94802
  • chris1997
    #9835
    sietős lehetett :D
  • tutuhawer #9834
    bassza meg, a linket meg elfelejtettem: http://data.hu/get/4095373/sgfotozas.rar
  • audi s8
    #9833
    Nekem tetszik :)
  • Szabi1991
    #9832
    rohadt játékoslimit :-/

  • audi s8
    #9831
    megtaláltam :)
  • audi s8
    #9830
    Na,nekem lett néhány fényképem.Van x-fireem,ha valaki megmondja,hogy kell oda feltölteni a képeket-és ha igény van rá,szívesen megmutatom.
  • tutuhawer #9829
    Itt vannak az én fotóim, 10 db, ha szükség lenne rá. Sajnálom, Ryo, hogy nem tudtál jönni
  • RYO21
    #9828
    Sorry, de le kell mondanom a fotózást.
  • audi s8
    #9827
    Jaja,játszottam.Én is így kezdtem el logikázni,hogy "berakja" az agyába,hogy helló,tényleg játékos..Kezd kiidegelni
  • Alien69
    #9826
    Játszottál is vele? Nekem csak akkor adta be, amikor nyomtam vele egy kört.
  • audi s8
    #9825
    Valaki segítsen kérem szépen.Még,mindig nem sikerült aktiválnom a Hot Pursuitom :( Feltelepítettem a játékom,aktiváltam sikeresen.A megadott címen,mégsem adja be :( Valakinek valami ötlete?
  • tutuhawer #9824
    Jaja. majd jó közel állok, hogy a skyline tutira ne tűnjön el, komoly lenne, ha Ghostrider módban lennék fenn, csak lámpákkal...
  • Szabi1991
    #9823
    nemtudom ki hogy gondolta, a stadionba majd megállok, aztán mint ahogy fent a képen is, álljatok mellém :)

    mögöttem 4 elfér úgy hogy még látszódjon is :)
    balra 3 [o]____[o] jobbra 3


    ha sok off player lesz és direkt nekünk jönnek vagy vmi, akkor bemegyünk fotómódba, viszont ott csak 8an lehetünk :-/
  • crosspapo
    #9822
    ÁÁÁÁÁ Bocsi mégsem tudok menni mert mennem kell dolgozni :S
  • crosspapo
    #9821
    Én is mennék este fotózásra! A Murci-val!
  • XFeckaX
    #9820
    értem:D beléptem 3-as ch-ra :DD
  • tutuhawer #9819
    EU server 3-as csatorna , aminek a parancsa /join 3
    most jó sok magyar van fenn, én most képtem ki
  • XFeckaX
    #9818
    üdv! azt szeretném kérdezni,hogy ti melyik szerveren toljátok? amcsi vagy eu? mert nemrég kezdtem el a game-t ,de még magyarral nem találkoztam :D
  • tutuhawer #9817
    ez aaaaaaaaaaazz! Elfogadták a nevezésem a fotózásra :D 20:00 Ok kell, hogy legyen. Ha nem leszek ott 5 perc után... Várjatok tovább :D Igyekszem elpusztítani mindenkit a gép elől
  • csizihungary
    #9816

    - SZABI -> Corolla
    - ATTILA107 -> R8 vagy GTO
    - 1130 -> Scirocco
    - TUTUHAWER -> Skyline
    - VFERI -> Gallardo
    - TCMRYO21X -> evo X
    - BMEGNFS -> Cayman
    - WEREWOLF -> 911
    - CSIZIHUNGARY -> Z06 Corvette vagy LP640
  • illesgergely
    #9815
    Alig 2 óra alatt szereztél 7 embert azért ez nem olyan rossz. Ha jövő héten lenne akkor tuti többen lennénk.



