94802
  • RoboKutya78
    #10076
    Lehet díjazni ismét unatkoztam:)
    31 matrica van rajta.


  • Angel309
    #10075
    Ja meg, dobdam egy body-t(SB-os) a 240-re és 3km/h-val gyorsabb lett. Ez eddig is így volt, ha teszel rá body-t akkor növeli a sebességet? Valamint még egy kérdés Royal Purple-s autók jók? érdemes venni? Most veszek majd egy ug-os 350z-t is. de lesz még egy rakás pénzem. T3-at meg még nem veszek amig nem lesz bent a 6 új autó... vagyis már csak 5.
  • csizihungary
    #10074
    Xfiret kapcsold ki játék közben.
  • Angel309
    #10073
    Azt hiszem túlvagyok életem legdurvább futamán 30km pálya én 240sx-el, ellenség Murci na mondom tuti ő nyer, első körben fej fej mellett nyomultunk, de a második körben hála traffic magnetnek átvettem a vezetést és sikerült nyernem.


  • csiles
    #10072
    free roamban mindenki laggol, nekem se gyenge gépem van, a netem se kicsi, mégis beakadok időnként... de ha nyomsz valamit, pl multi privát, TE akkor semmi gond nincs a játékkal... He EU szerveren vagy, akkor menj az amcsira, próbáld ki. Nekem egy nagy 2 db kékhalált adott csak úgy, az amcsin meg ott vagyok napokig, még csak ki se dob... de a free roamos lag ott is megvan, de nem jelentős.
  • audi s8
    #10071
    Nem a géped a hibás.Nekem Intel i procim van,ddr5-s videókari,mégis laggolok ma.1 versenyt nyomtam.mindenki más rég elstartolt,én meg még csak a readynél jártam..
  • RoboKutya78
    #10070
    Skacok ez nem lehet igaz akkorákat laggolok normál guruló üzemmódba hogy szinte 10 percenként megmerevedik a képernyőm.
    IntelCore2DuoCPUE8400,
    GigabyteEP45DS3,
    AtiRadeon5770
    6Gb 800Mhz Buffalo memcsi
    Tehát nem egy "szar" vasam van.
    És csak normál guruló játékmódban szaggat a szerencsétlen.20110107 es telepítésű a rendszerem tökéletesen karbantartva.
    Próbáljatok erre épkézláb ötleteket adni.
    Köszi
  • barack1997
    #10069
    A skyline avenue tele van ingyen porsche-s hacker-ekkel
  • barack1997
    #10068
    A német oldalon szarul van kiírva minden. Diamond & Union-nak kellene dobni t1 es pro-t,semmit se dob
  • Alien69
    #10067
    Talán SKYLINE AVENUE
    vagy LINK itt
  • barack1997
    #10066
    tudtok valami helyet ahol multiba dobja a t2es pro cuccokat ?
  • Frigyes54
    #10065
    erre biztos szuletni kell. en mar elmeletben sem birom kovetni nem meg a gyakorlatban
  • Szabi1991
    #10064
    Elméletileg már pontos adatokat kap a statos oldal, így újra visszakerültek az autó adatok a kisképekbe :D

    (ha esetleg van még vmi ötletetek hogy mi kerüljön még be, írjátok meg bátran :)
  • tutuhawer #10063
    Ez természetesen az a toyota supra, igen. Az én gépem egyelőre végsebességre van maximalizálva, és egy 520-460-490 körüli lótusznak felel meg. Az ilyen lótuszt le is hagyom a startnál, a többi utána rajtam múlik
  • RoboKutya78
    #10062
    imádkozz
    Tutu am ez az a toyo amit a kezdőcsomagban oly előszeretettel szórtam ki a rossz híre miatt?:)
  • SylarHun
    #10061
    Ilyet akarok a world-be!

    Citroen survolt
  • tutuhawer #10060
    javítás:549-509-508 supra = 555-516-515 skyline
  • tutuhawer #10059
    kicsit zavaros a kezelhetőségről, amit írtam: azonnal reagál a mozdulatra stabilan, minimálisan lassult talán (???) az ursa tuned motor miatt. Remélem, ok így mindenkinek
  • tutuhawer #10058
    Szevasztok, itt vagyok melóban, és a Toyota Suprát teszteltem. Igen szerettem volna mindig is egy ütős suprát, de 2X is szar volt, na most jobb, és nagyon fasza vezetni is, megérte elküldeni az sms-t. Lássuk az adatokat:
    525-516-508 toyota: hídon 250; hajógyárban 197; top 316
    549-509-508 toyota: hídon 252; hajógyárban 200; top 320
    Kezelhetőségre mintha kicsit lassabban reagálna, de ehhez még kell sok verseny km. Egyébként meg nagyon tetszetős, azonnal reagál a mozdulatra a supra, könnyebben vezettem, mint a skyline-t, de lehet, hogy csak az újdonság varázsa miatt; majd az idő eldönti... Az autón 2-es ültetés és egy 19-es tenzo felni is van. Az 549-516-515 toyota supra a calculator szerint egy 555-516-515 skyline-nak felel meg, tehát az r34 még kicsit erősebb, azért voltak annak a tesztjén kicsit nagyobb számok. Érdekes, vezethetőségre fasza a supra, a féke talán kicsit gyenge, de a fene tudja.
  • audi s8
    #10057
    Látom,ma megy-ment a képfeltöltés.Akit érdekel,én is töltöttem fel ma pár képet.
    LINK

