94802
  • csiles
    #9955
    Csak óvatosan a kiváltással! csak egyszer próbálkozhatsz, na nem sikerül, buktad az autót! mindenképp kell neki egy üres garázshely!!
    Ki vett mostanában dobozos kódot, akinek még van 0 boost-os autója, amit még nem váltott ki?? Vigyázzatok vele mert ha nincs helyetek, lehet hogy oda sem adja!! A köcsögök lehet hogy elvették az ingyen garázshelyet!! le kell tesztelni, tehát olyan autót válasszatok a 3 közül (z4, supra, cayman) ami biztosan nem kell!! Ez mától érvényes, tehát a régiek nem játszanak!!
  • Alien69
    #9954
    Akkor ingyenes, ha el lehet adni.
  • janihunk
    #9953
    Köszi veszetül megy.
  • fodorpetii
    #9952
    Köszii szépen ;)
  • Szabi1991
    #9951
  • audi s8
    #9950
    Én is megszívtam.A francos R8 miatt.Rányomtam a 0 boost vételre,és kiírta,lehetetlen a vásárlás,mert van egy bérelt kocsim -.-
    Ki is szívhatná meg,ha nem én -.-
  • Angel309
    #9949
    na mind1 srácok :D én megyek kifele a napra :D jó gémelést és mindenkinek Porsche-t :D
  • zsomboor
    #9948
    Sziasztok!

    Én még a bétával kezdtem játszani, meg őszzel játszottam, aztán 20-as szinten abbahagytam, mert kb. lehetetlen volt versenyezni. Viszont most nyáron elővettem újra, és most már tetszik, jó kis játék, már 38-as vagyok. (a fórumot már kb. egy hónapja figyelem, csak nem írtam még )

    Viszont most lenne egy kérdésem. A BMW M3-at érdemes megvenni majd, ha most van egy 646-625-599 stat.-os porschém?

    P3TEROLASZ: a world honlapján kéne lennie bal fent egy gift nevű menünek, ott kell aktiválni A kódot meg én is lenyúltam, köszi!
  • Szabi1991
    #9947
    nem vonták vissza, újratöltöttek egy párórával korábbi szerver mentést.. pfúúú


    amúgy nálam ezt írta : "You have successfully redeemed your Porsche 959 1 day rental code."

    viszont a játék oldalán nem egynaposnak írja.. :D
  • fodorpetii
    #9946
    Hát srácok beírtam a kódot, de nekem sehol semmi a gamebe..próbáltam újra akkor meg írja hogy már felhasználtam, vki segítsen már.!
  • Angel309
    #9945
    Remélem nem vonják vissza :D akkor vicces a garázsom nissan porsche nissan porsche nissan és így tovább :D
  • illesgergely
    #9944
    Akkor nem teszek még bele cuccot, hátha mégis visszavonják. A lambót is visszavonták múltkor...
  • csiles
    #9943
    Én is azt olvastam a játék hivatalos fórumán... cseppet benézték, rosszul tették be a játékba, vagy ösztönzés hogy minél gyorsabban használd fel :)
  • Angel309
    #9942
    egy külföldi fórumon olvasgattam és ott volt hogy 959 1 day rent meg a kód meg mit tudom én. Azt beírtam de még nem váltottam ki mondom ha 1 napos akkor még várok vele mert ugyis mingyárt megyek el. De ez tényleg ingyé van. :D
  • Angel309
    #9941
    Aztak*rva ez kajak ingyen van XDXDXD Akinek kell a porsche ott a kód :D full ingyen bérmentve. Eskü azt olvastam h 1 nap bérelve. De nem baj skacok mindenkinek van egy ingyen porsche 959-ese :D Hála nekem
  • illesgergely
    #9940
    Mondom :D
    Honnan van a kód amúgy?
  • Angel309
    #9939
    komolyan? :O:O:O
  • illesgergely
    #9938
    Kösz a kódot! Biztos hogy 1 napra adja?



    Mert nem írja sehol és lehet tuningolni is.
  • Angel309
    #9937
    Team Escape-be számít ha első vagyok mi számít még azon kivül hogy be kell érni? számolja ezt a statba?
  • Angel309
    #9936
    ezt mindenki beírhatja még ám :D
  • audi s8
    #9935
    Köszi a kódot
  • Angel309
    #9934
    Ingyen 959 :D persze csak 1 napra...
    itt a kód:
    EUBA-XJ23-R3MM-UEN9
  • SUNNY84HUN
    #9933
    Rockridge & Union ( ezen t1 pl 6-12 es motort múltkor ) , Rosewood Park Loop , Rosewood & Lyons , Lion's Challenge én főleg ezeken kaptam de multiban inkább..
  • fodorpetii
    #9932
    ez jól jött
  • fodorpetii
    #9931
    "kicsit" komoly
  • csizihungary
    #9930
    Kicsit festettem:


  • Szabi1991
    #9929
    Tc1es cuccot mi a fenére ad ? :D
  • illesgergely
    #9928
    Kb. én is 1 milla körüli összeget szúrtam el ilyenekre. Nekem 4-5 race cucc esett ezekből, meg jópár street tuned. Túlzás azt mondani hogy megérte, de néhány alkatrész ezekből még most is benne van az autóimban.
  • SUNNY84HUN
    #9927
    én 1x 1 misit elcsesztem mystery kártyára és rengeteg power up , 1-2 bolti gané és egyetlen egy pro tuned t2 es turbo.. szóval aki bízik ebben annál nincs valami rendben , mire 1 misit összeszedsz multiba vagy privibe addigra ott is esik pro és nem csak 1... ez tutkó
  • Szabi1991
    #9926
    najó, úgy tűnik mégse.. :DDD
  • Szabi1991
    #9925
    ha összejön az 1 millám, elköltöm mind az 50ezres cuccra, azt megy jútúbra vidi hogy mit kaptam.. XD

    elméletileg jó cuccokat is kéne adjon :)
  • tutuhawer #9924
    Lehet nyerni mystery packból is,de nem éri meg az 50000-et. Mire ott kapsz, cuccot,tán még piros hó is esik. A pénznövelőkre pedig én magam nem tennék azzal a tudással, ami most megvan. Az új profiljaimban úgy hanyagoltam a pánzes skilleket, hogy öröm nézni, kár, hogy a legfőbb profilt elszúrtam kicsit, így max 90%-osan kell rajthoz állnom multiba. A lényeg: én senkinek se javaslom a pánznövelő képessségeket.
  • Szabi1991
    #9923
    imádom amikor a sport cucc jobb mint a tuned >.<"

  • Szabi1991
    #9922
    minden versenyen, jah :D
    menekülésnél nem
  • fodorpetii
    #9921
    uh Köszi:) akkor a tycoon az mindegyiken, ha jól értelmezem:D
  • Szabi1991
    #9920
    nézd meg a játék útmutatóban, a fejléckép alatt :p

    amúgy
  • fodorpetii
    #9919
    Srácok, az explore skills közül a "Tycoon" növeli a pénzt az összes versenyben amit nyerek? vagy a "Socialite" ?
  • audi s8
    #9918
    Na,futárszolgálat most hívott.Hétfőn hozzák a rendőr murcim,lehet,hogy ajándék,21"-os boostos kerekekkel
  • Pisty15
    #9917
    szerintem lehet ott is:)
  • Csibusz
    #9916
    Mystery cardokból is lehet part-okat nyerni? Vagy csak az arany, ezüst, bronz kártyákból?