    audi s8

    PM.
  • tutuhawer #9897
    engem is elkeserít néha, mert nekem is még mindig tuninghátrányból kell mennem az ismeretlen autóval, ami a nissan skyline. Nem sok infó van róla a lotushoz vagy a z4-rx7 duóhoz képest. Szóval mind vért izzadunk, ki melóval(100+ privát), ki pedig szórakozva(multiplayer).
  • Ryder159
    #9896
    nem. abbahagyni nem fogom, mert amúgy nagyon megkedveltem a játékot. De ahogy az előbb mondtam végre NEM CSAK nitrót adott. már valami lesz.
    Nem az a bajom hogy 20 verseny után sem adott semmit, hanem 3 hete csak 1 nitrós kártyát adott. ritkán volt ugyan de kaptam más power up-ot. Szóval fel nem adom, de pénzt nem adok most már a dobozosért sem. inkább beruházok a Hot pursuit-ra, vagy megvárom a RUN-t.
    A pályákról meg annyit, hogy amiket Te mutogattál anno hogy ezeket érdemes ismerni. Nos azokat a pályákat elég jól ismerem már. De nincsenek túl jó kocsijaim és ezért eléggé szenvedek az első vagy második helyért. és amikor nagy nehezen vért izzadva meg mindenkit RAM-olva első vagyok, erre kapok egy nitrót, na az el tud keseríteni nagyon.
  • tutuhawer #9895
    Így van, találni kell valamit mindig, amiért lehet menni, én pl a tegnapi 12-6-0 motornak örülök, igaz, vért okádtam érte és nem team escape-ben. Kedves KockaHUN, te egyébként tudsz már 2 futam után is panaszkodni , de attól még jó arc vagy.
  • barack1997
    #9894
    Én se kaptam semmi jót 1 hónapja, de jól érzem magam :D
  • tutuhawer #9893
    Nem szeretném, ha abbahagynád, beszéljük meg a helyzetedet.
  • tutuhawer #9892
    Mindenkinek szar, de akkor ne cuccokért menj, menj alacsonyabb pályán, ismerős pályán, legyél ügyesebb, stb. Hadd ne kelljen tovább mondanom
  • tutuhawer #9891
    SENKINEK NINCS JOGA FELADNI AZÉRT, MERT GYENGE A KOCSIJA ÉS NEM TUD VELE VERSENYEKET MENNI. MINDIG LEHET. SENKINEK NINCS JOGA SÍRNI, HA NEM KAP CUCCOKAT 20 VERSENY UTÁN. VALAKI EGÉSZ NAPOKAT MEGY, ÉS SEMMI. ÉN 36. SZINTEN INGYEN MAZDÁVAL FOLYTATTAM A TUTUHAWER KARAKTEREMET, ÉS ITT TARTOK. LEHET MENNI, CSAK ELŐREFELE KELL. 2 HÉTIG NEM KAPTAM HASZNÁLHATÓ ALKATRÉSZT, ÉS ITT VAGYOK. ÉN ÉRZEM MAGAMAT SÉRTVE, FERI, EZ AZ IGAZSÁG
  • Ryder159
    #9890
    21 üldözés eredménye:
    Silvia: 1000$,1 nitró,3 runflats, 1000$, 1 nitró, 3 runflats, 1 nitró
    Subaru: 2 ready, 2 e. evade, 1 ready, 1000$, 1 nitró, 5 cooldown, 1000$
    Gallardo: 3 juddernaut, 700 rep, 1000$, 3 cooldown, 2100$, 1000$, 1000$

    Ezek szerint akkor csak én vagyok enyire szerencsétlen a kártyákkal, de már végre nem csak nitró. Ez már egy jó jel
  • Vincentcloud
    #9889
    sziasztok. ha megveszem ezt
    http://cdgalaxis.hu/PC/18493/need-for-speed-world-csak-kod.html
    már létező accountra hozzá lehetne adni ahol 2 11-es sofőr van, illetve azok megkapnák a kocsikat?
  • Alien69
    #9888
    A másik, az új Lotus. Web oldalon 4000SB ezekkel:
    Team Escape powerups
    7 Days Cash and Rep Amplifiers
    7 days Insurance
    Car Slot
    De a játékon belül mindössze 3000SB, ami felettébb trágya ajánlat, már a webes, mert más alkalommal átlag pár száz SB-t kértek el ezért a plusz cuccosért.
  • Alien69
    #9887
    Amúgy feltűnt valakinek, hogy változtak az Sb vásárlási dolgok? Tehát pl 20€urós 8000SB-ről 10.000 SB-re, a 40€urós 17.000SB-ről 22.000SB-re változott. Persze, még mindig az alap DVD-s verzió a "legolcsóbb", a 8000SB - 4000 HUF, de azért egy fokkal azért normálisabb ajánlat. Csak sajna VISSZAMENŐLEG nem írnak jóvá.
  • Szabi1991
    #9886
    mentem egy 9perces üldözést, ~50 rendőr lezúzva, több mint 2ezer xp és 3e pénz.. középső aranykártya.. 1 nitróó