    Untam már a régi mocitetőt. :D
  • Szabi1991
    #9814
    tehát eddig megvan a 8, ha még jönne valaki, akkor is megoldjuk valahogy, bár úgy macerásabb lesz.. :)

    - SZABI -> Corolla
    - ATTILA107 -> R8 vagy GTO
    - 1130 -> Scirocco
    - TUTUHAWER -> Skyline
    - VFERI -> Gallardo
    - TCMRYO21X -> evo X
    - BMEGNFS -> Cayman
    - WEREWOLF -> 911
  • SylarHun
    #9813
    Jönnék én is a csopi képre. 911 Turbo-val.
  • Szabi1991
    #9812
    #9810, #9810

    egyenlőre nem jött össze a 8 se, de ha jönne még valaki akkor jöhet bátran, megpróbálhatjuk úgy hogy ez a 8 az első sor, és aki még szeretne jönni az beáll mögénk sima szabadkószálásba, megpróbáljuk úgy lehet-e jó képet csinálni, ha nem akkor 8an bemegyünk egy fotómódba, a többiekkel meg még egybe.. :)
  • Ryder159
    #9811
    Na én őt vinném. Remélem nem baj, hogy nincs összemaszatolva minden féle matricával, de ez így szép, ahogy van.
  • illesgergely
    #9810
    Jaja, vagy még több. A sok csoportképből meg lehetne csinálni ide egy hátteret akár.
  • Alien69
    #9809
    De mé nem lehet akár 2 garnitúra óttó?
  • Szabi1991
    #9808
    a listát folytatni túl egyszerű lenne ? :D
    még egy kiadó hely van, hajrá :p

    - Szabi -> Corolla
    - Attila0107 -> R8 vagy GTO
    - 1130 -> Scirocco
    - Tutuhawer -> Skyline (ha jól gondolom :)
    - Vferi -> Gallardo
    - TCMRYO21X -> evo X
    - BMEGNFS - Cayman
    -
  • illesgergely
    #9807
    BMEGNFS - Cayman
  • RYO21
    #9806
    TCMRYO21X -> evo X
  • Ryder159
    #9805
    Mennék ha lehetséges Gallardo-val
  • Szabi1991
    #9804
    - Szabi -> Corolla
    - Attila0107 -> R8 vagy GTO
    - 1130 -> Scirocco
    - Tutuhawer -> Skyline (ha jól gondolom :)
    -
    -
    -
    -

    eddig szép változatos a lista.. csak így tovább :))
  • highdrift
    #9803
    1130 -> Scirocco :)
  • Szabi1991
    #9802
    - Szabi -> Corolla
    - Attila0107 -> R8 vagy GTO
  • audi s8
    #9801
    Én jelentkezek.Ha addig megkapom az R8-at,akkor azzal,ha nem,akkor a GTO
  • Szabi1991
    #9800
    Ma este 20:00 új fejléckép fotózás az új stadionnál, mivel 8an tudunk belépni a fotómódba, ezért maximum 8an jelentkezzenek, aki jelentkezik azt 8előtt pár percel behívom az eseménybe.


    jelentkezők nickjei:
    - Szabi -> Corolla



    (értelemszerűen a nicked beírod egy új sorba, ha tudod milyen autóval akarsz jönni akkor azt is)
  • Ryder159
    #9799
    Kép Nem tok képet tenni, inkább linkelem
  • Ryder159
    #9798

    jóféle
  • tutuhawer #9797
    A lökdösődés korántsem mindig szándékos, de ezt nem akarom tovább ecsetelni... Aki odafigyel, azt nem ütik le könnyen multiban sem. Nyilván A1-gyel a legjobb ütközni, mert oda teszem az "autót", ahova akarom, méghozzá jó nagy sebességgel. A lotus lassabb, azzal szerintem nehezebb. Skyline-nal is egész jól lehet, de kanyarban jóval korlátozottabb,mint a másik kettő. Amit undorítónak tartok mágnes és ütközés ide vagy oda, az az, hogy nem tudok feltűnően jobban gyorsulni a lejjebb látható skyline-nal, mint egy lotus elise, és az A1 hátbavág a startnál. Ez olyan szinten bosszantó, hogy multiban vért okádok vele, hogy dobogóra érjek.
  • crosspapo
    #9796
    Attila lehet szóköz van a kód előtt vagy utána!