    Ha gondoljátok,szivesen olvasok véleményeket is
  • SUNNY84HUN
    #10056
    mi így vettünk 1 faja indesit hűtőt , akció után mentünk ki.. de még a régi ár volt kint ... mondom az eladónak az kell ... ki volt rá írva 86ezer .. ( annyiért mondom világi a cucc ) , de akció lejárt és 110 ezer körül volt újra , az ár ami rajta volt azért akartam vinni.. de nem nagyon akarózott odaadni, , a témázásra kijött a részleg vezető.. elmondtam mi van és kénytelenek voltak odaadni az akciós áron .. , erre törvény is van..csak már nem tudom melyik paragrafus ..
  • RoboKutya78
    #10055
    akkor ha jól értem aug 4 e óta ezek az árak viszont a 25% emelést meg most írták ki ha jól tudom.Ha így van ez akkor jogos a probléma:)
    De most találkoztam akkor egy hasonló problémával az OBiban az újságban járólapot pl 1600 ért hirdették 4. ei újságban 5.én jártam ott és a járólap még mindig a régi ára volt feltüntetve. Egyszerű a probléma a részlegvezető szabin volt és nem adta ki az utasításokat:)
  • Alien69
    #10054
    Ha meg nézed, bejegyzésem aug. 4-n (!!!) már írtam, hogy AKKOR növekedett az SB. Igaz, nem indítottam vásárlást, hogy tényleg annyi-e. Tehát, jogosnak éreztem, hogy ehhez kellene még a +25%-nak jönnie. NORMÁLISAN ez úgy nézne ki, hogy nem 22.000-t ír, hanem 17500+25% meg egy kis kerekítés=22.000 Sb, tehát ezt kiemelve elfogadhatónak érezném. De így kicsit becsapva érzem magamat. Fogyasztó védelem, ha lenne mondjuk lehet, hogy igazat is adhatna, elvi síkon, még ha tudjuk is, hogy attól még nem kompenzálnák.
  • csiles
    #10053
    azt nézd, amit az utalás előtt közvetlenül látsz, a többivel ne foglalkozz. Az első kettő huf, a többi dollár.
  • RoboKutya78
    #10052
    de most megint dollárért van kiírva egy órával ezelőtt még eu volt:((
  • csiles
    #10051
    így van, a többi nem változott
  • RoboKutya78
    #10050
    a 22000 res boostra és a 10000 res boostra vonatkozik ami eredetileg 17500 illetve 8000 boost
  • Angel309
    #10049
    nemvágom ezt a +25% SB-t vettem 1500 és semmi hatás..
  • Angel309
    #10048
    Ez milyen srácok?


  • RoboKutya78
    #10047
    Srácok egy fura kérdésem volna:)
    A fejlesztők nem csinálnak mostanság olyan akciót pl hogy promokódokat rejtenek el a hirdető plakátokon? kedvem lenne valami hasonló bulit végighajtani:)
    Vagy ez csak nekem jutott eddig eszembe ha igen sürgősen világosítsátok fel erről az ötletről a fejlesztőket:)
  • csiles
    #10046
    Porscheval kapcsolatosan: aki időben kiváltotta, annak valszeg végleges marad, felesleges eladni, mert ha elveszik, akkor a lóvé is ugrik. Aki elkésett, annak 7 napos ingyenes bérlésre van lehetősége. Én azt mondom, hogy nem fogják elvenni a véglegeset, de majd péntek estefele kiderül... ha pedig megmarad, akkor ahhoz már nem nyúlnak.
  • RoboKutya78
    #10045
    szerintem hagyd így ez tökéletes az egyszerűségéhez képest
    esetleg max egy nedd felirat a lila csíkba ha az matrica.
  • Angel309
    #10044
    még nem teljesen kész még az oldalára lesz csak még nem tudom mi
  • RoboKutya78
    #10043
    remélem az aláírás az rx en nem fordítva van:)
  • RoboKutya78
    #10042
    Csak hogy ne maradjak ki a festő órából mutatok én is egy pár alkotást





  • csizihungary
    #10041
    Ne forgasd ki az írásom.
  • Szabi1991
    #10040
    nem, csak írta :D
  • csizihungary
    #10039
    Azt mondod nem vezetek jól?
  • janihunk
    #10038
    Most mi van a 959-es kocsival? Tegnap váltottam be a kódot. Meddig lehet nálam? Mert ha csak 7 napig akkor a 6. napon eladom azt hogy 250k-t:D
  • tutuhawer #10037
    közben megköszönöm az infót, kitaláltam én is , hogy én bénáztam az sms-sel. De maradjon köztünk, hogy hülye vagyok, jó?