94802
  • tutuhawer #10036
    A mindenit! Itt már mindenki frankó festésekben utazik...? Azt érzem, hogy dobbantanom kell valami nagyot megint, mert a Z-TUNE Skyline nem lett elég ütős. A Toyota Supra kap valami versenyautós festést majd.
    @Csizi: csak a "jósofőröktől" kérnek
  • csizihungary
    #10035
    Tőlem nem akarnak interjút kérni? :)
  • csizihungary
    #10034
    kösz :D
  • Szabi1991
    #10033
    cuki
  • Angel309
    #10032


  • barack1997
    #10031
    A 240sx meg veri silviat :D
  • Pisty15
    #10030
    T3as cuccokat drágán el lehet adni :D
  • Szabi1991
    #10029
    statisztika szerint kb. igen, de az itt nem sokat számít :)
    a silvia a legjobb átlagban a versenyeken, viszont a nagyon kanyargós versenyeken a corolla alázza :p


    vettem egy új corollát, hátha úgy kapok T1-es cuccokat, erre most T3as cuccokat kapok, de nincs is T3as autóm >,<
  • Pisty15
    #10028
    Hello! T1es autókbol mi a legjobb? Sirocco?
  • nexus007hun
    #10027
    Sziasztok. miujság az nfs world-ön?
    megéri még visszamenni játszani? (:
  • audi s8
    #10026
    A gyári csomagtartó spojlert nem lehet matricázni?Vagy,én nem jöttem rá,hogy lehet?!
  • Szabi1991
    #10025
    hihetetlen hogy nem ad T1-es cuccokat
    T2-t is nagyon ritkán kapok és az se húdejóó de legalább kapok valamit...
    Corollán meg minden a megvehető gagyi cucc :-/
  • RYO21
    #10024
    Haver ma aktiválta a kódot, és ő csak 7 napra kapta meg a bérbe a 959-et.
  • highdrift
    #10023
    fogod beírod a számot pl 201234567 utána a zöld csík megy félig kiírja az emeltdíjas teló számot elküldöd rá a fizet szót, és végig szalad a csík és kiírja hogy a tranzakció sikeres :)
  • Szabi1991
    #10022
    a TDU2 szimulátor a HP-hez képest..... :D
    [minden segítséget kikapcsolva egész valósághű vezetési élmény, van belsőnézet, manuális sebességváltó, index stb]
  • Alien69
    #10021
    Amúgy, ha már valaki említette a HP-t, én is bele kezdtem, mentem egy kört, és kísértetiesen hasonlít a Test Drive Unlimited (TDU) 2-re. Amit szintén megvettem 5€ steames akciósan, és biza, még élvezetes is.
  • tutuhawer #10020
    köszi, ez jó... Közben az sms-nél a zöld csík percek óta nem megy, csak pörög a cucc, hogy folyamtaban. Így kell ennek kinéznie? A számot így adtam meg, ahogy kérte, 20 1234567
  • Alien69
    #10019
    Csak olyankor érdemes arra gondolni, hogy "és még vannak olyan láma barmok, akik EZÉRT a szarért még fizetnek is".
  • tutuhawer #10018
    Én ugyan nem fizettem még semmit, de többet várok, elvégre multiplayert nyomok, ami a játék szíve lenne, ha lenne neki. A hogy vferi is írta, nem 1-1 dolgot várok a futam végén, de manapság annak is örülök :D Közben percek óta nem jön még az sms...
  • Alien69
    #10017
    jaja, bizti itt hagyom. Annyit költöttem már rá, hogy inkább le se írom, wazze. Itt qrva sokan sírnak, hogy ki mit NEM kapott, de azért sokan elfelejtenek pár NEM apróságot. Az, hogy FREE, NEM azt jelenti, hogy INGYEN játék. Az, hogy valaki nem kap megfelelő fejlesztéseket, na bumm, igaza van, szar érzés, TUDOM. De, aki nem fizet érte, mit is vár? Akkor ÉN mit szóljak? Rá költöttem egy rakat pénzt, és nem állok sokkal jobban. ok, a murcim pl erősebb, mint amiket láttam a krúzon, de mit is érek vele? SEMMIT! Jön egy level 50-s, és szarrá ver egy talicskával is.
  • SUNNY84HUN
    #10016
    959es porsche-ról pár gondolat

    - felesleges javítani a 959 et , mert ha összetöröd csak az alap értékeire áll az autó , de mivel nincs benne tuning... így hát még 5000 dodót sem kell eltolni..