    utána dühőmben mentem egy rendőrnek koccanós majd elmenekülöst, szintén középső kártya, sport fék
    namondom ezt megnézzük még1x, középső kártya megint, erre sport felfüggesztés

    bár mondjuk kb pont nem ér semmit :D
  • Alien69
    #9885
    Bocsi ez kínai, és számomra nem egyértelmű. Tehát adott KÉT skyline azokkal az értékekkel. De, melyikkel megy jobban a kanyarodás???
    Illetve, mintha azt írtad volna, hogy a leültetés, és a body kit is befolyásolja a menet teljesítményt?
  • Ryder159
    #9884
    Az az én bajom, hogy nagyon megtetszett a játék, és nem tudom csak úgy abbahagyni.
    Úgyhogy ki fogom próbálni privátban a Te módszeredet.
    Csak még annyit hogy érdekes hogy pont most nem ad amikor minden autóm elért egy bizonyos szintet. A lenti hídnál szoktam próbálgatni a gyorsulást, és én így hasonlítom össze az autóimat. Híd elejétől a végéig mindegyikkel kb. 235km/h-t érek el. Vettem egy BMW Z4-et beleraktam azt a pár maradék cuccot, ami még anno maradt raktáron, és érdekes módon azzal is ugyan az a sebesség a híd végén. Ez 5 autónál még lehet véletlen? (Silvia, Subaru, Sirocco, Gallardo, Z4 cupé)
  • Frigyes54
    #9883
    MINDEN SZAR.SEmi sem jo
  • Ryder159
    #9882
    Multiban azelőtt nekem is többet adott. De most azért nem tudom ezt kipróbálni, mert sajnos annyira lemaradtam amiatt hogy nem kapok semmit, hogy nem bírok első lenni. Sőt második sem.
    A T1-es Team Escape All In nagyon jól szokott adni, szinte minden második kártya valami alkatrész volt. Múlt héten gyűjtöttem a Gallardora. 550.000 dollár kellet, amit össze szedtem All IN-on 1 nap alatt (reggel 8-tól kb. este fél10-ig). ugyhogy nem két kört mentem, és semmit nem adott. Csak PowerUp-okat aminek a 95% 1 nitro volt. Nem tudom mi ütött a játékba, de valahogy nagyon megálltam a feljődésben. Szóval a lényeg, hogy multi-ban kizárt hogy első, vagy második legyek.
  • SUNNY84HUN
    #9881
    multiban úgy veszem észre jobban dobál pár napja.... de privibe ha nyomjátok azonos autókkal menjetek adott mappon ( diamond union ,west park lyons , lions's challenge , rosewood lyons : ezeket ajánlom főleg ) ,kártya húzásra próbáld ki először balról jobbra , utána bal 1 - bal 5 , bal 2 - bal 4 , és középső a végén .. aranyban és ezüstben egyaránt kipróbálhatod.. hátha bejön neked is .. nekem ált. beszokott.. üdv
  • Szabi1991
    #9880

    én mindig mágnest kapok, az se jobb
  • Ryder159
    #9879
    Na én aszt hiszem a mai nappal befejeztem a játékot. Egy barátommal mentünk partért, és majdnem elkezdtem bőgni, amikor 20x is kihúztam az 1 nitrós kártyát (10 arany, 10 ezüst).
    Mindenkinek jó játékot, és nagyobb szerencsét kívánok. Majd néha benézek...
  • Szabi1991
    #9878
    versenyen javítja a statodat a szinted is.. :D
  • SUNNY84HUN
    #9877
    az én sky r34 em statja 535 - 551 -518

    vég 328 km/h nitro nélkül , nitroval 348 km/h

    a campuson mérve .......
  • RYO21
    #9876
    miben?