    -- a másik : bérléses autót nem tudsz matricázni és semmit nem tudsz rajta festeni , meg tuningot sem lehet rakni bele , meg érték biztosított mind nem lehet törni vagy megsérteni , akár 1 napos vagy 1 hetesről beszélünk , + írja hogy mennyi idő van a bérlésből még hátra.. , de tehát ez most
    - ha pár napon belül vagy 1 hét múlva is meglesz, akkor lehet építeni bátran ... én szerényen ezt mondom
  • Angel309
    #10015
    Én most megvárom az augusztust addig nem veszek kocsit kiváncsi vagyok mik lesznek még lehet veszek majd egy 911 gt3-at.
  • tutuhawer #10014
    A franci erre azt mondja: lö se szarom Kanyarodik a 2 bmw meg a 240 sx, elég az
  • Angel309
    #10013
    Nekem volt már suprám régebben elég gyér a kanyarodása. nemtudom változotte azóta. :/
  • Szabi1991
    #10012
    Boldog AE86 napot mindenkinek! :D
  • tutuhawer #10011
    Kocka, te személyes okok miatt (is) készülsz a befejezésre, ezért ne buzdíts másokat is éppen itt a saját topicban, hogy hagyják abba. Nem kapsz alkatrészt, szar. Eltűnt a profilod, szar. Többen nem kedvelnek, az már nagyon szar, de mindig van, aki szívesen megy veled, csak nem figyelsz oda. A 3-as chat tele van új arcokkal, nézz körül ott. Meg keress te is és mindenki új célokat, ami nem alkatrészek szerzése. Én még ma is élvezem a játékot, tegnap pl 3 nagyágyúval mehettem gyáris chargerekkel marha éles futamokat. Ezüstért küzdöttünk, mert CACI 1 körön 2-t vert ránk, nem is értettük, hogyan Ezért érdemes folytatni, úgyhogy majdnem egy év után a legelső befizetésem a játékba: Küldök egy 1250-es sms-t Toyota supra miatt. Aztán többet lehet, hogy nem is, nem kaptam rá engedélyt, de toyota kéne nagyon. Jó nagyok a számai, azért...
  • Angel309
    #10010
    én is eladtam a porsche-t már van 860-am :D
  • illesgergely
    #10009
    Kíváncsi vagyok mi lesz a Porschéval 7 nap múlva. Előbb 4 versenyből 2-n partot kaptam vele :)
  • barack1997
    #10007
    +1 ok miért hagyd itt ezt a trágya game-t
  • Alien69
    #10006
    Na, itt valami gebasz van. Egy darab SB-vel se kaptam többet.
  • Alien69
    #10005
    Ráadásul, a dolláros fizetésnél árat emeltek ugyebár, és emiatt totál nem éri meg a kisebb csomagokat venni (pl eddig 15 dodós 20-ra nőtt). Egyedül a legdrágább csomag (11.000 HUF) veszi fel alapban a versenyt a DVD-s verzióval, azaz 2SB=1HUF. A mostani akcióban a kisebb csomag is 1,81SB-->2,27-re növekszik, a nagyobbnál 2-->2,5-re.
  • Alien69
    #10004
    Húúú, tényleg! Wazze, és az időpont??? Ha direkt akartam volna, akkor persze nem sikerült volna.
  • Szabi1991
    #10003
    én eladtam a porsét amíg még lehet, legalább a 250ezret megkaptam :D

    viperát vett már valaki ?
    nagyon irányíthatatlan ? :)

    #10000: ejj mekkora ték volt!! :DD
  • RoboKutya78
    #10002

    skacok eme kép tanulsága szerint a srácok dolgoznak valami új belső nézeten?
  • Angel309
    #10001
    Jól kezdődik a reggel Evo9 csávóka átmegy a falon azt hiszi nyer, azt bement a célba és semmi hatás, ott körözött. Első lettem
  • Alien69
    #10000
    Habár, még most se merek venni. Ok, hogy kiírja, de amikor vételi szándékomat jelzem, ott nem írja hozzá. Ezt a szar tré rendszerüket! Ráadásul, még mindig az audi tt-t adják mellé.
  • Alien69
    #9999
    Ok, köszi, de akkor még nem volt a web oldalon kiírva.
  • SUNNY84HUN
    #9998
    még hogy nem ad a game ... lvl 15 ös kis nickem .. már alakul szépen

  • Ryder159
    #9997
    Na török fel, mit a talajvíz. Ma már 3 motor, meg egy fék boldog tulajdonosa vagyok. vége a balszerencsének :D
  • tutuhawer #9996
    7 napig van porsche... Tehát, lekérhetem bátran a nagy nickembe is? Mert én még örökbe kaptam meg..